Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SSOL 4 - sprint

Orientacijski klub Azimut, Spodnja Idrija, 25. 3. 2018
Kategorija: Otroci in družine

NIme / klubČasZaostanekS-9494-9898-9696-9090-113113-115115-110110-101101-109109-107107-106106-F
1Maks Prezelj13:18+00:0001:38 (5)03:26 (5)04:55 (2)06:00 (2)07:46 (2)08:47 (2)09:23 (2)09:55 (2)10:57 (1)11:34 (1)12:17 (1)13:18 (1)
01:38 (5)01:48 (4)01:29 (2)01:05 (2)01:46 (6)01:01 (1)00:36 (5)00:32 (4)01:02 (2)00:37 (4)00:43 (6)01:01 (4)
2Zarja Žižek14:09+00:5101:36 (4)03:26 (5)05:12 (4)06:37 (4)08:00 (3)09:19 (3)10:20 (4)11:06 (4)12:19 (4)12:53 (3)13:33 (3)14:09 (2)
01:36 (4)01:50 (5)01:46 (4)01:25 (11)01:23 (2)01:19 (5)01:01 (13)00:46 (8)01:13 (5)00:34 (2)00:40 (4)00:36 (1)
3Manca Pahor14:22+01:0401:36 (4)03:19 (2)05:12 (4)06:18 (3)08:09 (4)09:21 (4)10:00 (3)10:43 (3)11:53 (2)12:32 (2)13:17 (2)14:22 (3)
01:36 (4)01:43 (1)01:53 (5)01:06 (3)01:51 (8)01:12 (2)00:39 (8)00:43 (5)01:10 (3)00:39 (6)00:45 (7)01:05 (7)
4Brina Gantar15:12+01:5401:20 (1)03:05 (1)04:21 (1)05:31 (1)07:12 (1)08:28 (1)09:00 (1)09:29 (1)12:18 (3)13:44 (4)14:08 (4)15:12 (4)
01:20 (1)01:45 (3)01:16 (1)01:10 (6)01:41 (5)01:16 (3)00:32 (4)00:29 (2)02:49 (18)01:26 (16)00:24 (1)01:04 (6)
5Izak Kacin18:50+05:3202:20 (11)05:58 (11)07:56 (8)09:17 (8)11:11 (8)12:45 (8)13:32 (9)14:18 (9)15:31 (8)16:23 (6)17:27 (6)18:50 (6)
02:20 (11)03:38 (12)01:58 (6)01:21 (9)01:54 (10)01:34 (11)00:47 (10)00:46 (8)01:13 (5)00:52 (9)01:04 (10)01:23 (11)
6Žan Hvala18:53+05:3502:04 (9)04:11 (6)06:30 (5)08:00 (5)09:56 (5)11:26 (5)12:31 (5)13:24 (5)15:00 (5)16:06 (5)17:19 (5)18:53 (7)
02:04 (9)02:07 (6)02:19 (9)01:30 (13)01:56 (12)01:30 (10)01:05 (15)00:53 (11)01:36 (15)01:06 (14)01:13 (14)01:34 (14)
7Inga Markovič19:27+06:0901:47 (7)04:33 (8)06:45 (7)08:07 (6)10:19 (7)12:08 (7)13:07 (7)14:11 (8)15:29 (6)16:27 (8)17:41 (8)19:27 (8)
OK Slovenj Gradec01:47 (7)02:46 (10)02:12 (8)01:22 (10)02:12 (14)01:49 (13)00:59 (12)01:04 (14)01:18 (6)00:58 (11)01:14 (15)01:46 (15)
82 Valič21:45+08:2703:09 (13)05:47 (10)13:22 (15)15:20 (17)16:13 (16)18:26 (17)18:52 (17)19:21 (16)20:09 (13)20:36 (12)21:04 (10)21:45 (9)
03:09 (13)02:38 (9)07:35 (16)01:58 (15)00:53 (1)02:13 (14)00:26 (2)00:29 (2)00:48 (1)00:27 (1)00:28 (2)00:41 (3)
9Ida Antonija Raj22:19+09:0101:49 (8)04:22 (7)06:45 (7)09:30 (9)12:00 (10)14:15 (10)15:23 (10)17:06 (10)18:31 (9)19:32 (9)20:49 (9)22:19 (10)
OK Slovenj Gradec01:49 (8)02:33 (7)02:23 (10)02:45 (16)02:30 (15)02:15 (15)01:08 (16)01:43 (18)01:25 (8)01:01 (12)01:17 (17)01:30 (12)
10Pia in Bor Rojko22:43+09:2502:10 (10)07:28 (14)10:49 (12)12:32 (13)14:29 (13)15:54 (12)16:32 (11)17:20 (11)18:46 (10)20:24 (10)21:11 (11)22:43 (11)
02:10 (10)05:18 (16)03:21 (13)01:43 (14)01:57 (13)01:25 (7)00:38 (7)00:48 (9)01:26 (9)01:38 (18)00:47 (8)01:32 (13)
11Enej Česnik23:01+09:4304:26 (18)11:02 (19)13:37 (16)14:42 (16)16:29 (17)17:59 (16)18:25 (16)19:34 (17)21:09 (16)21:47 (15)22:22 (15)23:01 (12)
04:26 (18)06:36 (17)02:35 (11)01:05 (2)01:47 (7)01:30 (10)00:26 (2)01:09 (16)01:35 (13)00:38 (5)00:35 (3)00:39 (2)
12Jaša in Gaber Carli23:21+10:0303:34 (14)06:23 (12)09:16 (10)10:42 (11)13:17 (11)15:53 (11)17:12 (12)17:58 (12)19:25 (11)20:27 (11)21:32 (13)23:21 (13)
03:34 (14)02:49 (11)02:53 (12)01:26 (12)02:35 (16)02:36 (17)01:19 (17)00:46 (8)01:27 (10)01:02 (13)01:05 (11)01:49 (16)
13Rene Česnik23:27+10:0903:39 (15)10:51 (18)12:37 (13)13:50 (14)15:28 (14)16:54 (14)17:25 (13)18:29 (13)20:03 (12)20:43 (13)21:25 (12)23:27 (14)
03:39 (15)07:12 (19)01:46 (4)01:13 (7)01:38 (4)01:26 (8)00:31 (3)01:04 (14)01:34 (12)00:40 (7)00:42 (5)02:02 (18)
14Arne Česnik23:30+10:1203:43 (16)10:40 (17)12:46 (14)13:55 (15)15:51 (15)17:09 (15)17:55 (15)18:46 (14)20:22 (14)20:58 (14)22:09 (14)23:30 (15)
03:43 (16)06:57 (18)02:06 (7)01:09 (4)01:56 (12)01:18 (4)00:46 (9)00:51 (10)01:36 (15)00:36 (3)01:11 (13)01:21 (10)
15Jerca Kurinčič25:09+11:5102:48 (12)05:22 (9)09:59 (11)11:20 (12)14:11 (12)16:46 (13)17:43 (14)18:48 (15)20:58 (15)22:13 (16)23:50 (16)25:09 (16)
Orientacijski klub Komenda02:48 (12)02:34 (8)04:37 (14)01:21 (9)02:51 (17)02:35 (16)00:57 (11)01:05 (15)02:10 (16)01:15 (15)01:37 (18)01:19 (9)
16Leila Ema Poženel26:24+13:0601:36 (4)03:21 (3)08:25 (9)09:35 (10)11:29 (9)12:51 (9)13:28 (8)13:59 (6)23:31 (17)24:19 (17)25:11 (17)26:24 (17)
Planinsko društvo Tolmin01:36 (4)01:45 (3)05:04 (15)01:10 (6)01:54 (10)01:22 (6)00:37 (6)00:31 (3)09:32 (19)00:48 (8)00:52 (9)01:13 (8)
17Žiga Sedej35:20+22:0203:46 (17)07:44 (15)15:38 (17)19:33 (18)22:30 (18)25:18 (18)27:02 (18)28:52 (18)30:16 (18)31:47 (18)33:26 (18)35:20 (18)
OK Azimut03:46 (17)03:58 (13)07:54 (17)03:55 (18)02:57 (18)02:48 (18)01:44 (19)01:50 (19)01:24 (7)01:31 (17)01:39 (19)01:54 (17)
18Tin Šuc45:46+32:2805:29 (19)09:46 (16)21:07 (18)24:56 (19)29:39 (19)33:44 (19)35:19 (19)36:48 (19)39:28 (19)42:08 (19)43:25 (19)45:46 (19)
Orientacijski klub Komenda05:29 (19)04:17 (14)11:21 (18)03:49 (17)04:43 (19)04:05 (19)01:35 (18)01:29 (17)02:40 (17)02:40 (19)01:17 (17)02:21 (19)
1 Valič18:39+05:2101:42 (6)06:34 (13) (N/A)08:45 (7)10:13 (6)12:02 (6)13:04 (6)14:01 (7)15:31 (8)16:24 (7)17:35 (7)18:39 (5)
01:42 (6)04:52 (15)00:00 (N/A)08:45 (19)01:28 (3)01:49 (13)01:02 (14)00:57 (12)01:30 (11)00:53 (10)01:11 (13)01:04 (6)