Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Učenke C

NIme / klubČasZaostanekS-4040-5252-3737-4646-4848-4747-4141-3333-F
1Ana Pia POGAČAR17:29+00:0003:56 (2)04:43 (2)05:33 (2)10:20 (1)11:42 (1)12:48 (1)13:44 (1)15:13 (1)17:29 (1)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:56 (2)00:47 (8)00:50 (2)04:47 (1)01:22 (2)01:06 (1)00:56 (2)01:29 (2)02:16 (7)
2Zala ZAVRL19:37+02:0804:42 (6)05:24 (4)06:13 (3)11:24 (2)12:56 (2)14:52 (3)15:44 (2)17:14 (2)19:37 (2)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:42 (6)00:42 (5)00:49 (1)05:11 (2)01:32 (5)01:56 (28)00:52 (1)01:30 (3)02:23 (9)
3Deja RAZPET19:54+02:2503:40 (1)04:32 (1)05:33 (2)11:31 (3)13:12 (3)14:44 (2)16:06 (3)17:42 (3)19:54 (3)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:40 (1)00:52 (11)01:01 (7)05:58 (3)01:41 (7)01:32 (9)01:22 (19)01:36 (4)02:12 (5)
4Dora PESTOTNIK STRES21:43+04:1404:39 (5)05:24 (4)06:33 (5)13:07 (4)14:37 (4)16:10 (4)17:22 (4)19:14 (4)21:43 (4)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO04:39 (5)00:45 (7)01:09 (11)06:34 (7)01:30 (4)01:33 (10)01:12 (10)01:52 (7)02:29 (10)
5Andreja PERŠIČ22:17+04:4805:23 (12)06:17 (10)07:19 (7)13:36 (5)15:25 (5)16:42 (5)17:52 (5)19:43 (5)22:17 (5)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:23 (12)00:54 (14)01:02 (8)06:17 (5)01:49 (8)01:17 (5)01:10 (8)01:51 (6)02:34 (12)
6Eva Alina HOČEVAR24:34+07:0504:56 (7)05:30 (5)06:43 (6)16:30 (11)17:51 (9)19:54 (10)21:06 (7)22:28 (7)24:34 (6)
OŠ SOSTRO04:56 (7)00:34 (1)01:13 (15)09:47 (24)01:21 (1)02:03 (29)01:12 (10)01:22 (1)02:06 (1)
7Ivana MUŽINA24:49+07:2005:04 (8)06:10 (9)07:23 (8)13:54 (6)16:36 (6)18:12 (6)19:31 (6)21:44 (6)24:49 (7)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:04 (8)01:06 (20)01:13 (15)06:31 (6)02:42 (19)01:36 (13)01:19 (15)02:13 (19)03:05 (22)
8Nina DOMNIK27:04+09:3505:11 (9)05:52 (7)07:52 (10)15:08 (8)17:12 (8)18:56 (8)21:53 (10)24:23 (9)27:04 (8)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO05:11 (9)00:41 (3)02:00 (24)07:16 (10)02:04 (11)01:44 (22)02:57 (28)02:30 (20)02:41 (14)
9Sara DURN27:23+09:5404:23 (3)07:34 (15)08:28 (12)15:21 (9)16:54 (7)18:24 (7)21:12 (9)25:12 (10)27:23 (9)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:23 (3)03:11 (28)00:54 (3)06:53 (8)01:33 (6)01:30 (8)02:48 (26)04:00 (32)02:11 (2)
10Anja ŠUBIC29:27+11:5805:43 (13)06:53 (12)09:52 (15)17:27 (12)20:52 (12)22:28 (12)23:48 (11)25:59 (11)29:27 (10)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE05:43 (13)01:10 (23)02:59 (28)07:35 (13)03:25 (26)01:36 (13)01:20 (18)02:11 (17)03:28 (29)
11Urša LAPANJA29:38+12:0909:35 (27)10:29 (22)11:36 (18)17:46 (13)19:54 (11)21:44 (11)24:31 (12)26:33 (12)29:38 (11)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO09:35 (27)00:54 (14)01:07 (9)06:10 (4)02:08 (13)01:50 (25)02:47 (25)02:02 (9)03:05 (22)
12Lara BRATINA30:31+13:0205:22 (11)06:21 (11)07:36 (9)15:05 (7)17:57 (10)19:50 (9)21:10 (8)23:59 (8)30:31 (12)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:22 (11)00:59 (15)01:15 (16)07:29 (11)02:52 (21)01:53 (26)01:20 (18)02:49 (24)06:32 (32)
13Maja MOČNIK31:17+13:4807:33 (19)08:40 (20)11:46 (19)19:17 (15)22:43 (14)24:18 (14)25:37 (13)27:49 (13)31:17 (13)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO07:33 (19)01:07 (21)03:06 (29)07:31 (12)03:26 (27)01:35 (11)01:19 (15)02:12 (18)03:28 (29)
14Kaja LAPANJA31:25+13:5607:20 (18)08:30 (19)10:19 (16)20:47 (16)24:03 (16)25:19 (15)26:17 (14)29:12 (14)31:25 (14)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO07:20 (18)01:10 (23)01:49 (23)10:28 (25)03:16 (24)01:16 (3)00:58 (3)02:55 (27)02:13 (6)
15Jerca STANONIK32:14+14:4505:17 (10)06:08 (8)12:42 (23)21:12 (17)23:48 (15)25:25 (16)26:39 (15)29:29 (15)32:14 (15)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE05:17 (10)00:51 (9)06:34 (32)08:30 (20)02:36 (17)01:37 (14)01:14 (11)02:50 (25)02:45 (15)
16Lara PODJA VRŠEK34:22+16:5307:11 (17)08:05 (17)14:39 (27)23:07 (20)25:50 (21)27:18 (17)28:35 (16)31:27 (17)34:22 (16)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 107:11 (17)00:54 (14)06:34 (32)08:28 (19)02:43 (20)01:28 (7)01:17 (13)02:52 (26)02:55 (19)
17Ema VERTAČNIK34:23+16:5412:30 (32)13:12 (28)14:13 (25)23:55 (26)26:28 (23)27:45 (20)28:52 (17)31:03 (16)34:23 (17)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA12:30 (32)00:42 (5)01:01 (7)09:42 (22)02:33 (16)01:17 (5)01:07 (5)02:11 (17)03:20 (26)
18Sara FUČKA34:56+17:2712:19 (31)15:36 (31)16:32 (31)23:34 (24)25:39 (18)28:19 (23)29:58 (19)32:08 (18)34:56 (18)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE12:19 (31)03:17 (29)00:56 (5)07:02 (9)02:05 (12)02:40 (30)01:39 (23)02:10 (15)02:48 (18)
19Sara KAVČIČ35:09+17:4008:21 (23)12:01 (27)14:34 (26)22:59 (19)26:08 (22)27:51 (21)29:19 (18)32:29 (20)35:09 (19)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE08:21 (23)03:40 (30)02:33 (26)08:25 (17)03:09 (23)01:43 (21)01:28 (20)03:10 (28)02:40 (13)
20Nika OBRAN35:36+18:0709:23 (24)10:47 (24)12:13 (21)23:23 (21)28:21 (26)29:33 (26)30:41 (22)32:48 (22)35:36 (20)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ09:23 (24)01:24 (26)01:26 (19)11:10 (26)04:58 (30)01:12 (2)01:08 (6)02:07 (13)02:48 (18)
21Maša PANDŽA35:55+18:2609:35 (27)14:01 (30)15:14 (29)23:40 (25)25:50 (21)27:31 (19)30:35 (21)32:41 (21)35:55 (22)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE09:35 (27)04:26 (31)01:13 (15)08:26 (18)02:10 (14)01:41 (19)03:04 (29)02:06 (10)03:14 (24)
21Sabina PAVRIČ35:55+18:2604:38 (4)05:38 (6)06:33 (5)22:02 (18)25:40 (19)27:21 (18)31:10 (25)33:43 (24)35:55 (22)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 104:38 (4)01:00 (16)00:55 (4)15:29 (31)03:38 (29)01:41 (19)03:49 (31)02:33 (22)02:12 (5)
23Karin BAČNIK36:58+19:2906:24 (15)07:08 (13)08:16 (11)15:52 (10)29:09 (27)30:30 (27)31:37 (26)33:32 (23)36:58 (23)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE06:24 (15)00:44 (6)01:08 (10)07:36 (14)13:17 (32)01:21 (6)01:07 (5)01:55 (8)03:26 (27)
24Meta MAJCEN37:07+19:3809:44 (28)10:48 (25)12:12 (20)23:29 (22)25:20 (17)28:08 (22)30:09 (20)32:17 (19)37:07 (24)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ09:44 (28)01:04 (19)01:24 (18)11:17 (27)01:51 (9)02:48 (31)02:01 (24)02:08 (14)04:50 (31)
25Anja ŠEGULA37:23+19:5407:36 (20)08:28 (18)16:24 (30)24:42 (28)27:23 (25)29:08 (25)30:46 (23)34:17 (26)37:23 (26)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 107:36 (20)00:52 (11)07:56 (33)08:18 (16)02:41 (18)01:45 (23)01:38 (21)03:31 (31)03:06 (23)
26Nika KLEMEČIČ38:32+21:0308:18 (22)09:42 (21)10:53 (17)18:45 (14)22:10 (13)24:00 (13)30:47 (24)34:15 (25)38:32 (27)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:18 (22)01:24 (26)01:11 (12)07:52 (15)03:25 (26)01:50 (25)06:47 (32)03:28 (30)04:17 (30)
27Urška BELŠAK42:27+24:5810:11 (29)16:41 (32)19:39 (32)31:15 (30)32:42 (29)35:45 (28)37:24 (28)39:11 (28)42:27 (28)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ10:11 (29)06:30 (33)02:58 (27)11:36 (28)01:27 (3)03:03 (32)01:39 (23)01:47 (5)03:16 (25)
28Kaja BRATINA45:01+27:3206:40 (16)07:44 (16)09:45 (14)32:57 (31)36:01 (30)37:55 (29)39:12 (30)42:40 (29)45:01 (29)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE06:40 (16)01:04 (19)02:01 (25)23:12 (32)03:04 (22)01:54 (27)01:17 (13)03:28 (30)02:21 (8)
29Špela KRIVIC48:21+30:5210:55 (30)11:36 (26)13:06 (24)38:32 (32)40:45 (32)42:24 (31)43:44 (32)45:51 (31)48:21 (31)
OŠ SOSTRO10:55 (30)00:41 (3)01:30 (21)25:26 (33)02:13 (15)01:39 (16)01:20 (18)02:07 (13)02:30 (11)
30Lara KADIŠ48:22+30:5309:24 (25)10:41 (23)12:25 (22)25:52 (29)39:57 (31)41:36 (30)42:46 (31)45:34 (30)48:22 (32)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 109:24 (25)01:17 (24)01:44 (22)13:27 (29)14:05 (33)01:39 (16)01:10 (8)02:48 (23)02:48 (18)
31Neža HROVAT50:25+32:5622:05 (33)23:50 (33)29:00 (33)38:45 (33)40:47 (33)42:30 (32)45:19 (33)47:26 (32)50:25 (33)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA22:05 (33)01:45 (27)05:10 (30)09:45 (23)02:02 (10)01:43 (21)02:49 (27)02:07 (13)02:59 (20)
Sara KAVČIČ+-18:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anja KEBER+-18:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ SOSTRO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lea  DIMITROVSKI37:19+19:5006:10 (14)07:14 (14)08:30 (13)23:33 (23)27:05 (24)28:46 (24)32:35 (27)35:07 (27)37:19 (25)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:10 (14)01:04 (19)01:16 (17)15:03 (30)03:32 (28)01:41 (19)03:49 (31)02:32 (21)02:12 (5)
Blažka ČEMAŽAR48:05+30:3608:09 (21)13:30 (29)14:58 (28)24:31 (27)30:59 (28) (N/A)38:07 (29) (N/A)48:05 (30)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO08:09 (21)05:21 (32)01:28 (20)09:33 (21)06:28 (31)00:00 (N/A)38:07 (33)00:00 (N/A)48:05 (33)
Vita FOSTER+-18:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)