Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019
Kategorija: Učenci A

NIme / klubČasZaostanekS-3333-4444-4949-3535-4040-5050-4646-F
1Jakob KURINČIČ18:43+00:0002:47 (4)05:04 (3)07:16 (3)11:14 (2)14:53 (1)15:26 (2)17:40 (6)18:43 (6)
OŠ TOMA BREJCA02:47 (4)02:17 (4)02:12 (6)03:58 (6)03:39 (3)00:33 (7)02:14 (7)01:03 (13)
2Enej ŠUC20:44+02:0102:31 (2)04:42 (1)06:27 (1)13:47 (3)17:42 (2)18:13 (3)20:00 (7)20:44 (7)
OSNOVNA ŠOLA VIČ02:31 (2)02:11 (1)01:45 (1)07:20 (19)03:55 (6)00:31 (5)01:47 (3)00:44 (1)
3Aljoša ANDREJC29:38+10:5504:52 (10)08:12 (8)12:04 (6)14:43 (4)23:01 (3)23:47 (4)28:30 (8)29:38 (8)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC04:52 (10)03:20 (14)03:52 (9)02:39 (2)08:18 (24)00:46 (16)04:43 (14)01:08 (18)
4Vitja KIT30:21+11:3809:35 (18)12:33 (14)14:45 (7)21:59 (6)25:55 (5)26:24 (6)28:32 (9)30:21 (9)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR09:35 (18)02:58 (8)02:12 (6)07:14 (18)03:56 (7)00:29 (4)02:08 (5)01:49 (27)
5Ožbej MALUS30:38+11:5503:00 (6)06:43 (6)08:40 (5)22:16 (7)27:32 (6)28:10 (7)29:53 (10)30:38 (10)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:00 (6)03:43 (19)01:57 (3)13:36 (27)05:16 (11)00:38 (11)01:43 (2)00:45 (2)
6Anže  KOLNER32:37+13:5402:39 (3)04:55 (2)06:51 (2)24:24 (11)29:19 (7)30:08 (8)31:50 (11)32:37 (11)
OŠ DAVORINA JENKA02:39 (3)02:16 (3)01:56 (2)17:33 (29)04:55 (9)00:49 (18)01:42 (1)00:47 (3)
7Patrik SMILJAN33:44+15:0106:32 (15)09:56 (11)16:29 (8)18:44 (5)24:18 (4)25:15 (5)32:38 (12)33:44 (12)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR06:32 (15)03:24 (18)06:33 (13)02:15 (1)05:34 (12)00:57 (21)07:23 (19)01:06 (16)
8Rok SEDEJ35:18+16:3502:59 (5)05:25 (4)16:57 (9)22:46 (8)30:53 (11)31:30 (12)34:28 (14)35:18 (13)
OSNOVNA ŠOLA VRHOVCI02:59 (5)02:26 (5)11:32 (18)05:49 (10)08:07 (23)00:37 (8)02:58 (8)00:50 (4)
9Maks PUČKO36:57+18:1406:17 (13)13:19 (15)20:46 (13)26:27 (12)30:11 (10)30:49 (11)34:00 (13)36:57 (14)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR06:17 (13)07:02 (25)07:27 (14)05:41 (9)03:44 (5)00:38 (11)03:11 (11)02:57 (28)
10Miha VALIČ37:02+18:1909:26 (17)14:46 (18)17:59 (10)24:16 (10)29:51 (8)30:48 (10)36:06 (15)37:02 (15)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE09:26 (17)05:20 (21)03:13 (8)06:17 (11)05:35 (13)00:57 (21)05:18 (16)00:56 (8)
11Gal ERCE38:11+19:2817:40 (27)20:18 (23)22:47 (15)29:46 (16)33:55 (13)34:27 (14)36:36 (16)38:11 (16)
OSNOVNA ŠOLA VODICE17:40 (27)02:38 (7)02:29 (7)06:59 (17)04:09 (8)00:32 (6)02:09 (6)01:35 (26)
12Mark KEBER40:56+22:1314:15 (24)17:36 (20)22:04 (14)28:22 (14)34:12 (14)35:13 (15)40:00 (17)40:56 (18)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE14:15 (24)03:21 (16)04:28 (10)06:18 (12)05:50 (14)01:01 (22)04:47 (15)00:56 (8)
13Drejc MALUS43:39+24:5604:33 (9)11:16 (12)27:24 (19)35:46 (19)38:50 (15)39:38 (16)42:47 (18)43:39 (19)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:33 (9)06:43 (22)16:08 (25)08:22 (20)03:04 (1)00:48 (17)03:09 (10)00:52 (5)
14Žan GOLOB47:20+28:3706:30 (14)13:28 (16)31:41 (21)35:38 (18)39:06 (16)40:13 (17)46:22 (19)47:20 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR06:30 (14)06:58 (24)18:13 (26)03:57 (5)03:28 (2)01:07 (24)06:09 (17)00:58 (9)
15Aljaž RESNIK51:32+32:4912:28 (21)19:12 (22)25:25 (16)32:06 (17)39:15 (17)43:54 (19)50:14 (20)51:32 (22)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE12:28 (21)06:44 (23)06:13 (12)06:41 (13)07:09 (22)04:39 (27)06:20 (18)01:18 (24)
16Ožbej STANONIK53:47+35:0409:36 (19)26:28 (27)37:42 (25)40:57 (24)47:01 (20)48:40 (22)52:42 (21)53:47 (23)
OSNOVNA ŠOLA VODICE09:36 (19)16:52 (28)11:14 (17)03:15 (4)06:04 (16)01:39 (26)04:02 (13)01:05 (14)
17Rok ZAVRŠNIK56:52+38:0924:22 (29)26:53 (28)40:49 (26)46:22 (27)50:05 (22)50:45 (23)53:54 (22)56:52 (24)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR24:22 (29)02:31 (6)13:56 (22)05:33 (8)03:43 (4)00:40 (12)03:09 (10)02:58 (29)
18Jakob SLEMC57:46+39:0303:17 (7)13:36 (17)18:40 (11)24:13 (9)30:09 (9)30:36 (9)56:51 (23)57:46 (25)
OŠ DAVORINA JENKA03:17 (7)10:19 (26)05:04 (11)05:33 (8)05:56 (15)00:27 (1)26:15 (24)00:55 (6)
19Vidjan LENART68:44+50:0116:57 (25)19:10 (21)33:49 (22)45:19 (26)50:22 (24)51:39 (25)67:32 (24)68:44 (26)
DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC16:57 (25)02:13 (2)14:39 (23)11:30 (25)05:03 (10)01:17 (25)15:53 (20)01:12 (21)
20Maks ŠTOR70:07+51:2409:11 (16)12:25 (13)26:13 (17)36:07 (20)42:14 (18)42:52 (18)69:05 (25)70:07 (27)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE09:11 (16)03:14 (12)13:48 (21)09:54 (24)06:07 (17)00:38 (11)26:13 (23)01:02 (11)
21Marko KURUZOVIĆ74:19+55:3613:13 (22)16:34 (19)30:19 (20)39:51 (22)46:10 (19)47:04 (20)73:11 (26)74:19 (28)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE13:13 (22)03:21 (16)13:45 (20)09:32 (21)06:19 (19)00:54 (19)26:07 (22)01:08 (18)
22Aljaž FUČKA78:19+59:3617:15 (26)20:39 (24)34:18 (24)44:03 (25)50:19 (23)51:04 (24)77:08 (27)78:19 (29)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE17:15 (26)03:24 (18)13:39 (19)09:45 (23)06:16 (18)00:45 (15)26:04 (21)01:11 (20)
23Gregor HEBAR91:29+72:4606:17 (13)09:29 (10)19:59 (12)26:47 (13)33:33 (12)34:01 (13)90:18 (28)91:29 (31)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:17 (13)03:12 (10)10:30 (16)06:48 (14)06:46 (21)00:28 (2)56:17 (29)01:11 (20)
24Andraž MIHELJAK96:46+78:0303:40 (8)06:54 (7)27:07 (18)36:47 (21)91:01 (26)92:03 (28)95:43 (29)96:46 (32)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC03:40 (8)03:14 (12)20:13 (27)09:40 (22)54:14 (27)01:02 (23)03:40 (12)01:03 (13)
25Niko MUNDA105:35+86:5220:27 (28)23:47 (25)34:05 (23)40:56 (23)47:41 (21)48:10 (21)104:17 (1)105:35 (1)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ20:27 (28)03:20 (14)10:18 (15)06:51 (16)06:45 (20)00:29 (4)56:07 (28)01:18 (24)
26Lovro Bor ŠTEFANČIČ112:02+93:1913:42 (23)28:47 (29)53:23 (28)66:23 (30)76:27 (25)77:12 (27)110:32 (2)112:02 (2)
OŠ DAVORINA JENKA13:42 (23)15:05 (27)24:36 (29)13:00 (26)10:04 (26)00:45 (15)33:20 (25)01:30 (25)
27Miha VIHER152:16+133:3328:44 (32)50:57 (30)72:38 (29)88:11 (31)98:13 (27)98:54 (29)151:10 (5)152:16 (4)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ28:44 (32)22:13 (29)21:41 (28)15:33 (28)10:02 (25)00:41 (13)52:16 (26)01:06 (16)
Tim PEČANAC+-19:1705:26 (11)08:32 (9) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR05:26 (11)03:06 (9)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Joan TIBOR GUTIERREZ KODRIČ+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jan VODOPIVEC+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Matic PERŠOLJA+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tadej ILC51:03+32:2027:54 (31) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)51:03 (21)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE27:54 (31)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)51:03 (31)
Marsel ZVER112:38+93:55 (N/A)25:40 (26)41:17 (27)48:08 (29) (N/A)55:39 (26)111:21 (3)112:38 (3)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)25:40 (30)15:37 (24)06:51 (16)00:00 (N/A)55:39 (29)55:42 (27)01:17 (22)
Urban BRECELJ+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gašper CURK+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tej PLOHL STRNAD+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Grega DEOTTO BAT+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Adnan ADILOVIĆ+-19:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Miha  KRAJNC78:59+60:1626:51 (30) (N/A) (N/A)46:44 (28) (N/A) (N/A) (N/A)78:59 (30)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR26:51 (30)00:00 (N/A)00:00 (N/A)46:44 (31)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)78:59 (32)
Mark SIREC40:56+22:1310:41 (20) (N/A) (N/A)28:53 (15) (N/A) (N/A) (N/A)40:56 (18)
OSNOVNA ŠOLA VODICE10:41 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)28:53 (30)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)40:56 (30)
Martin FERENC15:50+-3:0702:28 (1)06:14 (5)08:14 (4)11:03 (1) (N/A)12:54 (1)14:51 (4)15:50 (5)
OŠ POLJE02:28 (1)03:46 (20)02:00 (4)02:49 (3)00:00 (N/A)12:54 (28)01:57 (4)00:59 (10)