Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Učenci C

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3636-4040-3737-4646-4141-4747-4848--F
1Matjaž KAVČIČ23:15+00:0002:28 (2)04:55 (2)05:55 (1)07:22 (1)12:09 (1)14:00 (2)14:54 (1)16:26 (2)17:11 (2)23:15 (2)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:28 (2)02:27 (4)01:00 (3)01:27 (1)04:47 (3)01:51 (20)00:54 (17)01:32 (40)00:45 (1)06:04 (7)
2Aljaž LUZNAR23:47+00:3202:38 (5)05:02 (3)06:04 (3)08:54 (7)12:55 (3)15:04 (3)15:56 (3)17:08 (3)18:05 (3)23:47 (3)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE02:38 (5)02:24 (2)01:02 (5)02:50 (24)04:01 (1)02:09 (26)00:52 (16)01:12 (34)00:57 (4)05:42 (5)
3Jan MARC25:30+02:1503:08 (11)05:26 (6)06:49 (9)08:46 (4)14:39 (6)15:43 (4)16:50 (4)17:35 (4)18:47 (4)25:30 (5)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:08 (11)02:18 (1)01:23 (26)01:57 (6)05:53 (9)01:04 (5)01:07 (20)00:45 (8)01:12 (15)06:43 (13)
4Anže PODREKAR26:12+02:5702:46 (7)05:51 (10)06:45 (7)08:17 (3)13:43 (4)16:38 (6)17:28 (5)18:32 (5)19:35 (5)26:12 (6)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE02:46 (7)03:05 (20)00:54 (1)01:32 (2)05:26 (7)02:55 (30)00:50 (10)01:04 (27)01:03 (6)06:37 (12)
5Nino NOVAK27:41+04:2603:17 (13)06:25 (14)07:26 (13)09:26 (9)14:37 (5)16:50 (7)17:42 (6)18:43 (6)20:00 (6)27:41 (7)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:17 (13)03:08 (23)01:01 (4)02:00 (7)05:11 (4)02:13 (27)00:52 (16)01:01 (25)01:17 (22)07:41 (21)
6Aleš SERŽENTA28:20+05:0502:58 (8)05:36 (8)06:49 (9)08:51 (6)15:19 (9)18:35 (11)19:22 (9)20:41 (11)22:04 (10)28:20 (8)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA02:58 (8)02:38 (6)01:13 (18)02:02 (8)06:28 (12)03:16 (33)00:47 (6)01:19 (36)01:23 (25)06:16 (8)
7Peter SMREKAR28:28+05:1302:59 (9)05:32 (7)06:38 (5)09:24 (8)14:53 (7)16:51 (8)18:10 (7)18:49 (7)21:06 (7)28:28 (9)
OŠ KAŠELJ02:59 (9)02:33 (5)01:06 (9)02:46 (22)05:29 (8)01:58 (23)01:19 (26)00:39 (2)02:17 (34)07:22 (18)
8Urban DERLINK28:57+05:4203:18 (15)06:14 (13)08:18 (16)10:11 (12)16:37 (10)18:30 (10)19:36 (10)20:21 (9)21:42 (9)28:57 (10)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE03:18 (15)02:56 (15)02:04 (38)01:53 (5)06:26 (11)01:53 (22)01:06 (19)00:45 (8)01:21 (23)07:15 (16)
9Rok ROJKO31:08+07:5303:40 (17)06:51 (16)08:09 (15)10:15 (13)16:40 (11)18:18 (9)19:41 (11)20:37 (10)22:22 (11)31:08 (12)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 103:40 (17)03:11 (25)01:18 (22)02:06 (9)06:25 (10)01:38 (14)01:23 (31)00:56 (21)01:45 (32)08:46 (31)
10Filip PETROVIČ33:23+10:0804:11 (21)07:23 (19)09:28 (20)12:06 (18)19:14 (15)23:36 (17)24:24 (17)26:16 (18)27:05 (16)33:23 (13)
OSNOVNA ŠOLA ŠTURJE, Ajdovščina04:11 (21)03:12 (27)02:05 (39)02:38 (19)07:08 (18)04:22 (39)00:48 (7)01:52 (43)00:49 (2)06:18 (9)
11Ajdin KAZIČ34:10+10:5502:37 (4)05:22 (5)06:41 (6)08:50 (5)17:44 (12)19:27 (12)22:15 (13)23:07 (13)24:15 (13)34:10 (14)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA02:37 (4)02:45 (10)01:19 (23)02:09 (10)08:54 (25)01:43 (17)02:48 (44)00:52 (17)01:08 (9)09:55 (39)
12Matija STRAŽE34:13+10:5804:48 (24)08:05 (22)09:19 (19)12:05 (17)19:28 (16)21:18 (14)22:41 (14)23:34 (14)25:07 (14)34:13 (15)
OSNOVNA ŠOLA VODICE04:48 (24)03:17 (29)01:14 (20)02:46 (22)07:23 (21)01:50 (18)01:23 (31)00:53 (19)01:33 (29)09:06 (34)
13Jan  STANONIK35:24+12:0902:08 (1)04:51 (1)06:04 (3)10:48 (15)18:31 (13)22:35 (15)23:26 (15)24:38 (15)25:49 (15)35:24 (16)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE02:08 (1)02:43 (9)01:13 (18)04:44 (35)07:43 (23)04:04 (38)00:51 (13)01:12 (34)01:11 (12)09:35 (37)
14Domen LAH36:12+12:5707:11 (28)10:16 (26)12:49 (27)15:36 (23)22:12 (19)23:54 (18)25:36 (18)26:16 (18)27:32 (17)36:12 (17)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ07:11 (28)03:05 (20)02:33 (43)02:47 (23)06:36 (13)01:42 (16)01:42 (35)00:40 (4)01:16 (20)08:40 (28)
15Andrej MERŠE36:41+13:2609:28 (37)12:08 (32)13:30 (33)16:26 (28)23:32 (21)27:02 (22)28:30 (23)29:55 (21)31:09 (20)36:41 (19)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA09:28 (37)02:40 (7)01:22 (25)02:56 (25)07:06 (17)03:30 (35)01:28 (33)01:25 (38)01:14 (16)05:32 (4)
16Miha VERDONIK39:50+16:3506:06 (26)09:25 (25)10:52 (23)13:26 (19)20:19 (17)26:03 (20)26:44 (20)27:42 (20)30:16 (19)39:50 (22)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 106:06 (26)03:19 (30)01:27 (30)02:34 (18)06:53 (16)05:44 (43)00:41 (2)00:58 (24)02:34 (39)09:34 (35)
17David ŠTOR39:56+16:4104:07 (20)06:53 (17)08:19 (17)10:08 (11)24:30 (22)27:21 (23)28:10 (22)30:53 (23)32:04 (21)39:56 (23)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:07 (20)02:46 (11)01:26 (29)01:49 (3)14:22 (41)02:51 (29)00:49 (9)02:43 (45)01:11 (12)07:52 (25)
18Miha GYERGYEK41:17+18:0204:04 (19)08:47 (24)11:50 (24)16:18 (27)23:32 (21)26:43 (21)27:59 (21)32:20 (24)33:32 (22)41:17 (24)
OSNOVNA ŠOLA VODICE04:04 (19)04:43 (42)03:03 (47)04:28 (34)07:14 (19)03:11 (31)01:16 (24)04:21 (47)01:12 (15)07:45 (23)
19Jakob KOTAR41:55+18:4008:40 (35)12:29 (37)13:54 (34)16:13 (26)27:21 (24)32:02 (30)32:47 (26)33:51 (27)35:26 (25)41:55 (25)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA08:40 (35)03:49 (36)01:25 (28)02:19 (14)11:08 (31)04:41 (40)00:45 (4)01:04 (27)01:35 (30)06:29 (10)
20Matic DEBELJAK43:32+20:1708:21 (31)11:11 (29)12:25 (26)16:13 (26)24:55 (23)31:02 (28)31:53 (24)33:09 (25)36:35 (27)43:32 (26)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO08:21 (31)02:50 (12)01:14 (20)03:48 (31)08:42 (24)06:07 (44)00:51 (13)01:16 (35)03:26 (44)06:57 (15)
21Alen  NIDORFER45:00+21:4508:31 (32)12:15 (34)15:05 (37)17:51 (30)29:02 (30)30:53 (27)34:02 (30)34:40 (29)36:12 (26)45:00 (27)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:31 (32)03:44 (35)02:50 (45)02:46 (22)11:11 (32)01:51 (20)03:09 (46)00:38 (1)01:32 (28)08:48 (32)
22Jaka FARTEK46:10+22:5509:02 (36)13:46 (39)16:49 (40)21:06 (33)28:25 (26)31:38 (29)32:55 (27)37:19 (32)38:31 (31)46:10 (28)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE09:02 (36)04:44 (44)03:03 (47)04:17 (33)07:19 (20)03:13 (32)01:17 (25)04:24 (48)01:12 (15)07:39 (20)
23Luka ŠTRUKELJ47:20+24:0510:11 (40)13:51 (40)15:27 (38)17:41 (29)29:01 (29)30:22 (25)33:46 (28)34:37 (28)37:45 (28)47:20 (29)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA10:11 (40)03:40 (34)01:36 (34)02:14 (12)11:20 (34)01:21 (9)03:24 (48)00:51 (15)03:08 (43)09:35 (37)
24Marcel STRŽINAR48:16+25:0103:10 (12)06:10 (12)07:21 (12)23:42 (36)34:46 (35)35:54 (33)37:37 (32)38:18 (33)39:34 (32)48:16 (30)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE03:10 (12)03:00 (16)01:11 (13)16:21 (44)11:04 (30)01:08 (8)01:43 (36)00:41 (6)01:16 (20)08:42 (29)
25Luka  VIHER49:02+25:4707:54 (29)10:49 (28)12:22 (25)14:44 (21)33:54 (33)35:00 (32)36:20 (31)37:12 (31)38:18 (29)49:02 (31)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ07:54 (29)02:55 (14)01:33 (32)02:22 (16)19:10 (46)01:06 (7)01:20 (28)00:52 (17)01:06 (8)10:44 (42)
26Blaž ZAVODNIK49:15+26:0004:48 (24)08:00 (21)09:43 (22)11:53 (16)31:19 (32)36:41 (35)39:18 (34)40:05 (35)41:09 (33)49:15 (32)
OŠ SOSTRO04:48 (24)03:12 (27)01:43 (36)02:10 (11)19:26 (47)05:22 (42)02:37 (42)00:47 (13)01:04 (7)08:06 (26)
27Vid MAVRIČ49:26+26:1106:19 (27)10:37 (27)13:08 (29)15:30 (22)29:14 (31)33:09 (31)34:00 (29)35:24 (30)38:25 (30)49:26 (33)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA06:19 (27)04:18 (40)02:31 (42)02:22 (16)13:44 (40)03:55 (36)00:51 (13)01:24 (37)03:01 (41)11:01 (45)
28Domen KAVČIČ49:54+26:3908:06 (30)12:22 (36)13:29 (31)21:54 (35)38:02 (37)39:05 (37)40:26 (35)41:12 (36)42:12 (34)49:54 (34)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE08:06 (30)04:16 (39)01:07 (10)08:25 (40)16:08 (42)01:03 (4)01:21 (29)00:46 (12)01:00 (5)07:42 (22)
29Benjamin ADORNO51:52+28:3703:51 (18)07:24 (20)08:46 (18)15:45 (24)28:41 (28)30:41 (26)41:29 (37)42:15 (37)43:31 (35)51:52 (35)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 103:51 (18)03:33 (33)01:22 (25)06:59 (37)12:56 (38)02:00 (24)10:48 (49)00:46 (12)01:16 (20)08:21 (27)
30Luka GABER52:50+29:3515:50 (43)20:34 (44)22:09 (44)25:17 (37)35:29 (36)38:55 (36)40:53 (36)42:34 (38)44:58 (36)52:50 (36)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE15:50 (43)04:44 (44)01:35 (33)03:08 (27)10:12 (28)03:26 (34)01:58 (38)01:41 (41)02:24 (36)07:52 (25)
31Blaž EMERŠIČ56:15+33:0012:24 (41)16:17 (42)17:27 (41)20:40 (32)39:33 (39)41:00 (38)42:20 (38)44:02 (39)45:19 (37)56:15 (39)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ12:24 (41)03:53 (37)01:10 (11)03:13 (29)18:53 (45)01:27 (12)01:20 (28)01:42 (42)01:17 (22)10:56 (44)
32Tim RANT57:21+34:0605:30 (25)08:38 (23)15:31 (39)18:57 (31)39:51 (40)41:52 (39)43:03 (39)48:38 (44)49:53 (41)57:21 (40)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE05:30 (25)03:08 (23)06:53 (49)03:26 (30)20:54 (48)02:01 (25)01:11 (23)05:35 (49)01:15 (17)07:28 (19)
33Rene VAGNER59:25+36:1003:18 (15)12:18 (35)13:30 (33)26:20 (38)39:09 (38)45:54 (43)46:43 (43)47:51 (43)52:05 (43)59:25 (41)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 103:18 (15)09:00 (46)01:12 (15)12:50 (43)12:49 (37)06:45 (45)00:49 (9)01:08 (30)04:14 (46)07:20 (17)
34Urh JAMŠEK59:45+36:3021:27 (45)26:00 (47)27:28 (46)29:45 (41)41:04 (42)42:27 (40)45:50 (41)46:41 (41)49:46 (40)59:45 (43)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA21:27 (45)04:33 (41)01:28 (31)02:17 (13)11:19 (33)01:23 (10)03:23 (47)00:51 (15)03:05 (42)09:59 (40)
35Tanej  DELAKORDA60:38+37:2308:37 (34)12:04 (31)13:28 (30)29:53 (42)42:33 (43)43:38 (41)45:30 (40)46:39 (40)49:19 (39)60:38 (44)
OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI08:37 (34)03:27 (32)01:24 (27)16:25 (45)12:40 (36)01:05 (6)01:52 (37)01:09 (31)02:40 (40)11:19 (47)
36Filip KUŠAR61:07+37:5208:32 (33)11:48 (30)12:59 (28)35:10 (44)44:56 (46)47:26 (45)48:12 (44)50:06 (46)52:24 (44)61:07 (45)
OŠ TRNOVO08:32 (33)03:16 (28)01:11 (13)22:11 (48)09:46 (27)02:30 (28)00:46 (5)01:54 (44)02:18 (35)08:43 (30)
37Žan REP62:10+38:5518:09 (44)22:03 (45)23:19 (45)26:29 (39)45:18 (47)46:46 (44)48:13 (45)49:44 (45)51:16 (42)62:10 (46)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ18:09 (44)03:54 (38)01:16 (21)03:10 (28)18:49 (44)01:28 (13)01:27 (32)01:31 (39)01:32 (28)10:54 (43)
38Taras ČUČULOVIČ62:30+39:1512:33 (42)28:14 (48)30:25 (49)35:15 (45)44:16 (44)52:23 (47)53:34 (46)54:30 (47)55:53 (45)62:30 (47)
OŠ SOSTRO12:33 (42)15:41 (48)02:11 (40)04:50 (36)09:01 (26)08:07 (48)01:11 (23)00:56 (21)01:23 (25)06:37 (12)
39Alen ŠPIK71:46+48:3122:29 (47)25:35 (46)28:16 (47)37:41 (47)48:16 (48)55:41 (48)56:33 (48)57:30 (48)61:13 (46)71:46 (48)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO22:29 (47)03:06 (21)02:41 (44)09:25 (41)10:35 (29)07:25 (46)00:52 (16)00:57 (23)03:43 (45)10:33 (41)
40Urban HAJNŠEK74:57+51:4210:06 (39)15:10 (41)20:08 (43)30:57 (43)44:20 (45)52:20 (46)55:04 (47)57:48 (49)65:15 (47)74:57 (49)
OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI10:06 (39)05:04 (45)04:58 (48)10:49 (42)13:23 (39)08:00 (47)02:44 (43)02:44 (46)07:27 (48)09:42 (38)
41Žiga COKAN78:19+55:0424:52 (48)28:17 (49)29:20 (48)47:55 (48)60:19 (49)61:21 (49)63:23 (49)64:33 (50)67:06 (48)78:19 (50)
OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI24:52 (48)03:25 (31)01:03 (6)18:35 (46)12:24 (35)01:02 (3)02:02 (39)01:10 (32)02:33 (38)11:13 (46)
Jože PESTOTNIK25:28+02:1303:04 (10)05:55 (11)07:08 (10)09:34 (10)14:54 (8)16:19 (5)19:19 (8)20:00 (8)21:26 (8)25:28 (4)
OŠ SOSTRO03:04 (10)02:51 (13)01:13 (18)02:26 (17)05:20 (6)01:25 (11)03:00 (45)00:41 (6)01:26 (26)04:02 (1)
Nejc MLAKAR+-24:45 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jure ŽIBERT39:31+16:1621:55 (46) (N/A) (N/A) (N/A)28:20 (25) (N/A) (N/A)29:57 (22)34:38 (23)39:31 (21)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA21:55 (46)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)28:20 (49)00:00 (N/A)00:00 (N/A)29:57 (50)04:41 (47)04:53 (3)
Tej KRALJ52:58+29:4309:34 (38)12:15 (34)14:01 (35)35:41 (46)40:56 (41)44:58 (42)46:04 (42)46:50 (42)48:44 (38)52:58 (37)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE09:34 (38)02:41 (8)01:46 (37)21:40 (47)05:15 (5)04:02 (37)01:06 (19)00:46 (12)01:54 (33)04:14 (2)
Gaj PIRIH38:52+15:3704:14 (22)07:19 (18)09:33 (21)13:40 (20)21:12 (18)25:54 (19)26:32 (19)27:29 (19)29:56 (18)38:52 (20)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO04:14 (22)03:05 (20)02:14 (41)04:07 (32)07:32 (22)04:42 (41)00:38 (1)00:57 (23)02:27 (37)08:56 (33)
Urban NOVAK29:54+06:3903:29 (16)06:31 (15)07:35 (14) (N/A)18:49 (14)19:40 (13)21:18 (12)22:04 (12)22:58 (12)29:54 (11)
OŠ SOSTRO03:29 (16)03:02 (17)01:04 (8)00:00 (N/A)18:49 (44)00:51 (1)01:38 (34)00:46 (12)00:54 (3)06:56 (14)
Jan OBRAN59:34+36:19 (N/A)18:49 (43)19:53 (42)27:41 (40)34:25 (34)36:17 (34)38:31 (33)39:37 (34) (N/A)59:34 (42)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)18:49 (49)01:04 (8)07:48 (39)06:44 (14)01:52 (21)02:14 (40)01:06 (28)00:00 (N/A)59:34 (50)
Uroš ŠTUHEC53:47+30:32 (N/A)12:54 (38)14:06 (36)21:49 (34)28:37 (27)30:17 (24)32:39 (25)33:46 (26)35:22 (24)53:47 (38)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)12:54 (47)01:12 (15)07:43 (38)06:48 (15)01:40 (15)02:22 (41)01:07 (29)01:36 (31)18:25 (48)
Jaka GRAD22:40+-1:2502:43 (6)05:10 (4)06:10 (4)08:02 (2)12:48 (2)13:50 (1)14:59 (2)15:39 (1)16:49 (1)22:40 (1)
OŠ KAŠELJ02:43 (6)02:27 (4)01:00 (3)01:52 (4)04:46 (2)01:02 (3)01:09 (21)00:40 (4)01:10 (10)05:51 (6)
Simon JAKOFČIČ SMREKAR36:19+13:0402:31 (3)05:40 (9)07:20 (11)10:23 (14) (N/A)23:36 (17)24:21 (16)25:14 (16) (N/A)36:19 (18)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:31 (3)03:09 (24)01:40 (35)03:03 (26)00:00 (N/A)23:36 (49)00:45 (4)00:53 (19)00:00 (N/A)36:19 (49)