Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019
Kategorija: Učenke B

NIme / klubČasZaostanekS-6060-3434-4949-3535-5858-5353-3737-4242-5555-F
1Nea ERŽEN17:49+00:0001:19 (2)04:14 (2)05:55 (2)07:32 (2)09:31 (1)10:23 (1)12:45 (4)15:36 (5)16:37 (6)17:49 (8)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:19 (2)02:55 (1)01:41 (2)01:37 (2)01:59 (1)00:52 (7)02:22 (9)02:51 (5)01:01 (3)01:12 (3)
2Neža OBID18:31+00:4201:12 (1)04:12 (1)05:52 (1)07:28 (1)11:50 (3)12:27 (3)14:23 (6)16:23 (6)17:24 (7)18:31 (9)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:12 (1)03:00 (2)01:40 (1)01:36 (1)04:22 (9)00:37 (1)01:56 (1)02:00 (2)01:01 (3)01:07 (2)
3Jana MOČNIK24:58+07:0901:41 (9)05:58 (5)08:02 (3)11:05 (3)16:31 (6)17:30 (5)19:39 (7)21:48 (7)23:44 (8)24:58 (10)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO01:41 (9)04:17 (7)02:04 (7)03:03 (10)05:26 (11)00:59 (10)02:09 (5)02:09 (3)01:56 (19)01:14 (6)
4Patricija KERN26:09+08:2001:38 (7)06:16 (7)08:15 (4)11:52 (5)16:14 (5)17:36 (6)19:46 (8)23:24 (8)24:50 (9)26:09 (11)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:38 (7)04:38 (11)01:59 (4)03:37 (15)04:22 (9)01:22 (20)02:10 (6)03:38 (18)01:26 (7)01:19 (7)
5Špela MAJDIČ27:21+09:3202:16 (20)06:35 (8)08:52 (6)11:37 (4)17:10 (7)18:28 (7)21:06 (9)23:54 (9)25:54 (10)27:21 (12)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:16 (20)04:19 (8)02:17 (9)02:45 (7)05:33 (12)01:18 (19)02:38 (13)02:48 (4)02:00 (26)01:27 (14)
6Klara MOČNIK31:00+13:1102:34 (25)06:37 (9)12:21 (10)14:59 (8)22:43 (12)23:32 (10)25:54 (13)28:48 (11)29:47 (11)31:00 (13)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:34 (25)04:03 (6)05:44 (30)02:38 (6)07:44 (19)00:49 (4)02:22 (9)02:54 (8)00:59 (1)01:13 (4)
7Naja ŽELEZNIKAR-GAŠPERLIN32:20+14:3103:55 (33)12:12 (23)14:16 (16)17:57 (13)22:18 (11)23:42 (11)25:50 (12)29:37 (13)30:56 (12)32:20 (14)
OŠ KAŠELJ03:55 (33)08:17 (22)02:04 (7)03:41 (16)04:21 (7)01:24 (25)02:08 (3)03:47 (20)01:19 (5)01:24 (11)
8Brina  KOLNER32:22+14:3301:27 (5)05:21 (3)09:05 (7)12:32 (6)19:35 (10)20:19 (8)25:12 (11)28:27 (10)31:15 (13)32:22 (15)
OŠ DAVORINA JENKA01:27 (5)03:54 (4)03:44 (21)03:27 (13)07:03 (17)00:44 (2)04:53 (34)03:15 (12)02:48 (31)01:07 (2)
9Naja LONČAR33:25+15:3601:54 (11)07:45 (12)10:15 (9)15:43 (10)22:58 (13)24:21 (12)27:00 (14)30:05 (14)31:50 (14)33:25 (16)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:54 (11)05:51 (15)02:30 (12)05:28 (28)07:15 (18)01:23 (22)02:39 (15)03:05 (9)01:45 (12)01:35 (20)
10Anjana RIBIČ35:28+17:3901:28 (6)05:28 (4)08:22 (5)13:06 (7)19:06 (8)21:09 (9)24:25 (10)29:03 (12)33:52 (15)35:28 (17)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:28 (6)04:00 (5)02:54 (16)04:44 (23)06:00 (13)02:03 (37)03:16 (26)04:38 (23)04:49 (39)01:36 (21)
11Maša ČUK39:20+21:3104:38 (36)09:30 (19)12:22 (11)17:03 (11)23:08 (14)25:07 (14)28:23 (15)32:55 (15)37:49 (16)39:20 (18)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR04:38 (36)04:52 (13)02:52 (15)04:41 (22)06:05 (15)01:59 (34)03:16 (26)04:32 (21)04:54 (40)01:31 (18)
12Nikolina UGRIN44:11+26:2202:08 (15)06:40 (10)17:29 (23)22:01 (19)30:29 (18)31:25 (17)35:13 (18)39:47 (16)41:35 (17)44:11 (19)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO02:08 (15)04:32 (10)10:49 (37)04:32 (21)08:28 (21)00:56 (8)03:48 (30)04:34 (22)01:48 (14)02:36 (36)
13Lana LEŠNIK44:59+27:1002:14 (18)08:45 (17)19:27 (25)23:51 (21)32:31 (19)33:23 (18)37:14 (20)41:56 (18)43:37 (18)44:59 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:14 (18)06:31 (17)10:42 (36)04:24 (20)08:40 (22)00:52 (7)03:51 (33)04:42 (25)01:41 (11)01:22 (8)
14Brina FRLAN45:35+27:4601:40 (8)09:55 (20)12:52 (12)15:39 (9)19:25 (9)24:33 (13)36:32 (19)41:34 (17)43:40 (19)45:35 (21)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE01:40 (8)08:15 (21)02:57 (17)02:47 (8)03:46 (2)05:08 (40)11:59 (38)05:02 (27)02:06 (28)01:55 (31)
15Taja BERTALANIČ47:33+29:4402:18 (21)08:19 (15)13:34 (15)17:43 (12)26:37 (15)27:46 (15)31:07 (16)43:17 (19)46:02 (20)47:33 (22)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO02:18 (21)06:01 (16)05:15 (29)04:09 (18)08:54 (23)01:09 (11)03:21 (28)12:10 (39)02:45 (30)01:31 (18)
16Stela HEBAR48:21+30:3202:26 (23)11:31 (22)18:15 (24)23:36 (20)37:16 (24)38:42 (24)41:21 (23)44:33 (20)46:29 (21)48:21 (23)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:26 (23)09:05 (23)06:44 (32)05:21 (27)13:40 (30)01:26 (27)02:39 (15)03:12 (10)01:56 (19)01:52 (30)
17Kristina VUILOVA49:36+31:4702:11 (17)10:22 (21)15:22 (18)19:40 (17)28:42 (17)30:41 (16)33:08 (17)45:30 (21)48:12 (22)49:36 (24)
OŠ KAŠELJ02:11 (17)08:11 (20)05:00 (27)04:18 (19)09:02 (24)01:59 (34)02:27 (10)12:22 (40)02:42 (29)01:24 (11)
18Ilona CIZERL51:39+33:5004:49 (37)15:24 (29)22:11 (26)27:32 (25)41:10 (27)42:34 (27)45:17 (25)48:10 (22)50:09 (23)51:39 (25)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:49 (37)10:35 (27)06:47 (33)05:21 (27)13:38 (29)01:24 (25)02:43 (17)02:53 (7)01:59 (24)01:30 (16)
19Klara MAHKOVEC54:29+36:4002:08 (15)09:28 (18)13:22 (14)19:39 (16)27:32 (16)34:00 (20)45:41 (26)51:09 (23)52:41 (24)54:29 (26)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:08 (15)07:20 (19)03:54 (22)06:17 (29)07:53 (20)06:28 (43)11:41 (37)05:28 (30)01:32 (8)01:48 (27)
20Neža ZALETELJ56:59+39:1003:14 (28)20:24 (32)24:25 (29)29:18 (27)35:22 (21)37:13 (22)39:46 (21)53:13 (24)55:07 (25)56:59 (27)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA03:14 (28)17:10 (35)04:01 (25)04:53 (25)06:04 (14)01:51 (30)02:33 (11)13:27 (42)01:54 (16)01:52 (30)
21Nika CIZERL58:57+41:0805:15 (38)22:23 (34)26:23 (32)31:11 (29)37:22 (25)39:14 (25)41:50 (24)55:12 (25)57:09 (26)58:57 (28)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ05:15 (38)17:08 (33)04:00 (24)04:48 (24)06:11 (16)01:52 (31)02:36 (12)13:22 (41)01:57 (21)01:48 (27)
22Ema Pika RAJ61:54+44:0501:25 (3)14:25 (28)16:18 (22)18:49 (14)49:37 (34)50:24 (31)53:57 (29)59:28 (29)60:40 (27)61:54 (29)
PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC01:25 (3)13:00 (30)01:53 (3)02:31 (4)30:48 (39)00:47 (3)03:33 (29)05:31 (31)01:12 (4)01:14 (6)
23Lučka FICKO62:52+45:0302:10 (16)25:46 (38)30:48 (35)34:00 (32)47:20 (30)48:44 (30)51:02 (27)55:41 (26)61:22 (28)62:52 (30)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE02:10 (16)23:36 (39)05:02 (28)03:12 (11)13:20 (28)01:24 (25)02:18 (7)04:39 (24)05:41 (41)01:30 (16)
24Ajda DOVNIK67:38+49:4903:26 (31)19:17 (30)32:15 (36)35:03 (33)39:56 (26)41:53 (26)60:11 (31)61:29 (30)66:12 (29)67:38 (32)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR03:26 (31)15:51 (31)12:58 (43)02:48 (9)04:53 (10)01:57 (32)18:18 (39)01:18 (1)04:43 (38)01:26 (12)
25Mojca KUNC70:25+52:3602:15 (19)06:06 (6)16:13 (21)19:30 (15)49:16 (32)51:06 (33)61:36 (32)67:12 (32)68:46 (31)70:25 (33)
OŠ KAŠELJ02:15 (19)03:51 (3)10:07 (35)03:17 (12)29:46 (38)01:50 (29)10:30 (36)05:36 (33)01:34 (9)01:39 (22)
26Janja CVETKO71:07+53:1803:14 (28)12:49 (25)14:59 (17)45:27 (37)49:30 (33)50:55 (32)57:35 (30)66:37 (31)68:28 (30)71:07 (34)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:14 (28)09:35 (24)02:10 (8)30:28 (44)04:03 (3)01:25 (26)06:40 (35)09:02 (38)01:51 (15)02:39 (37)
27Eva  GRAD ROME72:54+55:0501:58 (13)08:33 (16)12:54 (13)28:33 (26)32:44 (20)33:56 (19)65:24 (33)68:55 (33)70:43 (32)72:54 (35)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:58 (13)06:35 (18)04:21 (26)15:39 (40)04:11 (5)01:12 (15)31:28 (40)03:31 (17)01:48 (14)02:11 (33)
28Zala MAJAL74:06+56:1703:47 (32)29:30 (39)37:19 (38)51:01 (39)61:33 (35)62:24 (35)66:13 (34)71:06 (35)72:42 (34)74:06 (36)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA03:47 (32)25:43 (40)07:49 (34)13:42 (38)10:32 (26)00:51 (5)03:49 (31)04:53 (26)01:36 (10)01:24 (11)
29Tinka TOMANIČ74:28+56:3903:02 (26)13:29 (27)25:13 (31)37:02 (34)63:19 (36)64:37 (36)67:24 (35)70:47 (34)72:42 (34)74:28 (37)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:02 (26)10:27 (25)11:44 (40)11:49 (36)26:17 (36)01:18 (19)02:47 (21)03:23 (15)01:55 (17)01:46 (25)
30Pia Lucija Kirbiš75:55+58:0602:31 (24)13:00 (26)15:59 (20)31:39 (31)35:43 (22)36:54 (21)68:24 (36)71:37 (36)73:36 (36)75:55 (38)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO02:31 (24)10:29 (26)02:59 (18)15:40 (41)04:04 (4)01:11 (12)31:30 (41)03:13 (11)01:59 (24)02:19 (34)
31Luna Nikolina ČERNEC DRAMLIĆ76:21+58:3202:20 (22)19:29 (31)23:27 (28)37:10 (35)47:45 (31)48:42 (29)52:32 (28)58:06 (27)73:26 (35)76:21 (39)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:20 (22)17:09 (34)03:58 (23)13:43 (39)10:35 (27)00:57 (9)03:50 (32)05:34 (32)15:20 (42)02:55 (39)
32Jana ERJAVEC84:32+66:4306:21 (39)24:22 (36)36:17 (37)48:00 (38)74:14 (39)75:29 (39)78:13 (39)81:05 (38)83:05 (37)84:32 (40)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:21 (39)18:01 (36)11:55 (41)11:43 (35)26:14 (33)01:15 (16)02:44 (19)02:52 (6)02:00 (26)01:27 (14)
33Maša MACEDONI86:40+68:5101:48 (10)06:48 (11)09:23 (8)20:52 (18)70:35 (37)72:38 (37)75:54 (37)80:57 (37)84:49 (38)86:40 (41)
OŠ KAŠELJ01:48 (10)05:00 (14)02:35 (13)11:29 (34)49:43 (41)02:03 (37)03:16 (26)05:03 (28)03:52 (37)01:51 (28)
34Gaja PIKL90:14+72:2501:58 (13)12:48 (24)15:25 (19)26:28 (22)72:45 (38)74:52 (38)77:48 (38)83:59 (39)87:23 (39)90:14 (42)
OŠ NOVE JARŠE01:58 (13)10:50 (28)02:37 (14)11:03 (32)46:17 (40)02:07 (38)02:56 (22)06:11 (34)03:24 (34)02:51 (38)
35Lana  PREGL95:25+77:3655:12 (45)75:16 (45)77:19 (44)80:55 (44)85:16 (41)86:39 (43)88:48 (41)92:28 (41)93:53 (40)95:25 (43)
OŠ DAVORINA JENKA55:12 (45)20:04 (38)02:03 (5)03:36 (14)04:21 (7)01:23 (22)02:09 (5)03:40 (19)01:25 (6)01:32 (19)
36Maša BEC99:49+82:0004:16 (34)39:13 (42)50:49 (41)62:13 (42)88:29 (42)89:41 (44)92:22 (42)95:50 (42)97:47 (42)99:49 (45)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:16 (34)34:57 (44)11:36 (39)11:24 (33)26:16 (35)01:12 (15)02:41 (16)03:28 (16)01:57 (21)02:02 (32)
37Katja SLANA103:40+85:5108:17 (41)43:19 (43)55:20 (42)66:13 (43)92:29 (43)93:47 (45)96:34 (43)99:55 (43)101:56 (1)103:40 (2)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:17 (41)35:02 (45)12:01 (42)10:53 (31)26:16 (35)01:18 (19)02:47 (21)03:21 (14)02:01 (27)01:44 (24)
38Larisa KOSI123:25+105:3628:54 (44)63:17 (44)74:16 (43)86:09 (45)112:28 (2)113:40 (2)116:24 (2)119:44 (1)121:42 (2)123:25 (4)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ28:54 (44)34:23 (43)10:59 (38)11:53 (37)26:19 (37)01:12 (15)02:44 (19)03:20 (13)01:58 (22)01:43 (23)
39Brina HERNEC126:57+109:0801:27 (5)21:22 (33)24:51 (30)27:23 (24)42:22 (28)48:41 (28)113:08 (1)120:04 (2)123:50 (3)126:57 (5)
OŠ KAŠELJ01:27 (5)19:55 (37)03:29 (20)02:32 (5)14:59 (32)06:19 (41)64:27 (43)06:56 (36)03:46 (36)03:07 (41)
40Klara PESTOTNIK SEDEJ129:51+112:0209:03 (42)25:27 (37)28:56 (34)31:25 (30)46:19 (29)52:41 (34)117:03 (3)124:10 (3)127:25 (4)129:51 (6)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO09:03 (42)16:24 (32)03:29 (20)02:29 (3)14:54 (31)06:22 (42)64:22 (42)07:07 (37)03:15 (33)02:26 (35)
41Kajaj ISKRA151:36+133:4704:20 (35)38:07 (41)44:16 (40)53:20 (40)133:58 (4)135:58 (4)139:08 (5)145:22 (4)148:28 (5)151:36 (7)
OŠ NOVE JARŠE04:20 (35)33:47 (42)06:09 (31)09:04 (30)80:38 (43)02:00 (35)03:10 (23)06:14 (35)03:06 (32)03:08 (42)
Ajda KODRIČ+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zara HECL114:24+96:3507:10 (40)36:01 (40)38:22 (39)55:48 (41) (N/A)84:50 (42) (N/A) (N/A) (N/A)114:24 (3)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA07:10 (40)28:51 (41)02:21 (10)17:26 (43)00:00 (N/A)84:50 (45)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)114:24 (44)
Marina VUKOVIČ62:58+45:0903:16 (29)07:47 (13)22:56 (27)26:59 (23)36:23 (23)38:37 (23)40:38 (22)59:01 (28) (N/A)62:58 (31)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR03:16 (29)04:31 (9)15:09 (44)04:03 (17)09:24 (25)02:14 (39)02:01 (2)18:23 (43)00:00 (N/A)62:58 (45)
Tija MOČNIK+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Pika LOŽAR102:26+84:3712:48 (43)24:06 (35)26:33 (33)43:54 (36) (N/A)82:09 (40) (N/A) (N/A) (N/A)102:26 (1)
OŠ NOVE JARŠE12:48 (43)11:18 (29)02:27 (11)17:21 (42)00:00 (N/A)82:09 (44)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)102:26 (43)
Ema KŠELA+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Iva STAMENČIČ+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Neža TRUNK+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jelena CVETKOVIČ+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lara KNAFLIČ+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ DAVORINA JENKA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Eli MRAK+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Melisa MREVLJE+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nika KNEP+-18:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nina FOČIČ97:53+80:0403:20 (30)08:02 (14) (N/A)30:50 (28)80:55 (40)82:41 (41)85:59 (40)91:14 (40)94:48 (41)97:53 (44)
OŠ KAŠELJ03:20 (30)04:42 (12)00:00 (N/A)30:50 (45)50:05 (42)01:46 (28)03:18 (27)05:15 (29)03:34 (35)03:05 (40)