Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019
Kategorija: Učenke A

NIme / klubČasZaostanekS-4848-4444-4545-3535-5050-3939-4646-F
1Ajda JERAJ15:58+00:0001:02 (1)06:54 (4)09:26 (1)10:50 (1)12:45 (2)13:43 (2)15:02 (4)15:58 (5)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:02 (1)05:52 (7)02:32 (1)01:24 (1)01:55 (1)00:58 (1)01:19 (1)00:56 (4)
2Nika ERŽEN21:04+05:0601:57 (11)05:57 (2)10:37 (3)13:00 (3)15:11 (4)18:25 (4)20:06 (5)21:04 (6)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:57 (11)04:00 (2)04:40 (4)02:23 (5)02:11 (2)03:14 (11)01:41 (4)00:58 (5)
3Brina GANTAR23:09+07:1101:40 (10)05:32 (1)12:41 (5)15:03 (5)17:16 (5)20:26 (5)22:09 (6)23:09 (7)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:40 (10)03:52 (1)07:09 (8)02:22 (4)02:13 (3)03:10 (10)01:43 (5)01:00 (6)
4Miša ANDREJC25:22+09:2401:15 (3)06:35 (3)12:05 (4)17:43 (8)20:33 (6)22:08 (6)24:15 (7)25:22 (8)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC01:15 (3)05:20 (4)05:30 (5)05:38 (18)02:50 (7)01:35 (4)02:07 (8)01:07 (8)
5Anika SENICA29:19+13:2101:16 (4)10:13 (7)16:05 (8)21:39 (9)24:29 (7)26:04 (7)28:04 (8)29:19 (9)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC01:16 (4)08:57 (9)05:52 (7)05:34 (17)02:50 (7)01:35 (4)02:00 (7)01:15 (12)
6Ajda JARC30:35+14:3703:08 (14)08:04 (6)18:09 (9)24:07 (10)26:52 (9)28:05 (8)29:31 (9)30:35 (10)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:08 (14)04:56 (3)10:05 (12)05:58 (19)02:45 (4)01:13 (2)01:26 (2)01:04 (7)
7Lucija CENTNER ŽIGER35:18+19:2001:28 (7)07:07 (5)14:51 (7)17:40 (6)24:52 (8)31:03 (9)34:08 (10)35:18 (11)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:28 (7)05:39 (6)07:44 (9)02:49 (7)07:12 (22)06:11 (18)03:05 (17)01:10 (10)
8Ajda ŠKVARČA35:43+19:4501:22 (5)11:13 (9)20:26 (10)25:49 (12)28:48 (10)32:14 (10)34:31 (11)35:43 (12)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:22 (5)09:51 (11)09:13 (11)05:23 (16)02:59 (10)03:26 (13)02:17 (11)01:12 (11)
9Julija DEBELIČ39:07+23:0901:25 (6)10:25 (8)25:35 (13)29:29 (14)32:49 (12)35:24 (11)37:16 (12)39:07 (13)
OSNOVNA ŠOLA VODICE01:25 (6)09:00 (10)15:10 (17)03:54 (11)03:20 (15)02:35 (8)01:52 (6)01:51 (21)
10Lili Ivana RAJ41:55+25:5701:03 (2)13:43 (12)31:27 (16)33:49 (16)36:50 (15)39:23 (12)41:02 (13)41:55 (14)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC01:03 (2)12:40 (14)17:44 (19)02:22 (4)03:01 (11)02:33 (7)01:39 (3)00:53 (3)
11Nika GORENJAK49:00+33:0201:32 (8)11:53 (10)23:19 (11)26:06 (13)32:31 (11)45:06 (14)48:09 (16)49:00 (16)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:32 (8)10:21 (12)11:26 (13)02:47 (6)06:25 (20)12:35 (23)03:03 (16)00:51 (2)
12Sania BALAS50:10+34:1204:03 (15)20:35 (18)35:43 (17)40:10 (18)42:57 (16)45:29 (15)47:45 (15)50:10 (17)
OSNOVNA ŠOLA VODICE04:03 (15)16:32 (17)15:08 (16)04:27 (13)02:47 (5)02:32 (6)02:16 (9)02:25 (24)
13Ajda KOS52:36+36:3801:59 (12)19:48 (17)23:31 (12)25:43 (11)45:18 (18)48:14 (16)51:07 (17)52:36 (18)
OŠ DAVORINA JENKA01:59 (12)17:49 (18)03:43 (2)02:12 (2)19:35 (28)02:56 (9)02:53 (14)01:29 (15)
14Zala PLEVEL56:04+40:0608:19 (24)26:18 (20)41:43 (20)45:43 (20)48:50 (20)51:19 (17)54:00 (18)56:04 (19)
OSNOVNA ŠOLA VODICE08:19 (24)17:59 (20)15:25 (18)04:00 (12)03:07 (14)02:29 (5)02:41 (13)02:04 (23)
15Ditka ABRAM56:59+41:0105:11 (20)31:08 (23)36:59 (18)39:51 (17)46:27 (19)53:31 (19)56:12 (19)56:59 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR05:11 (20)25:57 (24)05:51 (6)02:52 (8)06:36 (21)07:04 (21)02:41 (13)00:47 (1)
16Ana PURG67:21+51:2301:37 (9)40:27 (26)49:18 (22)54:33 (22)58:01 (21)62:59 (20)65:58 (21)67:21 (22)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:37 (9)38:50 (26)08:51 (10)05:15 (14)03:28 (16)04:58 (16)02:59 (15)01:23 (13)
17Riana JAUŠOVEC82:32+66:3413:15 (26)28:15 (22)40:35 (19)50:36 (21)58:34 (22)76:16 (21)80:41 (22)82:32 (23)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ13:15 (26)15:00 (15)12:20 (14)10:01 (20)07:58 (26)17:42 (24)04:25 (21)01:51 (21)
18Glorija VOČANEC88:08+72:1002:48 (13)27:54 (21)56:12 (23)70:41 (25)74:35 (24)82:04 (22)86:42 (24)88:08 (24)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:48 (13)25:06 (21)28:18 (25)14:29 (24)03:54 (17)07:29 (22)04:38 (22)01:26 (14)
19Lara LIPOVŠEK88:36+72:3813:39 (27)19:07 (16)46:20 (21)56:32 (23)64:14 (23)82:18 (23)86:39 (23)88:36 (25)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ13:39 (27)05:28 (5)27:13 (23)10:12 (23)07:42 (23)18:04 (27)04:21 (19)01:57 (22)
20Nika KOVAČIČ92:08+76:1004:37 (18)38:17 (25)60:23 (25)76:09 (26)79:04 (26)85:55 (24)90:35 (25)92:08 (26)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:37 (18)33:40 (25)22:06 (21)15:46 (25)02:55 (8)06:51 (20)04:40 (23)01:33 (17)
21Larisa BALAŽIČ96:28+80:301376:00 (25)1401:14 (13)1428:37 (6)1438:40 (4)1446:24 (3)1464:23 (3)1468:48 (3)96:28 (27)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ1376:00 (25)25:14 (22)27:23 (24)10:03 (21)07:44 (24)17:59 (26)04:25 (21)00:00 (N/A)
22Toja FUČKA98:24+82:2604:58 (19)16:47 (15)76:35 (26)79:45 (27)84:18 (27)88:22 (25)95:33 (26)98:24 (28)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE04:58 (19)11:49 (13)59:48 (26)03:10 (10)04:33 (18)04:04 (15)07:11 (27)02:51 (25)
23Maja CIZERL100:36+84:3805:57 (22)31:50 (24)58:38 (24)68:43 (24)76:39 (25)94:24 (26)98:45 (27)100:36 (1)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ05:57 (22)25:53 (23)26:48 (22)10:05 (22)07:56 (25)17:45 (25)04:21 (19)01:51 (21)
24Sara KERŠEVAN108:09+92:1105:49 (21)12:38 (11)87:33 (27)90:29 (28)95:16 (28)99:20 (27)106:30 (1)108:09 (2)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:49 (21)06:49 (8)74:55 (27)02:56 (9)04:47 (19)04:04 (15)07:10 (26)01:39 (18)
25Gaja RAUŠL134:57+118:5904:20 (17)81:18 (27)102:42 (2)118:55 (2)121:57 (1)126:58 (1)133:26 (2)134:57 (3)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:20 (17)76:58 (27)21:24 (20)16:13 (26)03:02 (13)05:01 (17)06:28 (25)01:31 (16)
26Zala ČREPINKO1498:09+1482:1104:06 (16)22:02 (19)25:49 (14)42:12 (19)45:08 (17)51:56 (18)56:39 (20)1498:09 (4)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:06 (16)17:56 (19)03:47 (3)16:23 (27)02:56 (9)06:48 (19)04:43 (24)1441:30 (26)
Pia OGRINC+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ DAVORINA JENKA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lili PERKO+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Eva GRABLJEVEC+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ DAVORINA JENKA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Leja KEKEC+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vita MAMIČ+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lea KROJS+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Brina ŠTOLFA+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mihaela PETROVČIČ+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tinkara STRMECKI59:25+43:2707:21 (23) (N/A) (N/A)17:42 (7)34:01 (13) (N/A) (N/A)59:25 (21)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR07:21 (23)00:00 (N/A)00:00 (N/A)17:42 (28)16:19 (27)00:00 (N/A)00:00 (N/A)59:25 (27)
Iris SCHAFF+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lana Gloria KOUS+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zoja GORIČAN+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alisa PETRENA+-16:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivana VALIČ43:35+27:37 (N/A)15:10 (14)28:27 (15)33:46 (15)36:48 (14)40:09 (13)42:26 (14)43:35 (15)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC00:00 (N/A)15:10 (16)13:17 (15)05:19 (15)03:02 (13)03:21 (12)02:17 (11)01:09 (9)