Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Učenke B

NIme / klubČasZaostanekS-3636-5252-3737-3333-4141-3939-F
1Katja BABIČ14:20+00:0002:57 (3)03:49 (3)04:45 (2)09:46 (1)11:26 (1)12:37 (2)14:20 (1)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:57 (3)00:52 (4)00:56 (4)05:01 (1)01:40 (14)01:11 (5)01:43 (2)
2Teja TUŠAR15:04+00:4402:54 (2)03:38 (1)04:34 (1)10:34 (3)11:57 (3)13:07 (3)15:04 (2)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:54 (2)00:44 (1)00:56 (4)06:00 (7)01:23 (9)01:10 (4)01:57 (6)
3Tina KERN15:22+01:0202:54 (2)03:40 (2)05:03 (3)10:20 (2)11:32 (2)12:33 (1)15:22 (3)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:54 (2)00:46 (2)01:23 (10)05:17 (2)01:12 (6)01:01 (1)02:49 (32)
4Nika RAVNIKAR16:24+02:0403:38 (6)04:40 (5)05:44 (5)11:39 (4)13:12 (4)14:21 (4)16:24 (4)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:38 (6)01:02 (11)01:04 (6)05:55 (6)01:33 (12)01:09 (3)02:03 (8)
5Ana MURŠIČ18:06+03:4604:09 (10)05:12 (8)07:01 (8)13:03 (8)14:34 (7)15:58 (5)18:06 (5)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 104:09 (10)01:03 (12)01:49 (14)06:02 (8)01:31 (11)01:24 (8)02:08 (12)
6Zala ŠPENKO19:22+05:0203:42 (7)04:44 (6)05:41 (4)12:46 (7)13:53 (5)17:17 (6)19:22 (6)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE03:42 (7)01:02 (11)00:57 (5)07:05 (15)01:07 (5)03:24 (21)02:05 (9)
7Larisa HADALIN20:17+05:5703:25 (4)04:51 (7)06:02 (6)12:41 (6)14:18 (6)18:04 (7)20:17 (8)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:25 (4)01:26 (17)01:11 (8)06:39 (10)01:37 (13)03:46 (23)02:13 (17)
8Jedrt ŠINKOVEC21:35+07:1505:08 (18)06:06 (11)08:14 (11)15:05 (10)17:22 (9)18:59 (8)21:35 (9)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE05:08 (18)00:58 (7)02:08 (20)06:51 (12)02:17 (24)01:37 (10)02:36 (30)
9Manja LEBAN21:49+07:2903:28 (5)04:23 (4)06:26 (7)12:18 (5)18:50 (13)19:56 (10)21:49 (10)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA03:28 (5)00:55 (5)02:03 (19)05:52 (5)06:32 (37)01:06 (2)01:53 (5)
10Anja ŠKARABOT21:52+07:3204:27 (13)06:19 (13)08:42 (13)15:54 (13)18:06 (10)19:30 (9)21:52 (11)
OŠ LOG DRAGOMER04:27 (13)01:52 (25)02:23 (26)07:12 (17)02:12 (23)01:24 (8)02:22 (24)
11Zala FERENC22:46+08:2603:50 (9)06:09 (12)09:01 (17)14:49 (9)19:00 (14)20:43 (12)22:46 (12)
OŠ POLJE03:50 (9)02:19 (27)02:52 (32)05:48 (4)04:11 (34)01:43 (12)02:03 (8)
12Neža ŠTREMFELJ22:48+08:2806:22 (22)07:48 (17)08:59 (16)15:37 (11)17:22 (9)21:02 (13)22:48 (13)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO06:22 (22)01:26 (17)01:11 (8)06:38 (9)01:45 (17)03:40 (22)01:46 (3)
13Eva ŠLENC22:56+08:3604:53 (15)05:54 (9)08:04 (10)15:48 (12)18:21 (12)20:42 (11)22:56 (14)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE04:53 (15)01:01 (9)02:10 (23)07:44 (21)02:33 (28)02:21 (17)02:14 (18)
14Špela DREŠAR23:49+09:2903:45 (8)07:50 (18)10:42 (21)17:40 (15)20:00 (16)21:29 (14)23:49 (15)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:45 (8)04:05 (33)02:52 (32)06:58 (13)02:20 (25)01:29 (9)02:20 (23)
15Nika ŠMID28:04+13:4406:56 (26)08:49 (22)10:44 (22)19:28 (18)23:06 (19)25:00 (15)28:04 (17)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:56 (26)01:53 (26)01:55 (17)08:44 (23)03:38 (33)01:54 (14)03:04 (39)
15Sara BRUMEN28:04+13:4408:13 (29)09:51 (25)11:44 (24)20:31 (21)23:32 (21)25:54 (16)28:04 (17)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:13 (29)01:38 (23)01:53 (15)08:47 (24)03:01 (29)02:22 (19)02:10 (15)
17Gea ŠTEPEC29:29+15:0905:06 (17)06:38 (14)08:48 (15)16:25 (14)18:12 (11)27:10 (17)29:29 (18)
OŠ SOSTRO05:06 (17)01:32 (22)02:10 (23)07:37 (20)01:47 (18)08:58 (34)02:19 (22)
18Zala ZABUKOVEC30:53+16:3306:37 (23)08:05 (19)10:19 (19)17:52 (16)19:46 (15)28:37 (19)30:53 (19)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE06:37 (23)01:28 (18)02:14 (24)07:33 (18)01:54 (20)08:51 (33)02:16 (20)
19Demetra JAMŠEK31:01+16:4112:48 (33)13:49 (30)14:43 (28)20:28 (20)21:58 (18)28:54 (20)31:01 (20)
OSNOVNA ŠOLA VODICE12:48 (33)01:01 (9)00:54 (1)05:45 (3)01:30 (10)06:56 (29)02:07 (11)
20Tamara JAKOPOVIČ31:07+16:4714:47 (35)15:43 (33)18:18 (33)25:24 (26)27:09 (22)28:58 (21)31:07 (21)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 114:47 (35)00:56 (6)02:35 (27)07:06 (16)01:45 (17)01:49 (13)02:09 (13)
21Katarina ANDERLUH31:11+16:5105:27 (21)08:07 (20)11:31 (23)19:06 (17)20:07 (17)28:19 (18)31:11 (22)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA05:27 (21)02:40 (29)03:24 (36)07:35 (19)01:01 (2)08:12 (30)02:52 (35)
22Eva ŠKULJ31:56+17:3613:50 (34)14:56 (32)16:51 (31)24:53 (24)27:20 (23)29:38 (23)31:56 (23)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE13:50 (34)01:06 (13)01:55 (17)08:02 (22)02:27 (27)02:18 (16)02:18 (21)
23Naja  LASIČ32:19+17:5911:08 (32)14:04 (31)16:23 (30)25:18 (25)27:44 (25)29:27 (22)32:19 (24)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA11:08 (32)02:56 (30)02:19 (25)08:55 (25)02:26 (26)01:43 (12)02:52 (35)
24Katja ŠTRAVS34:41+20:2107:11 (27)18:35 (36)20:01 (34)26:44 (28)27:48 (26)32:35 (24)34:41 (25)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE07:11 (27)11:24 (36)01:26 (11)06:43 (11)01:04 (3)04:47 (25)02:06 (10)
25Brina POROPAT35:27+21:0720:06 (38)20:58 (37)23:00 (37)29:59 (31)31:41 (30)33:40 (25)35:27 (26)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 120:06 (38)00:52 (4)02:02 (18)06:59 (14)01:42 (15)01:59 (15)01:47 (4)
26Pia  ILOVAR36:25+22:0506:53 (25)08:22 (21)09:56 (18)24:50 (22)31:18 (29)34:10 (26)36:25 (27)
OŠ KAŠELJ06:53 (25)01:29 (19)01:34 (12)14:54 (29)06:28 (36)02:52 (20)02:15 (19)
27Manca GLIHA38:19+23:5905:03 (16)09:10 (23)12:13 (25)27:46 (29)29:55 (27)35:29 (27)38:19 (28)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA05:03 (16)04:07 (34)03:03 (35)15:33 (30)02:09 (22)05:34 (27)02:50 (33)
28Zarja KMETIČ38:54+24:3404:26 (12)05:58 (10)08:43 (14)26:28 (27)27:33 (24)36:23 (28)38:54 (29)
OŠ OSKARJA KOVAČIČA04:26 (12)01:32 (22)02:45 (30)17:45 (34)01:05 (4)08:50 (32)02:31 (26)
29Katja ZGONEC40:12+25:5205:09 (19)07:00 (16)07:55 (9)20:03 (19)23:15 (20)37:08 (29)40:12 (30)
OŠ KAŠELJ05:09 (19)01:51 (24)00:55 (2)12:08 (28)03:12 (30)13:53 (36)03:04 (39)
30Tia BALAS40:13+25:5307:32 (28)10:41 (26)13:40 (26)24:53 (24)30:25 (28)37:10 (30)40:13 (31)
OSNOVNA ŠOLA VODICE07:32 (28)03:09 (31)02:59 (34)11:13 (26)05:32 (35)06:45 (28)03:03 (37)
31Tajda RAZPET43:17+28:5704:12 (11)13:09 (29)16:53 (32)28:45 (30)35:41 (32)41:07 (31)43:17 (32)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO04:12 (11)08:57 (35)03:44 (37)11:52 (27)06:56 (38)05:26 (26)02:10 (15)
32Pia  PURKART43:51+29:3109:23 (31)10:55 (27)13:48 (27)31:25 (32)32:40 (31)41:26 (32)43:51 (33)
OŠ LOG DRAGOMER09:23 (31)01:32 (22)02:53 (33)17:37 (33)01:15 (8)08:46 (31)02:25 (25)
33Lucija NOVAK46:00+31:4005:27 (21)06:49 (15)08:28 (12)39:16 (35)40:15 (33)44:30 (33)46:00 (34)
OŠ SOSTRO05:27 (21)01:22 (15)01:39 (13)30:48 (36)00:59 (1)04:15 (24)01:30 (1)
34Ajna MARINIČ58:27+44:0717:10 (36)18:24 (35)21:00 (36)38:21 (34)41:58 (36)55:53 (37)58:27 (37)
OŠ POLJE17:10 (36)01:14 (14)02:36 (29)17:21 (32)03:37 (31)13:55 (38)02:34 (28)
35Maja ŠKULJ58:38+44:1806:48 (24)09:16 (24)10:30 (20)40:23 (36)41:36 (35)55:41 (36)58:38 (38)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE06:48 (24)02:28 (28)01:14 (9)29:53 (35)01:13 (7)14:05 (39)02:57 (36)
36Tia TERZE KNIFIC68:07+53:4708:47 (30)12:37 (28)14:46 (29)49:42 (38)51:34 (38)64:49 (40)68:07 (41)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE08:47 (30)03:50 (32)02:09 (21)34:56 (37)01:52 (19)13:15 (35)03:18 (40)
Sara LIPOVAC57:58+43:38 (N/A)17:54 (34)20:30 (35)37:51 (33)41:29 (34)55:23 (35)57:58 (36)
OŠ POLJE00:00 (N/A)17:54 (37)02:36 (29)17:21 (32)03:38 (33)13:54 (37)02:35 (29)
Maja LAH+-15:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sara RUPNIK19:55+05:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)19:55 (7)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)19:55 (41)
Hana BREČKO64:18+49:5819:13 (37)43:01 (38) (N/A) (N/A) (N/A)61:40 (38)64:18 (39)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 119:13 (37)23:48 (38)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)61:40 (40)02:38 (31)
Ksenja ZRNKO48:37+34:1704:29 (14) (N/A) (N/A)43:03 (37)45:01 (37)46:25 (34)48:37 (35)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 104:29 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)43:03 (38)01:58 (21)01:24 (8)02:12 (16)
Anja TRATNJEK66:28+52:08 (N/A) (N/A)50:15 (38) (N/A)61:32 (39)63:54 (39)66:28 (40)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)50:15 (38)00:00 (N/A)61:32 (39)02:22 (19)02:34 (28)