Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 9. 2017
Kategorija: UČENKE A

NIme / klubČasZaostanekS-3131-4141-4545-3333-3434-3535-6464-3636-3737-4040-F
1Nea ERŽEN13:09+00:0000:36 (3)01:22 (2)03:41 (5)04:29 (3)05:56 (1)07:22 (1)08:00 (1)09:21 (1)11:11 (1)12:24 (1)13:09 (1)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO00:36 (3)00:46 (2)02:19 (11)00:48 (2)01:27 (2)01:26 (2)00:38 (7)01:21 (5)01:50 (9)01:13 (2)00:45 (6)
2Neža OBID15:54+02:4500:38 (7)01:19 (1)06:39 (13)07:31 (13)09:15 (6)10:35 (5)11:02 (3)12:08 (2)13:51 (2)15:15 (2)15:54 (2)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO00:38 (7)00:41 (1)05:20 (21)00:52 (3)01:44 (3)01:20 (1)00:27 (1)01:06 (1)01:43 (6)01:24 (4)00:39 (3)
3Patricija KERN18:24+05:1500:38 (7)01:50 (7)03:43 (6)04:31 (4)06:38 (2)08:24 (2)13:35 (9)14:51 (7)16:28 (7)17:40 (4)18:24 (3)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:38 (7)01:12 (12)01:53 (8)00:48 (2)02:07 (4)01:46 (9)05:11 (20)01:16 (3)01:37 (3)01:12 (1)00:44 (5)
4Zala Mia ŠVIGELJ18:40+05:3100:45 (14)01:38 (4)03:05 (3)04:24 (2)09:44 (8)11:14 (8)11:50 (5)13:10 (4)16:04 (5)18:03 (7)18:40 (4)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:45 (14)00:53 (4)01:27 (4)01:19 (14)05:20 (20)01:30 (3)00:36 (5)01:20 (4)02:54 (17)01:59 (10)00:37 (2)
5Lana PREGL18:44+05:3500:46 (15)01:58 (10)04:10 (8)06:15 (8)08:25 (5)10:29 (4)11:44 (4)13:34 (5)15:20 (4)17:41 (5)18:44 (5)
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:46 (15)01:12 (12)02:12 (10)02:05 (22)02:10 (5)02:04 (14)01:15 (15)01:50 (7)01:46 (7)02:21 (16)01:03 (20)
6Nikolina UGRIN18:50+05:4100:48 (16)02:15 (12)03:57 (7)05:15 (6)07:40 (4)09:33 (3)10:07 (2)12:22 (3)15:08 (3)17:21 (3)18:50 (6)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:48 (16)01:27 (13)01:42 (6)01:18 (12)02:25 (9)01:53 (11)00:34 (3)02:15 (13)02:46 (16)02:13 (13)01:29 (24)
7Brina KOLNER19:17+06:0800:41 (9)01:45 (6)03:26 (4)05:25 (7)07:37 (3)10:53 (6)12:34 (6)14:32 (6)16:14 (6)17:57 (6)19:17 (7)
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:41 (9)01:04 (5)01:41 (5)01:59 (21)02:12 (6)03:16 (19)01:41 (18)01:58 (8)01:42 (5)01:43 (8)01:20 (22)
8Naja LONČAR19:49+06:4000:45 (14)01:56 (9)05:57 (11)07:11 (11)09:59 (10)11:56 (10)12:36 (7)15:00 (8)17:21 (8)19:00 (8)19:49 (8)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:45 (14)01:11 (9)04:01 (15)01:14 (7)02:48 (12)01:57 (13)00:40 (10)02:24 (15)02:21 (15)01:39 (6)00:49 (8)
9Ema Pika RAJ20:45+07:3600:44 (12)01:54 (8)06:52 (14)08:02 (14)09:23 (7)11:13 (7)14:46 (11)17:15 (11)18:41 (11)20:03 (10)20:45 (9)
I. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC00:44 (12)01:10 (8)04:58 (20)01:10 (5)01:21 (1)01:50 (10)03:33 (19)02:29 (16)01:26 (2)01:22 (3)00:42 (4)
10Lana LEŠNIK20:47+07:3800:38 (7)05:31 (22)07:42 (17)08:57 (17)11:20 (13)13:40 (12)14:24 (10)16:29 (10)18:08 (10)19:44 (9)20:47 (10)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:38 (7)04:53 (23)02:11 (9)01:15 (8)02:23 (8)02:20 (17)00:44 (11)02:05 (10)01:39 (4)01:36 (5)01:03 (20)
11Tosja DRAME23:50+10:4104:19 (25)05:31 (22)09:59 (20)11:10 (18)13:56 (17)16:07 (17)16:46 (14)19:00 (13)21:18 (13)23:00 (11)23:50 (11)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.04:19 (25)01:12 (12)04:28 (17)01:11 (6)02:46 (11)02:11 (15)00:39 (8)02:14 (11)02:18 (14)01:42 (7)00:50 (10)
12Nina  SAKSIDA24:35+11:2600:35 (2)01:45 (6)03:05 (3)04:51 (5)10:57 (12)12:38 (11)13:32 (8)16:14 (9)18:08 (10)23:40 (12)24:35 (12)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:35 (2)01:10 (8)01:20 (2)01:46 (19)06:06 (23)01:41 (6)00:54 (14)02:42 (17)01:54 (10)05:32 (21)00:55 (12)
13Neža  TRUNK24:51+11:4200:37 (4)03:55 (15)05:46 (10)07:06 (10)15:48 (21)17:28 (19)18:01 (15)19:15 (14)22:15 (14)24:15 (13)24:51 (13)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:37 (4)03:18 (17)01:51 (7)01:20 (15)08:42 (24)01:40 (5)00:33 (2)01:14 (2)03:00 (18)02:00 (11)00:36 (1)
14Lara KNAFLIČ26:34+13:2500:54 (17)01:59 (11)05:31 (9)06:49 (9)12:55 (16)14:37 (14)15:29 (12)18:51 (12)20:04 (12)25:37 (14)26:34 (14)
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:54 (17)01:05 (6)03:32 (14)01:18 (12)06:06 (23)01:42 (7)00:52 (13)03:22 (18)01:13 (1)05:33 (22)00:57 (16)
15Ela  ŠERUGA27:19+14:1001:04 (20)03:17 (14)11:39 (23)13:20 (22)15:40 (20)18:57 (22)20:24 (20)22:29 (19)24:17 (17)26:22 (15)27:19 (15)
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA01:04 (20)02:13 (16)08:22 (25)01:41 (17)02:20 (7)03:17 (20)01:27 (16)02:05 (10)01:48 (8)02:05 (12)00:57 (16)
16Vita ŽIGART RUBELJ28:39+15:3000:44 (12)05:19 (20)10:17 (21)11:34 (20)14:11 (19)16:45 (18)18:16 (16)20:40 (16)22:35 (15)27:43 (16)28:39 (16)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:44 (12)04:35 (22)04:58 (20)01:17 (9)02:37 (10)02:34 (18)01:31 (17)02:24 (15)01:55 (11)05:08 (20)00:56 (13)
17Hana MARIN29:49+16:4003:29 (24)07:31 (23)14:12 (24)16:59 (24)19:52 (23)22:07 (23)22:45 (21)25:00 (21)27:14 (20)28:59 (17)29:49 (17)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.03:29 (24)04:02 (18)06:41 (23)02:47 (23)02:53 (15)02:15 (16)00:38 (7)02:15 (13)02:14 (13)01:45 (9)00:50 (10)
18Isabelle LAVRIN POVŠE30:02+16:5300:40 (8)01:31 (3)02:53 (1)04:20 (1)09:50 (9)11:24 (9)18:57 (18)20:47 (17)22:50 (16)29:01 (18)30:02 (18)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:40 (8)00:51 (3)01:22 (3)01:27 (16)05:30 (21)01:34 (4)07:33 (24)01:50 (7)02:03 (12)06:11 (23)01:01 (18)
19Ajda DOVNIK30:59+17:5000:57 (19)05:04 (18)10:57 (22)12:15 (21)17:14 (22)18:57 (22)19:33 (19)23:35 (20)27:11 (19)30:12 (19)30:59 (19)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:57 (19)04:07 (20)05:53 (22)01:18 (12)04:59 (19)01:43 (8)00:36 (5)04:02 (21)03:36 (20)03:01 (19)00:47 (7)
20Stela HEBAR55:07+41:5803:00 (23)04:52 (16)06:05 (12)07:13 (12)10:12 (11)15:38 (16)22:55 (22)27:44 (22)51:51 (23)54:09 (21)55:07 (21)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:00 (23)01:52 (15)01:13 (1)01:08 (4)02:59 (16)05:26 (25)07:17 (21)04:49 (24)24:07 (23)02:18 (14)00:58 (17)
21Jana ERJAVEC57:31+44:2200:34 (1)02:25 (13)07:06 (16)08:48 (16)11:38 (14)15:24 (15)16:04 (13)19:34 (15)25:18 (18)56:11 (22)57:31 (22)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:34 (1)01:51 (14)04:41 (18)01:42 (18)02:50 (14)03:46 (22)00:40 (10)03:30 (20)05:44 (21)30:53 (25)01:20 (22)
22Sara CIPERLE59:55+46:4600:44 (12)05:09 (19)09:25 (19)11:12 (19)14:01 (18)17:44 (20)18:32 (17)21:57 (18)27:46 (21)58:34 (23)59:55 (23)
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:44 (12)04:25 (21)04:16 (16)01:47 (20)02:49 (13)03:43 (21)00:48 (12)03:25 (19)05:49 (22)30:48 (24)01:21 (23)
23Maša BEC67:11+54:0202:02 (22)11:34 (24)14:38 (25)17:45 (25)22:11 (24)27:33 (24)35:03 (24)39:43 (24)63:55 (24)66:14 (24)67:11 (24)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:02 (22)09:32 (24)03:04 (12)03:07 (24)04:26 (18)05:22 (24)07:30 (22)04:40 (22)24:12 (25)02:19 (15)00:57 (16)
24Ilona CIZERL73:10+60:0100:56 (18)04:59 (17)08:25 (18)14:33 (23)28:04 (25)33:23 (25)40:54 (25)45:41 (25)69:50 (25)72:17 (25)73:10 (25)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:56 (18)04:03 (19)03:26 (13)06:08 (25)13:31 (25)05:19 (23)07:31 (23)04:47 (23)24:09 (24)02:27 (17)00:53 (11)
Taja BREZEC39:30+26:2101:25 (21) (N/A)06:58 (15)08:17 (15)12:12 (15)14:07 (13)23:16 (23)30:57 (23)34:14 (22)37:03 (20)39:30 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:25 (21)00:00 (N/A)06:58 (24)01:19 (14)03:55 (17)01:55 (12)09:09 (25)07:41 (25)03:17 (19)02:49 (18)02:27 (25)