Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 3 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Zalštad, 15. 4. 2018
Kategorija: Otroška

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-3535-3636-3737-3838-F
1Rok Sedej11:26+00:0001:09 (4)03:25 (2)04:29 (1)06:06 (1)06:58 (1)07:57 (1)08:50 (1)10:26 (1)11:26 (1)
OK Azimut01:09 (4)02:16 (1)01:04 (1)01:37 (9)00:52 (4)00:59 (1)00:53 (7)01:36 (1)01:00 (1)
2Aljaž Knaflič12:35+01:0901:02 (1)03:20 (1)04:37 (2)06:07 (2)07:13 (2)08:33 (2)09:20 (2)11:16 (2)12:35 (2)
01:02 (1)02:18 (2)01:17 (3)01:30 (3)01:06 (8)01:20 (4)00:47 (3)01:56 (11)01:19 (3)
3Jakob Slemc13:02+01:3601:17 (5)03:42 (3)05:08 (3)06:41 (3)07:32 (3)08:58 (3)09:55 (3)11:32 (3)13:02 (3)
Orientacijski klub Komenda01:17 (5)02:25 (5)01:26 (6)01:33 (6)00:51 (2)01:26 (6)00:57 (11)01:37 (2)01:30 (6)
4Brina Prevodnik13:38+02:1201:06 (2)03:45 (4)05:17 (4)06:48 (4)07:51 (4)09:20 (4)10:18 (4)12:02 (4)13:38 (5)
01:06 (2)02:39 (10)01:32 (11)01:31 (4)01:03 (7)01:29 (7)00:58 (13)01:44 (6)01:36 (9)
4Jaka Kostanjšek13:38+02:1202:09 (23)04:28 (14)06:15 (12)07:40 (10)08:32 (7)09:45 (7)10:40 (7)12:24 (6)13:38 (5)
02:09 (23)02:19 (3)01:47 (16)01:25 (1)00:52 (4)01:13 (2)00:55 (9)01:44 (6)01:14 (2)
6Mija Jeraj13:41+02:1501:07 (3)04:03 (7)05:26 (7)06:58 (5)07:58 (5)09:39 (5)10:28 (5)12:15 (5)13:41 (6)
Orientacijski klub Komenda01:07 (3)02:56 (15)01:23 (4)01:32 (5)01:00 (5)01:41 (11)00:49 (5)01:47 (8)01:26 (4)
7Poženel Leila Ema14:45+03:1901:31 (11)04:26 (13)05:39 (10)07:46 (11)08:54 (8)10:14 (8)11:11 (8)13:12 (8)14:45 (7)
Planinsko društvo Tolmin01:31 (11)02:55 (14)01:13 (2)02:07 (14)01:08 (10)01:20 (4)00:57 (11)02:01 (14)01:33 (7)
8Katja Kavčič15:11+03:4501:29 (10)04:09 (10)05:51 (11)08:04 (12)09:18 (11)10:55 (10)11:59 (12)13:42 (12)15:11 (8)
Orientacijski klub Komenda01:29 (10)02:40 (11)01:42 (14)02:13 (17)01:14 (12)01:37 (10)01:04 (14)01:43 (4)01:29 (5)
9David Luka Jerebič15:41+04:1501:33 (12)03:56 (5)05:26 (7)07:04 (7)09:13 (9)11:05 (12)11:49 (10)13:27 (9)15:41 (9)
Orientacijski klub Komenda01:33 (12)02:23 (4)01:30 (9)01:38 (10)02:09 (29)01:52 (13)00:44 (2)01:38 (3)02:14 (19)
10Marta Jerebič15:52+04:2601:34 (13)04:07 (8)05:37 (9)07:06 (8)09:22 (12)10:54 (9)11:49 (10)13:34 (10)15:52 (10)
Orientacijski klub Komenda01:34 (13)02:33 (9)01:30 (9)01:29 (2)02:16 (31)01:32 (9)00:55 (9)01:45 (7)02:18 (21)
11Sara Jerebič15:54+04:2801:38 (14)04:08 (9)05:35 (8)07:09 (9)09:38 (13)11:00 (11)11:52 (11)13:42 (12)15:54 (11)
Orientacijski klub Komenda01:38 (14)02:30 (7)01:27 (7)01:34 (7)02:29 (33)01:22 (5)00:52 (6)01:50 (9)02:12 (18)
12Zara Žižek16:46+05:2001:22 (6)04:47 (15)06:37 (14)08:30 (13)09:18 (11)12:05 (13)12:45 (13)14:53 (13)16:46 (12)
OK Azimut01:22 (6)03:25 (26)01:50 (17)01:53 (11)00:48 (1)02:47 (27)00:40 (1)02:08 (15)01:53 (13)
13Pia Ogrinc18:02+06:3602:03 (21)05:10 (21)07:03 (20)09:10 (15)10:36 (14)13:13 (19)14:18 (17)16:15 (14)18:02 (13)
Orientacijski klub Komenda02:03 (21)03:07 (20)01:53 (19)02:07 (14)01:26 (16)02:37 (24)01:05 (15)01:57 (12)01:47 (11)
14Patricia Ogrinc18:06+06:4002:04 (22)05:22 (23)07:16 (23)09:22 (18)10:54 (18)13:13 (19)14:26 (19)16:19 (17)18:06 (14)
02:04 (22)03:18 (24)01:54 (21)02:06 (12)01:32 (17)02:19 (19)01:13 (20)01:53 (10)01:47 (11)
15Kovačič Neža18:16+06:5002:20 (24)05:24 (24)07:00 (18)09:13 (16)10:54 (18)12:49 (14)14:01 (15)16:16 (16)18:16 (15)
OK Azimut02:20 (24)03:04 (17)01:36 (12)02:13 (17)01:41 (22)01:55 (15)01:12 (19)02:15 (17)02:00 (14)
16Poberaj Pika18:19+06:5302:24 (26)05:29 (25)07:01 (19)09:34 (19)11:00 (20)12:52 (16)14:04 (16)16:16 (16)18:19 (16)
02:24 (26)03:05 (18)01:32 (11)02:33 (22)01:26 (16)01:52 (13)01:12 (19)02:12 (16)02:03 (15)
17Brin Požun18:33+07:0701:28 (9)03:58 (6)05:24 (5)07:00 (6)08:08 (6)09:40 (6)10:29 (6)12:29 (7)18:33 (17)
Orientacijski klub Komenda01:28 (9)02:30 (7)01:26 (6)01:36 (8)01:08 (10)01:32 (9)00:49 (5)02:00 (13)06:04 (37)
18Bor Kostanjšek19:27+08:0101:42 (16)04:58 (18)07:31 (26)09:54 (20)10:56 (19)12:51 (15)13:49 (14)17:07 (18)19:27 (18)
01:42 (16)03:16 (23)02:33 (26)02:23 (19)01:02 (6)01:55 (15)00:58 (13)03:18 (30)02:20 (22)
19Eva Grabljevec19:55+08:2901:58 (20)05:07 (20)06:50 (17)09:22 (18)10:48 (15)13:52 (20)15:23 (21)17:47 (19)19:55 (19)
Orientacijski klub Komenda01:58 (20)03:09 (21)01:43 (15)02:32 (21)01:26 (16)03:04 (29)01:31 (22)02:24 (18)02:08 (17)
20Nizzy Bončina20:04+08:3801:40 (15)04:13 (11)06:50 (17)09:03 (14)10:49 (16)12:53 (17)14:26 (19)17:56 (20)20:04 (20)
OK Azimut01:40 (15)02:33 (9)02:37 (28)02:13 (17)01:46 (23)02:04 (16)01:33 (23)03:30 (31)02:08 (17)
21Eva Košir20:37+09:1101:58 (20)05:05 (19)07:22 (24)10:06 (24)11:41 (23)13:57 (21)15:22 (20)18:01 (21)20:37 (21)
Orientacijski klub Komenda01:58 (20)03:07 (20)02:17 (23)02:44 (26)01:35 (20)02:16 (18)01:25 (21)02:39 (19)02:36 (24)
22Lovro Vilč20:43+09:1701:25 (8)04:16 (12)06:37 (14)10:01 (23)11:35 (22)14:01 (23)15:35 (22)18:19 (22)20:43 (22)
Orientacijski klub Komenda01:25 (8)02:51 (13)02:21 (25)03:24 (31)01:34 (19)02:26 (21)01:34 (24)02:44 (22)02:24 (23)
23Kovačič Ajda21:30+10:0402:27 (27)05:48 (26)07:26 (25)10:01 (23)11:27 (21)13:58 (22)15:44 (23)18:41 (23)21:30 (23)
OK Azimut02:27 (27)03:21 (25)01:38 (13)02:35 (24)01:26 (16)02:31 (22)01:46 (29)02:57 (23)02:49 (29)
24Aljaž Bolka21:40+10:1401:52 (18)04:50 (16)06:42 (15)12:02 (27)13:16 (26)15:39 (25)16:48 (24)19:51 (24)21:40 (24)
Orientacijski klub Komenda01:52 (18)02:58 (16)01:52 (18)05:20 (38)01:14 (12)02:23 (20)01:09 (17)03:03 (24)01:49 (12)
25Urbaniija Tinkara23:44+12:1801:43 (17)04:54 (17)07:15 (22)09:58 (21)12:48 (25)16:02 (26)17:40 (25)20:58 (25)23:44 (25)
Orientacijski klub Komenda01:43 (17)03:11 (22)02:21 (25)02:43 (25)02:50 (35)03:14 (31)01:38 (25)03:18 (30)02:46 (27)
26Anže Obid23:46+12:2003:30 (32)07:15 (29)09:56 (29)12:19 (28)14:00 (27)16:10 (27)18:53 (27)22:10 (28)23:46 (26)
OK Azimut03:30 (32)03:45 (28)02:41 (30)02:23 (19)01:41 (22)02:10 (17)02:43 (35)03:17 (28)01:36 (9)
27Val Jarc24:31+13:0503:23 (31)06:13 (27)09:01 (27)11:57 (26)14:03 (28)17:17 (28)19:02 (28)22:14 (29)24:31 (27)
Orientacijski klub Komenda03:23 (31)02:50 (12)02:48 (32)02:56 (28)02:06 (27)03:14 (31)01:45 (28)03:12 (26)02:17 (20)
28Sočič Sara24:34+13:0803:05 (30)07:58 (30)10:15 (30)12:49 (30)14:37 (29)17:24 (29)18:30 (26)21:45 (26)24:34 (28)
03:05 (30)04:53 (33)02:17 (23)02:34 (23)01:48 (24)02:47 (27)01:06 (16)03:15 (27)02:49 (29)
29Sočič Maks24:37+13:1101:25 (8)05:11 (22)07:05 (21)10:16 (25)11:49 (24)15:17 (24)19:16 (29)21:58 (27)24:37 (29)
01:25 (8)03:46 (29)01:54 (21)03:11 (30)01:33 (18)03:28 (33)03:59 (38)02:42 (21)02:39 (25)
30Tin Šuc25:23+13:5704:01 (36)08:29 (33)11:06 (31)13:35 (31)15:30 (31)18:06 (31)19:45 (31)22:27 (30)25:23 (30)
Orientacijski klub Komenda04:01 (36)04:28 (31)02:37 (28)02:29 (20)01:55 (26)02:36 (23)01:39 (26)02:42 (21)02:56 (30)
31Vital Deu26:31+15:0502:58 (28)06:30 (28)09:17 (28)12:24 (29)15:08 (30)17:48 (30)19:38 (30)23:47 (31)26:31 (31)
02:58 (28)03:32 (27)02:47 (31)03:07 (29)02:44 (34)02:40 (25)01:50 (30)04:09 (36)02:44 (26)
32Lovro Bor Štefančič27:31+16:0504:08 (38)08:35 (34)11:14 (32)14:02 (32)15:54 (32)18:54 (32)20:37 (32)23:48 (32)27:31 (32)
Orientacijski klub Komenda04:08 (38)04:27 (30)02:39 (29)02:48 (27)01:52 (25)03:00 (28)01:43 (27)03:11 (25)03:43 (34)
33Žiga Sedej32:30+21:0403:43 (35)08:58 (35)12:53 (34)17:30 (34)19:42 (34)22:57 (34)25:40 (34)29:32 (33)32:30 (33)
OK Azimut03:43 (35)05:15 (35)03:55 (37)04:37 (34)02:12 (30)03:15 (32)02:43 (35)03:52 (33)02:58 (31)
34Maja Janežič34:57+23:3103:38 (34)08:15 (31)11:22 (33)16:24 (33)18:49 (33)22:42 (33)24:52 (33)29:38 (34)34:57 (34)
Orientacijski klub Komenda03:38 (34)04:37 (32)03:07 (34)05:02 (37)02:25 (32)03:53 (35)02:10 (32)04:46 (37)05:19 (36)
35Izabela Eržen Plavčak38:27+27:0103:05 (30)09:52 (36)12:55 (35)17:38 (35)22:26 (37)27:59 (38)29:53 (36)33:44 (35)38:27 (35)
Škofjeloški orientacijski klub03:05 (30)06:47 (37)03:03 (33)04:43 (35)04:48 (38)05:33 (37)01:54 (31)03:51 (32)04:43 (35)
36Gaja Veselič38:44+27:1804:04 (37)10:18 (37)14:13 (37)19:02 (37)23:22 (38)27:52 (37)31:21 (38)35:19 (38)38:44 (36)
04:04 (37)06:14 (36)03:55 (37)04:49 (36)04:20 (37)04:30 (36)03:29 (37)03:58 (34)03:25 (32)
37Pia Veselič38:45+27:1903:33 (33)08:28 (32)14:11 (36)18:39 (36)21:42 (36)27:37 (36)31:01 (37)35:03 (37)38:45 (37)
03:33 (33)04:55 (34)05:43 (38)04:28 (32)03:03 (36)05:55 (38)03:24 (36)04:02 (35)03:42 (33)
38Florjanič Jurij41:58+30:3202:22 (25)11:28 (38)14:59 (38)19:31 (38)21:39 (35)25:26 (35)28:03 (35)34:11 (36)41:58 (38)
Orientacijski klub Komenda02:22 (25)09:06 (38)03:31 (35)04:32 (33)02:08 (28)03:47 (34)02:37 (33)06:08 (38)07:47 (38)
Natan Deu+-12:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jerca Kurinčič+-12:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Neža Kovačič+-12:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lina Grabljevec+-12:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Teja Šuc+-12:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Pika Poberaj+-12:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ajda Kovačič+-12:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)