Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Državno univerzitetno prvenstvo - srednja

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 16. 5. 2018
Kategorija: Študenti Rekreatvno

NIme / klubČasZaostanekS-3333-3535-3232-3131-4040-3939-4141-F
1Martin Rafael Gulin22:59+00:0003:59 (3)05:02 (4)05:48 (1)07:21 (1)08:36 (1)13:03 (3)18:20 (1)22:59 (1)
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo03:59 (3)01:03 (22)00:46 (5)01:33 (3)01:15 (4)04:27 (21)05:17 (1)04:39 (8)
2Jaša Saražin24:40+01:4104:11 (4)04:59 (3)06:01 (2)07:41 (3)09:00 (3)12:18 (2)20:00 (3)24:40 (2)
Biotehniška fakulteta04:11 (4)00:48 (5)01:02 (18)01:40 (5)01:19 (7)03:18 (5)07:42 (18)04:40 (9)
3Žiga Kebe25:30+02:3104:42 (10)05:32 (8)06:18 (6)07:59 (5)09:26 (5)13:15 (4)19:51 (2)25:30 (3)
Fakulteta za šport04:42 (10)00:50 (10)00:46 (5)01:41 (7)01:27 (12)03:49 (13)06:36 (10)05:39 (28)
4Klemen Furlan26:03+03:0403:55 (2)04:56 (2)06:20 (7)09:30 (11)10:52 (9)14:06 (6)20:44 (4)26:03 (4)
Fakulteta za šport03:55 (2)01:01 (21)01:24 (35)03:10 (42)01:22 (9)03:14 (3)06:38 (11)05:19 (24)
5Matic Močnik27:07+04:0804:30 (8)05:19 (7)06:05 (4)07:54 (4)09:22 (4)13:32 (5)21:37 (5)27:07 (5)
Fakulteta za elektrotehniko04:30 (8)00:49 (7)00:46 (5)01:49 (13)01:28 (13)04:10 (18)08:05 (21)05:30 (26)
6Gašper Kovač27:18+04:1904:23 (6)05:10 (6)06:05 (4)07:37 (2)08:55 (2)12:12 (1)23:09 (7)27:18 (6)
Fakulteta za šport04:23 (6)00:47 (4)00:55 (11)01:32 (2)01:18 (6)03:17 (4)10:57 (43)04:09 (3)
7Blaž Slabajna27:49+04:5005:28 (17)06:23 (13)07:19 (10)09:07 (8)10:28 (8)14:24 (7)22:13 (6)27:49 (7)
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo05:28 (17)00:55 (16)00:56 (12)01:48 (10)01:21 (8)03:56 (15)07:49 (19)05:36 (27)
8Lenart Lesar28:54+05:5504:19 (5)05:47 (10)06:47 (8)08:49 (7)09:56 (6)17:10 (13)23:57 (9)28:54 (8)
Fakulteta za šport04:19 (5)01:28 (35)01:00 (17)02:02 (22)01:07 (1)07:14 (48)06:47 (12)04:57 (13)
9Tomaž Senčar28:55+05:5605:29 (18)06:33 (15)07:38 (14)09:19 (9)13:55 (21)17:33 (15)24:25 (12)28:55 (9)
Fakulteta za šport05:29 (18)01:04 (23)01:05 (19)01:41 (7)04:36 (51)03:38 (8)06:52 (13)04:30 (6)
10Urban Suhadolnik29:05+06:0604:40 (9)05:38 (9)06:49 (9)08:45 (6)10:25 (7)14:55 (8)24:03 (10)29:05 (10)
Fakulteta za računalništvo in informatiko04:40 (9)00:58 (18)01:11 (25)01:56 (18)01:40 (25)04:30 (23)09:08 (26)05:02 (18)
11Jaka Kaplan29:09+06:1010:24 (46)11:13 (45)12:02 (38)13:32 (37)15:06 (34)18:53 (23)25:11 (16)29:09 (11)
Fakulteta za šport10:24 (46)00:49 (7)00:49 (7)01:30 (1)01:34 (20)03:47 (11)06:18 (9)03:58 (2)
12Filip Vodenik29:51+06:5209:42 (45)11:16 (46)12:37 (40)14:14 (38)15:47 (38)19:35 (30)25:40 (19)29:51 (12)
Fakulteta za šport09:42 (45)01:34 (40)01:21 (33)01:37 (4)01:33 (18)03:48 (12)06:05 (4)04:11 (4)
13Andrej Kumin29:53+06:5407:28 (31)08:36 (31)09:42 (31)12:03 (25)13:50 (20)17:53 (19)24:11 (11)29:53 (13)
Fakulteta za šport07:28 (31)01:08 (25)01:06 (20)02:21 (33)01:47 (27)04:03 (17)06:18 (9)05:42 (29)
14Sašo Brec30:13+07:1405:18 (14)07:08 (22)08:48 (23)10:41 (16)13:32 (18)18:08 (20)25:24 (18)30:13 (14)
Fakulteta za šport05:18 (14)01:50 (50)01:40 (42)01:53 (17)02:51 (44)04:36 (25)07:16 (15)04:49 (12)
15Andraž Erčulj30:15+07:1606:30 (26)07:24 (24)08:14 (17)12:08 (28)15:10 (35)18:54 (24)25:10 (15)30:15 (15)
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo06:30 (26)00:54 (15)00:50 (8)03:54 (51)03:02 (46)03:44 (10)06:16 (7)05:05 (20)
16Mitja Šadl30:17+07:1804:24 (7)05:08 (5)06:08 (5)09:53 (13)11:53 (11)14:58 (9)26:19 (21)30:17 (16)
Fakulteta za matematiko in fiziko04:24 (7)00:44 (1)01:00 (17)03:45 (49)02:00 (38)03:05 (1)11:21 (45)03:58 (2)
17Nejc Slemenšem30:23+07:2406:44 (28)07:38 (25)08:27 (18)12:22 (31)15:28 (36)19:07 (26)25:23 (17)30:23 (17)
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo06:44 (28)00:54 (15)00:49 (7)03:55 (52)03:06 (47)03:39 (9)06:16 (7)05:00 (17)
18Anej Lenart30:25+07:2607:52 (36)09:06 (35)10:18 (32)12:39 (32)14:27 (28)18:29 (21)24:39 (13)30:25 (18)
Fakulteta za šport07:52 (36)01:14 (30)01:12 (27)02:21 (33)01:48 (28)04:02 (16)06:10 (5)05:46 (30)
19Grega Guld33:50+10:5109:14 (42)10:15 (40)11:22 (36)13:13 (36)14:40 (29)19:50 (31)28:32 (26)33:50 (19)
Fakulteta za šport09:14 (42)01:01 (21)01:07 (21)01:51 (16)01:27 (12)05:10 (39)08:42 (23)05:18 (23)
20Aleš Germič33:54+10:5508:49 (41)09:57 (39)10:57 (35)12:48 (34)14:18 (26)19:22 (28)28:40 (27)33:54 (20)
Fakulteta za šport08:49 (41)01:08 (25)01:00 (17)01:51 (16)01:30 (15)05:04 (35)09:18 (27)05:14 (21)
21Rok Anderle34:29+11:3013:25 (52)14:19 (51)14:58 (50)16:59 (49)18:50 (48)22:03 (39)29:30 (31)34:29 (21)
Fakulteta za strojništvo13:25 (52)00:54 (15)00:39 (2)02:01 (21)01:51 (31)03:13 (2)07:27 (16)04:59 (16)
22Luka Lazar34:36+11:3705:24 (15)06:17 (12)07:29 (12)09:40 (12)12:53 (15)17:51 (17)23:17 (8)34:36 (22)
Fakulteta za šport05:24 (15)00:53 (12)01:12 (27)02:11 (27)03:13 (49)04:58 (31)05:26 (2)11:19 (50)
23Florjan Božič34:45+11:4606:13 (24)07:49 (26)09:05 (25)11:46 (23)13:35 (19)18:48 (22)25:54 (20)34:45 (23)
Fakulteta za šport06:13 (24)01:36 (43)01:16 (30)02:41 (37)01:49 (30)05:13 (41)07:06 (14)08:51 (39)
24Patrik Čujec35:22+12:2310:49 (47)11:59 (47)12:58 (42)14:48 (40)16:11 (39)21:15 (36)30:49 (34)35:22 (24)
Fakulteta za šport10:49 (47)01:10 (28)00:59 (14)01:50 (14)01:23 (10)05:04 (35)09:34 (28)04:33 (7)
25Jan Žnidaršič36:01+13:0208:08 (39)09:30 (37)12:46 (41)14:58 (41)16:52 (42)21:09 (35)28:59 (29)36:01 (25)
Fakulteta za šport08:08 (39)01:22 (33)03:16 (49)02:12 (28)01:54 (33)04:17 (19)07:50 (20)07:02 (37)
26Milan Preskar36:11+13:1206:59 (29)07:51 (28)09:06 (26)11:15 (20)14:27 (28)19:23 (29)24:56 (14)36:11 (26)
Fakulteta za šport06:59 (29)00:52 (11)01:15 (29)02:09 (26)03:12 (48)04:56 (30)05:33 (3)11:15 (49)
27Matic Fatur36:39+13:4008:01 (38)10:34 (42)11:44 (37)14:33 (39)16:52 (42)21:43 (38)30:31 (33)36:39 (27)
Fakulteta za šport08:01 (38)02:33 (51)01:10 (24)02:49 (41)02:19 (40)04:51 (29)08:48 (24)06:08 (32)
28Nejc HVala36:41+13:4203:42 (1)04:29 (1)07:30 (13)09:28 (10)14:09 (25)17:34 (16)31:36 (35)36:41 (28)
Fakulteta za šport03:42 (1)00:47 (4)03:01 (48)01:58 (20)04:41 (53)03:25 (7)14:02 (48)05:05 (20)
29Andrej Črepinšek36:44+13:4508:19 (40)09:09 (36)14:20 (48)16:23 (47)18:03 (44)23:06 (41)32:14 (37)36:44 (29)
Fakulteta za šport08:19 (40)00:50 (10)05:11 (53)02:03 (23)01:40 (25)05:03 (33)09:08 (26)04:30 (6)
30Nejc Zabukovnik37:39+14:4007:39 (34)08:29 (30)09:07 (27)10:56 (18)12:05 (13)16:53 (12)27:44 (24)37:39 (30)
Fakulteta za šport07:39 (34)00:50 (10)00:38 (1)01:49 (13)01:09 (2)04:48 (27)10:51 (42)09:55 (46)
31Mark Maraž38:06+15:0706:43 (27)08:16 (29)09:42 (31)12:19 (30)13:59 (23)19:13 (27)29:03 (30)38:06 (31)
Fakulteta za šport06:43 (27)01:33 (39)01:26 (37)02:37 (35)01:40 (25)05:14 (42)09:50 (30)09:03 (44)
32David Škrbec38:14+15:1505:26 (16)06:27 (14)07:24 (11)11:00 (19)12:33 (14)17:23 (14)28:13 (25)38:14 (32)
Fakulteta za šport05:26 (16)01:01 (21)00:57 (13)03:36 (46)01:33 (18)04:50 (28)10:50 (41)10:01 (48)
33Gal Pristovnik38:38+15:3905:07 (11)06:39 (16)08:07 (16)09:56 (14)11:31 (10)16:01 (10)26:25 (22)38:38 (33)
Fakulteta za šport05:07 (11)01:32 (38)01:28 (38)01:49 (13)01:35 (21)04:30 (23)10:24 (38)12:13 (52)
34Niko Testen38:42+15:4305:43 (20)07:02 (18)07:54 (15)11:37 (22)13:08 (16)17:53 (19)28:42 (28)38:42 (34)
Fakulteta za šport05:43 (20)01:19 (31)00:52 (10)03:43 (48)01:31 (16)04:45 (26)10:49 (40)10:00 (47)
35Vid Lukman38:56+15:5707:34 (32)09:03 (33)10:20 (33)13:00 (35)14:49 (32)19:58 (32)29:56 (32)38:56 (35)
Fakulteta za šport07:34 (32)01:29 (36)01:17 (32)02:40 (36)01:49 (30)05:09 (38)09:58 (31)09:00 (43)
36Aljoša Stropnik39:35+16:3605:36 (19)07:07 (21)08:31 (20)10:35 (15)12:05 (13)16:37 (11)26:54 (23)39:35 (36)
Fakulteta za šport05:36 (19)01:31 (37)01:24 (35)02:04 (24)01:30 (15)04:32 (24)10:17 (36)12:41 (53)
37Rok Klobučar39:45+16:4605:10 (12)05:57 (11)08:57 (24)10:54 (17)15:35 (37)18:56 (25)33:16 (38)39:45 (37)
Fakulteta za šport05:10 (12)00:47 (4)03:00 (47)01:57 (19)04:41 (53)03:21 (6)14:20 (50)06:29 (36)
38Jernej Glavič40:03+17:0412:32 (51)15:07 (52)15:58 (52)20:31 (52)22:05 (52)25:57 (50)34:07 (40)40:03 (38)
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo12:32 (51)02:35 (52)00:51 (9)04:33 (53)01:34 (20)03:52 (14)08:10 (22)05:56 (31)
39Amadej Brecl40:37+17:3806:23 (25)07:50 (27)09:15 (28)11:31 (21)13:31 (17)24:09 (43)31:43 (36)40:37 (40)
Fakulteta za šport06:23 (25)01:27 (34)01:25 (36)02:16 (29)02:00 (38)10:38 (50)07:34 (17)08:54 (40)
39Žiga Brozovič40:37+17:3809:26 (44)11:01 (43)13:34 (45)16:21 (46)18:27 (47)25:34 (49)35:54 (44)40:37 (40)
Fakulteta za šport09:26 (44)01:35 (42)02:33 (45)02:47 (39)02:06 (39)07:07 (47)10:20 (37)04:43 (10)
41Tilen Petrič40:39+17:4005:53 (21)07:05 (20)08:42 (22)12:04 (26)13:58 (22)25:14 (46)35:18 (42)40:39 (42)
Fakulteta za šport05:53 (21)01:12 (29)01:37 (41)03:22 (44)01:54 (33)11:16 (53)10:04 (32)05:21 (25)
41Aleksander Pinoza40:39+17:4005:55 (22)07:04 (19)08:40 (21)12:03 (25)14:01 (24)25:16 (47)35:23 (43)40:39 (42)
Fakulteta za šport05:55 (22)01:09 (27)01:36 (40)03:23 (45)01:58 (34)11:15 (52)10:07 (33)05:16 (22)
43Nejc Konda41:19+18:2006:12 (23)07:21 (23)08:31 (20)12:11 (29)14:46 (31)20:58 (34)35:07 (41)41:19 (43)
Fakulteta za šport06:12 (23)01:09 (27)01:10 (24)03:40 (47)02:35 (42)06:12 (46)14:09 (49)06:12 (34)
44Miha Javornik42:40+19:4111:13 (49)12:58 (49)14:07 (46)16:44 (48)18:25 (46)23:37 (42)33:45 (39)42:40 (44)
Fakulteta za šport11:13 (49)01:45 (47)01:09 (22)02:37 (35)01:41 (26)05:12 (40)10:08 (34)08:55 (41)
45Jan Vodnik43:30+20:3105:12 (13)06:51 (17)09:24 (29)12:08 (28)15:05 (33)20:45 (33)37:16 (47)43:30 (45)
Fakulteta za elektrotehniko05:12 (13)01:39 (45)02:33 (45)02:44 (38)02:57 (45)05:40 (44)16:31 (51)06:14 (35)
46Blaž Ritonja43:33+20:3407:11 (30)08:48 (32)13:27 (44)15:13 (42)16:28 (40)21:35 (37)38:44 (52)43:33 (46)
Fakulteta za šport07:11 (30)01:37 (44)04:39 (51)01:46 (9)01:15 (4)05:07 (37)17:09 (53)04:49 (12)
47Martin Cesar43:40+20:4114:19 (53)15:15 (53)20:19 (53)22:27 (53)24:03 (53)29:05 (53)38:41 (51)43:40 (47)
Fakulteta za šport14:19 (53)00:56 (17)05:04 (52)02:08 (25)01:36 (22)05:02 (32)09:36 (29)04:59 (16)
48Domen Bauman43:50+20:5107:37 (33)10:25 (41)13:20 (43)15:39 (44)19:49 (50)24:16 (44)37:40 (49)43:50 (48)
Fakulteta za šport07:37 (33)02:48 (53)02:55 (46)02:19 (31)04:10 (50)04:27 (21)13:24 (47)06:10 (33)
49Jan Zorn44:23+21:2407:59 (37)09:39 (38)14:18 (47)16:02 (45)17:18 (43)22:25 (40)39:24 (53)44:23 (49)
Fakulteta za šport07:59 (37)01:40 (46)04:39 (51)01:44 (8)01:16 (5)05:07 (37)16:59 (52)04:59 (16)
50Mitja Majcenovič45:03+22:0407:44 (35)09:06 (35)10:23 (34)12:42 (33)14:41 (30)25:26 (48)36:03 (45)45:03 (50)
Fakulteta za šport07:44 (35)01:22 (33)01:17 (32)02:19 (31)01:59 (36)10:45 (51)10:37 (39)09:00 (43)
51Jani Afrič45:44+22:4510:50 (48)12:25 (48)14:57 (49)17:46 (50)19:45 (49)27:06 (51)37:22 (48)45:44 (51)
Fakulteta za šport10:50 (48)01:35 (42)02:32 (43)02:49 (41)01:59 (36)07:21 (49)10:16 (35)08:22 (38)
52Nejc Bertoncelj47:46+24:4712:04 (50)13:53 (50)15:28 (51)19:21 (51)21:44 (51)27:14 (52)38:22 (50)47:46 (52)
Fakulteta za šport12:04 (50)01:49 (49)01:35 (39)03:53 (50)02:23 (41)05:30 (43)11:08 (44)09:24 (45)
53Jan Mustavar48:20+25:2109:21 (43)11:08 (44)12:22 (39)15:34 (43)18:20 (45)24:26 (45)36:56 (46)48:20 (53)
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo09:21 (43)01:47 (48)01:14 (28)03:12 (43)02:46 (43)06:06 (45)12:30 (46)11:24 (51)
Blaž Vižintin+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Janez Obersnel+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Matjaž Šerkezi+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Janko Kočevar+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Biotehniška fakulteta00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luka Svet+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Biotehniška fakulteta00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tilen Kreft+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za matematiko in fiziko00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jure Šavc+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Bergant+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Toni Nagode+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luka Križaj+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Oskar Maj Toman+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gašper Marguč+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anže Špehar+-23:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za šport00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)