Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 9. 2017
Kategorija: UČENCI C

NIme / klubČasZaostanekS-4646-3939-4343-----F
1Domen ŽURBI24:38+00:0003:46 (17)06:31 (11)09:29 (6)11:13 (4)12:21 (3)14:13 (2)15:26 (1)24:38 (3)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:46 (17)02:45 (6)02:58 (1)01:44 (7)01:08 (9)01:52 (4)01:13 (9)09:12 (10)
2Aljaž ČELIK25:21+00:4302:13 (4)05:10 (3)08:29 (2)20:38 (22)23:23 (22)24:53 (18)25:57 (14)25:21 (4)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:13 (4)02:57 (14)03:19 (4)12:09 (35)02:45 (29)01:30 (1)01:04 (3)00:00 (N/A)
3Julijan KAVČIČ26:29+01:5103:11 (9)05:17 (4)08:50 (5)10:23 (2)11:28 (1)13:33 (1)16:23 (3)26:29 (5)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA03:11 (9)02:06 (2)03:33 (8)01:33 (2)01:05 (6)02:05 (8)02:50 (42)10:06 (13)
4Tit KATARIĆ26:40+02:0202:58 (7)06:21 (10)11:18 (13)13:31 (8)14:32 (7)16:26 (5)17:49 (5)26:40 (6)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:58 (7)03:23 (28)04:57 (32)02:13 (13)01:01 (4)01:54 (5)01:23 (16)08:51 (8)
5Rok KERN29:10+04:3202:33 (5)06:06 (8)09:44 (7)18:11 (16)21:10 (20)24:34 (17)25:39 (13)29:10 (7)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:33 (5)03:33 (33)03:38 (9)08:27 (27)02:59 (30)03:24 (25)01:05 (4)03:31 (4)
6Nejc DOMNIK29:29+04:5102:05 (2)05:21 (5)09:45 (8)11:26 (5)12:35 (4)14:53 (4)17:01 (4)29:29 (8)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:05 (2)03:16 (23)04:24 (21)01:41 (6)01:09 (11)02:18 (10)02:08 (30)12:28 (19)
7Svit PESTOTNIK Stres30:13+05:3503:30 (14)05:33 (6)08:47 (4)10:23 (2)11:54 (2)14:38 (3)16:18 (2)30:13 (9)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD03:30 (14)02:03 (1)03:14 (2)01:36 (4)01:31 (21)02:44 (16)01:40 (20)13:55 (22)
8Luka ANDERLUH30:50+06:1202:07 (3)04:44 (1)08:38 (3)11:08 (3)12:36 (5)17:46 (6)19:46 (6)30:50 (10)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA02:07 (3)02:37 (3)03:54 (13)02:30 (16)01:28 (20)05:10 (33)02:00 (26)11:04 (16)
9Enej LOGAR31:17+06:3904:18 (20)07:53 (19)12:39 (19)14:27 (9)15:26 (9)20:21 (9)22:06 (10)31:17 (11)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA04:18 (20)03:35 (35)04:46 (28)01:48 (10)00:59 (1)04:55 (31)01:45 (23)09:11 (9)
10Natan Maj POŽENEL31:43+07:0505:22 (24)08:02 (20)11:18 (13)39:32 (34)46:26 (39)48:44 (36)49:42 (35)31:43 (12)
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI05:22 (24)02:40 (4)03:16 (3)28:14 (48)06:54 (52)02:18 (10)00:58 (2)00:00 (N/A)
11Gašper ZGONEC33:06+08:2803:22 (11)07:00 (14)10:44 (10)13:22 (7)14:36 (8)20:09 (8)21:58 (9)33:06 (13)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ03:22 (11)03:38 (38)03:44 (11)02:38 (18)01:14 (14)05:33 (38)01:49 (25)11:08 (17)
12David JAGODIČ34:23+09:4503:03 (8)06:19 (9)10:26 (9)12:14 (6)13:28 (6)18:33 (7)21:20 (8)34:23 (14)
OSNOVNA ŠOLA MENGEŠ03:03 (8)03:16 (23)04:07 (16)01:48 (10)01:14 (14)05:05 (32)02:47 (41)13:03 (21)
13Jani BRATOŽ35:37+10:5908:34 (35)11:35 (32)16:31 (29)18:43 (18)19:43 (15)24:18 (16)25:59 (15)35:37 (15)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE08:34 (35)03:01 (15)04:56 (30)02:12 (12)01:00 (3)04:35 (29)01:41 (21)09:38 (11)
14Uroš TOZAN36:27+11:4905:49 (26)08:40 (24)13:45 (22)33:58 (29)38:19 (29)40:23 (28)41:40 (27)36:27 (16)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:49 (26)02:51 (10)05:05 (35)20:13 (42)04:21 (36)02:04 (7)01:17 (12)00:00 (N/A)
15Jurij STRAŽE37:26+12:4803:54 (18)06:49 (12)17:44 (30)19:32 (20)20:36 (17)22:55 (12)25:01 (12)37:26 (18)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:54 (18)02:55 (12)10:55 (52)01:48 (10)01:04 (5)02:19 (11)02:06 (29)12:25 (18)
16Julijan ZAKONJŠEK37:58+13:2007:45 (31)10:38 (29)15:35 (27)31:35 (26)34:13 (26)37:51 (26)38:59 (24)37:58 (19)
OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI07:45 (31)02:53 (11)04:57 (32)16:00 (39)02:38 (28)03:38 (26)01:08 (6)00:00 (N/A)
17Nejc ZORKO39:23+14:4503:29 (13)06:52 (13)12:31 (18)33:56 (28)39:40 (30)42:20 (30)44:08 (30)39:23 (20)
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE03:29 (13)03:23 (28)05:39 (36)21:25 (43)05:44 (48)02:40 (14)01:48 (24)00:00 (N/A)
18Benjamin HABIČ39:34+14:5603:22 (11)07:38 (16)12:05 (16)14:37 (10)16:12 (10)21:38 (11)23:55 (11)39:34 (21)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO03:22 (11)04:16 (45)04:27 (23)02:32 (17)01:35 (22)05:26 (37)02:17 (34)15:39 (29)
19Matija FLORJAN41:40+17:0204:36 (23)12:41 (34)18:41 (33)49:35 (45)53:10 (43)55:42 (41)57:03 (40)41:40 (22)
OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI04:36 (23)08:05 (55)06:00 (37)30:54 (49)03:35 (33)02:32 (12)01:21 (14)00:00 (N/A)
20Urban KRKOČ42:12+17:3407:08 (29)09:58 (27)13:26 (21)15:52 (12)16:52 (11)29:58 (21)32:02 (21)42:12 (23)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE07:08 (29)02:50 (9)03:28 (6)02:26 (15)01:00 (3)13:06 (52)02:04 (27)10:10 (14)
21Mel REHER43:11+18:3305:29 (25)08:39 (23)15:17 (26)27:58 (25)32:46 (25)35:43 (24)37:03 (22)43:11 (24)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.05:29 (25)03:10 (19)06:38 (43)12:41 (36)04:48 (40)02:57 (20)01:20 (13)06:08 (6)
22Matic Rok SAMEJA44:12+19:3402:51 (6)05:35 (7)12:01 (15)14:54 (11)21:08 (19)24:08 (15)28:38 (18)44:12 (25)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.02:51 (6)02:44 (5)06:26 (42)02:53 (19)06:14 (49)03:00 (21)04:30 (48)15:34 (27)
23Dejan BIJELIČ44:34+19:5604:36 (23)07:47 (18)11:46 (14)17:13 (14)18:53 (12)26:26 (19)28:57 (19)44:34 (26)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.04:36 (23)03:11 (21)03:59 (14)05:27 (23)01:40 (25)07:33 (44)02:31 (37)15:37 (28)
24Aljaž OBID45:20+20:4203:32 (15)08:18 (21)13:05 (20)39:01 (33)43:54 (35)46:39 (34)47:55 (33)45:20 (27)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:32 (15)04:46 (46)04:47 (29)25:56 (47)04:53 (42)02:45 (17)01:16 (10)00:00 (N/A)
25Nejc GABRŠČEK46:19+21:4104:02 (19)07:39 (17)14:03 (24)49:07 (44)53:56 (44)56:44 (42)57:56 (41)46:19 (29)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO04:02 (19)03:37 (37)06:24 (41)35:04 (53)04:49 (41)02:48 (18)01:12 (8)00:00 (N/A)
26Žiga PODREKAR46:44+22:0617:50 (48)21:08 (47)25:25 (39)41:25 (38)44:29 (36)46:20 (32)47:29 (32)46:44 (31)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE17:50 (48)03:18 (24)04:17 (19)16:00 (39)03:04 (31)01:51 (3)01:09 (7)00:00 (N/A)
26Jure ŠINIGOJ46:44+22:0604:21 (21)08:20 (22)12:11 (17)18:39 (17)19:47 (16)23:55 (14)26:14 (16)46:44 (31)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:21 (21)03:59 (43)03:51 (12)06:28 (26)01:08 (9)04:08 (27)02:19 (35)20:30 (34)
28Timotej HRIBAR46:48+22:1007:40 (30)11:20 (31)15:50 (28)18:11 (16)19:33 (14)23:55 (14)26:16 (17)46:48 (32)
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE07:40 (30)03:40 (39)04:30 (25)02:21 (14)01:22 (19)04:22 (28)02:21 (36)20:32 (35)
29Noa LAZNIK47:27+22:4906:14 (27)09:35 (25)13:50 (23)19:18 (19)20:58 (18)28:26 (20)30:58 (20)47:27 (33)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.06:14 (27)03:21 (25)04:15 (18)05:28 (24)01:40 (25)07:28 (43)02:32 (38)16:29 (31)
30Žiga VREČAR52:38+28:0010:50 (40)13:56 (38)18:25 (31)20:02 (21)21:17 (21)32:15 (22)37:09 (23)52:38 (34)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO10:50 (40)03:06 (18)04:29 (24)01:37 (5)01:15 (15)10:58 (51)04:54 (52)15:29 (26)
31Erazem JERLAH56:59+32:2115:05 (45)18:02 (41)22:37 (37)24:11 (23)25:25 (23)36:14 (25)41:02 (26)56:59 (35)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO15:05 (45)02:57 (14)04:35 (27)01:34 (3)01:14 (14)10:49 (50)04:48 (51)15:57 (30)
32Martin NOVAK60:27+35:4908:32 (34)13:50 (37)32:58 (48)34:51 (30)36:39 (28)39:57 (27)43:18 (28)60:27 (36)
OSNOVNA ŠOLA VODICE08:32 (34)05:18 (47)19:08 (55)01:53 (11)01:48 (26)03:18 (24)03:21 (45)17:09 (32)
33Jaka NOVINC60:43+36:0508:49 (36)12:14 (33)20:07 (35)66:39 (55)75:47 (55)81:10 (53)85:54 (53)60:43 (37)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO08:49 (36)03:25 (29)07:53 (47)46:32 (56)09:08 (53)05:23 (36)04:44 (50)00:00 (N/A)
34Andraž SAMEC64:06+39:2803:44 (16)09:55 (26)18:37 (32)37:31 (32)47:16 (40)54:57 (39)59:13 (43)64:06 (38)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:44 (16)06:11 (49)08:42 (49)18:54 (41)09:45 (55)07:41 (45)04:16 (46)04:53 (5)
35Blaž MAVRI66:43+42:0512:53 (43)20:02 (43)26:20 (40)62:34 (52)71:57 (54)76:33 (52)81:46 (52)66:43 (43)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO12:53 (43)07:09 (52)06:18 (40)36:14 (54)09:23 (54)04:36 (30)05:13 (53)00:00 (N/A)
36Klemen GABERŠČEK67:30+42:5207:01 (28)10:12 (28)31:06 (45)35:11 (31)36:29 (27)41:48 (29)44:28 (31)67:30 (44)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO07:01 (28)03:11 (21)20:54 (56)04:05 (20)01:18 (16)05:19 (35)02:40 (40)23:02 (37)
37Gal DRAKŠIČ69:21+44:4322:27 (50)26:03 (49)30:38 (44)41:04 (37)46:01 (38)52:52 (38)54:31 (38)69:21 (45)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.22:27 (50)03:36 (36)04:35 (27)10:26 (30)04:57 (43)06:51 (41)01:39 (19)14:50 (23)
38Žiga VLAŠIČ71:07+46:2912:14 (42)20:13 (44)28:06 (43)51:25 (46)55:37 (46)58:21 (44)62:42 (44)71:07 (46)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ12:14 (42)07:59 (54)07:53 (47)23:19 (44)04:12 (35)02:44 (16)04:21 (47)08:25 (7)
39Jakob BRUS71:25+46:47 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)71:25 (47)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)71:25 (45)
40Žiga Miha ERJAVEC71:54+47:1624:45 (52)28:13 (51)32:31 (46)43:08 (40)48:06 (41)55:03 (40)56:40 (39)71:54 (48)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ24:45 (52)03:28 (32)04:18 (20)10:37 (31)04:58 (44)06:57 (42)01:37 (18)15:14 (24)
41Anej OZEBEK73:48+49:1024:34 (51)28:01 (50)37:23 (51)41:29 (39)42:51 (32)48:08 (35)50:41 (36)73:48 (49)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO24:34 (51)03:27 (31)09:22 (51)04:06 (21)01:22 (19)05:17 (34)02:33 (39)23:07 (38)
42Žiga MELIHEN74:30+49:5210:25 (38)13:47 (36)18:46 (34)33:31 (27)39:49 (31)42:39 (31)43:56 (29)74:30 (50)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO10:25 (38)03:22 (26)04:59 (33)14:45 (37)06:18 (50)02:50 (19)01:17 (12)30:34 (42)
43Domen ŠTEBE77:11+52:3311:33 (41)18:53 (42)37:34 (52)43:24 (41)45:00 (37)63:59 (45)66:10 (45)77:11 (51)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE11:33 (41)07:20 (53)18:41 (54)05:50 (25)01:36 (23)18:59 (53)02:11 (31)11:01 (15)
44Tomaž  RAJTER79:29+54:5116:19 (46)20:16 (45)32:51 (47)64:03 (53)68:39 (52)71:18 (50)78:22 (51)79:29 (52)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.16:19 (46)03:57 (42)12:35 (53)31:12 (52)04:36 (38)02:39 (13)07:04 (54)01:07 (2)
45Nejc BEC87:35+62:5739:57 (55)43:50 (55)48:15 (55)59:04 (51)63:50 (51)70:39 (49)72:14 (49)87:35 (55)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ39:57 (55)03:53 (40)04:25 (22)10:49 (32)04:46 (39)06:49 (40)01:35 (17)15:21 (25)
46Jaka ZUPANC87:41+63:0328:39 (54)31:41 (54)35:46 (49)47:09 (42)54:01 (45)57:19 (43)58:27 (42)87:41 (56)
OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI28:39 (54)03:02 (16)04:05 (15)11:23 (33)06:52 (51)03:18 (24)01:08 (6)29:14 (41)
Luka PREDALIČ66:38+42:0018:48 (49)22:42 (48)27:45 (42)39:33 (35)43:25 (34)46:26 (33)48:40 (34)66:38 (42)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO18:48 (49)03:54 (41)05:03 (34)11:48 (34)03:52 (34)03:01 (22)02:14 (32)17:58 (33)
Blaž KLASIĆ64:15+39:3710:14 (37)17:11 (40)23:27 (38)27:41 (24)29:02 (24)34:47 (23)39:19 (25)64:15 (39)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO10:14 (37)06:57 (51)06:16 (38)04:14 (22)01:21 (17)05:45 (39)04:32 (49)24:56 (40)
Lovro ŽUK+-25:2216:42 (47)29:34 (52)36:38 (50)54:47 (48)59:48 (49)67:31 (48)70:30 (48) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO16:42 (47)12:52 (56)07:04 (44)18:09 (40)05:01 (45)07:43 (46)02:59 (44)00:00 (N/A)
Martin JEVŠEVAR22:32+-3:5401:59 (1)05:04 (2)08:24 (1)17:04 (13)19:04 (13)20:37 (10)21:17 (7)22:32 (2)
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE01:59 (1)03:05 (17)03:20 (5)08:40 (28)02:00 (27)01:33 (2)00:40 (1)01:15 (3)
Jure PLEVEL66:14+41:3640:54 (56)44:20 (56)47:50 (54)49:04 (43)50:11 (42)52:10 (37)53:32 (37)66:14 (41)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE40:54 (56)03:26 (30)03:30 (7)01:14 (1)01:07 (7)01:59 (6)01:22 (15)12:42 (20)
Matija MAITI64:40+40:0210:31 (39)13:21 (35)58:06 (57)67:32 (56) (N/A) (N/A) (N/A)64:40 (40)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE10:31 (39)02:50 (9)44:45 (57)09:26 (29)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)64:40 (44)
Janoš KRKOČ103:26+78:4842:45 (57)46:58 (58)55:31 (56) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)103:26 (1)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE42:45 (57)04:13 (44)08:33 (48)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)103:26 (12)
Maks PADEŽNIK36:46+12:0808:01 (32)10:49 (30)14:32 (25)39:46 (36)43:19 (33) (N/A) (N/A)36:46 (17)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE08:01 (32)02:48 (7)03:43 (10)25:14 (45)03:33 (32)00:00 (N/A)00:00 (N/A)36:46 (43)
Urban BOŽNAR79:45+55:0725:19 (53)45:34 (57) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)79:45 (53)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE25:19 (53)20:15 (57)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)79:45 (46)
Luka BOLE+-25:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anže ŽNIDARŠIČ91:02+66:2408:03 (33)14:07 (39)21:23 (36)52:24 (47)57:32 (47)65:42 (47)67:48 (46)91:02 (57)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA08:03 (33)06:04 (48)07:16 (45)31:01 (51)05:08 (47)08:10 (49)02:06 (29)23:14 (39)
Nejc PEVEC81:38+57:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)81:38 (54)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)81:38 (47)
David PETRENA95:04+70:26 (N/A)31:38 (53)40:21 (53)65:54 (54)70:30 (53)92:59 (54)94:42 (54)95:04 (58)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)31:38 (58)08:43 (50)25:33 (46)04:36 (38)22:29 (54)01:43 (22)00:22 (1)
Tomi GOLOB46:14+21:3603:26 (12)07:01 (15)11:13 (11)56:40 (49)57:49 (48)65:37 (46)68:29 (47)46:14 (28)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:26 (12)03:35 (35)04:12 (17)45:27 (55)01:09 (11)07:48 (47)02:52 (43)00:00 (N/A)
Aljaž PLOHL96:52+72:1414:06 (44)21:03 (46)27:20 (41)58:21 (50)63:29 (50)71:39 (51)73:54 (50)96:52 (59)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ14:06 (44)06:57 (51)06:17 (39)31:01 (51)05:08 (47)08:10 (49)02:15 (33)22:58 (36)