Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 9. 2017
Kategorija: DIJAKI D

NIme / klubČasZaostanekS-5353-5151-4747-3939-5555-5656-6161-4848-5959-5050-4444-5252-F
1Žan RAVNIKAR24:00+00:0001:05 (3)05:05 (1)10:03 (1)10:29 (1)13:20 (3)17:02 (3)19:03 (3)21:09 (1)23:31 (2)24:05 (2)26:08 (5)27:54 (5)24:00 (3)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK01:05 (3)04:00 (1)04:58 (2)00:26 (7)02:51 (1)03:42 (1)02:01 (1)02:06 (1)02:22 (1)00:34 (3)02:03 (1)01:46 (1)00:00 (N/A)
2Tjaž GANTAR27:01+03:0101:03 (2)05:25 (2)14:17 (8)14:43 (7)17:43 (8)21:53 (7)24:04 (6)26:37 (3)29:30 (4)30:03 (4)32:25 (7)34:34 (7)27:01 (4)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA01:03 (2)04:22 (3)08:52 (11)00:26 (7)03:00 (3)04:10 (3)02:11 (4)02:33 (3)02:53 (3)00:33 (2)02:22 (5)02:09 (3)00:00 (N/A)
3Matic BLAŽ27:12+03:1201:07 (4)05:26 (3)10:23 (2)10:44 (2)13:47 (4)17:59 (4)20:03 (4)22:33 (2)25:30 (3)26:03 (3)28:22 (6)30:40 (6)27:12 (5)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK01:07 (4)04:19 (2)04:57 (1)00:21 (2)03:03 (5)04:12 (4)02:04 (2)02:30 (2)02:57 (4)00:33 (2)02:19 (4)02:18 (6)00:00 (N/A)
4David ŽLINDRA32:56+08:5602:17 (24)11:22 (21)22:21 (16)22:44 (15)25:45 (14)29:58 (11)32:07 (9)34:56 (6)37:31 (7)38:09 (7)40:24 (10)42:35 (10)32:56 (6)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK02:17 (24)09:05 (21)10:59 (15)00:23 (4)03:01 (4)04:13 (5)02:09 (3)02:49 (4)02:35 (2)00:38 (4)02:15 (3)02:11 (5)00:00 (N/A)
5Domen KAVČIČ34:48+10:4801:08 (5)05:31 (4)12:28 (5)12:50 (5)16:27 (7)21:59 (8)27:16 (8)31:52 (5)35:19 (6)36:09 (6)38:20 (9)40:30 (9)34:48 (7)
SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA01:08 (5)04:23 (4)06:57 (8)00:22 (3)03:37 (8)05:32 (10)05:17 (23)04:36 (13)03:27 (7)00:50 (9)02:11 (2)02:10 (4)00:00 (N/A)
6Gašper ČOPI35:18+11:1801:14 (8)06:24 (6)11:52 (4)12:19 (4)15:38 (6)21:02 (6)24:32 (7)29:47 (4)33:26 (5)34:46 (5)37:18 (8)39:27 (8)35:18 (8)
GIMNAZIJA TOLMIN01:14 (8)05:10 (6)05:28 (4)00:27 (8)03:19 (6)05:24 (7)03:30 (14)05:15 (16)03:39 (9)01:20 (21)02:32 (6)02:09 (3)00:00 (N/A)
7Tilen JAGODIČ39:58+15:5801:24 (10)08:31 (14)15:37 (10)19:27 (12)24:26 (13)29:56 (10)33:02 (10)36:27 (7)39:28 (8)40:36 (8)43:18 (11)45:45 (11)39:58 (9)
ELEKTROTEHNIŠKO RAČUNALNIŠKA STROKOVNA ŠOLA IN GIMNAZIJA LJUBLJANA01:24 (10)07:07 (14)07:06 (9)03:50 (29)04:59 (15)05:30 (9)03:06 (11)03:25 (6)03:01 (5)01:08 (17)02:42 (7)02:27 (7)00:00 (N/A)
8Brin SMOLE44:18+20:1801:41 (16)08:30 (13)32:25 (24)33:20 (24)38:46 (22)47:10 (22)50:49 (23)55:36 (18)59:08 (17)60:48 (17)64:04 (20)66:48 (20)44:18 (10)
GIMNAZIJA LEDINA01:41 (16)06:49 (13)23:55 (28)00:55 (21)05:26 (19)08:24 (14)03:39 (15)04:47 (15)03:32 (8)01:40 (24)03:16 (10)02:44 (17)00:00 (N/A)
9Žiga TALJAT45:01+21:0101:33 (13)08:49 (16)24:02 (18)24:31 (17)29:53 (18)38:50 (14)42:56 (15)47:27 (12)51:26 (13)52:16 (12)55:39 (14)58:38 (14)45:01 (11)
GIMNAZIJA TOLMIN01:33 (13)07:16 (15)15:13 (21)00:29 (10)05:22 (18)08:57 (15)04:06 (19)04:31 (12)03:59 (10)00:50 (9)03:23 (13)02:59 (19)00:00 (N/A)
10Aljaž LUZNAR46:33+22:3301:21 (9)16:15 (27)27:36 (20)28:50 (20)32:30 (20)39:28 (15)42:44 (14)45:49 (11)50:04 (10)50:53 (10)54:11 (13)56:47 (13)46:33 (12)
ŠOLSKI CENTER KRANJ- STROKOVNA GIMNAZIJA01:21 (9)14:54 (27)11:21 (18)01:14 (23)03:40 (9)06:58 (12)03:16 (12)03:05 (5)04:15 (12)00:49 (6)03:18 (11)02:36 (12)00:00 (N/A)
11Ambrož RUPNIK48:42+24:4201:01 (1)05:38 (5)10:53 (3)11:27 (3)15:04 (5)19:00 (5)21:27 (5)40:07 (8)46:03 (9)46:53 (9)50:13 (12)52:47 (12)48:42 (13)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA01:01 (1)04:37 (5)05:15 (3)00:34 (15)03:37 (8)03:56 (2)02:27 (5)18:40 (27)05:56 (21)00:50 (9)03:20 (12)02:34 (10)00:00 (N/A)
12Nejc JEREB52:13+28:1301:52 (18)09:30 (18)25:37 (19)26:19 (19)30:26 (19)44:54 (19)47:59 (18)52:43 (14)57:17 (15)60:08 (16)63:46 (19)66:43 (19)52:13 (14)
ŠOLSKI CENTER KRANJ- STROKOVNA GIMNAZIJA01:52 (18)07:38 (18)16:07 (23)00:42 (18)04:07 (13)14:28 (27)03:05 (10)04:44 (14)04:34 (13)02:51 (26)03:38 (16)02:57 (18)00:00 (N/A)
13Peter VOVK52:26+28:2601:28 (11)10:21 (20)21:04 (15)21:22 (14)28:05 (15)34:07 (13)37:34 (12)45:17 (10)51:05 (12)52:03 (11)59:10 (16)61:39 (16)52:26 (15)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK01:28 (11)08:53 (20)10:43 (14)00:18 (1)06:43 (20)06:02 (11)03:27 (13)07:43 (21)05:48 (19)00:58 (13)07:07 (25)02:29 (9)00:00 (N/A)
14Jaka GRAD53:35+29:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)53:35 (16)
ZAVOD SV. STANISLAVA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)53:35 (1)
15Jure KAVČIČ54:41+30:4101:37 (15)07:48 (8)13:33 (6)15:09 (8)19:03 (9)24:14 (9)40:43 (13)44:44 (9)50:59 (11)53:11 (13)56:19 (15)58:57 (15)54:41 (17)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK01:37 (15)06:11 (9)05:45 (5)01:36 (25)03:54 (11)05:11 (6)16:29 (29)04:01 (9)06:15 (22)02:12 (25)03:08 (8)02:38 (13)00:00 (N/A)
16Anže MALI54:57+30:5702:11 (23)09:30 (18)19:35 (13)20:22 (13)29:48 (17)42:07 (16)45:06 (16)48:33 (13)55:35 (14)56:36 (14)60:52 (17)63:34 (17)54:57 (18)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:11 (23)07:19 (16)10:05 (13)00:47 (20)09:26 (26)12:19 (24)02:59 (8)03:27 (7)07:02 (24)01:01 (15)04:16 (19)02:42 (16)00:00 (N/A)
17Saš MOČNIK56:28+32:2801:53 (19)08:12 (10)22:42 (17)23:16 (16)28:23 (16)43:46 (18)48:45 (19)54:10 (15)59:51 (18)61:10 (18)66:58 (21)69:34 (21)56:28 (19)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD01:53 (19)06:19 (11)14:30 (20)00:34 (15)05:07 (17)15:23 (28)04:59 (21)05:25 (18)05:41 (18)01:19 (20)05:48 (21)02:36 (12)00:00 (N/A)
18Bor ŽNIDARŠIČ59:07+35:0702:02 (22)09:52 (19)38:20 (25)38:58 (25)42:52 (27)48:19 (24)69:49 (28)73:18 (25)78:47 (26)79:44 (26)83:46 (28)86:14 (27)59:07 (20)
GIMNAZIJA ŠIŠKA02:02 (22)07:50 (19)28:28 (29)00:38 (17)03:54 (11)05:27 (8)21:30 (30)03:29 (8)05:29 (15)00:57 (12)04:02 (18)02:28 (8)00:00 (N/A)
19AntonNino  NOVAK59:29+35:2901:14 (8)07:18 (7)13:55 (7)14:30 (6)21:22 (11)43:43 (17)46:37 (17)54:40 (16)57:51 (16)58:35 (15)62:04 (18)64:44 (18)59:29 (21)
VEGOVA LJUBLJANA01:14 (8)06:04 (8)06:37 (6)00:35 (16)06:52 (21)22:21 (29)02:54 (7)08:03 (22)03:11 (6)00:44 (5)03:29 (14)02:40 (15)00:00 (N/A)
20Miha ŠTIH62:39+38:3902:01 (21)13:52 (24)32:10 (23)32:56 (22)42:31 (26)55:08 (27)61:00 (27)65:10 (22)70:41 (21)71:40 (21)75:15 (24)79:08 (24)62:39 (22)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:01 (21)11:51 (25)18:18 (25)00:46 (19)09:35 (27)12:37 (25)05:52 (25)04:10 (11)05:31 (16)00:59 (14)03:35 (15)03:53 (25)00:00 (N/A)
21Brin TOMC65:25+41:2501:32 (12)07:50 (9)20:41 (14)25:49 (18)33:36 (21)46:39 (21)50:46 (22)56:30 (19)61:56 (20)63:21 (19)73:48 (23)76:48 (23)65:25 (23)
GIMNAZIJA LEDINA01:32 (12)06:18 (10)12:51 (19)05:08 (30)07:47 (22)13:03 (26)04:07 (20)05:44 (19)05:26 (14)01:25 (22)10:27 (27)03:00 (21)00:00 (N/A)
22Lovro SIRC65:28+41:2802:29 (26)08:30 (13)15:21 (9)18:29 (10)21:22 (11)45:04 (20)48:55 (20)57:40 (20)61:43 (19)64:36 (20)68:28 (22)71:07 (22)65:28 (24)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK02:29 (26)06:01 (7)06:51 (7)03:08 (28)02:53 (2)23:42 (30)03:51 (17)08:45 (25)04:03 (11)02:53 (27)03:52 (17)02:39 (14)00:00 (N/A)
23Luka KUNSTELJ70:40+46:4002:48 (28)15:12 (26)39:05 (26)40:37 (26)45:44 (28)55:22 (28)60:46 (26)77:56 (26)83:33 (27)85:08 (27)89:41 (30)92:55 (30)70:40 (25)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK02:48 (28)12:24 (26)23:53 (27)01:32 (24)05:07 (17)09:38 (19)05:24 (24)17:10 (26)05:37 (17)01:35 (23)04:33 (20)03:14 (23)00:00 (N/A)
24Nejc KOFOL71:30+47:3002:29 (26)13:35 (22)29:30 (21)30:43 (21)39:08 (23)50:26 (25)56:41 (24)65:00 (21)72:56 (23)74:10 (23)80:11 (26)85:42 (26)71:30 (26)
GIMNAZIJA LEDINA02:29 (26)11:06 (23)15:55 (22)01:13 (22)08:25 (24)11:18 (23)06:15 (27)08:19 (23)07:56 (25)01:14 (19)06:01 (24)05:31 (28)00:00 (N/A)
25Jan VEROVŠEK71:42+47:4201:50 (17)13:36 (23)31:21 (22)33:03 (23)41:09 (25)52:21 (26)58:36 (25)67:00 (24)75:04 (24)76:17 (24)82:12 (27)87:43 (28)71:42 (27)
ZAVOD SV. STANISLAVA01:50 (17)11:46 (24)17:45 (24)01:42 (27)08:06 (23)11:12 (22)06:15 (27)08:24 (24)08:04 (26)01:13 (18)05:55 (22)05:31 (28)00:00 (N/A)
26Peter ZUPAN72:10+48:1001:59 (20)08:27 (11)17:04 (11)18:41 (11)22:46 (12)33:58 (12)36:58 (11)66:14 (23)72:06 (22)73:01 (22)76:10 (25)79:24 (25)72:10 (28)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD01:59 (20)06:28 (12)08:37 (10)01:37 (26)04:05 (12)11:12 (22)03:00 (9)29:16 (28)05:52 (20)00:55 (11)03:09 (9)03:14 (23)00:00 (N/A)
27Domen URŠIČ78:51+54:5102:52 (29)13:53 (25)55:34 (27)56:06 (27)60:39 (29)70:52 (29)75:52 (29)81:12 (27)87:46 (28)91:11 (28)115:14 (2)118:48 (2)78:51 (29)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:52 (29)11:01 (22)41:41 (30)00:32 (11)04:33 (14)10:13 (20)05:00 (22)05:20 (17)06:34 (23)03:25 (28)24:03 (30)03:34 (24)00:00 (N/A)
28Aleš Serženta82:06+58:0601:13 (6)08:38 (15)17:35 (12)18:00 (9)40:51 (24)47:59 (23)50:42 (21)54:52 (17)78:20 (25)79:12 (25)86:38 (29)89:38 (29)82:06 (30)
SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA01:13 (6)07:25 (17)08:57 (12)00:25 (5)22:51 (28)07:08 (13)02:43 (6)04:10 (11)23:28 (28)00:52 (10)07:26 (26)03:00 (21)00:00 (N/A)
29Mark POLJANŠEK97:26+73:2602:34 (27)37:56 (28)56:59 (28)57:32 (28)66:24 (30)75:23 (30)88:15 (30)94:16 (28)103:14 (1)104:19 (1)110:20 (1)114:33 (1)97:26 (31)
GIMNAZIJA LEDINA02:34 (27)35:22 (28)19:03 (26)00:33 (13)08:52 (25)08:59 (16)12:52 (28)06:01 (20)08:58 (27)01:05 (16)06:01 (24)04:13 (26)00:00 (N/A)
Gaj  ZORMAN132:22+108:2202:59 (30)48:27 (29)59:41 (29)60:09 (29)106:04 (1)115:27 (1)119:07 (1) (N/A) (N/A) (N/A)133:56 (3)140:12 (3)132:22 (1)
SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA02:59 (30)45:28 (29)11:14 (17)00:28 (9)45:55 (30)09:23 (18)03:40 (16)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)133:56 (28)06:16 (30)00:00 (N/A)
Nejc SAJOVIC146:33+122:3303:15 (31)62:36 (30)73:41 (30)74:14 (30)120:09 (2)129:27 (2)133:29 (2) (N/A) (N/A) (N/A)148:02 (4)154:14 (4)146:33 (2)
SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA03:15 (31)59:21 (30)11:05 (16)00:33 (13)45:55 (30)09:18 (17)04:02 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)148:02 (29)06:12 (29)00:00 (N/A)
Rok MERŠE+-24:0001:37 (15) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ZAVOD SV. STANISLAVA01:37 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)