Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019
Kategorija: Učenci C

NIme / klubČasZaostanekS-4747---4747---4747-F
1Nejc TURK21:53+00:0001:12 (6)02:53 (5)05:20 (11)06:46 (11)08:45 (6)09:50 (5)10:42 (4)21:53 (1)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:12 (6)01:41 (8)02:27 (33)01:26 (16)01:59 (7)01:05 (10)00:52 (1)11:11 (1)
2Luka SELJAK21:56+00:0301:10 (3)02:27 (1)04:04 (3)05:47 (2)07:28 (2)08:24 (2)09:19 (1)21:56 (2)
OŠ DAVORINA JENKA01:10 (3)01:17 (2)01:37 (18)01:43 (22)01:41 (3)00:56 (5)00:55 (4)12:37 (2)
3Jan Luka MAJHENIČ24:40+02:4701:11 (5)02:40 (3)04:28 (4)06:21 (5)08:33 (4)09:17 (3)10:22 (3)24:40 (3)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:11 (5)01:29 (4)01:48 (22)01:53 (28)02:12 (9)00:44 (1)01:05 (8)14:18 (5)
4Primož GANTAR26:14+04:2101:41 (23)04:51 (19)05:42 (15)06:35 (8)08:50 (8)10:39 (8)12:35 (8)26:14 (4)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:41 (23)03:10 (25)00:51 (3)00:53 (1)02:15 (10)01:49 (24)01:56 (28)13:39 (3)
5Jakob NOVAK26:54+05:0101:11 (5)03:08 (7)04:56 (7)05:56 (4)07:34 (3)09:29 (4)11:15 (5)26:54 (5)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:11 (5)01:57 (10)01:48 (22)01:00 (4)01:38 (2)01:55 (25)01:46 (21)15:39 (7)
6Žan GNEZDA27:18+05:2501:24 (14)05:01 (20)05:43 (16)06:44 (9)09:17 (9)11:41 (12)13:22 (13)27:18 (6)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:24 (14)03:37 (29)00:42 (1)01:01 (5)02:33 (17)02:24 (38)01:41 (18)13:56 (4)
7Petja KONJAJEV28:29+06:3601:16 (8)04:11 (12)05:08 (9)06:45 (10)08:42 (5)10:30 (6)13:00 (10)28:29 (7)
OŠ KAŠELJ01:16 (8)02:55 (23)00:57 (5)01:37 (20)01:57 (6)01:48 (21)02:30 (41)15:29 (6)
8Tilen ZUPAN28:46+06:5301:41 (23)02:53 (5)04:53 (6)07:02 (14)09:46 (11)10:48 (10)12:12 (7)28:46 (8)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:41 (23)01:12 (1)02:00 (26)02:09 (36)02:44 (21)01:02 (8)01:24 (15)16:34 (9)
9Gašper ZGONEC29:24+07:3101:09 (1)04:33 (17)05:27 (12)06:27 (7)08:46 (7)10:35 (7)13:04 (11)29:24 (10)
OŠ KAŠELJ01:09 (1)03:24 (27)00:54 (4)01:00 (4)02:19 (13)01:49 (24)02:29 (40)16:20 (8)
10Nace HUMAR31:49+09:56 (N/A) (N/A)19:44 (42) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)31:49 (11)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:00 (N/A)00:00 (N/A)19:44 (48)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)31:49 (37)
11Jakob PISK32:51+10:5801:24 (14)07:45 (32)08:54 (30)10:04 (27)12:11 (21)14:09 (23)16:07 (22)32:51 (12)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE01:24 (14)06:21 (38)01:09 (11)01:10 (7)02:07 (8)01:58 (27)01:58 (29)16:44 (10)
12Valentin KAVČIČ33:48+11:5501:23 (12)03:20 (8)04:52 (5)08:15 (19)12:19 (22)13:16 (19)15:12 (19)33:48 (13)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:23 (12)01:57 (10)01:32 (15)03:23 (47)04:04 (29)00:57 (6)01:56 (28)18:36 (12)
13Matija KAVČIČ34:32+12:3902:49 (37)06:25 (26)08:02 (26)08:56 (21)10:52 (16)12:56 (16)14:42 (16)34:32 (14)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:49 (37)03:36 (28)01:37 (18)00:54 (2)01:56 (5)02:04 (29)01:46 (21)19:50 (17)
14Leonardo JOZIĆ34:55+13:0202:54 (38)04:28 (16)05:30 (13)06:51 (13)11:32 (18)13:43 (21)15:48 (21)34:55 (15)
OŠ NOVE JARŠE02:54 (38)01:34 (5)01:02 (8)01:21 (14)04:41 (35)02:11 (33)02:05 (33)19:07 (14)
15David KOS35:06+13:1301:38 (21)07:04 (29)08:02 (26)09:04 (22)10:39 (12)12:57 (17)14:53 (18)35:06 (16)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:38 (21)05:26 (33)00:58 (6)01:02 (6)01:35 (1)02:18 (36)01:56 (28)20:13 (19)
16An PRIMOŽIČ35:25+13:3202:00 (30)05:22 (22)07:46 (23)10:13 (28)12:49 (25)13:42 (20)14:51 (17)35:25 (17)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:00 (30)03:22 (26)02:24 (32)02:27 (40)02:36 (19)00:53 (3)01:09 (10)20:34 (20)
17Denis PREMRN35:42+13:4901:37 (19)04:08 (11)06:09 (18)07:45 (17)11:50 (20)12:39 (15)14:01 (15)35:42 (18)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:37 (19)02:31 (14)02:01 (27)01:36 (19)04:05 (30)00:49 (2)01:22 (13)21:41 (22)
18Luka PALMER36:24+14:3101:44 (26)07:22 (30)08:44 (29)10:20 (29)12:43 (23)14:52 (24)17:38 (25)36:24 (19)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:44 (26)05:38 (34)01:22 (13)01:36 (19)02:23 (14)02:09 (32)02:46 (43)18:46 (13)
19Matic RAJTER39:20+17:2701:20 (9)02:55 (6)05:04 (8)06:50 (12)10:47 (14)12:31 (14)13:31 (14)39:20 (21)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:20 (9)01:35 (7)02:09 (29)01:46 (24)03:57 (28)01:44 (20)01:00 (5)25:49 (28)
20Matic MARINIČ39:37+17:4402:29 (34)04:34 (18)07:44 (22)09:06 (23)11:41 (19)13:57 (22)16:09 (23)39:37 (22)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:29 (34)02:05 (12)03:10 (39)01:22 (15)02:35 (18)02:16 (35)02:12 (36)23:28 (25)
21Matevž ŠTIFTAR40:31+18:3801:43 (25)04:27 (15)07:05 (19)09:22 (25)15:19 (30)16:41 (27)18:04 (26)40:31 (23)
DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC01:43 (25)02:44 (17)02:38 (36)02:17 (38)05:57 (41)01:22 (17)01:23 (14)22:27 (24)
22Aljoša FAŠUN40:56+19:0301:27 (15)04:20 (14)06:05 (17)07:52 (18)10:41 (13)11:40 (11)12:52 (9)40:56 (24)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:27 (15)02:53 (22)01:45 (20)01:47 (25)02:49 (23)00:59 (7)01:12 (12)28:04 (31)
23Rok KATARIČ41:25+19:3201:48 (27)11:54 (38)17:12 (41)18:28 (42)20:45 (36)22:34 (34)24:25 (34)41:25 (25)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:48 (27)10:06 (42)05:18 (43)01:16 (11)02:17 (11)01:49 (24)01:51 (23)17:00 (11)
24Nejc ŠPIK41:34+19:4103:58 (43)11:19 (36)13:42 (37)16:16 (41)18:49 (34)19:44 (29)20:48 (29)41:34 (26)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:58 (43)07:21 (40)02:23 (31)02:34 (41)02:33 (17)00:55 (4)01:04 (6)20:46 (21)
25Jure BOŽIČ43:25+21:3201:15 (7)06:54 (28)08:59 (31)10:45 (31)15:00 (29)16:09 (25)17:02 (24)43:25 (27)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:15 (7)05:39 (35)02:05 (28)01:46 (24)04:15 (31)01:09 (13)00:53 (3)26:23 (30)
26Luka BEVK44:05+22:1201:10 (3)02:38 (2)03:59 (2)05:55 (3)09:23 (10)10:43 (9)11:50 (6)44:05 (28)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:10 (3)01:28 (3)01:21 (12)01:56 (29)03:28 (26)01:20 (16)01:07 (9)32:15 (39)
27Gašper SAMEC44:44+22:5101:29 (16)03:49 (10)05:38 (14)07:35 (16)11:05 (17)12:08 (13)13:13 (12)44:44 (29)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:29 (16)02:20 (13)01:49 (23)01:57 (31)03:30 (27)01:03 (9)01:05 (8)31:31 (36)
28Tibor KUKOVEC44:45+22:5202:10 (31)11:38 (37)13:28 (36)15:31 (40)21:53 (37)23:16 (35)24:52 (36)44:45 (30)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:10 (31)09:28 (41)01:50 (24)02:03 (35)06:22 (42)01:23 (18)01:36 (17)19:53 (18)
29Žan ŠTRUKELJ45:43+23:5001:57 (29)06:32 (27)07:20 (21)08:33 (20)10:51 (15)12:58 (18)15:16 (20)45:43 (31)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:57 (29)04:35 (30)00:48 (2)01:13 (8)02:18 (12)02:07 (31)02:18 (38)30:27 (34)
30Nejc ZAVRATNIK47:49+25:5602:55 (39)05:37 (23)08:05 (27)11:11 (32)15:30 (31)22:12 (33)23:43 (32)47:49 (33)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:55 (39)02:42 (16)02:28 (34)03:06 (44)04:19 (32)06:42 (45)01:31 (16)24:06 (26)
31Lev ŽIŽEK52:04+30:1101:38 (21)06:18 (25)07:18 (20)09:20 (24)14:25 (28)16:51 (28)19:07 (28)52:04 (37)
OSNOVNA ŠOLA N. H. MAKSA PEČARJA01:38 (21)04:40 (31)01:00 (7)02:02 (34)05:05 (37)02:26 (39)02:16 (37)32:57 (40)
32Rok GREGORIČ52:48+30:5502:31 (35)12:45 (39)13:49 (39)15:03 (37)17:52 (32)21:35 (32)24:10 (33)52:48 (38)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA02:31 (35)10:14 (43)01:04 (9)01:14 (9)02:49 (23)03:43 (42)02:35 (42)28:38 (33)
33Sašo KONDIČ53:10+31:1701:21 (10)04:13 (13)05:20 (11)07:20 (15)26:58 (40)29:14 (39)31:15 (40)53:10 (39)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:21 (10)02:52 (21)01:07 (10)02:00 (33)19:38 (46)02:16 (35)02:01 (31)21:55 (23)
34Kevin KLANČIČ56:37+34:4403:21 (42)06:00 (24)07:56 (24)09:34 (26)12:47 (24)23:49 (36)24:42 (35)56:37 (41)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:21 (42)02:39 (15)01:56 (25)01:38 (21)03:13 (25)11:02 (46)00:53 (3)31:55 (38)
35Mihael JOB56:44+34:5102:45 (36)17:55 (43)20:56 (44)24:01 (46)27:06 (41)30:28 (41)32:18 (42)56:44 (42)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:45 (36)15:10 (45)03:01 (38)03:05 (43)03:05 (24)03:22 (41)01:50 (22)24:26 (27)
36Erik CIZERL58:12+36:1902:16 (33)05:02 (21)10:36 (33)13:45 (35)18:36 (33)20:32 (30)22:54 (30)58:12 (43)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:16 (33)02:46 (19)05:34 (45)03:09 (45)04:51 (36)01:56 (26)02:22 (39)35:18 (41)
37Samo WALAND62:00+40:0701:31 (17)23:21 (46)25:32 (46)27:22 (48)33:03 (45)34:12 (44)35:55 (44)62:00 (44)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:31 (17)21:50 (47)02:11 (30)01:50 (26)05:41 (40)01:09 (13)01:43 (19)26:05 (29)
38Klemen TOMANIČ63:59+42:0602:57 (41)08:40 (34)13:47 (38)15:07 (38)19:33 (35)21:32 (31)23:43 (32)63:59 (45)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:57 (41)05:43 (36)05:07 (42)01:20 (13)04:26 (33)01:59 (28)02:11 (35)40:16 (45)
39Arti BRUČI71:28+49:3512:17 (48)15:08 (41)21:40 (45)23:52 (45)29:05 (42)30:12 (40)32:08 (41)71:28 (46)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR12:17 (48)02:51 (20)06:32 (47)02:12 (37)05:13 (39)01:07 (11)01:56 (28)39:20 (44)
40Nikola DIZDAREVIČ75:33+53:4016:20 (50)19:16 (44)25:37 (48)28:00 (49)33:08 (46)34:21 (45)36:13 (45)75:33 (47)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR16:20 (50)02:56 (24)06:21 (46)02:23 (39)05:08 (38)01:13 (15)01:52 (24)39:20 (44)
41Žan OBRAN75:49+53:5618:57 (51)20:32 (45)25:37 (48)26:54 (47)31:23 (44)33:28 (42)35:28 (43)75:49 (48)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ18:57 (51)01:35 (7)05:05 (41)01:17 (12)04:29 (34)02:05 (30)02:00 (30)40:21 (46)
42Alen KLASINC83:20+61:2702:56 (40)07:49 (33)13:14 (35)15:11 (39)22:39 (38)25:01 (37)28:17 (39)83:20 (51)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR02:56 (40)04:53 (32)05:25 (44)01:57 (31)07:28 (43)02:22 (37)03:16 (44)55:03 (50)
43Rok KORENJAK GEORGIEV95:27+73:3407:35 (46)10:20 (35)11:47 (34)13:39 (34)30:06 (43)34:00 (43)40:04 (46)95:27 (52)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR07:35 (46)02:45 (18)01:27 (14)01:52 (27)16:27 (45)03:54 (43)06:04 (46)55:23 (51)
44Jaka MIRNIK97:21+75:2807:51 (47)14:26 (40)16:07 (40)19:29 (43)41:41 (47)45:57 (46)51:57 (47)97:21 (53)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR07:51 (47)06:35 (39)01:41 (19)03:22 (46)22:12 (47)04:16 (44)06:00 (45)45:24 (47)
Tarik DUROVIĆ+-22:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rok STANONIK+-22:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Domen LEBAN+-22:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tadej LIKAR29:24+07:3101:23 (12) (N/A)02:31 (1)04:30 (1)06:25 (1)08:07 (1)10:16 (2)29:24 (10)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:23 (12)00:00 (N/A)02:31 (35)01:59 (32)01:55 (4)01:42 (19)02:09 (34)19:08 (15)
Matija MILOSAVLJEVIČ46:40+24:4701:35 (18)03:37 (9)08:17 (28)11:13 (33)13:42 (27) (N/A)26:50 (37)46:40 (32)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:35 (18)02:02 (11)04:40 (40)02:56 (42)02:29 (15)00:00 (N/A)26:50 (47)19:50 (17)
Ariton DJEMAILI774:20+752:2705:07 (45) (N/A)67:04 (49) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)774:20 (49)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR05:07 (45)00:00 (N/A)67:04 (49)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)774:20 (52)
Laan DOBAJ+-22:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jon KOŠAT+-22:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gašper MARKIČ37:33+15:4001:54 (28) (N/A) (N/A)06:27 (7) (N/A) (N/A) (N/A)37:33 (20)
OŠ NOVE JARŠE01:54 (28)00:00 (N/A)00:00 (N/A)06:27 (48)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)37:33 (42)
Eric RODOŠEK78:14+56:2113:22 (49)33:21 (47) (N/A)38:12 (50) (N/A) (N/A) (N/A)78:14 (50)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR13:22 (49)19:59 (46)00:00 (N/A)38:12 (50)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)78:14 (53)
Tristan HERIČ55:20+33:2704:02 (44) (N/A) (N/A)13:52 (36)24:43 (39)25:55 (38)27:07 (38)55:20 (40)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR04:02 (44)00:00 (N/A)00:00 (N/A)13:52 (49)10:51 (44)01:12 (14)01:12 (12)28:13 (32)
Gašper ČADEŽ+-22:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Valentin ŽMAK48:48+26:5502:11 (32)17:20 (42)20:14 (43)21:47 (44) (N/A) (N/A) (N/A)48:48 (34)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA02:11 (32)15:09 (44)02:54 (37)01:33 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)48:48 (48)
Amar SEDIĆ+-22:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Blaž ŠUBIC50:11+28:18 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)50:11 (36)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)50:11 (49)
Kevin PERKO48:59+27:0601:43 (25)07:43 (31)09:16 (32)10:32 (30)13:16 (26)16:23 (26)18:28 (27)48:59 (35)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:43 (25)06:00 (37)01:33 (16)01:16 (11)02:44 (21)03:07 (40)02:05 (33)30:31 (35)