Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 9. 2017
Kategorija: DIJAKINJE D

NIme / klubČasZaostanekS-5353-4646-4747-5555-4949-6161-4848-5757-5050-5151-3737-F
1Zala ZAVRL39:15+00:0001:35 (4)04:27 (2)08:02 (2)12:32 (2)16:46 (1)20:55 (1)25:33 (2)28:13 (1)31:36 (2)35:44 (3)37:37 (3)39:15 (4)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD01:35 (4)02:52 (4)03:35 (3)04:30 (4)04:14 (1)04:09 (3)04:38 (5)02:40 (5)03:23 (4)04:08 (4)01:53 (4)01:38 (4)
2Nika POLJANŠEK39:53+00:3801:16 (1)04:35 (3)08:43 (4)12:48 (4)19:00 (4)22:36 (4)26:53 (3)29:13 (3)32:25 (3)36:35 (4)38:17 (4)39:53 (5)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA01:16 (1)03:19 (6)04:08 (6)04:05 (1)06:12 (5)03:36 (2)04:17 (3)02:20 (1)03:12 (2)04:10 (5)01:42 (1)01:36 (2)
3Deja RAZPET46:34+07:1901:56 (7)04:24 (1)07:46 (1)12:02 (1)18:14 (3)21:50 (2)25:28 (1)29:06 (2)39:23 (5)43:14 (6)44:59 (6)46:34 (6)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA01:56 (7)02:28 (1)03:22 (1)04:16 (3)06:12 (5)03:36 (2)03:38 (1)03:38 (7)10:17 (13)03:51 (1)01:45 (2)01:35 (1)
4Patricija PRIMOŽIČ46:46+07:3102:13 (9)04:52 (5)08:44 (5)13:56 (5)21:35 (5)26:38 (5)30:55 (4)34:10 (4)37:42 (4)42:47 (5)44:57 (5)46:46 (7)
GIMNAZIJA MOSTE LJUBLJANA02:13 (9)02:39 (2)03:52 (5)05:12 (6)07:39 (7)05:03 (8)04:17 (3)03:15 (6)03:32 (5)05:05 (6)02:10 (10)01:49 (6)
5Lana ŠTRUMBELJ47:22+08:0701:38 (5)05:10 (7)09:00 (6)17:55 (8)24:45 (6)29:01 (6)33:40 (5)36:12 (5)39:46 (6)43:53 (7)45:44 (7)47:22 (8)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD01:38 (5)03:32 (8)03:50 (4)08:55 (13)06:50 (6)04:16 (4)04:39 (6)02:32 (3)03:34 (6)04:07 (3)01:51 (3)01:38 (4)
6Ana Pia POGAČAR53:05+13:5002:19 (10)05:03 (6)08:28 (3)12:42 (3)17:21 (2)22:20 (3)39:32 (7)42:04 (7)45:11 (8)49:09 (8)51:15 (8)53:05 (9)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:19 (10)02:44 (3)03:25 (2)04:14 (2)04:39 (2)04:59 (7)17:12 (15)02:32 (3)03:07 (1)03:58 (2)02:06 (9)01:50 (7)
7Ana ŠALAMUN55:43+16:2801:30 (3)04:40 (4)11:26 (9)16:08 (6)25:44 (7)34:25 (9)38:54 (6)41:27 (6)44:43 (7)50:55 (9)53:38 (9)55:43 (10)
GIMNAZIJA LEDINA01:30 (3)03:10 (5)06:46 (14)04:42 (5)09:36 (10)08:41 (13)04:29 (4)02:33 (4)03:16 (3)06:12 (7)02:43 (15)02:05 (12)
8Dora  PESTOTNIK Stres64:03+24:4802:31 (11)05:54 (8)10:46 (8)20:45 (9)26:17 (8)31:08 (7)41:56 (8)49:04 (8)53:04 (9)59:20 (10)61:47 (10)64:03 (11)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD02:31 (11)03:23 (7)04:52 (9)09:59 (14)05:32 (3)04:51 (5)10:48 (12)07:08 (12)04:00 (7)06:16 (8)02:27 (14)02:16 (15)
9Katarina KUŠAR77:01+37:4601:41 (6)06:02 (9)10:44 (7)17:09 (7)26:43 (9)32:01 (8)51:50 (9)55:51 (9)63:45 (10)72:37 (11)74:57 (11)77:01 (12)
ZAVOD SV. STANISLAVA01:41 (6)04:21 (10)04:42 (8)06:25 (7)09:34 (9)05:18 (9)19:49 (16)04:01 (8)07:54 (12)08:52 (12)02:20 (11)02:04 (10)
10Nina PUGELJ79:23+40:0801:29 (2)21:53 (14)26:11 (14)33:14 (13)45:02 (12)51:46 (12)57:40 (11)62:00 (10)66:55 (11)75:40 (12)77:36 (12)79:23 (13)
GIMNAZIJA ŠIŠKA01:29 (2)20:24 (15)04:18 (7)07:03 (8)11:48 (13)06:44 (12)05:54 (7)04:20 (9)04:55 (8)08:45 (11)01:56 (6)01:47 (5)
11Nika KOBETIČ86:59+47:4402:53 (15)06:36 (10)16:28 (10)29:23 (10)38:55 (10)43:50 (10)56:01 (10)63:49 (11)71:04 (12)82:46 (14)84:50 (13)86:59 (14)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD02:53 (15)03:43 (9)09:52 (16)12:55 (15)09:32 (8)04:55 (6)12:11 (13)07:48 (15)07:15 (9)11:42 (15)02:04 (8)02:09 (14)
12Mateja SLAPNIK ANŽUR87:04+47:4902:12 (8)18:38 (12)23:42 (12)31:30 (11)41:23 (11)46:56 (11)57:44 (12)65:01 (12)72:21 (13)82:45 (13)85:10 (14)87:04 (15)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:12 (8)16:26 (12)05:04 (12)07:48 (10)09:53 (11)05:33 (11)10:48 (12)07:17 (13)07:20 (11)10:24 (13)02:25 (13)01:54 (9)
13Leila KOS93:09+53:5402:39 (12)24:47 (15)29:47 (15)37:32 (15)47:30 (13)53:00 (13)63:45 (13)71:09 (13)78:26 (14)88:52 (15)91:17 (15)93:09 (16)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:39 (12)22:08 (16)05:00 (10)07:45 (9)09:58 (12)05:30 (10)10:45 (10)07:24 (14)07:17 (10)10:26 (14)02:25 (13)01:52 (8)
14Pia MERŠE106:15+67:0002:50 (14)19:31 (13)24:40 (13)32:35 (12)50:47 (14)65:37 (14)72:04 (14)78:41 (14)94:56 (15)102:10 (1)104:10 (1)106:15 (1)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:50 (14)16:41 (13)05:09 (13)07:55 (12)18:12 (15)14:50 (14)06:27 (9)06:37 (10)16:15 (14)07:14 (10)02:00 (7)02:05 (12)
15Špela KRUŠIČ114:14+74:5910:48 (16)27:40 (16)32:41 (16)40:35 (16)58:50 (16)73:41 (15)79:53 (15)86:31 (15)103:02 (1)110:13 (2)112:08 (2)114:14 (2)
GIMNAZIJA LEDINA10:48 (16)16:52 (14)05:01 (11)07:54 (11)18:15 (16)14:51 (15)06:12 (8)06:38 (11)16:31 (15)07:11 (9)01:55 (5)02:06 (13)
Julija FERENC+-40:45 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Urša PELICON143:06+103:5102:48 (13)11:11 (11)18:24 (11)36:21 (14)53:25 (15)85:52 (16)98:36 (16) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)143:06 (3)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:48 (13)08:23 (11)07:13 (15)17:57 (16)17:04 (14)32:27 (16)12:44 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)143:06 (16)