Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga

Orientacijski klub Polaris, Hrastovec, 2. 4. 2017
Kategorija: Ž18

NIme / klubČasZaostanekS-3838-6464-6666-5656-5757-6262-5555-5858-5959-3939-3434-6161-F
1Elena Zeiner53:22+00:0002:42 (2)06:15 (6)09:41 (4)21:12 (6)22:41 (4)29:11 (2)33:25 (2)40:21 (1)44:58 (1)46:59 (1)49:13 (1)50:50 (2)53:22 (2)
OLC Graz02:42 (2)03:33 (7)03:26 (4)11:31 (6)01:29 (1)06:30 (1)04:14 (2)06:56 (1)04:37 (2)02:01 (1)02:14 (1)01:37 (2)02:32 (3)
2Marie Maier57:46+04:2403:09 (4)04:55 (3)08:10 (2)19:20 (3)21:11 (3)30:49 (4)35:34 (3)43:44 (3)48:47 (3)50:58 (3)53:36 (3)55:04 (4)57:46 (3)
OLC Graz03:09 (4)01:46 (3)03:15 (3)11:10 (4)01:51 (4)09:38 (6)04:45 (4)08:10 (2)05:03 (5)02:11 (3)02:38 (7)01:28 (1)02:42 (7)
3Anna Lueger57:49+04:2703:14 (6)07:26 (7)10:07 (5)18:30 (2)20:06 (2)27:39 (1)32:17 (1)42:01 (2)47:36 (2)49:52 (2)52:40 (2)54:54 (3)57:49 (4)
SU Schöckl Graz03:14 (6)04:12 (8)02:41 (1)08:23 (1)01:36 (2)07:33 (2)04:38 (3)09:44 (6)05:35 (6)02:16 (4)02:48 (8)02:14 (8)02:55 (8)
4Zala Zavrl59:46+06:2403:11 (5)04:46 (2)07:53 (1)16:22 (1)18:40 (1)29:28 (3)35:37 (4)45:37 (4)50:09 (4)53:22 (4)55:40 (4)57:22 (5)59:46 (5)
Orientacijski klub Komenda03:11 (5)01:35 (1)03:07 (2)08:29 (2)02:18 (7)10:48 (8)06:09 (10)10:00 (7)04:32 (1)03:13 (7)02:18 (2)01:42 (3)02:24 (1)
5Polona Jezeršek64:27+11:0503:05 (3)09:55 (9)13:47 (9)24:58 (7)26:41 (7)34:44 (6)39:43 (5)49:21 (5)54:05 (5)57:06 (5)59:43 (5)61:46 (6)64:27 (6)
Orientacijski klub Komenda03:05 (3)06:50 (9)03:52 (5)11:11 (5)01:43 (3)08:03 (3)04:59 (5)09:38 (5)04:44 (4)03:01 (5)02:37 (6)02:03 (6)02:41 (6)
6Nika Poljanšek69:02+15:4002:40 (1)04:25 (1)08:42 (3)21:05 (4)24:49 (6)39:34 (7)43:38 (7)52:21 (7)60:02 (7)62:08 (6)64:32 (6)66:24 (7)69:02 (7)
OK Azimut02:40 (1)01:45 (2)04:17 (8)12:23 (7)03:44 (10)14:45 (9)04:04 (1)08:43 (3)07:41 (8)02:06 (2)02:24 (3)01:52 (4)02:38 (4)
7Jana Sitte70:27+17:0503:31 (8)05:54 (5)10:08 (6)28:31 (8)30:52 (8)40:12 (8)45:46 (8)55:23 (8)60:03 (8)63:07 (7)65:41 (7)67:48 (8)70:27 (8)
SU Schöckl Graz03:31 (8)02:23 (6)04:14 (7)18:23 (9)02:21 (9)09:20 (5)05:34 (6)09:37 (4)04:40 (3)03:04 (6)02:34 (5)02:07 (7)02:39 (5)
8Magdalena Standhartinger70:36+17:1403:22 (7)05:43 (4)10:51 (7)21:11 (5)23:10 (5)33:47 (5)39:49 (6)50:41 (6)59:45 (6)63:39 (8)66:10 (8)68:09 (9)70:36 (9)
SU Schöckl Graz03:22 (7)02:21 (5)05:08 (9)10:20 (3)01:59 (5)10:37 (7)06:02 (9)10:52 (8)09:04 (9)03:54 (9)02:31 (4)01:59 (5)02:27 (2)
9Mineja Leban91:51+38:2906:47 (10)09:00 (8)12:57 (8)34:40 (10)36:59 (10)46:14 (9)52:05 (9)70:32 (9)76:46 (9)80:08 (9)86:18 (9)88:49 (10)91:51 (10)
OK Azimut06:47 (10)02:13 (4)03:57 (6)21:43 (10)02:19 (8)09:15 (4)05:51 (7)18:27 (9)06:14 (7)03:22 (8)06:10 (10)02:31 (9)03:02 (9)
10Anna Hofer105:21+51:5904:40 (9)11:59 (10)19:45 (10)34:21 (9)36:28 (9)53:14 (10)59:08 (10)80:03 (10)91:13 (10)95:08 (10)98:54 (10)102:04 (1)105:21 (1)
OLC Graz04:40 (9)07:19 (10)07:46 (10)14:36 (8)02:07 (6)16:46 (10)05:54 (8)20:55 (10)11:10 (10)03:55 (10)03:46 (9)03:10 (10)03:17 (10)
Viktoria Knauder+-54:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Laura Sladek+-54:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)