Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 9. 2017
Kategorija: UČENKE C

NIme / klubČasZaostanekS-4545-3939-4242-5757-4848-5959-4444-5151-3636-5252-4040-F
1Katja BABIČ23:53+00:0001:24 (1)04:08 (1)06:17 (1)10:46 (1)12:41 (1)15:51 (1)18:38 (2)19:20 (3)20:47 (3)22:24 (3)23:12 (4)23:53 (10)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:24 (1)02:44 (1)02:09 (1)04:29 (1)01:55 (1)03:10 (1)02:47 (1)00:42 (1)01:27 (26)01:37 (6)00:48 (2)00:41 (8)
2Teja TUŠAR27:03+03:1001:43 (3)05:06 (4)07:36 (3)12:38 (2)15:00 (2)18:38 (2)22:29 (3)23:20 (4)24:05 (4)25:38 (4)26:28 (5)27:03 (11)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:43 (3)03:23 (4)02:30 (3)05:02 (2)02:22 (2)03:38 (2)03:51 (3)00:51 (2)00:45 (2)01:33 (3)00:50 (4)00:35 (3)
3Tina KERN29:19+05:2601:48 (4)04:54 (3)07:19 (2)13:09 (3)16:14 (3)20:22 (3)23:55 (4)25:38 (5)26:28 (5)27:57 (5)28:44 (6)29:19 (12)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:48 (4)03:06 (2)02:25 (2)05:50 (4)03:05 (5)04:08 (3)03:33 (2)01:43 (11)00:50 (5)01:29 (1)00:47 (1)00:35 (3)
4Manja LEBAN30:14+06:2101:43 (3)04:51 (2)08:24 (4)13:42 (4)16:28 (4)20:37 (4)25:20 (5)26:26 (6)27:17 (6)28:47 (6)29:41 (7)30:14 (13)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:43 (3)03:08 (3)03:33 (12)05:18 (3)02:46 (3)04:09 (4)04:43 (7)01:06 (4)00:51 (7)01:30 (2)00:54 (10)00:33 (1)
5Nika RAVNIKAR35:53+12:0004:24 (23)09:54 (15)12:38 (13)18:35 (10)21:37 (8)26:09 (6)30:25 (7)31:42 (7)32:21 (7)34:21 (7)35:13 (8)35:53 (14)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:24 (23)05:30 (22)02:44 (4)05:57 (5)03:02 (4)04:32 (5)04:16 (6)01:17 (7)00:39 (1)02:00 (19)00:52 (8)00:40 (7)
6Karin PUST40:45+16:5202:08 (5)05:49 (5)10:12 (8)17:04 (9)23:20 (10)28:30 (7)34:38 (8)35:36 (8)36:52 (8)39:00 (8)40:02 (9)40:45 (15)
OSNOVNA ŠOLA NARODNEGA HEROJA MAKSA PEČARJA02:08 (5)03:41 (6)04:23 (23)06:52 (11)06:16 (35)05:10 (11)06:08 (12)00:58 (3)01:16 (20)02:08 (25)01:02 (15)00:43 (10)
7Zala  FERENC44:04+20:1102:11 (6)06:13 (7)09:29 (6)15:30 (5)20:28 (6)33:07 (8)38:22 (9)39:39 (9)40:31 (9)42:31 (9)43:25 (10)44:04 (16)
OSNOVNA ŠOLA POLJE02:11 (6)04:02 (8)03:16 (7)06:01 (6)04:58 (21)12:39 (31)05:15 (11)01:17 (7)00:52 (8)02:00 (19)00:54 (10)00:39 (4)
8Zala ŠPENKO46:17+22:2402:15 (8)06:28 (8)09:34 (7)16:19 (7)21:43 (9)34:20 (10)39:23 (10)41:23 (10)42:38 (10)44:27 (10)45:37 (11)46:17 (17)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE02:15 (8)04:13 (10)03:06 (5)06:45 (10)05:24 (30)12:37 (30)05:03 (9)02:00 (19)01:15 (19)01:49 (14)01:10 (24)00:40 (7)
9Anja ŠKARABOT47:12+23:1902:27 (11)06:01 (6)09:14 (5)16:15 (6)20:12 (5)25:02 (5)29:10 (6)43:07 (12)43:54 (12)45:35 (12)46:27 (12)47:12 (18)
OSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMER02:27 (11)03:34 (5)03:13 (6)07:01 (14)03:57 (12)04:50 (7)04:08 (5)13:57 (36)00:47 (3)01:41 (10)00:52 (8)00:45 (18)
10Eva ŠALAMUN47:19+23:2602:41 (14)06:45 (10)10:15 (9)16:40 (8)21:24 (7)33:30 (9)40:36 (11)42:25 (11)43:22 (11)45:26 (11)46:35 (13)47:19 (19)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA02:41 (14)04:04 (9)03:30 (10)06:25 (7)04:44 (18)12:06 (27)07:06 (24)01:49 (15)00:57 (9)02:04 (23)01:09 (23)00:44 (14)
11Katja ŠTRAVS51:24+27:3104:52 (27)10:51 (18)14:16 (15)20:42 (12)25:28 (11)37:33 (12)44:23 (12)46:29 (13)47:27 (13)49:28 (13)50:37 (14)51:24 (20)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE04:52 (27)05:59 (25)03:25 (9)06:26 (8)04:46 (19)12:05 (26)06:50 (18)02:06 (23)00:58 (10)02:01 (20)01:09 (23)00:47 (21)
12Jedrt ŠINKOVEC55:06+31:1303:08 (17)08:17 (13)12:25 (12)32:13 (19)36:05 (18)41:34 (14)46:21 (13)49:54 (14)51:02 (14)53:11 (14)54:16 (15)55:06 (21)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE03:08 (17)05:09 (15)04:08 (21)19:48 (33)03:52 (9)05:29 (13)04:47 (8)03:33 (30)01:08 (15)02:09 (26)01:05 (20)00:50 (29)
13Lucija KAVČIČ57:14+33:2103:59 (21)09:09 (14)14:49 (16)21:53 (13)27:01 (12)42:24 (15)49:24 (15)51:47 (16)53:37 (16)55:25 (16)56:24 (16)57:14 (22)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:59 (21)05:10 (16)05:40 (34)07:04 (16)05:08 (24)15:23 (35)07:00 (23)02:23 (24)01:50 (32)01:48 (13)00:59 (11)00:50 (29)
14Lucija NOVAK57:35+33:4204:22 (22)14:18 (25)18:09 (20)25:37 (15)29:54 (14)37:33 (12)48:27 (14)51:02 (15)52:30 (15)55:16 (15)56:46 (17)57:35 (23)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO04:22 (22)09:56 (29)03:51 (16)07:28 (18)04:17 (15)07:39 (14)10:54 (29)02:35 (27)01:28 (28)02:46 (32)01:30 (34)00:49 (25)
15Brina POROPAT58:52+34:5905:57 (31)11:13 (21)16:52 (19)23:47 (14)28:52 (13)44:24 (17)51:23 (17)53:55 (17)55:41 (17)57:17 (17)58:07 (18)58:52 (24)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.05:57 (31)05:16 (18)05:39 (33)06:55 (12)05:05 (23)15:32 (37)06:59 (22)02:32 (26)01:46 (31)01:36 (5)00:50 (4)00:45 (18)
16Teja JAGER60:57+37:0407:43 (33)12:27 (22)18:34 (22)25:38 (16)30:54 (15)46:16 (18)53:04 (18)54:48 (18)57:32 (19)59:11 (18)60:11 (19)60:57 (25)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO07:43 (33)04:44 (14)06:07 (38)07:04 (16)05:16 (28)15:22 (34)06:48 (15)01:44 (13)02:44 (34)01:39 (8)01:00 (13)00:46 (20)
17Eva JENKO61:22+37:2905:55 (30)10:15 (17)13:52 (14)37:40 (22)41:22 (19)46:48 (19)54:21 (19)55:58 (19)57:12 (18)59:33 (19)60:34 (20)61:22 (26)
OSNOVNA ŠOLA VODICE05:55 (30)04:20 (12)03:37 (13)23:48 (34)03:42 (8)05:26 (12)07:33 (27)01:37 (9)01:14 (18)02:21 (29)01:01 (14)00:48 (24)
18Larisa HADALIN63:11+39:1802:24 (10)07:54 (12)12:18 (11)26:36 (17)31:10 (16)40:49 (13)56:48 (21)58:46 (21)59:45 (21)61:19 (21)62:27 (21)63:11 (27)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:24 (10)05:30 (22)04:24 (24)14:18 (30)04:34 (16)09:39 (17)15:59 (31)01:58 (18)00:59 (11)01:34 (4)01:08 (21)00:44 (14)
19Nina VRANKAR63:35+39:4210:25 (38)20:18 (32)24:15 (29)31:32 (18)35:34 (17)43:37 (16)54:30 (20)56:59 (20)58:29 (20)61:11 (20)62:50 (22)63:35 (28)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO10:25 (38)09:53 (28)03:57 (18)07:17 (17)04:02 (13)08:03 (15)10:53 (28)02:29 (25)01:30 (29)02:42 (31)01:39 (36)00:45 (18)
20Hana DACAR69:10+45:1716:58 (46)20:48 (35)24:20 (30)38:11 (23)42:07 (21)46:57 (20)51:05 (16)64:58 (23)65:49 (23)67:30 (23)68:22 (23)69:10 (29)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE16:58 (46)03:50 (7)03:32 (11)13:51 (27)03:56 (11)04:50 (7)04:08 (5)13:53 (35)00:51 (7)01:41 (10)00:52 (8)00:48 (24)
21Darja PATERNOSTER69:18+45:2503:55 (20)28:40 (41)31:58 (39)38:26 (25)43:13 (22)55:24 (21)62:08 (22)64:14 (22)65:16 (22)67:13 (22)68:26 (24)69:18 (30)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA03:55 (20)24:45 (41)03:18 (8)06:28 (9)04:47 (20)12:11 (28)06:44 (14)02:06 (23)01:02 (13)01:57 (17)01:13 (26)00:52 (32)
22Katarina ANDERLUH74:17+50:2402:14 (7)06:42 (9)11:43 (10)18:42 (11)50:36 (30)59:33 (24)66:22 (24)68:58 (24)70:09 (25)72:20 (26)73:37 (27)74:17 (33)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA02:14 (7)04:28 (13)05:01 (31)06:59 (13)31:54 (44)08:57 (16)06:49 (17)02:36 (28)01:11 (16)02:11 (27)01:17 (28)00:40 (7)
23Živa JANČAR BAUMAN78:49+54:5610:33 (39)23:14 (37)28:08 (34)40:38 (27)48:23 (26)60:09 (25)72:13 (26)73:33 (25)75:12 (26)77:03 (27)78:03 (28)78:49 (34)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO10:33 (39)12:41 (33)04:54 (29)12:30 (25)07:45 (41)11:46 (25)12:04 (30)01:20 (8)01:39 (30)01:51 (16)01:00 (13)00:46 (20)
24Katja ZGONEC81:09+57:1604:33 (25)11:01 (20)16:45 (18)51:01 (33)56:31 (32)69:11 (27)74:25 (27)75:41 (26)76:30 (27)78:45 (28)80:14 (29)81:09 (35)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ04:33 (25)06:28 (26)05:44 (35)34:16 (38)05:30 (31)12:40 (32)05:14 (10)01:16 (5)00:49 (4)02:15 (28)01:29 (33)00:55 (35)
25Nika ŠMID82:58+59:0502:48 (15)13:24 (23)18:19 (21)43:18 (30)48:31 (27)64:10 (26)70:59 (25)77:10 (27)78:38 (28)80:42 (29)82:03 (30)82:58 (36)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:48 (15)10:36 (31)04:55 (30)24:59 (36)05:13 (25)15:39 (39)06:49 (17)06:11 (31)01:28 (28)02:04 (23)01:21 (29)00:55 (35)
26Tjaša KRŽIŠNIK85:28+61:3502:59 (16)25:03 (39)29:07 (37)42:49 (29)48:36 (28)59:12 (23)76:56 (29)78:46 (28)80:13 (29)83:17 (30)84:43 (31)85:28 (37)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE02:59 (16)22:04 (40)04:04 (20)13:42 (26)05:47 (32)10:36 (22)17:44 (32)01:50 (16)01:27 (26)03:04 (34)01:26 (32)00:45 (18)
27Jana SLANA86:03+62:1005:41 (29)13:42 (24)28:37 (36)42:49 (29)46:31 (25)56:45 (22)77:00 (30)80:13 (29)81:16 (30)83:55 (31)84:59 (32)86:03 (38)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ05:41 (29)08:01 (27)14:55 (44)14:12 (29)03:42 (8)10:14 (21)20:15 (36)03:13 (29)01:03 (14)02:39 (30)01:04 (18)01:04 (37)
28Sara BRUMEN88:49+64:5608:39 (34)19:14 (31)24:03 (28)49:02 (31)54:22 (31)69:59 (28)76:50 (28)83:04 (31)84:30 (31)86:32 (32)87:48 (33)88:49 (39)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:39 (34)10:35 (30)04:49 (27)24:59 (36)05:20 (29)15:37 (38)06:51 (19)06:14 (33)01:26 (24)02:02 (21)01:16 (27)01:01 (36)
29Manca GLIHA89:58+66:0502:37 (13)07:51 (11)19:35 (23)57:34 (36)62:50 (36)73:59 (35)81:09 (32)82:48 (30)85:34 (32)87:25 (33)89:05 (34)89:58 (40)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA02:37 (13)05:14 (17)11:44 (42)37:59 (41)05:16 (28)11:09 (23)07:10 (26)01:39 (10)02:46 (36)01:51 (16)01:40 (37)00:53 (33)
30Tajda RAZPET93:50+69:5703:41 (19)31:06 (42)47:33 (45)56:34 (34)61:12 (34)73:27 (33)80:04 (31)89:29 (32)90:30 (33)92:16 (34)93:08 (35)93:50 (41)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:41 (19)27:25 (46)16:27 (45)09:01 (19)04:38 (17)12:15 (29)06:37 (13)09:25 (34)01:01 (12)01:46 (11)00:52 (8)00:42 (9)
31Daša ŠTREMFELJ97:38+73:4511:10 (40)37:03 (44)41:26 (41)57:00 (35)60:53 (33)70:55 (30)88:52 (34)90:57 (33)92:09 (34)95:28 (35)96:50 (36)97:38 (42)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO11:10 (40)25:53 (43)04:23 (23)15:34 (31)03:53 (10)10:02 (19)17:57 (34)02:05 (21)01:12 (17)03:19 (36)01:22 (30)00:48 (24)
32Gabriela KRAJNC99:01+75:0804:37 (26)10:00 (16)21:42 (25)59:32 (39)64:35 (38)80:03 (37)86:57 (33)93:11 (35)94:37 (36)96:43 (36)97:56 (37)99:01 (43)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:37 (26)05:23 (20)11:42 (41)37:50 (39)05:03 (22)15:28 (36)06:54 (20)06:14 (33)01:26 (24)02:06 (24)01:13 (26)01:05 (38)
33Monika ČUŠ99:29+75:3613:05 (42)39:07 (45)43:10 (42)58:51 (37)63:01 (37)72:48 (32)91:01 (35)92:57 (34)94:15 (35)97:21 (37)98:45 (38)99:29 (44)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ13:05 (42)26:02 (44)04:03 (19)15:41 (32)04:10 (14)09:47 (18)18:13 (35)01:56 (17)01:18 (21)03:06 (35)01:24 (31)00:44 (14)
34Malči CVIRN101:33+77:4015:07 (45)41:10 (46)44:53 (43)58:54 (38)65:03 (39)75:07 (36)93:04 (36)94:53 (36)96:13 (37)99:17 (38)100:49 (1)101:33 (1)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE15:07 (45)26:03 (45)03:43 (14)14:01 (28)06:09 (34)10:04 (20)17:57 (34)01:49 (15)01:20 (22)03:04 (34)01:32 (35)00:44 (14)
35Rima JAKI106:59+83:0613:55 (43)19:13 (30)48:23 (46)74:40 (40)78:00 (40)92:05 (39)99:02 (37)101:04 (1)103:24 (1)105:03 (1)106:08 (2)106:59 (2)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.13:55 (43)05:18 (19)29:10 (46)26:17 (37)03:20 (6)14:05 (33)06:57 (21)02:02 (20)02:20 (33)01:39 (8)01:05 (20)00:51 (31)
36Naja LASIČ115:56+92:0314:33 (44)33:52 (43)45:38 (44)83:30 (43)88:46 (42)99:56 (42)107:06 (1)108:50 (2)111:35 (2)113:22 (2)115:05 (3)115:56 (4)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA14:33 (44)19:19 (39)11:46 (43)37:52 (40)05:16 (28)11:10 (24)07:10 (26)01:44 (13)02:45 (35)01:47 (12)01:43 (38)00:51 (31)
Aleksandra REJC137:15+113:2210:00 (37)23:43 (38)29:29 (38)39:26 (26)45:48 (24)73:40 (34) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)137:15 (9)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO10:00 (37)13:43 (35)05:46 (36)09:57 (20)06:22 (36)27:52 (41)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)137:15 (44)
Katja BELŠAK72:35+48:4202:17 (9)19:07 (29)22:59 (27) (N/A) (N/A) (N/A)66:01 (23) (N/A) (N/A)70:41 (24)71:45 (25)72:35 (31)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:17 (9)16:50 (37)03:52 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)66:01 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)70:41 (38)01:04 (18)00:50 (29)
Tara KRAGLJ119:21+95:2809:14 (36)14:53 (26)19:42 (24)82:03 (42)89:03 (43)94:08 (40) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)119:21 (5)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO09:14 (36)05:39 (23)04:49 (27)62:21 (43)07:00 (39)05:05 (10)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)119:21 (40)
Manca PLUT136:11+112:1808:55 (35)22:20 (36)28:25 (35)38:25 (24)44:48 (23)72:35 (31) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)136:11 (8)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA08:55 (35)13:25 (34)06:05 (37)10:00 (21)06:23 (37)27:47 (40)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)136:11 (43)
Maša Julija MELINC134:03+110:1006:47 (32)20:31 (33)24:58 (32)35:58 (20)41:58 (20)70:12 (29) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)134:03 (7)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA06:47 (32)13:44 (36)04:27 (25)11:00 (22)06:00 (33)28:14 (42)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)134:03 (42)
Melisa DOKL+-24:0711:53 (41)16:11 (27)25:18 (33)37:21 (21)50:04 (29) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.11:53 (41)04:18 (11)09:07 (40)12:03 (23)12:43 (42)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Živa GALJOT115:30+91:3705:14 (28)10:55 (19)15:45 (17)78:09 (41)85:14 (41)90:12 (38) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)115:30 (3)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE05:14 (28)05:41 (24)04:50 (28)62:24 (44)07:05 (40)04:58 (8)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)115:30 (39)
Klara  KODRIN121:29+97:3604:26 (24)17:06 (28)22:09 (26)84:17 (44)91:15 (44)96:19 (41) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)121:29 (6)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:26 (24)12:40 (32)05:03 (32)62:08 (42)06:58 (38)05:04 (9)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)121:29 (41)
Maša  VARDA+-24:0702:28 (12)28:13 (40)37:06 (40)49:16 (32)62:10 (35) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I.02:28 (12)25:45 (42)08:53 (39)12:10 (24)12:54 (43)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Pia PURKART74:01+50:0803:27 (18)20:38 (34)24:24 (31) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)68:45 (24)72:08 (25)73:11 (26)74:01 (32)
OSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMER03:27 (18)17:11 (38)03:46 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)68:45 (37)03:23 (37)01:03 (16)00:50 (29)