Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 9. 2017
Kategorija: UČENCI B

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3434-3535-6363-4444-6262-4242-6060-3636-3737-3838-4040-F
1Luka  SELJAK22:02+00:0001:16 (1)03:35 (2)04:56 (2)07:39 (1)08:20 (1)10:57 (1)13:06 (1)15:46 (1)17:03 (1)18:26 (2)20:01 (3)21:19 (3)22:02 (3)
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA01:16 (1)02:19 (2)01:21 (8)02:43 (1)00:41 (17)02:37 (4)02:09 (8)02:40 (1)01:17 (1)01:23 (5)01:35 (8)01:18 (3)00:43 (13)
2Tilen ZUPAN23:17+01:1501:22 (6)03:48 (3)05:14 (3)08:08 (2)08:41 (2)12:02 (2)13:35 (2)16:49 (2)18:17 (2)19:39 (3)21:09 (4)22:39 (4)23:17 (4)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:22 (6)02:26 (3)01:26 (10)02:54 (3)00:33 (4)03:21 (20)01:33 (1)03:14 (3)01:28 (3)01:22 (4)01:30 (6)01:30 (5)00:38 (7)
3Nejc  TURK23:33+01:3101:19 (4)03:29 (1)04:50 (1)09:38 (6)10:13 (6)12:51 (5)14:39 (4)17:38 (3)19:02 (3)20:16 (4)21:37 (5)22:55 (5)23:33 (5)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:19 (4)02:10 (1)01:21 (8)04:48 (10)00:35 (6)02:38 (7)01:48 (3)02:59 (2)01:24 (2)01:14 (2)01:21 (2)01:18 (3)00:38 (7)
4Valentin KAVČIČ26:51+04:4901:35 (18)04:02 (4)05:20 (4)09:12 (4)09:42 (4)12:12 (3)14:13 (3)17:43 (4)20:24 (4)22:25 (5)23:52 (6)26:10 (6)26:51 (6)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:35 (18)02:27 (4)01:18 (6)03:52 (5)00:30 (3)02:30 (1)02:01 (7)03:30 (5)02:41 (13)02:01 (19)01:27 (4)02:18 (17)00:41 (10)
5Primož GANTAR29:55+07:5301:31 (16)04:29 (8)05:58 (8)08:46 (3)09:25 (3)12:31 (4)15:36 (5)20:37 (5)22:40 (5)24:49 (6)27:04 (7)29:13 (7)29:55 (7)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:31 (16)02:58 (7)01:29 (12)02:48 (2)00:39 (11)03:06 (14)03:05 (18)05:01 (11)02:03 (7)02:09 (23)02:15 (20)02:09 (13)00:42 (11)
6David KOS31:59+09:5701:25 (9)04:49 (11)06:07 (9)12:06 (11)12:42 (10)15:58 (8)17:49 (7)21:41 (6)24:02 (6)28:05 (7)29:20 (8)31:11 (8)31:59 (8)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:25 (9)03:24 (12)01:18 (6)05:59 (18)00:36 (9)03:16 (18)01:51 (4)03:52 (7)02:21 (8)04:03 (37)01:15 (1)01:51 (10)00:48 (22)
7Blaž ŠORLI CK32:46+10:4401:18 (3)05:18 (14)07:36 (17)12:48 (13)13:24 (12)16:06 (9)18:41 (9)24:06 (7)26:53 (7)28:36 (8)30:28 (9)32:12 (9)32:46 (9)
OSNOVNA ŠOLA TOLMIN01:18 (3)04:00 (18)02:18 (30)05:12 (12)00:36 (9)02:42 (8)02:35 (11)05:25 (12)02:47 (15)01:43 (9)01:52 (14)01:44 (8)00:34 (2)
8Nace HUMAR33:12+11:1001:27 (13)04:12 (5)05:30 (5)09:19 (5)10:00 (5)13:47 (6)16:48 (6)24:26 (8)27:22 (8)28:49 (9)30:30 (10)32:24 (10)33:12 (10)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:27 (13)02:45 (5)01:18 (6)03:49 (4)00:41 (17)03:47 (21)03:01 (16)07:38 (21)02:56 (18)01:27 (6)01:41 (10)01:54 (11)00:48 (22)
9Rok KATARIČ36:34+14:3201:26 (12)04:27 (7)05:40 (6)14:57 (16)15:33 (16)18:11 (13)20:56 (10)27:44 (9)30:18 (9)32:17 (10)33:56 (11)35:46 (11)36:34 (11)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:26 (12)03:01 (8)01:13 (1)09:17 (26)00:36 (9)02:38 (7)02:45 (15)06:48 (20)02:34 (10)01:59 (18)01:39 (9)01:50 (9)00:48 (22)
10Timi PETRIČ38:50+16:4801:42 (25)14:10 (35)17:01 (35)21:06 (23)21:46 (22)24:18 (19)26:17 (12)29:42 (11)32:27 (11)34:25 (12)35:52 (13)38:11 (12)38:50 (12)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:42 (25)12:28 (38)02:51 (34)04:05 (7)00:40 (14)02:32 (3)01:59 (6)03:25 (4)02:45 (14)01:58 (16)01:27 (4)02:19 (19)00:39 (8)
11Aljoša FAŠUN39:23+17:2101:31 (16)05:16 (12)07:50 (18)12:04 (10)12:54 (11)16:10 (10)18:36 (8)29:16 (10)32:08 (10)33:17 (11)35:08 (12)38:51 (13)39:23 (13)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:31 (16)03:45 (15)02:34 (33)04:14 (8)00:50 (21)03:16 (18)02:26 (9)10:40 (30)02:52 (17)01:09 (1)01:51 (13)03:43 (32)00:32 (1)
12Žan GNEZDA39:53+17:5101:26 (12)05:18 (14)07:09 (13)18:41 (20)19:22 (19)22:33 (17)25:43 (11)30:43 (12)32:42 (12)34:54 (13)37:05 (14)39:17 (14)39:53 (14)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:26 (12)03:52 (16)01:51 (23)11:32 (29)00:41 (17)03:11 (15)03:10 (19)05:00 (10)01:59 (6)02:12 (25)02:11 (19)02:12 (14)00:36 (3)
13Luka PALMER42:05+20:0301:40 (22)05:56 (18)07:20 (15)12:43 (12)13:29 (13)16:48 (11)27:18 (14)31:21 (13)34:42 (13)36:27 (14)38:57 (15)41:06 (15)42:05 (15)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:40 (22)04:16 (19)01:24 (9)05:23 (14)00:46 (20)03:19 (19)10:30 (29)04:03 (8)03:21 (24)01:45 (10)02:30 (25)02:09 (13)00:59 (31)
14Črt VUKOVIČ46:53+24:5101:32 (17)10:45 (30)12:36 (29)19:51 (22)20:43 (21)23:43 (18)26:24 (13)32:16 (14)35:25 (14)37:42 (15)44:21 (18)45:56 (17)46:53 (16)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:32 (17)09:13 (33)01:51 (23)07:15 (22)00:52 (23)03:00 (10)02:41 (12)05:52 (14)03:09 (22)02:17 (27)06:39 (32)01:35 (7)00:57 (30)
15Blaž  ŠORLI BD47:54+25:5201:36 (20)06:18 (19)09:19 (22)16:42 (19)17:22 (18)20:26 (15)30:20 (16)36:13 (16)38:52 (16)41:11 (17)44:10 (17)47:11 (18)47:54 (17)
OSNOVNA ŠOLA TOLMIN01:36 (20)04:42 (20)03:01 (36)07:23 (23)00:40 (14)03:04 (13)09:54 (28)05:53 (15)02:39 (11)02:19 (29)02:59 (28)03:01 (25)00:43 (13)
16Matic RAJTER50:29+28:2701:25 (9)21:52 (39)23:08 (39)27:04 (29)27:44 (30)30:16 (24)32:13 (17)38:34 (18)42:26 (18)44:14 (19)46:09 (19)49:52 (20)50:29 (19)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:25 (9)20:27 (40)01:16 (3)03:56 (6)00:40 (14)02:32 (3)01:57 (5)06:21 (18)03:52 (30)01:48 (12)01:55 (15)03:43 (32)00:37 (4)
17Mark TOMŠIČ53:13+31:1105:07 (37)17:06 (37)18:53 (37)26:08 (28)27:00 (29)30:00 (22)32:42 (18)38:33 (17)41:43 (17)43:46 (18)51:21 (21)52:28 (21)53:13 (20)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA05:07 (37)11:59 (37)01:47 (19)07:15 (22)00:52 (23)03:00 (10)02:42 (13)05:51 (13)03:10 (23)02:03 (21)07:35 (35)01:07 (1)00:45 (17)
18ANEJ HREN54:11+32:0904:06 (36)11:01 (31)15:41 (32)24:32 (26)24:59 (27)33:42 (29)35:25 (23)43:59 (23)45:39 (21)49:06 (22)50:34 (20)53:27 (22)54:11 (21)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.04:06 (36)06:55 (31)04:40 (41)08:51 (25)00:27 (1)08:43 (36)01:43 (2)08:34 (24)01:40 (4)03:27 (35)01:28 (5)02:53 (23)00:44 (14)
19Gaber GULIČ55:08+33:0607:03 (39)19:00 (38)20:53 (38)28:02 (30)29:00 (32)32:03 (26)34:35 (22)40:35 (19)43:41 (19)45:59 (20)52:39 (23)54:12 (23)55:08 (22)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.07:03 (39)11:57 (36)01:53 (24)07:09 (20)00:58 (27)03:03 (12)02:32 (10)06:00 (16)03:06 (20)02:18 (28)06:40 (33)01:33 (6)00:56 (28)
20Anej REMEC55:25+33:2306:47 (38)10:08 (28)11:53 (28)23:31 (24)24:06 (25)26:44 (20)33:01 (19)42:57 (22)48:40 (22)50:27 (23)52:16 (22)54:35 (24)55:25 (23)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE06:47 (38)03:21 (10)01:45 (18)11:38 (30)00:35 (6)02:38 (7)06:17 (26)09:56 (27)05:43 (35)01:47 (11)01:49 (11)02:19 (19)00:50 (25)
21Matija KAVČIČ60:36+38:3401:22 (6)04:18 (6)05:54 (7)11:35 (8)12:04 (7)15:19 (7)37:23 (26)48:18 (27)52:08 (26)54:30 (28)56:58 (27)59:45 (25)60:36 (24)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:22 (6)02:56 (6)01:36 (15)05:41 (15)00:29 (2)03:15 (16)22:04 (38)10:55 (31)03:50 (29)02:22 (30)02:28 (24)02:47 (22)00:51 (26)
22Rok GREGORIČ61:14+39:1201:42 (25)06:44 (21)08:43 (19)13:59 (15)15:06 (15)19:16 (14)33:45 (21)45:48 (24)50:08 (24)52:02 (24)56:49 (26)60:36 (26)61:14 (25)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA01:42 (25)05:02 (23)01:59 (25)05:16 (13)01:07 (31)04:10 (27)14:29 (34)12:03 (34)04:20 (31)01:54 (14)04:47 (30)03:47 (33)00:38 (7)
23Erik CIZERL63:37+41:3502:27 (34)07:11 (22)10:11 (25)16:03 (18)17:09 (17)21:26 (16)35:51 (24)47:54 (26)52:18 (27)54:25 (27)59:29 (28)62:42 (28)63:37 (28)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:27 (34)04:44 (21)03:00 (35)05:52 (17)01:06 (30)04:17 (29)14:25 (33)12:03 (34)04:24 (33)02:07 (22)05:04 (31)03:13 (27)00:55 (27)
24Mihael JOB71:01+48:5902:08 (32)13:09 (33)15:30 (31)25:27 (27)26:10 (28)30:05 (23)33:21 (20)41:24 (20)63:11 (30)65:14 (31)67:05 (29)70:11 (30)71:01 (31)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:08 (32)11:01 (35)02:21 (31)09:57 (27)00:43 (18)03:55 (23)03:16 (20)08:03 (22)21:47 (38)02:03 (21)01:51 (13)03:06 (26)00:50 (25)
25Leon ŽAKELJ77:38+55:3601:44 (27)10:18 (29)13:30 (30)23:32 (25)24:26 (26)32:42 (28)37:24 (27)45:57 (25)48:46 (23)52:57 (25)55:41 (24)76:32 (31)77:38 (33)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:44 (27)08:34 (32)03:12 (38)10:02 (28)00:54 (24)08:16 (35)04:42 (24)08:33 (23)02:49 (16)04:11 (38)02:44 (27)20:51 (35)01:06 (35)
26Arti BUČI77:51+55:4902:20 (33)21:55 (40)23:43 (40)35:45 (35)37:13 (35)41:35 (35)52:31 (34)64:14 (32)66:54 (31)70:36 (32)73:01 (30)76:36 (32)77:51 (34)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.02:20 (33)19:35 (39)01:48 (21)12:02 (31)01:28 (32)04:22 (30)10:56 (31)11:43 (32)02:40 (12)03:42 (36)02:25 (23)03:35 (30)01:15 (36)
27Nik LAP78:10+56:0801:25 (9)04:47 (10)06:23 (10)34:30 (34)37:19 (36)41:25 (34)45:59 (31)66:24 (34)70:07 (34)72:33 (35)74:49 (32)77:07 (34)78:10 (35)
OSNOVNA ŠOLA 27 JULIJ KAMNIK01:25 (9)03:22 (11)01:36 (15)28:07 (36)02:49 (36)04:06 (24)04:34 (23)20:25 (37)03:43 (26)02:26 (31)02:16 (21)02:18 (17)01:03 (33)
28Valentin ŽMAK79:13+57:1101:36 (20)06:30 (20)08:45 (20)30:24 (32)33:12 (34)37:43 (32)56:08 (36)66:06 (33)69:55 (32)71:54 (33)75:00 (33)78:28 (35)79:13 (36)
VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA01:36 (20)04:54 (22)02:15 (29)21:39 (33)02:48 (35)04:31 (31)18:25 (36)09:58 (28)03:49 (28)01:59 (18)03:06 (29)03:28 (29)00:45 (17)
29Domen ALJAŽ79:55+57:5301:41 (23)07:12 (23)08:46 (21)36:35 (36)39:20 (37)43:28 (36)47:56 (33)68:27 (35)72:04 (35)74:34 (36)76:55 (34)79:10 (36)79:55 (37)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:41 (23)05:31 (25)01:34 (13)27:49 (35)02:45 (34)04:08 (25)04:28 (22)20:31 (38)03:37 (25)02:30 (32)02:21 (22)02:15 (15)00:45 (17)
30Kevin PERKO82:56+60:5402:35 (35)08:13 (27)11:42 (27)19:26 (21)20:32 (20)30:25 (25)41:17 (29)53:24 (30)75:07 (36)77:17 (37)78:51 (35)82:16 (37)82:56 (38)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:35 (35)05:38 (26)03:29 (39)07:44 (24)01:06 (30)09:53 (38)10:52 (30)12:07 (35)21:43 (37)02:10 (24)01:34 (7)03:25 (28)00:40 (9)
31Gašper SAMEC97:57+75:5511:16 (41)16:46 (36)18:48 (36)55:23 (37)56:26 (39)61:24 (38)78:56 (38)85:42 (36)89:26 (37)92:08 (38)94:48 (36)97:09 (38)97:57 (40)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE11:16 (41)05:30 (24)02:02 (27)36:35 (37)01:03 (28)04:58 (32)17:32 (35)06:46 (19)03:44 (27)02:42 (33)02:40 (26)02:21 (20)00:48 (22)
32Mateo KULENOVIĆ105:10+83:0801:37 (21)07:37 (24)09:25 (23)15:37 (17)22:24 (23)28:40 (21)84:15 (39)90:29 (37)93:38 (38)95:31 (39)102:40 (1)104:10 (1)105:10 (1)
VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA01:37 (21)06:00 (28)01:48 (21)06:12 (19)06:47 (37)06:16 (34)55:35 (39)06:14 (17)03:09 (22)01:53 (13)07:09 (34)01:30 (5)01:00 (32)
33Nik ŽELEZINGER123:00+100:5802:01 (31)12:46 (32)16:47 (34)59:56 (38)61:35 (40)66:48 (39)74:51 (37)91:06 (38)96:54 (39)101:39 (1)115:43 (2)121:29 (2)123:00 (2)
VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA02:01 (31)10:45 (34)04:01 (40)43:09 (38)01:39 (33)05:13 (33)08:03 (27)16:15 (36)05:48 (36)04:45 (39)14:04 (36)05:46 (34)01:31 (37)
Jakob NOVAK64:18+42:1601:30 (14)05:27 (16)06:54 (12)33:54 (33)40:48 (38)43:51 (37)46:35 (32)55:38 (31)57:21 (28)58:37 (29) (N/A)63:14 (29)64:18 (29)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:30 (14)03:57 (17)01:27 (11)27:00 (34)06:54 (38)03:03 (12)02:44 (14)09:03 (25)01:43 (5)01:16 (3)00:00 (N/A)63:14 (38)01:04 (34)
Jan Luka MAJHENIČ77:30+55:2801:26 (12)04:47 (10)06:32 (11)11:31 (7)12:09 (8) (N/A) (N/A) (N/A)70:05 (33)72:02 (34)74:00 (31)76:40 (33)77:30 (32)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:26 (12)03:21 (10)01:45 (18)04:59 (11)00:38 (10)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)70:05 (39)01:57 (15)01:58 (16)02:40 (21)00:50 (25)
Kevin KLANČAR63:30+41:2801:43 (26)05:23 (15)07:25 (16)11:40 (9)12:36 (9)38:44 (33)42:32 (30)52:15 (29)57:27 (29)60:25 (30) (N/A)62:33 (27)63:30 (27)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:43 (26)03:40 (14)02:02 (27)04:15 (9)00:56 (26)26:08 (39)03:48 (21)09:43 (26)05:12 (34)02:58 (34)00:00 (N/A)62:33 (37)00:57 (30)
Matevž ŠTIFTER62:22+40:2007:23 (40)13:57 (34)16:24 (33) (N/A)24:00 (24)33:45 (30)39:16 (28)49:21 (28)51:49 (25)54:05 (26)56:09 (25) (N/A)62:22 (26)
II. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC07:23 (40)06:34 (30)02:27 (32)00:00 (N/A)24:00 (39)09:45 (37)05:31 (25)10:05 (29)02:28 (9)02:16 (26)02:04 (18)00:00 (N/A)62:22 (38)
Jakob PISK+-23:5801:57 (30)05:33 (17)07:14 (14)13:01 (14)13:57 (14)18:06 (12)29:18 (15)32:57 (15)37:19 (15)39:00 (16)41:00 (16)43:54 (16) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE01:57 (30)03:36 (13)01:41 (16)05:47 (16)00:56 (26)04:09 (26)11:12 (32)03:39 (6)04:22 (32)01:41 (8)02:00 (17)02:54 (24)00:00 (N/A)
Nik HECL91:30+69:2801:46 (28)58:37 (41)59:53 (41) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)91:30 (39)
VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA01:46 (28)56:51 (41)01:16 (3)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)91:30 (40)
Žan OBRAN70:06+48:0401:18 (3)07:43 (26)09:54 (24) (N/A)28:31 (31)32:26 (27)54:26 (35) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)70:06 (30)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:18 (3)06:25 (29)02:11 (28)00:00 (N/A)28:31 (40)03:55 (23)22:00 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)70:06 (39)
Denis PREMRN48:35+26:3301:52 (29)07:38 (25)10:45 (26)29:13 (31)29:58 (33)34:09 (31)37:14 (25)41:48 (21)44:52 (20)46:31 (21) (N/A)47:48 (19)48:35 (18)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:52 (29)05:46 (27)03:07 (37)18:28 (32)00:45 (19)04:11 (28)03:05 (18)04:34 (9)03:04 (19)01:39 (7)00:00 (N/A)47:48 (36)00:47 (18)