Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Državno univerzitetno prvenstvo - srednja

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 16. 5. 2018
Kategorija: Študenti Tekmovalno

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3434-3333-3535-3636-3737-3838-3939-4040-3131-3232-F
1Gregor Hvala38:08+00:0002:22 (1)03:28 (1)05:12 (2)06:11 (2)14:25 (1)21:44 (1)25:13 (1)28:56 (1)31:23 (1)32:25 (1)33:47 (1)38:08 (2)
Naravoslovno tehniška fakulteta02:22 (1)01:06 (3)01:44 (2)00:59 (9)08:14 (1)07:19 (1)03:29 (1)03:43 (2)02:27 (4)01:02 (2)01:22 (2)04:21 (2)
2Simon Stanonik41:42+03:3402:27 (2)03:29 (2)05:04 (1)05:45 (1)14:58 (2)24:32 (3)28:16 (2)31:52 (2)34:28 (2)35:41 (2)36:58 (2)41:42 (3)
Fakulteta za strojništvo02:27 (2)01:02 (1)01:35 (1)00:41 (1)09:13 (3)09:34 (3)03:44 (2)03:36 (1)02:36 (5)01:13 (4)01:17 (1)04:44 (3)
3Peter Tušar42:00+03:5202:55 (4)04:02 (4)05:57 (3)06:42 (3)15:47 (3)24:32 (3)28:23 (3)32:17 (3)34:43 (3)35:53 (3)37:42 (3)42:00 (4)
Fakulteta za strojništvo02:55 (4)01:07 (4)01:55 (3)00:45 (2)09:05 (2)08:45 (2)03:51 (3)03:54 (3)02:26 (3)01:10 (3)01:49 (6)04:18 (1)
4Blaž Petrovič48:02+09:5402:48 (3)03:57 (3)06:02 (4)06:56 (4)16:58 (4)26:35 (4)32:20 (4)36:55 (4)39:19 (4)40:44 (4)42:19 (4)48:02 (5)
Fakulteta za šport02:48 (3)01:09 (5)02:05 (7)00:54 (7)10:02 (4)09:37 (4)05:45 (9)04:35 (5)02:24 (2)01:25 (5)01:35 (4)05:43 (4)
5Jan Šalamun51:18+13:1003:13 (5)04:23 (5)06:26 (5)07:13 (5)17:37 (5)27:23 (5)32:56 (5)39:13 (5)41:57 (5)43:58 (5)45:22 (5)51:18 (6)
Fakulteta za strojništvo03:13 (5)01:10 (6)02:03 (6)00:47 (4)10:24 (6)09:46 (5)05:33 (8)06:17 (10)02:44 (6)02:01 (10)01:24 (3)05:56 (7)
6Urban Žnidaršič52:54+14:4603:47 (7)04:51 (6)06:59 (6)07:46 (6)17:51 (6)30:16 (6)35:10 (6)40:48 (6)43:37 (6)45:27 (6)47:04 (6)52:54 (7)
Fakulteta za strojništvo03:47 (7)01:04 (2)02:08 (8)00:47 (4)10:05 (5)12:25 (7)04:54 (5)05:38 (8)02:49 (8)01:50 (9)01:37 (5)05:50 (5)
7Jernej Suhadolnik55:34+17:2603:23 (6)05:07 (7)07:31 (8)08:31 (7)22:54 (8)34:31 (7)39:07 (7)43:19 (7)46:06 (7)47:50 (7)49:41 (7)55:34 (8)
Biotehniška fakulteta03:23 (6)01:44 (11)02:24 (11)01:00 (10)14:23 (8)11:37 (6)04:36 (4)04:12 (4)02:47 (7)01:44 (8)01:51 (7)05:53 (6)
8Anže Ivančič63:34+25:2604:13 (9)05:29 (8)07:31 (8)08:33 (8)19:29 (7)35:15 (8)40:34 (8)46:23 (8)50:34 (8)52:37 (8)54:52 (8)63:34 (9)
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo04:13 (9)01:16 (8)02:02 (4)01:02 (11)10:56 (7)15:46 (9)05:19 (6)05:49 (9)04:11 (11)02:03 (11)02:15 (9)08:42 (10)
9Milan Cvejoski65:59+27:5103:57 (8)05:31 (9)07:42 (9)08:40 (9)23:50 (9)37:05 (9)46:26 (9)51:57 (9)55:15 (9)56:51 (9)58:45 (9)65:59 (10)
Medicinska fakulteta03:57 (8)01:34 (10)02:11 (9)00:58 (8)15:10 (10)13:15 (8)09:21 (11)05:31 (7)03:18 (9)01:36 (7)01:54 (8)07:14 (9)
10Žiga Andrejc67:19+29:1105:21 (10)06:53 (10)09:17 (10)10:07 (10)25:07 (10)42:00 (10)48:37 (10)53:21 (10)57:21 (10)58:53 (10)61:12 (10)67:19 (11)
Fakulteta za elektrotehniko05:21 (10)01:32 (9)02:24 (11)00:50 (6)15:00 (9)16:53 (10)06:37 (10)04:44 (6)04:00 (10)01:32 (6)02:19 (10)06:07 (8)
Sandi Kmetč+-39:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za pomorstvo in promet00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Miha Koplan103:37+65:2906:17 (11)07:30 (11)09:33 (11)10:23 (11)40:58 (11)64:25 (11)69:48 (11)95:30 (11)95:37 (11)95:42 (11) (N/A)103:37 (1)
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo06:17 (11)01:13 (7)02:03 (6)00:50 (6)30:35 (11)23:27 (11)05:23 (7)25:42 (11)00:07 (1)00:05 (1)00:00 (N/A)103:37 (11)
Nejc Smolej+-39:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Fakulteta za računalništvo in informatiko00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)