Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019
Kategorija: Učenci B

NIme / klubČasZaostanekS-5252---5252---5252-3333-4444-4545-F
1Rok BOGATAJ22:50+00:0001:44 (2)02:28 (1)03:54 (3)04:26 (1)05:19 (1)06:20 (1)07:43 (1)10:03 (1)11:59 (1)15:18 (2)22:50 (5)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:44 (2)00:44 (7)01:26 (15)00:32 (1)00:53 (6)01:01 (2)01:23 (42)02:20 (1)01:56 (3)03:19 (11)07:32 (1)
2David SEDEJ27:08+04:1802:08 (7)02:51 (5)04:14 (4)04:50 (2)05:46 (2)07:00 (2)08:18 (2)12:17 (3)14:11 (3)17:26 (4)27:08 (6)
OSNOVNA ŠOLA VRHOVCI02:08 (7)00:43 (5)01:23 (13)00:36 (2)00:56 (9)01:14 (6)01:18 (37)03:59 (20)01:54 (2)03:15 (10)09:42 (5)
3David KRIŽNAR27:57+05:0701:44 (2)03:23 (13)04:57 (8)05:38 (5)07:03 (6)08:06 (3)09:47 (4)12:16 (2)14:01 (2)16:44 (3)27:57 (7)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE01:44 (2)01:39 (45)01:34 (24)00:41 (5)01:25 (34)01:03 (3)01:41 (53)02:29 (2)01:45 (1)02:43 (4)11:13 (9)
4Matej BRATOŽ30:43+07:5302:38 (21)04:16 (28)05:41 (16)06:54 (15)07:46 (12)09:30 (11)10:08 (10)13:27 (6)16:01 (7)20:55 (7)30:43 (8)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:38 (21)01:38 (44)01:25 (14)01:13 (35)00:52 (4)01:44 (18)00:38 (4)03:19 (13)02:34 (24)04:54 (26)09:48 (7)
5Oskar FOŠKI31:04+08:1402:10 (8)03:13 (9)08:45 (32)09:42 (32)11:04 (29)12:20 (23)13:46 (26)16:48 (19)18:56 (16)21:49 (10)31:04 (9)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA02:10 (8)01:03 (25)05:32 (53)00:57 (20)01:22 (32)01:16 (8)01:26 (45)03:02 (5)02:08 (9)02:53 (6)09:15 (3)
6Rok ILOVAR31:44+08:5402:14 (9)03:48 (18)04:54 (7)06:04 (8)07:00 (5)08:53 (7)09:40 (3)12:52 (4)14:55 (4)22:39 (12)31:44 (10)
OŠ KAŠELJ02:14 (9)01:34 (43)01:06 (4)01:10 (31)00:56 (9)01:53 (25)00:47 (11)03:12 (10)02:03 (7)07:44 (41)09:05 (2)
7Jan COKAN33:01+10:1101:47 (4)02:39 (3)03:45 (1)05:02 (3)06:01 (3)09:27 (10)10:00 (8)13:38 (7)15:36 (6)23:28 (15)33:01 (11)
OŠ VIŽMARJE BROD01:47 (4)00:52 (15)01:06 (4)01:17 (37)00:59 (13)03:26 (48)00:33 (1)03:38 (16)01:58 (5)07:52 (42)09:33 (4)
8Aljaž ŠKVARČA33:10+10:2002:21 (14)03:13 (9)04:46 (6)06:17 (9)07:20 (10)11:58 (21)12:47 (19)15:54 (14)18:10 (12)20:58 (8)33:10 (12)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:21 (14)00:52 (15)01:33 (22)01:31 (48)01:03 (18)04:38 (53)00:49 (16)03:07 (7)02:16 (16)02:48 (5)12:12 (19)
9Jaka SELJAK34:56+12:0602:38 (21)03:20 (11)05:45 (19)06:33 (11)07:15 (8)08:57 (8)11:10 (13)14:15 (9)16:46 (8)22:49 (13)34:56 (13)
OŠ DAVORINA JENKA02:38 (21)00:42 (4)02:25 (40)00:48 (15)00:42 (1)01:42 (17)02:13 (58)03:05 (6)02:31 (23)06:03 (39)12:07 (18)
10Tibor VEZENIK36:30+13:4002:48 (27)04:12 (26)05:34 (14)06:58 (17)08:24 (20)10:09 (13)11:07 (12)14:33 (11)17:31 (11)20:46 (6)36:30 (14)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:48 (27)01:24 (37)01:22 (12)01:24 (46)01:26 (36)01:45 (20)00:58 (22)03:26 (14)02:58 (36)03:15 (10)15:44 (29)
11Florjan KREMŽAR36:41+13:5102:18 (12)03:08 (7)05:16 (11)05:58 (7)07:17 (9)08:35 (4)09:58 (7)13:52 (8)16:47 (9)24:49 (18)36:41 (15)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:18 (12)00:50 (11)02:08 (31)00:42 (6)01:19 (29)01:18 (9)01:23 (42)03:54 (19)02:55 (33)08:02 (43)11:52 (15)
12Borut GANTAR36:51+14:0102:42 (23)03:37 (17)05:05 (10)06:57 (16)08:00 (14)11:52 (19)12:43 (18)16:31 (17)20:53 (24)25:14 (19)36:51 (16)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA02:42 (23)00:55 (18)01:28 (18)01:52 (58)01:03 (18)03:52 (50)00:51 (19)03:48 (18)04:22 (45)04:21 (22)11:37 (11)
13Staš SVETEC40:11+17:2102:21 (14)05:45 (35)07:12 (26)08:56 (27)09:57 (24)11:48 (18)12:51 (21)18:11 (27)26:13 (30)29:43 (26)40:11 (18)
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU02:21 (14)03:24 (55)01:27 (17)01:44 (53)01:01 (15)01:51 (22)01:03 (24)05:20 (33)08:02 (59)03:30 (14)10:28 (8)
14Ajd HODŽAR40:16+17:2602:15 (10)03:21 (12)04:34 (5)07:16 (20)08:13 (18)10:35 (15)11:26 (16)17:20 (20)19:47 (18)23:29 (16)40:16 (19)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:15 (10)01:06 (30)01:13 (7)02:42 (66)00:57 (12)02:22 (36)00:51 (19)05:54 (38)02:27 (21)03:42 (16)16:47 (33)
15Maj BOMBEK41:11+18:2103:10 (31)04:08 (24)09:02 (36)09:45 (33)10:33 (27)11:46 (17)12:53 (22)17:23 (21)20:12 (19)22:52 (14)41:11 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR03:10 (31)00:58 (19)04:54 (51)00:43 (8)00:48 (3)01:13 (5)01:07 (29)04:30 (26)02:49 (31)02:40 (3)18:19 (40)
16Dominik PISK42:17+19:2701:51 (5)04:23 (29)08:05 (29)09:13 (30)10:47 (28)13:03 (25)13:46 (26)16:31 (17)18:44 (15)21:38 (9)42:17 (21)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE01:51 (5)02:32 (47)03:42 (48)01:08 (29)01:34 (40)02:16 (33)00:43 (7)02:45 (3)02:13 (15)02:54 (7)20:39 (46)
17Rok CIGOJ43:21+20:3102:18 (12)03:06 (6)04:58 (9)05:53 (6)07:34 (11)08:46 (5)10:07 (9)14:43 (12)18:36 (14)22:26 (11)43:21 (23)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:18 (12)00:48 (9)01:52 (28)00:55 (19)01:41 (42)01:12 (4)01:21 (39)04:36 (27)03:53 (43)03:50 (19)20:55 (47)
18Grega JORDAN44:01+21:1110:21 (67)11:25 (56)13:24 (50)14:42 (48)17:47 (49)20:00 (45)20:49 (44)25:04 (36)28:19 (32)32:38 (31)44:01 (24)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA10:21 (67)01:04 (26)01:59 (29)01:18 (40)03:05 (59)02:13 (32)00:49 (16)04:15 (23)03:15 (39)04:19 (21)11:23 (10)
19Aljaž KERŠEVAN45:18+22:2803:21 (34)04:02 (22)05:39 (15)06:22 (10)07:15 (8)08:47 (6)10:27 (11)14:46 (13)20:33 (22)24:18 (17)45:18 (25)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:21 (34)00:41 (2)01:37 (25)00:43 (8)00:53 (6)01:32 (15)01:40 (52)04:19 (24)05:47 (55)03:45 (18)21:00 (48)
20Nik GREŠAK45:42+22:5203:27 (36)06:26 (41)09:24 (38)10:12 (34)11:37 (32)13:37 (27)15:24 (30)22:27 (30)25:03 (28)28:31 (23)45:42 (26)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:27 (36)02:59 (53)02:58 (42)00:48 (15)01:25 (34)02:00 (28)01:47 (54)07:03 (47)02:36 (26)03:28 (13)17:11 (34)
21Matic MUNDA46:01+23:1103:08 (30)05:41 (33)07:10 (25)08:14 (23)13:43 (39)15:42 (31)16:19 (31)25:59 (39)31:54 (41)36:16 (38)46:01 (27)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:08 (30)02:33 (49)01:29 (21)01:04 (28)05:29 (62)01:59 (26)00:37 (2)09:40 (58)05:55 (56)04:22 (23)09:45 (6)
22Božo BIZJAK46:20+23:3001:54 (6)02:48 (4)03:50 (2)05:06 (4)06:19 (4)09:17 (9)09:55 (6)13:09 (5)15:18 (5)30:37 (27)46:20 (28)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:54 (6)00:54 (16)01:02 (1)01:16 (36)01:13 (26)02:58 (42)00:38 (4)03:14 (11)02:09 (10)15:19 (51)15:43 (28)
23Tai POROPAT46:33+23:4301:46 (3)02:37 (2)05:45 (19)07:26 (22)08:23 (19)13:52 (28)14:36 (28)17:46 (24)20:38 (23)33:08 (33)46:33 (29)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:46 (3)00:51 (13)03:08 (43)01:41 (50)00:57 (12)05:29 (56)00:44 (9)03:10 (8)02:52 (32)12:30 (50)13:25 (24)
24Filip KLINC47:09+24:1902:41 (22)04:02 (22)05:29 (13)06:51 (14)08:04 (16)10:16 (14)11:25 (15)17:42 (23)22:24 (25)31:04 (29)47:09 (30)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA02:41 (22)01:21 (35)01:27 (17)01:22 (43)01:13 (26)02:12 (30)01:09 (31)06:17 (41)04:42 (49)08:40 (46)16:05 (30)
25Jakob PEČENKO48:33+25:4305:11 (51)06:17 (40)13:12 (48)14:38 (47)17:36 (47)19:17 (41)20:05 (40)27:17 (44)29:28 (36)35:04 (36)48:33 (31)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:11 (51)01:06 (30)06:55 (57)01:26 (47)02:58 (56)01:41 (16)00:48 (12)07:12 (48)02:11 (12)05:36 (32)13:29 (26)
26Nejc DOBRAVEC49:43+26:5302:43 (24)07:39 (48)08:46 (33)10:39 (36)11:36 (31)20:48 (47)21:37 (47)26:15 (41)29:13 (35)33:37 (34)49:43 (32)
OŠ KAŠELJ02:43 (24)04:56 (60)01:07 (6)01:53 (59)00:57 (12)09:12 (62)00:49 (16)04:38 (28)02:58 (36)04:24 (24)16:06 (31)
27Dan KAVČIČ50:47+27:5703:14 (33)05:42 (34)06:57 (24)08:41 (25)09:45 (22)11:57 (20)12:48 (20)17:58 (25)22:31 (26)38:56 (42)50:47 (33)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:14 (33)02:28 (46)01:15 (8)01:44 (53)01:04 (20)02:12 (30)00:51 (19)05:10 (32)04:33 (46)16:25 (52)11:51 (14)
28Janez SIRC51:03+28:1304:54 (47)06:17 (40)08:09 (30)08:49 (26)10:09 (25)12:00 (22)13:09 (23)16:46 (18)19:12 (17)39:06 (43)51:03 (34)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:54 (47)01:23 (36)01:52 (28)00:40 (4)01:20 (30)01:51 (22)01:09 (31)03:37 (15)02:26 (20)19:54 (56)11:57 (16)
29Aljaž EICHMAJER51:08+28:1804:23 (45)05:49 (36)08:59 (34)10:38 (35)12:08 (34)17:11 (36)19:10 (38)27:50 (45)30:18 (39)32:55 (32)51:08 (35)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR04:23 (45)01:26 (38)03:10 (45)01:39 (49)01:30 (38)05:03 (55)01:59 (57)08:40 (56)02:28 (22)02:37 (2)18:13 (38)
30Enej ČESNIK57:08+34:1807:57 (61)08:39 (51)10:13 (39)11:00 (37)12:41 (35)14:00 (29)15:06 (29)31:16 (51)33:28 (45)41:48 (45)57:08 (37)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA07:57 (61)00:42 (4)01:34 (24)00:47 (12)01:41 (42)01:19 (10)01:06 (28)16:10 (66)02:12 (13)08:20 (44)15:20 (27)
31Jan DEMŠAR57:11+34:2107:50 (59)10:32 (53)12:13 (46)12:53 (41)13:37 (38)17:05 (33)18:21 (33)26:14 (40)28:37 (33)32:10 (30)57:11 (38)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE07:50 (59)02:42 (50)01:41 (26)00:40 (4)00:44 (2)03:28 (49)01:16 (36)07:53 (53)02:23 (17)03:33 (15)25:01 (51)
32Nejc TRUNK58:08+35:1802:34 (19)03:55 (20)05:24 (12)06:45 (12)07:51 (13)10:08 (12)11:14 (14)14:33 (11)16:58 (10)20:00 (5)58:08 (39)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:34 (19)01:21 (35)01:29 (21)01:21 (42)01:06 (22)02:17 (34)01:06 (28)03:19 (13)02:25 (19)03:02 (8)38:08 (59)
33Ištvan VALIČ59:40+36:5002:23 (15)03:28 (14)05:45 (19)07:03 (18)08:10 (17)11:15 (16)11:57 (17)17:32 (22)20:14 (20)27:19 (22)59:40 (40)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC02:23 (15)01:05 (28)02:17 (34)01:18 (40)01:07 (23)03:05 (45)00:42 (6)05:35 (34)02:42 (27)07:05 (40)32:21 (57)
34Luka MATUŠAN61:56+39:0602:48 (27)04:15 (27)06:36 (23)09:00 (28)09:56 (23)18:49 (40)19:33 (39)24:29 (34)26:31 (31)48:28 (53)61:56 (42)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:48 (27)01:27 (39)02:21 (37)02:24 (63)00:56 (9)08:53 (61)00:44 (9)04:56 (31)02:02 (6)21:57 (62)13:28 (25)
35Teodor PELEMIŠ62:17+39:2709:51 (66)14:01 (62)16:23 (54)17:46 (52)19:40 (51)22:04 (49)23:15 (50)29:36 (47)32:37 (43)37:53 (41)62:17 (43)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR09:51 (66)04:10 (57)02:22 (38)01:23 (45)01:54 (47)02:24 (37)01:11 (32)06:21 (42)03:01 (37)05:16 (30)24:24 (50)
36Žan PEVEC63:25+40:3503:45 (38)06:46 (44)13:17 (49)14:19 (46)16:47 (45)18:15 (39)20:09 (41)27:58 (46)31:27 (40)51:08 (55)63:25 (44)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:45 (38)03:01 (54)06:31 (56)01:02 (23)02:28 (55)01:28 (14)01:54 (55)07:49 (52)03:29 (41)19:41 (54)12:17 (20)
37Dominik KAVČIČ63:57+41:0704:55 (48)12:23 (58)14:41 (52)16:04 (50)17:55 (50)25:49 (54)26:51 (54)34:23 (57)40:46 (55)45:00 (50)63:57 (46)
OSNOVNA ŠOLA VODICE04:55 (48)07:28 (62)02:18 (36)01:23 (45)01:51 (45)07:54 (60)01:02 (23)07:32 (51)06:23 (58)04:14 (20)18:57 (41)
38Jakob ZUPANČIČ65:59+43:0907:10 (56)08:00 (49)11:10 (42)11:59 (40)13:44 (40)15:29 (30)18:44 (36)25:42 (38)28:38 (34)34:18 (35)65:59 (47)
OŠ KAŠELJ07:10 (56)00:50 (11)03:10 (45)00:49 (16)01:45 (43)01:45 (20)03:15 (64)06:58 (46)02:56 (34)05:40 (34)31:41 (56)
39Miha DOLENC66:17+43:2702:52 (28)07:06 (45)12:06 (45)13:15 (45)15:41 (42)17:09 (34)18:36 (34)21:48 (29)24:12 (27)29:06 (24)66:17 (48)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE02:52 (28)04:14 (58)05:00 (52)01:09 (30)02:26 (54)01:28 (14)01:27 (46)03:12 (10)02:24 (18)04:54 (26)37:11 (58)
40Klemen GLAVICA66:52+44:0205:03 (50)06:11 (37)23:53 (64)24:41 (62)26:39 (60)29:40 (57)32:19 (59)36:20 (59)41:11 (58)46:55 (51)66:52 (49)
OŠ KAŠELJ05:03 (50)01:08 (32)17:42 (68)00:48 (15)01:58 (48)03:01 (43)02:39 (61)04:01 (21)04:51 (50)05:44 (35)19:57 (45)
41Lovro RING66:56+44:0603:04 (29)04:05 (23)06:28 (22)07:23 (21)11:52 (33)19:42 (43)22:16 (48)32:32 (55)34:29 (47)39:34 (44)66:56 (50)
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU03:04 (29)01:01 (22)02:23 (39)00:55 (19)04:29 (61)07:50 (59)02:34 (60)10:16 (61)01:57 (4)05:05 (29)27:22 (55)
42Matic MLAKAR68:21+45:3102:32 (17)03:35 (16)05:47 (20)07:05 (19)09:09 (21)19:28 (42)20:52 (45)23:52 (31)26:05 (29)29:26 (25)68:21 (52)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:32 (17)01:03 (25)02:12 (33)01:18 (40)02:04 (50)10:19 (63)01:24 (44)03:00 (4)02:13 (15)03:21 (12)38:55 (61)
42Aljaž REP68:21+45:3109:46 (65)11:14 (55)20:28 (61)21:32 (59)23:41 (57)25:33 (53)27:06 (55)34:29 (58)37:14 (53)43:01 (46)68:21 (52)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ09:46 (65)01:28 (41)09:14 (61)01:04 (28)02:09 (53)01:52 (24)01:33 (49)07:23 (50)02:45 (29)05:47 (36)25:20 (52)
44Luka MORE72:13+49:2304:19 (43)05:22 (31)07:34 (28)08:20 (24)30:09 (62)33:35 (60)36:01 (62)40:24 (62)45:04 (59)50:57 (54)72:13 (53)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA04:19 (43)01:03 (25)02:12 (33)00:46 (10)21:49 (66)03:26 (48)02:26 (59)04:23 (25)04:40 (48)05:53 (38)21:16 (49)
45Oskar ŠTRUKELJ72:18+49:2804:23 (45)05:24 (32)24:33 (65)25:31 (63)27:37 (61)29:29 (56)31:02 (58)38:21 (60)41:07 (57)46:56 (52)72:18 (54)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA04:23 (45)01:01 (22)19:09 (69)00:58 (21)02:06 (52)01:52 (24)01:33 (49)07:19 (49)02:46 (30)05:49 (37)25:22 (53)
46Jakob FERJANČIČ75:30+52:4004:40 (46)06:12 (38)07:19 (27)09:07 (29)10:12 (26)12:33 (24)13:29 (24)24:22 (32)34:33 (48)55:45 (57)75:30 (55)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:40 (46)01:32 (42)01:07 (6)01:48 (56)01:05 (21)02:21 (35)00:56 (21)10:53 (64)10:11 (64)21:12 (59)19:45 (44)
47Tobija CIGOJ76:13+53:2305:02 (49)07:35 (47)09:04 (37)11:46 (39)13:20 (37)17:26 (37)18:38 (35)25:26 (37)36:16 (51)57:59 (58)76:13 (56)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:02 (49)02:33 (49)01:29 (21)02:42 (66)01:34 (40)04:06 (51)01:12 (33)06:48 (45)10:50 (67)21:43 (61)18:14 (39)
48Nejc ŠKERLAK78:10+55:2007:55 (60)18:45 (65)19:50 (60)21:02 (57)22:02 (54)43:51 (62)44:40 (64)48:50 (65)53:24 (62)62:00 (60)78:10 (57)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA07:55 (60)10:50 (65)01:05 (2)01:12 (33)01:00 (14)21:49 (64)00:49 (16)04:10 (22)04:34 (47)08:36 (45)16:10 (32)
49Enej MISLEJ79:07+56:1704:00 (41)06:44 (43)09:02 (36)11:16 (38)13:07 (36)16:32 (32)17:56 (32)24:35 (35)32:53 (44)37:51 (40)79:07 (58)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:00 (41)02:44 (51)02:18 (36)02:14 (62)01:51 (45)03:25 (46)01:24 (44)06:39 (44)08:18 (60)04:58 (28)41:16 (63)
50Job BIRSA80:56+58:0604:07 (42)04:40 (30)10:57 (41)13:06 (43)16:10 (43)17:31 (38)20:19 (42)30:25 (49)40:26 (54)61:46 (59)80:56 (59)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:07 (42)00:33 (1)06:17 (54)02:09 (60)03:04 (58)01:21 (11)02:48 (62)10:06 (59)10:01 (62)21:20 (60)19:10 (43)
51Simon SLANA82:26+59:3603:36 (37)10:26 (52)11:48 (44)13:08 (44)14:18 (41)17:11 (36)18:45 (37)24:26 (33)29:46 (37)69:47 (62)82:26 (60)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:36 (37)06:50 (61)01:22 (12)01:20 (41)01:10 (24)02:53 (40)01:34 (50)05:41 (37)05:20 (53)40:01 (64)12:39 (22)
52Tristan BOŽIČ84:21+61:3102:31 (16)03:19 (10)12:15 (47)12:59 (42)16:36 (44)21:22 (48)22:35 (49)31:05 (50)34:43 (49)44:52 (49)84:21 (61)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA02:31 (16)00:48 (9)08:56 (60)00:44 (9)03:37 (60)04:46 (54)01:13 (35)08:30 (55)03:38 (42)10:09 (47)39:29 (62)
53Simon ŠTUHEC86:05+63:1511:29 (68)12:20 (57)21:14 (62)23:03 (60)30:39 (63)31:38 (58)33:09 (61)44:10 (64)54:37 (63)74:19 (63)86:05 (62)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ11:29 (68)00:51 (13)08:54 (59)01:49 (57)07:36 (64)00:59 (1)01:31 (47)11:01 (65)10:27 (65)19:42 (55)11:46 (12)
54Urban ŽIGON87:04+64:1409:27 (64)10:41 (54)14:18 (51)16:04 (50)17:34 (46)20:39 (46)21:34 (46)27:11 (43)30:16 (38)35:38 (37)87:04 (63)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE09:27 (64)01:14 (33)03:37 (47)01:46 (54)01:30 (38)03:05 (45)00:55 (20)05:37 (35)03:05 (38)05:22 (31)51:26 (65)
55Filip ŠAVLI88:53+66:0303:55 (39)07:21 (46)18:55 (58)21:08 (58)24:07 (58)25:32 (52)28:21 (57)38:28 (61)48:32 (61)69:43 (61)88:53 (64)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:55 (39)03:26 (56)11:34 (65)02:13 (61)02:59 (57)01:25 (12)02:49 (63)10:07 (60)10:04 (63)21:11 (58)19:10 (43)
56Jure RAJH89:08+66:1814:33 (69)17:23 (63)18:45 (56)19:58 (54)21:14 (52)24:06 (50)24:52 (52)31:22 (53)36:43 (52)76:45 (64)89:08 (65)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ14:33 (69)02:50 (52)01:22 (12)01:13 (35)01:16 (27)02:52 (39)00:46 (10)06:30 (43)05:21 (54)40:02 (65)12:23 (21)
57Nik VODLAN89:33+66:4305:56 (55)13:36 (61)14:52 (53)16:40 (51)17:42 (48)19:55 (44)20:35 (43)26:16 (42)32:17 (42)44:23 (48)89:33 (66)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE05:56 (55)07:40 (63)01:16 (9)01:48 (56)01:02 (16)02:13 (32)00:40 (5)05:41 (37)06:01 (57)12:06 (48)45:10 (64)
58Patrik BELTRAM90:55+68:0508:16 (62)12:32 (60)18:50 (57)20:01 (55)22:06 (55)25:01 (51)26:38 (53)31:19 (52)34:02 (46)37:47 (39)90:55 (67)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE08:16 (62)04:16 (59)06:18 (55)01:11 (32)02:05 (51)02:55 (41)01:37 (51)04:41 (29)02:43 (28)03:45 (18)53:08 (66)
59Jakob KRAJNC97:34+74:4422:46 (70)23:53 (66)32:27 (66)34:11 (64)41:40 (64)42:55 (61)44:18 (63)55:08 (67)66:02 (66)85:34 (66)97:34 (68)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ22:46 (70)01:07 (31)08:34 (58)01:44 (53)07:29 (63)01:15 (7)01:23 (42)10:50 (62)10:54 (68)19:32 (53)12:00 (17)
60Martin ŠUBELJ107:28+84:3805:35 (53)18:08 (64)21:35 (63)24:01 (61)25:27 (59)31:41 (59)32:54 (60)40:48 (63)45:42 (60)89:55 (67)107:28 (1)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO05:35 (53)12:33 (66)03:27 (46)02:26 (64)01:26 (36)06:14 (57)01:13 (35)07:54 (54)04:54 (51)44:13 (67)17:33 (35)
61Timotej KOS110:29+87:3907:47 (58)08:31 (50)18:44 (55)19:47 (53)21:40 (53)25:58 (55)27:18 (56)32:08 (54)35:33 (50)55:37 (56)110:29 (2)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE07:47 (58)00:44 (7)10:13 (62)01:03 (26)01:53 (46)04:18 (52)01:20 (38)04:50 (30)03:25 (40)20:04 (57)54:52 (67)
62Andraž MIHELIČ112:52+90:0205:16 (52)06:44 (43)11:20 (43)49:06 (67)57:49 (66)65:37 (64)67:36 (66)78:28 (70)80:33 (68)85:31 (65)112:52 (3)
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU05:16 (52)01:28 (41)04:36 (50)37:46 (68)08:43 (65)07:48 (58)01:59 (57)10:52 (63)02:05 (8)04:58 (28)27:21 (54)
63Rok VAVKAN122:26+99:3607:15 (57)28:36 (67)40:01 (67)42:49 (65)43:53 (65)46:33 (63)47:37 (65)56:27 (68)61:41 (65)104:38 (1)122:26 (4)
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU07:15 (57)21:21 (67)11:25 (64)02:48 (67)01:04 (20)02:40 (38)01:04 (25)08:50 (57)05:14 (52)42:57 (66)17:48 (36)
Mark GUBANC+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tim BOHINC+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sani ROBAR+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Simon ŽAMUT+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vid FAGANEL61:10+38:2002:33 (18)03:34 (15)19:44 (59)20:45 (56)22:07 (56) (N/A)24:11 (51)30:12 (48)40:59 (56)43:20 (47)61:10 (41)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:33 (18)01:01 (22)16:10 (67)01:01 (22)01:22 (32)00:00 (N/A)24:11 (66)06:01 (39)10:47 (66)02:21 (1)17:50 (37)
Anej ZAJEC+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luka ŠINIGOJ+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jure URATNIK KRANJC+-23:1003:23 (35)45:33 (69)59:54 (69)60:41 (68) (N/A) (N/A) (N/A)63:33 (69)73:32 (67) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA03:23 (35)42:10 (69)14:21 (66)00:47 (12)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)63:33 (70)09:59 (61)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Simon Erik JEREBIČ+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alban BYTYCHI56:27+33:3708:41 (63) (N/A)10:32 (40) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)33:55 (56) (N/A) (N/A)56:27 (36)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE08:41 (63)00:00 (N/A)10:32 (63)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)33:55 (68)00:00 (N/A)00:00 (N/A)56:27 (68)
Aljaž PODKRIŽNIK+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Val VIDIC MITROV63:49+40:5903:14 (33)04:09 (25)08:12 (31)09:15 (31)11:16 (30)13:16 (26)14:22 (27)18:03 (26) (N/A)25:19 (20)63:49 (45)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO03:14 (33)00:55 (18)04:03 (49)01:03 (26)02:01 (49)02:00 (28)01:06 (28)03:41 (17)00:00 (N/A)25:19 (63)38:30 (60)
Svit HOČEVAR+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maj KLANČIČ39:28+16:3804:00 (41)12:27 (59) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)18:16 (28)20:27 (21)26:05 (21)39:28 (17)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:00 (41)08:27 (64)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)18:16 (67)02:11 (12)05:38 (33)13:23 (23)
Svit KODER+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ KAŠELJ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gašper SUŠEC+-23:1005:41 (54)42:02 (68)44:49 (68)45:52 (66) (N/A) (N/A) (N/A)54:30 (66)58:35 (64) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU05:41 (54)36:21 (68)02:47 (41)01:03 (26)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)54:30 (69)04:05 (44)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tevž MIHELJAK42:36+19:4602:44 (25)03:49 (19)05:53 (21)06:46 (13)08:04 (16) (N/A)09:52 (5)15:56 (15)18:31 (13)30:48 (28)42:36 (22)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC02:44 (25)01:05 (28)02:04 (30)00:53 (17)01:18 (28)00:00 (N/A)09:52 (65)06:04 (40)02:35 (25)12:17 (49)11:48 (13)