Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP sprint, SSOL 6 - sprint

Orientacijski klub Komenda, Mengeš, 2. 6. 2019
Kategorija: Ž35

NIme / klubČasZaostanekS-3535-3333-3939-4343-4545-4949-5252-5959-6060-6262-F
1Petja Balažič14:13+00:0000:40 (4)01:23 (3)01:58 (1)03:27 (1)04:01 (1)05:07 (1)08:08 (1)11:57 (1)12:59 (1)13:52 (1)14:13 (1)
OK Slovenj Gradec00:40 (4)00:43 (3)00:35 (1)01:29 (2)00:34 (2)01:06 (1)03:01 (1)03:49 (1)01:02 (1)00:53 (1)00:21 (1)
2Tina Močnik15:39+01:2600:47 (11)01:35 (8)02:14 (5)03:43 (2)04:21 (2)05:34 (2)08:52 (2)13:01 (2)14:12 (2)15:11 (2)15:39 (2)
Orientacijski klub Komenda00:47 (11)00:48 (7)00:39 (2)01:29 (2)00:38 (7)01:13 (2)03:18 (4)04:09 (3)01:11 (6)00:59 (4)00:28 (12)
3Ana Pribaković Borštnik15:51+01:3800:45 (8)01:31 (6)02:18 (7)03:57 (6)04:31 (3)05:59 (5)09:13 (4)13:21 (3)14:28 (3)15:27 (3)15:51 (3)
OK Tivoli00:45 (8)00:46 (4)00:47 (11)01:39 (3)00:34 (2)01:28 (12)03:14 (3)04:08 (2)01:07 (2)00:59 (4)00:24 (5)
4Saša Žižek15:56+01:4300:35 (1)01:18 (1)02:00 (2)03:56 (4)04:37 (6)05:53 (3)09:03 (3)13:27 (4)14:36 (4)15:33 (4)15:56 (4)
OK Azimut00:35 (1)00:43 (3)00:42 (5)01:56 (12)00:41 (10)01:16 (3)03:10 (2)04:24 (5)01:09 (3)00:57 (2)00:23 (4)
5Mojca Foški17:04+02:5100:42 (5)01:29 (4)02:11 (4)03:57 (6)04:32 (4)05:57 (4)09:28 (5)13:47 (5)15:01 (5)16:08 (5)17:04 (5)
Orientacijski Klub Polaris00:42 (5)00:47 (5)00:42 (5)01:46 (7)00:35 (4)01:25 (9)03:31 (7)04:19 (4)01:14 (9)01:07 (9)00:56 (19)
6Ana Plavčak17:57+03:4400:44 (7)01:32 (7)02:18 (7)04:10 (9)04:45 (7)06:05 (6)09:47 (6)14:30 (6)15:46 (6)17:01 (6)17:57 (6)
Škofjeloški orientacijski klub00:44 (7)00:48 (7)00:46 (10)01:52 (9)00:35 (4)01:20 (4)03:42 (9)04:43 (7)01:16 (11)01:15 (16)00:56 (19)
7Nastja Raj18:05+03:5200:38 (3)01:30 (5)02:23 (9)04:17 (10)05:00 (10)06:33 (10)10:34 (11)15:16 (8)16:33 (7)17:43 (9)18:05 (7)
OK Slovenj Gradec00:38 (3)00:52 (8)00:53 (15)01:54 (11)00:43 (14)01:33 (14)04:01 (14)04:42 (6)01:17 (12)01:10 (13)00:22 (2)
8Petra Paradiž18:07+03:5400:48 (12)01:55 (15)02:52 (16)04:45 (11)05:27 (11)06:50 (11)10:21 (10)15:21 (9)16:35 (9)17:40 (7)18:07 (8)
Orientacijski klub Komenda00:48 (12)01:07 (18)00:57 (16)01:53 (10)00:42 (13)01:23 (7)03:31 (7)05:00 (9)01:14 (9)01:05 (6)00:27 (10)
9Irena Hacin Kölner18:09+03:5600:47 (11)01:40 (10)02:26 (11)04:07 (7)04:47 (9)06:19 (8)10:05 (8)15:14 (7)16:35 (9)17:42 (8)18:09 (9)
Orientacijski klub Komenda00:47 (11)00:53 (9)00:46 (10)01:41 (4)00:40 (9)01:32 (13)03:46 (11)05:09 (10)01:21 (14)01:07 (9)00:27 (10)
10Petra Stojan18:37+04:2400:54 (16)01:48 (14)02:34 (12)04:55 (14)05:32 (12)06:58 (12)10:52 (12)15:42 (10)16:58 (10)18:07 (10)18:37 (10)
Orientacijski klub Komenda00:54 (16)00:54 (10)00:46 (10)02:21 (16)00:37 (5)01:26 (11)03:54 (12)04:50 (8)01:16 (11)01:09 (12)00:30 (17)
11Alenka Vuga Seljak19:10+04:5700:44 (7)01:39 (9)02:23 (9)05:21 (17)06:00 (14)07:24 (13)10:54 (13)16:28 (11)17:39 (11)18:47 (11)19:10 (11)
Orientacijski klub Komenda00:44 (7)00:55 (11)00:44 (6)02:58 (19)00:39 (8)01:24 (8)03:30 (5)05:34 (12)01:11 (6)01:08 (11)00:23 (4)
12Marta Malus20:23+06:1000:50 (14)01:48 (14)02:36 (13)04:52 (13)05:34 (13)07:31 (14)11:38 (14)17:10 (12)18:39 (12)19:53 (12)20:23 (12)
Orientacijski klub Komenda00:50 (14)00:58 (15)00:48 (13)02:16 (15)00:42 (13)01:57 (18)04:07 (17)05:32 (11)01:29 (16)01:14 (15)00:30 (17)
13Maja Istenič21:35+07:2200:52 (15)02:09 (19)03:01 (18)04:50 (12)06:25 (18)07:47 (16)11:52 (15)18:26 (14)19:57 (14)21:05 (13)21:35 (13)
OK Azimut00:52 (15)01:17 (19)00:52 (14)01:49 (8)01:35 (18)01:22 (6)04:05 (15)06:34 (16)01:31 (17)01:08 (11)00:30 (17)
14Urška Kordiš Miheljak21:40+07:2700:55 (17)02:01 (17)02:47 (15)05:26 (19)06:13 (16)08:11 (18)12:10 (16)18:36 (15)20:01 (15)21:12 (14)21:40 (14)
OK Slovenj Gradec00:55 (17)01:06 (17)00:46 (10)02:39 (18)00:47 (15)01:58 (19)03:59 (13)06:26 (15)01:25 (15)01:11 (14)00:28 (12)
15Spela Bogataj21:48+07:3500:49 (13)01:45 (12)02:26 (11)04:09 (8)04:47 (9)06:09 (7)09:51 (7)18:51 (16)20:12 (16)21:18 (15)21:48 (15)
Orientacijski klub Komenda00:49 (13)00:56 (12)00:41 (3)01:43 (5)00:38 (7)01:22 (6)03:42 (9)09:00 (18)01:21 (14)01:06 (7)00:30 (17)
16Abigael Vanessa Boncina24:11+09:5800:38 (3)01:21 (2)02:09 (3)03:54 (3)04:36 (5)06:24 (9)10:07 (9)21:25 (19)22:39 (18)23:42 (16)24:11 (16)
Orientacijski klub Slovenske Konjice00:38 (3)00:43 (3)00:48 (13)01:45 (6)00:42 (13)01:48 (16)03:43 (10)11:18 (19)01:14 (9)01:03 (5)00:29 (13)
17Katarina Sedej24:12+09:5900:59 (19)01:57 (16)02:59 (17)05:26 (19)06:16 (17)08:05 (17)12:41 (18)19:06 (17)21:01 (17)23:47 (17)24:12 (17)
OK Azimut00:59 (19)00:58 (15)01:02 (17)02:27 (17)00:50 (16)01:49 (17)04:36 (18)06:25 (14)01:55 (19)02:46 (18)00:25 (7)
18Maja Obid24:41+10:2800:46 (9)01:44 (11)02:47 (15)05:01 (15)06:55 (19)08:21 (19)12:27 (17)18:04 (13)19:14 (13)24:16 (19)24:41 (18)
OK Azimut00:46 (9)00:58 (15)01:03 (18)02:14 (14)01:54 (19)01:26 (11)04:06 (16)05:37 (13)01:10 (4)05:02 (19)00:25 (7)
19Darja Gorjup Poženel24:43+10:3000:56 (18)02:02 (18)03:08 (19)05:20 (16)06:13 (16)07:47 (16)12:45 (19)21:13 (18)22:45 (19)24:16 (19)24:43 (19)
Orientacijski klub Komenda00:56 (18)01:06 (17)01:06 (19)02:12 (13)00:53 (17)01:34 (15)04:58 (19)08:28 (17)01:32 (18)01:31 (17)00:27 (10)
Anica Hribar+-15:47 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Brežice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)