Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 9. 2017
Kategorija: UČENKE B

NIme / klubČasZaostanekS-4141-4545-3434-3535-4242-6262-4343-4444-3636-3737-3838-4040-F
1Lucija KAVČIČ20:20+00:0001:07 (4)02:22 (3)04:50 (2)06:07 (1)08:09 (1)10:08 (1)12:03 (1)13:31 (1)15:02 (1)16:28 (1)18:01 (1)19:40 (2)20:20 (2)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:07 (4)01:15 (11)02:28 (3)01:17 (1)02:02 (1)01:59 (1)01:55 (21)01:28 (1)01:31 (2)01:26 (3)01:33 (2)01:39 (2)00:40 (1)
2Tinka  FERENC22:25+02:0501:45 (16)02:42 (6)04:57 (3)06:24 (2)09:07 (2)11:46 (2)12:45 (2)14:23 (2)16:17 (2)17:53 (2)19:45 (2)21:40 (3)22:25 (3)
OSNOVNA ŠOLA POLJE01:45 (16)00:57 (5)02:15 (2)01:27 (3)02:43 (7)02:39 (9)00:59 (2)01:38 (2)01:54 (5)01:36 (5)01:52 (6)01:55 (6)00:45 (9)
3Vita MALUS29:01+08:4101:04 (3)01:57 (1)04:40 (1)08:04 (9)10:08 (4)12:23 (4)13:32 (4)17:18 (5)23:02 (7)25:04 (5)26:35 (4)28:15 (4)29:01 (4)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:04 (3)00:53 (3)02:43 (5)03:24 (38)02:04 (2)02:15 (3)01:09 (6)03:46 (29)05:44 (37)02:02 (15)01:31 (1)01:40 (3)00:46 (13)
4Ema ERJAVEC29:58+09:3801:34 (10)02:58 (11)06:20 (10)08:18 (12)11:00 (6)14:10 (7)15:22 (6)17:36 (6)21:40 (6)23:38 (4)26:03 (3)29:09 (5)29:58 (5)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:34 (10)01:24 (16)03:22 (15)01:58 (24)02:42 (5)03:10 (18)01:12 (8)02:14 (21)04:04 (30)01:58 (12)02:25 (22)03:06 (28)00:49 (19)
5Alina ČUJEC30:26+10:0602:08 (22)03:01 (13)05:36 (5)07:10 (3)09:30 (3)12:00 (3)13:13 (3)15:00 (3)17:12 (3)23:33 (3)27:27 (5)29:32 (6)30:26 (6)
OSNOVNA ŠOLA TOLMIN02:08 (22)00:53 (3)02:35 (4)01:34 (10)02:20 (3)02:30 (7)01:13 (9)01:47 (5)02:12 (10)06:21 (36)03:54 (33)02:05 (9)00:54 (23)
6Nina ERCE31:10+10:5001:11 (6)02:28 (4)06:02 (8)07:33 (5)10:12 (5)13:18 (5)14:33 (5)16:39 (4)19:53 (4)25:21 (6)27:30 (6)30:21 (7)31:10 (7)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:11 (6)01:17 (12)03:34 (20)01:31 (5)02:39 (4)03:06 (15)01:15 (11)02:06 (13)03:14 (27)05:28 (35)02:09 (17)02:51 (22)00:49 (19)
7Hana MAMIČ31:56+11:3602:08 (22)03:14 (16)06:53 (13)09:12 (15)12:59 (12)17:22 (13)18:53 (12)21:20 (11)23:43 (8)25:32 (7)28:54 (7)31:06 (8)31:56 (8)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:08 (22)01:06 (9)03:39 (22)02:19 (30)03:47 (25)04:23 (33)01:31 (18)02:27 (23)02:23 (14)01:49 (8)03:22 (32)02:12 (10)00:50 (20)
8Lucija KREMŽAR32:41+12:2101:41 (15)03:09 (15)06:02 (8)07:46 (7)14:05 (15)17:44 (14)19:40 (14)21:21 (12)25:46 (11)27:40 (9)29:29 (8)31:44 (9)32:41 (9)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:41 (15)01:28 (18)02:53 (9)01:44 (16)06:19 (30)03:39 (27)01:56 (22)01:41 (4)04:25 (34)01:54 (9)01:49 (3)02:15 (11)00:57 (26)
9Ema GREGORČIČ33:55+13:3502:10 (24)03:55 (18)07:19 (18)09:22 (17)12:21 (10)16:21 (12)18:23 (11)20:25 (9)25:03 (10)27:21 (8)30:05 (9)32:52 (10)33:55 (10)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:10 (24)01:45 (22)03:24 (17)02:03 (28)02:59 (10)04:00 (29)02:02 (24)02:02 (10)04:38 (36)02:18 (19)02:44 (28)02:47 (19)01:03 (31)
10Lucija HOČEVAR34:30+14:1001:19 (9)02:59 (12)07:16 (16)09:37 (18)12:36 (11)14:55 (8)16:03 (7)18:50 (7)21:34 (5)29:33 (10)31:31 (10)33:49 (11)34:30 (11)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:19 (9)01:40 (20)04:17 (26)02:21 (31)02:59 (10)02:19 (6)01:08 (5)02:47 (26)02:44 (17)07:59 (38)01:58 (10)02:18 (12)00:41 (2)
11Špela TOMANIČ35:43+15:2302:09 (23)04:21 (20)10:34 (22)12:05 (22)14:48 (17)17:52 (15)19:06 (13)21:09 (10)24:25 (9)29:51 (11)31:57 (11)34:54 (12)35:43 (12)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:09 (23)02:12 (28)06:13 (33)01:31 (5)02:43 (7)03:04 (14)01:14 (10)02:03 (11)03:16 (28)05:26 (34)02:06 (16)02:57 (25)00:49 (19)
12Anabela Kekec37:45+17:2503:00 (27)07:38 (27)11:11 (24)13:13 (24)16:36 (20)20:14 (19)22:15 (16)24:23 (13)28:58 (14)31:38 (12)34:07 (12)36:50 (13)37:45 (13)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:00 (27)04:38 (35)03:33 (19)02:02 (27)03:23 (19)03:38 (26)02:01 (23)02:08 (16)04:35 (35)02:40 (23)02:29 (24)02:43 (18)00:55 (25)
13Maša VUJAKLIJA38:19+17:5901:39 (13)04:18 (19)07:04 (15)08:40 (14)11:59 (9)16:11 (11)17:36 (9)27:16 (18)28:48 (13)33:16 (17)35:36 (15)37:31 (15)38:19 (14)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:39 (13)02:39 (30)02:46 (7)01:36 (11)03:19 (16)04:12 (31)01:25 (16)09:40 (34)01:32 (4)04:28 (31)02:20 (20)01:55 (6)00:48 (15)
14Klara HEBAR38:23+18:0302:07 (20)08:38 (30)14:09 (29)16:07 (29)18:56 (24)22:07 (24)23:17 (18)25:29 (14)29:29 (15)32:20 (14)34:25 (13)37:19 (14)38:23 (15)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:07 (20)06:31 (37)05:31 (31)01:58 (24)02:49 (8)03:11 (19)01:10 (7)02:12 (19)04:00 (29)02:51 (24)02:05 (14)02:54 (24)01:04 (33)
15Tinkara STRES39:06+18:4601:16 (8)02:57 (10)05:44 (6)07:16 (4)19:16 (27)21:54 (22)22:53 (17)30:28 (22)32:44 (20)34:06 (18)35:58 (16)38:20 (16)39:06 (16)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:16 (8)01:41 (21)02:47 (8)01:32 (6)12:00 (36)02:38 (8)00:59 (2)07:35 (32)02:16 (12)01:22 (1)01:52 (6)02:22 (14)00:46 (13)
16Larisa ERLAH41:08+20:4802:33 (26)04:24 (22)09:04 (21)10:50 (21)14:45 (16)18:18 (16)19:45 (15)29:23 (21)30:55 (19)35:45 (20)38:12 (18)39:57 (17)41:08 (17)
I. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC02:33 (26)01:51 (25)04:40 (30)01:46 (18)03:55 (27)03:33 (25)01:27 (17)09:38 (33)01:32 (4)04:50 (32)02:27 (23)01:45 (4)01:11 (35)
17Amadeja KRAJNC42:32+22:1205:13 (31)06:59 (26)10:45 (23)12:47 (23)16:10 (19)27:00 (30)29:14 (26)31:46 (24)33:49 (22)35:57 (21)38:54 (19)41:33 (19)42:32 (18)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ05:13 (31)01:46 (23)03:46 (24)02:02 (27)03:23 (19)10:50 (38)02:14 (26)02:32 (24)02:03 (6)02:08 (17)02:57 (29)02:39 (17)00:59 (29)
18Tea HOHNEC ROŠKAR42:54+22:3403:34 (29)04:36 (23)07:51 (20)09:47 (19)13:02 (13)15:59 (10)17:38 (10)19:44 (8)33:46 (21)35:41 (19)37:47 (17)41:56 (20)42:54 (19)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.03:34 (29)01:02 (7)03:15 (13)01:56 (22)03:15 (14)02:57 (12)01:39 (20)02:06 (13)14:02 (38)01:55 (10)02:06 (16)04:09 (35)00:58 (28)
19Sara KOSI42:58+22:3808:23 (36)11:09 (35)15:26 (30)17:48 (32)20:49 (28)23:06 (26)24:14 (21)27:00 (17)29:46 (16)37:43 (23)39:41 (23)42:00 (21)42:58 (20)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:23 (36)02:46 (31)04:17 (26)02:22 (32)03:01 (11)02:17 (5)01:08 (5)02:46 (25)02:46 (21)07:57 (37)01:58 (10)02:19 (13)00:58 (28)
20Sara NAMESTNIK43:09+22:4901:37 (12)02:56 (9)06:10 (9)07:43 (6)11:01 (7)14:09 (6)25:41 (23)27:54 (20)30:04 (17)31:52 (13)39:31 (21)42:25 (22)43:09 (21)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:37 (12)01:19 (14)03:14 (12)01:33 (7)03:18 (15)03:08 (17)11:32 (36)02:13 (20)02:10 (8)01:48 (7)07:39 (36)02:54 (24)00:44 (5)
21Lea KOSI43:28+23:0800:59 (2)02:07 (2)18:17 (35)20:40 (36)24:26 (32)27:46 (31)29:09 (25)31:09 (23)35:17 (23)37:13 (22)39:38 (22)42:43 (23)43:28 (22)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:59 (2)01:08 (10)16:10 (37)02:23 (33)03:46 (24)03:20 (23)01:23 (15)02:00 (9)04:08 (31)01:56 (11)02:25 (22)03:05 (27)00:45 (9)
22Julija NOVAK46:52+26:3207:20 (33)08:14 (28)12:41 (27)14:29 (27)18:23 (23)22:29 (25)30:50 (27)34:32 (26)37:18 (25)40:46 (26)42:36 (25)46:09 (24)46:52 (23)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO07:20 (33)00:54 (4)04:27 (27)01:48 (19)03:54 (26)04:06 (30)08:21 (31)03:42 (28)02:46 (21)03:28 (26)01:50 (4)03:33 (32)00:43 (4)
23Nika LJESKOVAC48:27+28:0707:44 (34)09:02 (31)12:16 (26)13:50 (25)17:10 (21)20:11 (18)31:48 (28)33:56 (25)36:09 (24)37:54 (24)45:38 (27)47:42 (26)48:27 (24)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.07:44 (34)01:18 (13)03:14 (12)01:34 (10)03:20 (17)03:01 (13)11:37 (37)02:08 (16)02:13 (11)01:45 (6)07:44 (37)02:04 (8)00:45 (9)
24Zala LOZAR48:37+28:1701:57 (19)09:17 (33)13:50 (28)15:50 (28)19:03 (26)22:00 (23)23:39 (20)25:47 (16)39:52 (27)41:53 (28)44:32 (26)47:33 (25)48:37 (25)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:57 (19)07:20 (38)04:33 (29)02:00 (25)03:13 (13)02:57 (12)01:39 (20)02:08 (16)14:05 (39)02:01 (14)02:39 (27)03:01 (26)01:04 (33)
25Kristina  VUILOVA49:28+29:0801:51 (18)03:55 (18)07:35 (19)09:13 (16)20:51 (29)24:11 (27)25:28 (22)27:27 (19)30:23 (18)32:35 (15)34:28 (14)48:35 (27)49:28 (26)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ01:51 (18)02:04 (27)03:40 (23)01:38 (14)11:38 (35)03:20 (23)01:17 (13)01:59 (8)02:56 (23)02:12 (18)01:53 (7)14:07 (37)00:53 (22)
26Ana Lenka PLAZOVNIK BEDRAČ51:50+31:3001:36 (11)04:23 (21)07:18 (17)09:54 (20)30:01 (36)37:24 (36)41:07 (35)43:00 (31)45:12 (30)46:38 (29)48:40 (28)51:04 (28)51:50 (27)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:36 (11)02:47 (32)02:55 (10)02:36 (36)20:07 (38)07:23 (36)03:43 (29)01:53 (6)02:12 (10)01:26 (3)02:02 (11)02:24 (15)00:46 (13)
27Nika HABIČ52:51+32:3105:58 (32)14:13 (38)18:41 (36)20:24 (35)24:26 (32)28:22 (32)36:50 (33)40:26 (29)43:23 (29)46:44 (30)48:49 (29)52:05 (29)52:51 (28)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO05:58 (32)08:15 (39)04:28 (28)01:43 (15)04:02 (28)03:56 (28)08:28 (32)03:36 (27)02:57 (25)03:21 (25)02:05 (14)03:16 (29)00:46 (13)
28Minea LIPOVŠEK54:25+34:0511:21 (38)12:26 (37)28:46 (38)31:10 (38)34:45 (37)37:57 (37)39:15 (34)41:30 (30)45:44 (31)48:20 (31)50:31 (30)53:19 (30)54:25 (30)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ11:21 (38)01:05 (8)16:20 (38)02:24 (34)03:35 (22)03:12 (20)01:18 (14)02:15 (22)04:14 (33)02:36 (22)02:11 (18)02:48 (21)01:06 (34)
29Tjaša STERLE56:27+36:0713:29 (39)14:31 (39)30:59 (39)33:12 (39)36:44 (38)39:58 (38)42:02 (37)43:41 (32)47:50 (33)50:23 (33)52:37 (31)55:25 (31)56:27 (31)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO13:29 (39)01:02 (7)16:28 (39)02:13 (29)03:32 (20)03:14 (21)02:04 (25)01:39 (3)04:09 (32)02:33 (21)02:14 (19)02:48 (21)01:02 (30)
30Teodora IVANOVIĆ58:20+38:0011:07 (37)11:54 (36)15:32 (31)17:10 (30)28:43 (34)32:07 (33)33:24 (29)35:22 (27)38:19 (26)40:26 (25)42:23 (24)56:30 (33)58:20 (33)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO11:07 (37)00:47 (1)03:38 (21)01:38 (14)11:33 (34)03:24 (24)01:17 (13)01:58 (7)02:57 (25)02:07 (16)01:57 (8)14:07 (37)01:50 (37)
31Minea LUKIĆ60:37+40:1703:08 (28)06:06 (25)15:45 (33)19:44 (34)27:41 (33)33:03 (35)41:53 (36)45:58 (34)48:44 (34)52:49 (34)56:02 (33)59:42 (34)60:37 (34)
VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA03:08 (28)02:58 (33)09:39 (34)03:59 (39)07:57 (32)05:22 (34)08:50 (33)04:05 (31)02:46 (21)04:05 (30)03:13 (30)03:40 (34)00:55 (25)
32Nika JURČIČ60:56+40:3601:40 (14)03:04 (14)06:27 (12)08:01 (8)13:33 (14)15:50 (9)16:52 (8)44:58 (33)47:48 (32)50:19 (32)57:28 (35)60:04 (35)60:56 (35)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE01:40 (14)01:24 (16)03:23 (16)01:34 (10)05:32 (29)02:17 (5)01:02 (3)28:06 (37)02:50 (22)02:31 (20)07:09 (35)02:36 (16)00:52 (21)
33Aleksandra BILIČ71:22+51:0201:14 (7)02:42 (6)05:26 (4)08:40 (14)16:03 (18)20:26 (20)26:51 (24)49:09 (36)52:23 (36)54:22 (35)56:27 (34)70:40 (36)71:22 (36)
I. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC01:14 (7)01:28 (18)02:44 (6)03:14 (37)07:23 (31)04:23 (33)06:25 (30)22:18 (36)03:14 (27)01:59 (13)02:05 (14)14:13 (38)00:42 (3)
34Ela ŽAGAR93:16+72:5600:58 (1)02:48 (7)15:45 (33)17:31 (31)29:44 (35)32:34 (34)35:29 (30)80:09 (38)82:44 (38)86:27 (37)89:00 (37)92:29 (38)93:16 (37)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA00:58 (1)01:50 (24)12:57 (36)01:46 (18)12:13 (37)02:50 (10)02:55 (28)44:40 (38)02:35 (16)03:43 (28)02:33 (26)03:29 (31)00:47 (14)
35Ines MRMOLJA93:31+73:1105:09 (30)09:15 (32)20:44 (37)22:38 (37)46:16 (39)65:05 (39)74:09 (39)78:02 (37)80:47 (37)84:45 (36)88:05 (36)91:43 (37)93:31 (38)
VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA05:09 (30)04:06 (34)11:29 (35)01:54 (21)23:38 (39)18:49 (39)09:04 (34)03:53 (30)02:45 (18)03:58 (29)03:20 (31)03:38 (33)01:48 (36)
36Ela DRNOVŠEK103:15+82:5501:09 (5)02:49 (8)06:21 (11)08:15 (10)11:59 (9)19:27 (17)45:30 (38)90:14 (39)92:48 (39)96:31 (38)99:04 (38)102:30 (1)103:15 (1)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA01:09 (5)01:40 (20)03:32 (18)01:54 (21)03:44 (23)07:28 (37)26:03 (39)44:44 (39)02:34 (15)03:43 (28)02:33 (26)03:26 (30)00:45 (9)
Iva  PURG+-21:4002:29 (25)04:45 (24)07:00 (14)08:18 (12)18:57 (25)21:06 (21)23:33 (19)25:43 (15)27:51 (12)33:10 (16)39:10 (20)40:20 (18) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.02:29 (25)02:16 (29)02:15 (2)01:18 (2)10:39 (33)02:09 (2)02:27 (27)02:10 (18)02:08 (7)05:19 (33)06:00 (34)01:10 (1)00:00 (N/A)
Iza FAŠUN54:09+33:4908:12 (35)10:12 (34)16:19 (34)17:56 (33)21:06 (30)24:14 (28)35:52 (32)38:02 (28)40:23 (28)41:53 (28) (N/A) (N/A)54:09 (29)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO08:12 (35)02:00 (26)06:07 (32)01:37 (12)03:10 (12)03:08 (17)11:38 (38)02:10 (18)02:21 (13)01:30 (4)00:00 (N/A)00:00 (N/A)54:09 (38)
Špela RAKUN57:08+36:4801:46 (17)08:17 (29)11:39 (25)14:11 (26)17:45 (22)24:48 (29)35:38 (31)47:49 (35)49:00 (35) (N/A)54:19 (32)56:19 (32)57:08 (32)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:46 (17)06:31 (37)03:22 (15)02:32 (35)03:34 (21)07:03 (35)10:50 (35)12:11 (35)01:11 (1)00:00 (N/A)54:19 (38)02:00 (7)00:49 (19)