Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Učenci B

NIme / klubČasZaostanekS-3636-4040-3737-3232-3838-3333-4848-4747-3939-F
1Erik GREGORC17:11+00:0002:53 (1)03:54 (1)05:31 (1)09:10 (1)10:50 (1)11:43 (1)13:41 (1)14:32 (3)15:25 (3)17:11 (2)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:53 (1)01:01 (2)01:37 (2)03:39 (1)01:40 (1)00:53 (11)01:58 (4)00:51 (2)00:53 (2)01:46 (7)
2Urban KRKOČ20:02+02:511427:53 (47)1429:19 (45)1430:59 (31)1435:00 (11)1436:58 (7)1438:26 (2)1440:20 (2)1441:25 (2)1442:52 (2)20:02 (3)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE1427:53 (47)01:26 (23)01:40 (4)04:01 (2)01:58 (3)01:28 (41)01:54 (3)01:05 (9)01:27 (26)00:00 (N/A)
3Domen PETROVIČ20:52+03:4103:17 (6)04:31 (4)06:35 (4)11:16 (4)13:17 (3)14:29 (5)16:42 (3)17:39 (4)18:47 (4)20:52 (4)
OSNOVNA ŠOLA ŠTURJE, Ajdovščina03:17 (6)01:14 (10)02:04 (8)04:41 (11)02:01 (4)01:12 (31)02:13 (14)00:57 (5)01:08 (6)02:05 (26)
4Svit PESTOTNIK STRES21:07+03:5603:16 (5)04:36 (6)06:14 (3)10:45 (3)13:41 (5)14:28 (4)17:08 (5)18:08 (5)19:17 (5)21:07 (5)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO03:16 (5)01:20 (16)01:38 (3)04:31 (9)02:56 (21)00:47 (3)02:40 (22)01:00 (6)01:09 (8)01:50 (9)
5Luka ANDERLUH21:18+04:0703:05 (3)04:12 (2)05:49 (2)09:56 (2)12:02 (2)15:34 (7)17:26 (7)18:15 (6)19:25 (6)21:18 (6)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA03:05 (3)01:07 (5)01:37 (2)04:07 (5)02:06 (6)03:32 (48)01:52 (2)00:49 (1)01:10 (9)01:53 (14)
6Matevž KUNC22:00+04:4903:33 (9)04:43 (7)06:40 (5)11:35 (7)13:27 (4)14:27 (3)17:23 (6)18:43 (8)19:55 (8)22:00 (7)
OŠ KAŠELJ03:33 (9)01:10 (6)01:57 (7)04:55 (14)01:52 (2)01:00 (19)02:56 (27)01:20 (23)01:12 (12)02:05 (26)
7Aljaž ČELIK22:01+04:5003:27 (7)04:32 (5)07:10 (7)11:21 (5)13:49 (6)14:58 (6)17:00 (4)18:19 (7)19:51 (7)22:01 (8)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:27 (7)01:05 (4)02:38 (15)04:11 (6)02:28 (13)01:09 (26)02:02 (6)01:19 (22)01:32 (29)02:10 (29)
8Rok KERN23:23+06:1205:28 (26)06:30 (23)08:53 (13)13:47 (9)15:57 (9)16:43 (9)18:57 (8)20:05 (9)21:23 (9)23:23 (9)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE05:28 (26)01:02 (3)02:23 (13)04:54 (13)02:10 (7)00:46 (2)02:14 (15)01:08 (14)01:18 (16)02:00 (23)
9Julijan KAVČIČ23:52+06:4106:59 (32)08:10 (28)10:03 (21)14:08 (12)17:05 (11)17:55 (11)19:54 (11)21:06 (12)22:08 (10)23:52 (10)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA06:59 (32)01:11 (7)01:53 (6)04:05 (3)02:57 (22)00:50 (7)01:59 (5)01:12 (20)01:02 (3)01:44 (5)
10Nik GREGORIČ24:03+06:5203:41 (12)05:03 (9)07:59 (9)14:14 (13)16:44 (10)17:35 (10)19:54 (11)21:01 (11)22:20 (12)24:03 (11)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:41 (12)01:22 (18)02:56 (21)06:15 (22)02:30 (14)00:51 (9)02:19 (17)01:07 (12)01:19 (18)01:43 (4)
11Jurij STRAŽE25:20+08:0903:41 (12)05:06 (10)06:51 (6)11:27 (6)14:05 (8)16:42 (8)19:28 (9)20:51 (10)22:13 (11)25:20 (12)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:41 (12)01:25 (22)01:45 (5)04:36 (10)02:38 (18)02:37 (46)02:46 (26)01:23 (24)01:22 (20)03:07 (45)
12Rok PISTOTNIK25:33+08:2205:48 (28)07:09 (25)10:20 (22)14:49 (14)18:14 (12)19:09 (12)21:19 (12)22:16 (13)23:38 (13)25:33 (13)
OŠ SOSTRO05:48 (28)01:21 (17)03:11 (23)04:29 (8)03:25 (30)00:55 (15)02:10 (12)00:57 (5)01:22 (20)01:55 (15)
13Nejc DOMNIK26:42+09:3103:01 (2)05:22 (12)08:05 (10)12:57 (8)19:18 (15)20:12 (14)22:53 (14)23:57 (15)24:49 (14)26:42 (14)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:01 (2)02:21 (38)02:43 (18)04:52 (12)06:21 (40)00:54 (13)02:41 (23)01:04 (8)00:52 (1)01:53 (14)
14Rok HERNEC27:18+10:0703:16 (5)04:28 (3)09:31 (17)13:51 (10)19:45 (16)20:51 (16)22:56 (15)24:07 (16)25:18 (16)27:18 (15)
OŠ KAŠELJ03:16 (5)01:12 (8)05:03 (37)04:20 (7)05:54 (38)01:06 (23)02:05 (7)01:11 (18)01:11 (10)02:00 (23)
15Žan VERBIČ27:21+10:1003:57 (14)05:40 (15)08:23 (11)16:25 (16)18:52 (13)20:02 (13)22:33 (13)23:45 (14)25:16 (15)27:21 (16)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:57 (14)01:43 (32)02:43 (18)08:02 (31)02:27 (12)01:10 (28)02:31 (20)01:12 (20)01:31 (28)02:05 (26)
16Jan WAHL28:28+11:1703:53 (13)10:23 (34)12:29 (25)18:47 (22)20:59 (18)21:59 (18)24:44 (17)25:40 (17)26:59 (17)28:28 (17)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA03:53 (13)06:30 (51)02:06 (9)06:18 (24)02:12 (9)01:00 (19)02:45 (25)00:56 (3)01:19 (18)01:29 (1)
17Filip GRAD30:01+12:5004:04 (15)05:24 (13)13:38 (28)19:22 (23)21:44 (21)22:39 (20)24:47 (18)26:44 (19)28:09 (19)30:01 (18)
OŠ KAŠELJ04:04 (15)01:20 (16)08:14 (41)05:44 (18)02:22 (10)00:55 (15)02:08 (10)01:57 (32)01:25 (22)01:52 (12)
18Mel REHEL31:09+13:5803:39 (10)04:52 (8)08:56 (14)18:02 (17)20:40 (17)21:42 (17)25:18 (19)26:47 (20)28:14 (20)31:09 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 103:39 (10)01:13 (9)04:04 (32)09:06 (33)02:38 (18)01:02 (22)03:36 (31)01:29 (25)01:27 (26)02:55 (42)
19Manuel ALBERTO MONTES31:19+14:0804:34 (19)06:29 (21)09:41 (19)15:59 (15)19:04 (14)20:24 (15)24:17 (16)26:15 (18)28:01 (18)31:19 (21)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:34 (19)01:55 (34)03:12 (24)06:18 (24)03:05 (26)01:20 (37)03:53 (33)01:58 (33)01:46 (34)03:18 (46)
20Maj Jurij NMIKLAVEC31:30+14:1904:24 (17)05:47 (16)08:50 (12)18:04 (18)21:28 (20)22:21 (19)25:43 (20)27:17 (21)28:30 (21)31:30 (22)
OŠ KAŠELJ04:24 (17)01:23 (20)03:03 (22)09:14 (34)03:24 (29)00:53 (11)03:22 (29)01:34 (29)01:13 (13)03:00 (43)
21Grega PLAJNŠEK33:08+15:5709:44 (39)12:08 (41)14:28 (33)21:42 (27)23:54 (24)25:15 (24)27:21 (21)28:55 (22)31:16 (23)33:08 (23)
OŠ DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI09:44 (39)02:24 (40)02:20 (12)07:14 (29)02:12 (9)01:21 (39)02:06 (9)01:34 (29)02:21 (37)01:52 (12)
22Matija MAITI33:36+16:2505:28 (26)07:04 (24)17:22 (37)23:25 (28)25:51 (25)26:40 (25)29:02 (23)30:12 (23)31:28 (24)33:36 (24)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:28 (26)01:36 (29)10:18 (43)06:03 (21)02:26 (11)00:49 (5)02:22 (19)01:10 (15)01:16 (15)02:08 (27)
23Matevž  MANFREDA35:29+18:1809:05 (38)10:45 (37)19:42 (41)25:23 (30)28:27 (26)29:42 (26)31:32 (25)32:39 (25)33:48 (26)35:29 (25)
OŠ DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI09:05 (38)01:40 (31)08:57 (42)05:41 (15)03:04 (24)01:15 (33)01:50 (1)01:07 (12)01:09 (8)01:41 (2)
24Aleks PAHOR35:34+18:2304:40 (20)06:03 (17)11:17 (23)18:34 (19)21:08 (19)22:58 (21)28:34 (22)31:10 (24)32:51 (25)35:34 (26)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:40 (20)01:23 (20)05:14 (39)07:17 (30)02:34 (16)01:50 (43)05:36 (42)02:36 (40)01:41 (31)02:43 (36)
25Žiga ŠORLI37:22+20:1111:48 (45)13:48 (44)17:12 (36)25:25 (31)29:20 (28)30:27 (28)32:45 (26)33:56 (27)35:26 (28)37:22 (27)
OŠ TOLMIN11:48 (45)02:00 (37)03:24 (26)08:13 (32)03:55 (32)01:07 (24)02:18 (16)01:11 (18)01:30 (27)01:56 (17)
26Matija  FLORJAN37:37+20:2609:48 (40)11:23 (40)14:07 (32)19:56 (25)23:44 (23)24:52 (23)31:24 (24)33:33 (26)35:06 (27)37:37 (28)
OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI09:48 (40)01:35 (27)02:44 (19)05:49 (20)03:48 (31)01:08 (25)06:32 (44)02:09 (35)01:33 (30)02:31 (32)
27Miha KASTELIC39:01+21:5006:35 (31)11:23 (40)13:58 (30)19:43 (24)29:09 (27)30:11 (27)32:49 (27)34:00 (28)35:56 (29)39:01 (29)
OSNOVNA ŠOLA VODICE06:35 (31)04:48 (49)02:35 (14)05:45 (19)09:26 (45)01:02 (22)02:38 (21)01:11 (18)01:56 (35)03:05 (44)
28Julijan ZAKONJŠEK41:10+23:5910:02 (42)12:42 (42)17:02 (35)26:55 (33)29:40 (29)30:37 (29)34:01 (28)35:31 (29)37:48 (30)41:10 (30)
OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI10:02 (42)02:40 (42)04:20 (33)09:53 (37)02:45 (20)00:57 (17)03:24 (30)01:30 (26)02:17 (36)03:22 (48)
29Tilen ŽVANUT41:44+24:3303:31 (8)05:07 (11)09:11 (16)28:14 (34)30:59 (30)32:00 (30)36:04 (29)37:23 (30)38:50 (31)41:44 (31)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:31 (8)01:36 (29)04:04 (32)19:03 (43)02:45 (20)01:01 (20)04:04 (36)01:19 (22)01:27 (26)02:54 (41)
30Tomi GOLOB42:33+25:2204:55 (23)06:10 (19)09:46 (20)28:37 (35)31:58 (33)32:52 (32)36:10 (30)37:49 (31)39:12 (32)42:33 (32)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:55 (23)01:15 (11)03:36 (28)18:51 (42)03:21 (28)00:54 (13)03:18 (28)01:39 (30)01:23 (21)03:21 (47)
31Žan PIRIH43:31+26:2015:34 (50)16:32 (49)27:17 (46)32:59 (39)36:00 (34)37:10 (33)39:16 (32)40:24 (32)41:31 (33)43:31 (33)
OŠ DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI15:34 (50)00:58 (1)10:45 (44)05:42 (16)03:01 (23)01:10 (28)02:06 (9)01:08 (14)01:07 (5)02:00 (23)
32Domen ŽURBI44:56+27:4504:32 (18)06:07 (18)09:34 (18)34:30 (41)37:03 (37)37:53 (36)40:04 (35)41:35 (33)42:47 (34)44:56 (34)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:32 (18)01:35 (27)03:27 (27)24:56 (45)02:33 (15)00:50 (7)02:11 (13)01:31 (27)01:12 (12)02:09 (28)
33Enej MAJDIČ45:21+28:1007:28 (33)09:20 (32)28:55 (48)33:02 (40)36:07 (35)37:34 (34)39:56 (34)41:37 (34)43:21 (35)45:21 (35)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE07:28 (33)01:52 (33)19:35 (48)04:07 (5)03:05 (26)01:27 (40)02:22 (19)01:41 (31)01:44 (33)02:00 (23)
34Benjamin HABIČ46:25+29:1411:26 (44)13:22 (43)28:40 (47)35:47 (42)39:05 (41)40:02 (38)42:11 (36)43:13 (35)44:40 (36)46:25 (36)
OŠ SOSTRO11:26 (44)01:56 (35)15:18 (46)07:07 (28)03:18 (27)00:57 (17)02:09 (11)01:02 (7)01:27 (26)01:45 (6)
35Martin NOVAK51:58+34:4708:07 (36)10:29 (35)14:58 (34)24:15 (29)31:30 (32)32:19 (31)37:39 (31)46:13 (37)49:11 (37)51:58 (38)
OSNOVNA ŠOLA VODICE08:07 (36)02:22 (39)04:29 (34)09:17 (35)07:15 (42)00:49 (5)05:20 (41)08:34 (46)02:58 (41)02:47 (38)
36Lin GOMBAČ54:08+36:5704:52 (22)06:30 (23)11:43 (24)18:44 (21)37:56 (38)38:34 (37)42:43 (37)45:00 (36)52:10 (39)54:08 (40)
OŠ SOSTRO04:52 (22)01:38 (30)05:13 (38)07:01 (27)19:12 (49)00:38 (1)04:09 (37)02:17 (36)07:10 (45)01:58 (18)
37Nejc PEVEC57:14+40:0306:21 (30)09:03 (30)13:40 (29)26:03 (32)36:20 (36)37:39 (35)47:00 (40)53:16 (41)54:21 (40)57:14 (41)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:21 (30)02:42 (43)04:37 (36)12:23 (38)10:17 (47)01:19 (35)09:21 (46)06:16 (43)01:05 (4)02:53 (40)
38Janoš KRKOČ59:04+41:5308:37 (37)10:35 (36)13:18 (27)20:11 (26)38:53 (39)40:05 (39)44:04 (38)46:50 (38)57:08 (41)59:04 (42)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE08:37 (37)01:58 (36)02:43 (18)06:53 (25)18:42 (48)01:12 (31)03:59 (34)02:46 (42)10:18 (47)01:56 (17)
39Jani BRATOŽ60:31+43:2004:17 (16)05:35 (14)07:51 (8)38:15 (43)40:20 (43)41:31 (41)45:32 (39)48:04 (40)58:32 (42)60:31 (43)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:17 (16)01:18 (12)02:16 (10)30:24 (46)02:05 (5)01:11 (29)04:01 (35)02:32 (39)10:28 (48)01:59 (19)
40Aljaž  PLOHL63:20+46:0912:28 (46)15:16 (47)19:47 (42)32:15 (36)42:24 (44)43:54 (42)53:01 (41)59:33 (42)60:48 (43)63:20 (44)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ12:28 (46)02:48 (44)04:31 (35)12:28 (39)10:09 (46)01:30 (42)09:07 (45)06:32 (44)01:15 (14)02:32 (33)
41Urban BOŽNAR74:35+57:2409:52 (41)11:11 (38)17:42 (38)40:26 (45)45:46 (45)59:10 (45)64:06 (45)66:43 (45)72:06 (46)74:35 (47)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE09:52 (41)01:19 (13)06:31 (40)22:44 (44)05:20 (36)13:24 (50)04:56 (39)02:37 (41)05:23 (44)02:29 (31)
42Jernej KOVAČIČ76:02+58:5105:37 (27)08:49 (29)38:52 (49)48:18 (46)55:30 (47)56:21 (44)61:29 (44)70:15 (46)73:13 (47)76:02 (48)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA05:37 (27)03:12 (47)30:03 (49)09:26 (36)07:12 (41)00:51 (9)05:08 (40)08:46 (47)02:58 (41)02:49 (39)
43Jaka ZUPANC76:16+59:0507:32 (34)10:21 (33)24:06 (43)58:15 (48)65:36 (49)66:54 (47)69:36 (46)70:42 (47)74:34 (48)76:16 (50)
OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI07:32 (34)02:49 (45)13:45 (45)34:09 (47)07:21 (43)01:18 (34)02:42 (24)01:06 (10)03:52 (43)01:42 (3)
44David ČERNOGA112:35+95:2406:00 (29)07:25 (26)24:25 (44)40:15 (44)92:41 (52)94:02 (50)98:20 (48)100:38 (1)110:43 (1)112:35 (1)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 106:00 (29)01:25 (22)17:00 (47)15:50 (41)52:26 (51)01:21 (39)04:18 (38)02:18 (37)10:05 (46)01:52 (12)
Andraž SAMEC81:23+64:1211:06 (43)46:26 (53) (N/A)62:28 (50)67:06 (51)69:06 (48)74:59 (47)77:01 (48)78:45 (49)81:23 (52)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE11:06 (43)35:20 (53)00:00 (N/A)62:28 (50)04:38 (34)02:00 (44)05:53 (43)02:02 (34)01:44 (33)02:38 (35)
Jacob Joseph TRATNIK30:53+13:4207:45 (35)09:05 (31)12:53 (26)18:37 (20)22:40 (22)24:00 (22) (N/A) (N/A)29:06 (22)30:53 (19)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA07:45 (35)01:20 (16)03:48 (29)05:44 (18)04:03 (33)01:20 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)29:06 (49)01:47 (8)
Maj JUVAN48:15+31:0404:46 (21)06:13 (20)08:58 (15) (N/A)31:14 (31) (N/A)39:25 (33) (N/A) (N/A)48:15 (37)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA04:46 (21)01:27 (25)02:45 (20)00:00 (N/A)31:14 (50)00:00 (N/A)39:25 (47)00:00 (N/A)00:00 (N/A)48:15 (49)
Anej MOČNIK+-18:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anej OZEBEK66:42+49:3114:40 (49)16:07 (48)19:22 (40)32:34 (37)40:20 (43) (N/A)53:28 (42)61:33 (44)63:55 (44)66:42 (45)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO14:40 (49)01:27 (25)03:15 (25)13:12 (40)07:46 (44)00:00 (N/A)53:28 (48)08:05 (45)02:22 (38)02:47 (38)
Matevž DEMŠAR77:55+60:4414:25 (48)19:15 (50) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)77:55 (51)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA14:25 (48)04:50 (50)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)77:55 (51)
Tomaž RAJTER52:58+35:4720:22 (52)23:23 (52)25:41 (45)32:39 (38)38:54 (40)40:08 (40) (N/A)47:50 (39)50:40 (38)52:58 (39)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 120:22 (52)03:01 (46)02:18 (11)06:58 (26)06:15 (39)01:14 (32)00:00 (N/A)47:50 (48)02:50 (39)02:18 (30)
Matic Rok SAMEJA+-18:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
David PETRENA81:56+64:4505:01 (24)07:31 (27) (N/A)60:23 (49)66:11 (50)71:58 (49) (N/A) (N/A) (N/A)81:56 (53)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ05:01 (24)02:30 (41)00:00 (N/A)60:23 (49)05:48 (37)05:47 (49)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)81:56 (52)
Tit KATARIĆ+-18:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jan LOVRO66:58+49:47 (N/A)14:39 (46)18:33 (39) (N/A)52:40 (46)55:04 (43)58:49 (43)61:09 (43)64:25 (45)66:58 (46)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:00 (N/A)14:39 (52)03:54 (30)00:00 (N/A)52:40 (52)02:24 (45)03:45 (32)02:20 (38)03:16 (42)02:33 (34)
Žiga VLAŠIČ76:12+59:0116:01 (51)19:27 (51) (N/A)54:32 (47)59:31 (48)62:17 (46) (N/A) (N/A) (N/A)76:12 (49)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ16:01 (51)03:26 (48)00:00 (N/A)54:32 (48)04:59 (35)02:46 (47)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)76:12 (50)