Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019
Kategorija: Dijaki D

NIme / klubČasZaostanekS-5151-3232-4848-3434-4949-3535-4040-5050-4141-5353-3838-4242-4343-F
1Julijan KAVČIČ22:10+00:0001:56 (3)03:36 (5)05:12 (4)07:51 (2)09:49 (2)11:25 (2)12:34 (1)12:57 (1)15:40 (1)16:50 (1)19:07 (1)20:04 (1)20:59 (1)22:10 (1)
ZAVOD SV. STANISLAVA01:56 (3)01:40 (7)01:36 (3)02:39 (2)01:58 (7)01:36 (4)01:09 (4)00:23 (5)02:43 (2)01:10 (10)02:17 (2)00:57 (10)00:55 (2)01:11 (4)
2Martin JEVŠEVAR24:50+02:4001:44 (2)02:41 (1)04:11 (1)07:47 (1)10:04 (5)11:27 (3)14:22 (4)14:40 (4)17:11 (2)18:16 (2)22:10 (5)22:49 (5)23:40 (2)24:50 (2)
ŠOLSKI CENTER KRŠKO SEVNICA01:44 (2)00:57 (2)01:30 (1)03:36 (8)02:17 (9)01:23 (1)02:55 (11)00:18 (1)02:31 (1)01:05 (6)03:54 (15)00:39 (1)00:51 (1)01:10 (3)
3Natan Maj POŽENEL25:10+03:0001:28 (1)04:41 (8)06:12 (7)09:54 (6)10:56 (6)12:21 (6)14:55 (6)15:17 (6)18:18 (5)19:19 (5)21:51 (4)22:42 (4)23:43 (3)25:10 (3)
ŠC NOVA GORICA - BIOTEHNIŠKA ŠOLA01:28 (1)03:13 (12)01:31 (2)03:42 (9)01:02 (1)01:25 (2)02:34 (10)00:22 (4)03:01 (3)01:01 (2)02:32 (6)00:51 (4)01:01 (4)01:27 (8)
4Aljaž LUZNAR25:38+03:2802:45 (8)03:57 (6)05:44 (6)08:19 (5)09:53 (3)11:43 (4)13:15 (3)13:43 (3)17:29 (3)18:52 (3)21:27 (2)22:42 (4)24:06 (4)25:38 (4)
ŠOLSKI CENTER KRANJ (SGIM)02:45 (8)01:12 (5)01:47 (5)02:35 (1)01:34 (4)01:50 (6)01:32 (7)00:28 (11)03:46 (4)01:23 (11)02:35 (7)01:15 (13)01:24 (11)01:32 (10)
5Anže MALI26:16+04:0603:15 (12)04:48 (9)07:04 (9)09:57 (7)11:27 (7)13:22 (7)14:42 (5)15:12 (5)19:49 (7)20:53 (7)23:14 (6)24:08 (6)25:08 (6)26:16 (5)
ZAVOD SV. STANISLAVA03:15 (12)01:33 (6)02:16 (9)02:53 (3)01:30 (3)01:55 (7)01:20 (5)00:30 (15)04:37 (10)01:04 (5)02:21 (3)00:54 (8)01:00 (3)01:08 (1)
6Matevž KUNC26:31+04:2102:09 (5)03:05 (2)05:00 (3)08:18 (4)09:57 (4)11:59 (5)13:02 (2)13:26 (2)17:55 (4)19:03 (4)21:31 (3)22:24 (2)24:09 (5)26:31 (6)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD02:09 (5)00:56 (1)01:55 (6)03:18 (6)01:39 (5)02:02 (10)01:03 (2)00:24 (7)04:29 (8)01:08 (8)02:28 (4)00:53 (6)01:45 (16)02:22 (13)
7Manuel Alberto MONTES26:57+04:4702:10 (6)03:09 (3)04:56 (2)08:03 (3)09:27 (1)11:02 (1)14:59 (7)15:29 (7)19:17 (6)20:53 (7)23:25 (7)24:16 (7)25:33 (7)26:57 (7)
ŠPORTNA GIMNAZIJA NOVA GORICA02:10 (6)00:59 (3)01:47 (5)03:07 (5)01:24 (2)01:35 (3)03:57 (12)00:30 (15)03:48 (5)01:36 (14)02:32 (6)00:51 (4)01:17 (7)01:24 (6)
8Brin TOMC34:52+12:4203:25 (14)05:06 (11)07:22 (11)10:54 (8)13:13 (8)19:18 (11)21:26 (8)21:54 (8)27:32 (8)28:34 (8)31:13 (8)32:18 (8)33:42 (8)34:52 (8)
GIMNAZIJA LEDINA03:25 (14)01:41 (8)02:16 (9)03:32 (7)02:19 (10)06:05 (14)02:08 (9)00:28 (11)05:38 (12)01:02 (4)02:39 (10)01:05 (12)01:24 (11)01:10 (3)
9Jože PESTOTNIK38:35+16:2503:41 (15)05:55 (12)11:35 (13)17:48 (12)23:23 (14)25:21 (13)26:44 (10)27:14 (10)31:50 (9)32:59 (9)35:12 (9)36:09 (9)37:16 (9)38:35 (9)
EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA03:41 (15)02:14 (10)05:40 (17)06:13 (14)05:35 (16)01:58 (9)01:23 (6)00:30 (15)04:36 (9)01:09 (9)02:13 (1)00:57 (10)01:07 (5)01:19 (5)
10Aljaž OBID42:25+20:1502:03 (4)03:10 (4)05:28 (5)18:26 (13)22:53 (12)25:14 (12)26:54 (11)27:25 (11)33:11 (11)35:18 (11)38:31 (10)39:33 (10)40:57 (10)42:25 (10)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA02:03 (4)01:07 (4)02:18 (10)12:58 (17)04:27 (15)02:21 (12)01:40 (8)00:31 (16)05:46 (14)02:07 (15)03:13 (12)01:02 (11)01:24 (11)01:28 (9)
11Žiga ERJAVEC44:28+22:1802:12 (7)04:34 (7)06:53 (8)14:44 (11)16:51 (11)19:16 (10)30:07 (12)30:33 (12)35:50 (12)36:46 (12)39:38 (11)40:27 (11)42:09 (11)44:28 (11)
GIMNAZIJA PTUJ02:12 (7)02:22 (11)02:19 (11)07:51 (16)02:07 (8)02:25 (13)10:51 (14)00:26 (8)05:17 (11)00:56 (1)02:52 (11)00:49 (2)01:42 (15)02:19 (12)
12Semen KRAVČUK52:38+30:2802:54 (9)14:24 (14)16:55 (14)20:45 (14)23:05 (13)38:07 (15)39:11 (14)39:33 (14)43:57 (13)45:04 (13)47:40 (13)48:33 (12)50:12 (12)52:38 (13)
GIMNAZIJA ŠIŠKA02:54 (9)11:30 (16)02:31 (13)03:50 (11)02:20 (11)15:02 (15)01:04 (3)00:22 (4)04:24 (6)01:07 (7)02:36 (8)00:53 (6)01:39 (13)02:26 (15)
13Jani BRATOŽ53:57+31:4703:16 (13)07:27 (13)10:47 (12)13:53 (10)16:31 (10)18:28 (9)22:32 (9)22:59 (9)32:00 (10)33:26 (10)41:30 (12)51:10 (13)52:31 (13)53:57 (14)
ŠC NOVA GORICA - BIOTEHNIŠKA ŠOLA03:16 (13)04:11 (13)03:20 (16)03:06 (4)02:38 (13)01:57 (8)04:04 (13)00:27 (9)09:01 (15)01:26 (12)08:04 (16)09:40 (16)01:21 (8)01:26 (7)
14Žiga PODGORŠEK57:43+35:3308:00 (16)19:23 (17)22:00 (17)25:43 (15)28:09 (16)43:13 (16)44:16 (15)44:38 (16)49:03 (15)50:05 (15)52:44 (15)53:38 (15)55:19 (15)57:43 (15)
GIMNAZIJA ŠIŠKA08:00 (16)11:23 (15)02:37 (14)03:43 (10)02:26 (12)15:04 (16)01:03 (2)00:22 (4)04:25 (7)01:02 (4)02:39 (10)00:54 (8)01:41 (14)02:24 (14)
15Martin TRAJBARIČ59:25+37:1502:57 (10)04:51 (10)07:21 (10)12:07 (9)15:37 (9)17:42 (8)33:32 (13)34:01 (13)44:25 (14)46:34 (14)49:59 (14)52:22 (14)53:57 (14)59:25 (16)
ZAVOD SV. STANISLAVA02:57 (10)01:54 (9)02:30 (12)04:46 (12)03:30 (14)02:05 (11)15:50 (15)00:29 (12)10:24 (16)02:09 (16)03:25 (13)02:23 (15)01:35 (12)05:28 (16)
16Timotej HRIBAR61:09+38:5903:03 (11)19:15 (16)21:19 (16)26:11 (16)27:59 (15)29:37 (14)45:46 (16)46:10 (17)51:50 (16)53:23 (16)57:10 (16)58:27 (16)59:35 (16)61:09 (17)
GIMNAZIJA BREŽICE03:03 (11)16:12 (17)02:04 (7)04:52 (13)01:48 (6)01:38 (5)16:09 (16)00:24 (7)05:40 (13)01:33 (13)03:47 (14)01:17 (14)01:08 (6)01:34 (11)
Jan VEROVŠEK+-23:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ZAVOD SV. STANISLAVA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ožbej PAVC+-23:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ZAVOD SV. STANISLAVA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rok MERŠE+-23:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ZAVOD SV. STANISLAVA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tilen ULČAR46:50+24:4009:10 (17)17:02 (15)19:44 (15)26:33 (17) (N/A) (N/A) (N/A)42:02 (15) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)46:50 (12)
GIMNAZIJA ŠIŠKA09:10 (17)07:52 (14)02:42 (15)06:49 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)42:02 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)46:50 (17)
David FURLAN+-23:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)