Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019
Kategorija: Učenke C

NIme / klubČasZaostanekS-5757-3333-3434-4545-5050-5858-3636-3737-3939-5555-F
1Vita MALUS27:30+00:0001:58 (4)02:50 (1)05:20 (1)08:56 (1)16:49 (3)19:14 (3)20:46 (2)22:31 (1)24:17 (1)26:20 (2)27:30 (3)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:58 (4)00:52 (1)02:30 (3)03:36 (3)07:53 (26)02:25 (2)01:32 (2)01:45 (3)01:46 (2)02:03 (2)01:10 (1)
2Tinka FERENC28:31+01:0102:14 (9)03:41 (8)06:07 (4)13:10 (5)16:36 (2)18:57 (1)20:44 (1)22:44 (2)24:47 (2)27:19 (3)28:31 (4)
OŠ POLJE02:14 (9)01:27 (16)02:26 (2)07:03 (17)03:26 (4)02:21 (1)01:47 (5)02:00 (4)02:03 (6)02:32 (3)01:12 (2)
3Sara NAMESTNIK30:40+03:1001:59 (6)03:33 (5)07:50 (13)11:37 (3)15:00 (1)19:00 (2)21:26 (3)23:58 (3)26:30 (3)29:08 (4)30:40 (5)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:59 (6)01:34 (19)04:17 (21)03:47 (4)03:23 (1)04:00 (24)02:26 (9)02:32 (5)02:32 (14)02:38 (6)01:32 (25)
4Timea KAZIĆ32:42+05:1202:19 (13)04:01 (13)06:49 (7)11:15 (2)17:06 (5)21:57 (5)23:27 (4)26:19 (4)28:33 (4)31:14 (5)32:42 (6)
OŠ NOVE JARŠE02:19 (13)01:42 (24)02:48 (9)04:26 (7)05:51 (24)04:51 (30)01:30 (1)02:52 (12)02:14 (10)02:41 (12)01:28 (20)
5Lucija KREMŽAR34:04+06:3402:27 (15)03:25 (4)05:43 (2)13:17 (6)16:50 (4)20:53 (4)23:56 (5)27:09 (5)29:30 (5)32:37 (6)34:04 (7)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:27 (15)00:58 (2)02:18 (1)07:34 (19)03:33 (5)04:03 (26)03:03 (12)03:13 (18)02:21 (12)03:07 (29)01:27 (16)
6Arabela KEKEC34:43+07:1303:27 (23)04:34 (18)11:48 (23)15:36 (9)19:00 (9)22:58 (7)25:26 (7)28:19 (7)30:33 (6)33:12 (7)34:43 (9)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:27 (23)01:07 (3)07:14 (38)03:48 (5)03:24 (2)03:58 (22)02:28 (10)02:53 (15)02:14 (10)02:39 (8)01:31 (24)
7Zala LOZAR40:04+12:3402:40 (18)03:55 (10)07:16 (8)14:03 (7)18:44 (8)23:57 (8)31:05 (12)33:42 (10)35:50 (7)38:31 (8)40:04 (11)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:40 (18)01:15 (12)03:21 (15)06:47 (13)04:41 (16)05:13 (33)07:08 (43)02:37 (6)02:08 (7)02:41 (12)01:33 (27)
8Iva PURG40:18+12:4802:47 (19)03:58 (11)10:31 (22)12:51 (4)17:43 (6)25:23 (10)28:43 (10)31:23 (9)36:05 (8)38:54 (9)40:18 (12)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:47 (19)01:11 (10)06:33 (34)02:20 (1)04:52 (19)07:40 (38)03:20 (14)02:40 (8)04:42 (29)02:49 (19)01:24 (9)
9Ema ERJAVEC40:20+12:5005:39 (34)07:55 (32)14:17 (31)19:10 (19)23:02 (16)25:58 (12)29:57 (11)34:14 (11)36:13 (9)38:56 (10)40:20 (13)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ05:39 (34)02:16 (29)06:22 (32)04:53 (8)03:52 (7)02:56 (3)03:59 (22)04:17 (28)01:59 (5)02:43 (14)01:24 (9)
10Anja LUZNAR42:04+14:3402:31 (16)04:25 (16)07:19 (9)14:16 (8)18:19 (7)22:09 (6)24:30 (6)27:57 (6)38:26 (11)40:27 (11)42:04 (14)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE02:31 (16)01:54 (25)02:54 (11)06:57 (14)04:03 (9)03:50 (19)02:21 (6)03:27 (22)10:29 (41)02:01 (1)01:37 (29)
11Ana Lenka BEDRAČ42:21+14:5102:04 (7)06:55 (29)09:26 (16)21:12 (22)25:03 (17)28:03 (15)32:02 (13)36:11 (14)38:10 (10)40:48 (12)42:21 (15)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:04 (7)04:51 (43)02:31 (4)11:46 (31)03:51 (6)03:00 (5)03:59 (22)04:09 (27)01:59 (5)02:38 (6)01:33 (27)
12Manca STANONIK44:19+16:4905:13 (31)09:50 (38)14:23 (32)16:45 (13)21:49 (13)29:24 (17)32:45 (15)35:27 (12)40:07 (13)42:58 (14)44:19 (18)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE05:13 (31)04:37 (42)04:33 (23)02:22 (2)05:04 (20)07:35 (37)03:21 (15)02:42 (10)04:40 (28)02:51 (20)01:21 (4)
13Tinkara BOSTIČ44:25+16:5502:39 (17)04:16 (15)09:00 (14)17:42 (15)26:58 (21)30:00 (18)33:25 (17)36:43 (15)39:33 (12)42:42 (13)44:25 (19)
OŠ KAŠELJ02:39 (17)01:37 (20)04:44 (24)08:42 (26)09:16 (33)03:02 (6)03:25 (17)03:18 (19)02:50 (20)03:09 (30)01:43 (32)
14Sara PUNČEC44:53+17:2301:45 (1)03:13 (3)05:49 (3)21:02 (20)25:44 (18)29:07 (16)33:03 (16)35:56 (13)40:12 (14)43:29 (15)44:53 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:45 (1)01:28 (17)02:36 (5)15:13 (33)04:42 (17)03:23 (10)03:56 (19)02:53 (15)04:16 (27)03:17 (31)01:24 (9)
15Lucija HOČEVAR45:37+18:0702:24 (14)05:33 (22)12:56 (28)17:59 (16)26:44 (20)30:12 (19)34:41 (18)37:20 (16)41:28 (16)44:09 (16)45:37 (21)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:24 (14)03:09 (36)07:23 (41)05:03 (9)08:45 (32)03:28 (13)04:29 (24)02:39 (7)04:08 (26)02:41 (12)01:28 (20)
16Ela KRUŠEC48:24+20:5402:16 (12)08:31 (33)12:43 (25)21:04 (21)25:51 (19)33:23 (22)36:48 (19)39:29 (18)44:13 (18)47:00 (17)48:24 (23)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:16 (12)06:15 (45)04:12 (20)08:21 (25)04:47 (18)07:32 (36)03:25 (17)02:41 (9)04:44 (30)02:47 (18)01:24 (9)
17Nika LJESKOVAC48:55+21:2502:15 (10)07:09 (30)09:47 (18)25:00 (24)29:40 (23)33:11 (21)37:01 (20)39:54 (19)44:02 (17)47:25 (19)48:55 (24)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:15 (10)04:54 (44)02:38 (6)15:13 (33)04:40 (15)03:31 (16)03:50 (18)02:53 (15)04:08 (26)03:23 (33)01:30 (22)
18Lola RAMOT50:15+22:4502:54 (21)04:34 (18)09:24 (15)16:27 (10)20:31 (10)24:15 (9)26:37 (8)30:00 (8)40:57 (15)47:17 (18)50:15 (25)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR02:54 (21)01:40 (23)04:50 (27)07:03 (17)04:04 (10)03:44 (17)02:22 (8)03:23 (20)10:57 (44)06:20 (45)02:58 (42)
19Hana MAMIČ52:29+24:5902:16 (12)03:39 (7)06:21 (5)26:24 (27)32:08 (24)35:14 (24)41:27 (23)45:12 (22)48:21 (21)51:00 (21)52:29 (26)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:16 (12)01:23 (15)02:42 (8)20:03 (40)05:44 (23)03:06 (7)06:13 (38)03:45 (25)03:09 (24)02:39 (8)01:29 (21)
20Minea LIPOVŠEK52:43+25:1307:07 (36)09:32 (37)12:49 (26)18:16 (17)28:30 (22)33:48 (23)37:45 (21)43:41 (21)46:33 (19)50:46 (20)52:43 (27)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ07:07 (36)02:25 (33)03:17 (14)05:27 (11)10:14 (36)05:18 (34)03:57 (20)05:56 (38)02:52 (21)04:13 (37)01:57 (37)
21Maša VUJAKLIJA53:00+25:3002:09 (8)03:42 (9)10:28 (21)18:28 (18)22:56 (15)26:27 (14)28:04 (9)39:04 (17)48:08 (20)51:10 (22)53:00 (28)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR02:09 (8)01:33 (18)06:46 (35)08:00 (20)04:28 (12)03:31 (16)01:37 (3)11:00 (46)09:04 (31)03:02 (25)01:50 (35)
22Zoja LIKAR54:23+26:5303:19 (22)04:59 (21)07:38 (11)16:33 (11)21:58 (14)26:01 (13)46:35 (28)47:55 (25)50:25 (23)52:58 (23)54:23 (29)
OŠ NOVE JARŠE03:19 (22)01:40 (23)02:39 (7)08:55 (27)05:25 (21)04:03 (26)20:34 (45)01:20 (1)02:30 (13)02:33 (4)01:25 (12)
23Živa KODER55:22+27:5201:58 (4)03:09 (2)07:40 (12)30:41 (32)35:16 (27)38:43 (27)44:30 (25)47:14 (24)49:32 (22)53:57 (24)55:22 (30)
OŠ KAŠELJ01:58 (4)01:11 (10)04:31 (22)23:01 (42)04:35 (14)03:27 (12)05:47 (36)02:44 (11)02:18 (11)04:25 (39)01:25 (12)
24Larisa ŠKERLAK58:25+30:5503:46 (25)04:58 (20)16:12 (33)32:30 (37)38:12 (32)41:12 (29)47:26 (29)51:14 (28)54:17 (25)56:57 (25)58:25 (31)
VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA03:46 (25)01:12 (11)11:14 (43)16:18 (37)05:42 (22)03:00 (5)06:14 (40)03:48 (26)03:03 (23)02:40 (9)01:28 (20)
25Teodora IVANOVIĆ60:13+32:4305:21 (33)06:30 (26)13:44 (29)17:39 (14)21:04 (12)25:41 (11)32:34 (14)41:14 (20)51:34 (24)57:15 (26)60:13 (32)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO05:21 (33)01:09 (4)07:14 (38)03:55 (6)03:25 (3)04:37 (29)06:53 (42)08:40 (40)10:20 (40)05:41 (41)02:58 (42)
26Manja KELEMINA60:27+32:5701:59 (6)03:37 (6)06:39 (6)16:40 (12)20:53 (11)32:09 (20)52:32 (32)54:03 (30)56:15 (27)59:12 (28)60:27 (33)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:59 (6)01:38 (21)03:02 (12)10:01 (28)04:13 (11)11:16 (41)20:23 (44)01:31 (2)02:12 (8)02:57 (22)01:15 (3)
27Špela TOMANIČ60:37+33:0715:03 (47)17:27 (48)20:51 (39)26:13 (26)36:31 (29)41:43 (30)45:49 (27)51:43 (29)54:25 (26)58:47 (27)60:37 (34)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ15:03 (47)02:24 (32)03:24 (16)05:22 (10)10:18 (37)05:12 (32)04:06 (23)05:54 (37)02:42 (18)04:22 (38)01:50 (35)
28Lea KOSI62:09+34:3909:37 (44)13:12 (43)17:02 (34)25:08 (25)35:15 (26)38:38 (26)44:50 (26)48:22 (26)57:37 (29)60:41 (29)62:09 (35)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ09:37 (44)03:35 (40)03:50 (18)08:06 (22)10:07 (35)03:23 (10)06:12 (37)03:32 (24)09:15 (34)03:04 (28)01:28 (20)
29Kaja FUČKA62:45+35:1503:52 (27)05:59 (24)09:32 (17)30:52 (34)37:15 (30)42:18 (31)47:56 (30)54:41 (31)57:40 (30)60:44 (30)62:45 (36)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:52 (27)02:07 (27)03:33 (17)21:20 (41)06:23 (25)05:03 (31)05:38 (34)06:45 (39)02:59 (22)03:04 (28)02:01 (38)
30Tamara REICHT62:57+35:2701:53 (2)04:00 (12)12:24 (24)28:20 (29)32:54 (25)36:21 (25)38:08 (22)49:03 (27)58:11 (31)61:15 (31)62:57 (37)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR01:53 (2)02:07 (27)08:24 (42)15:56 (35)04:34 (13)03:27 (12)01:47 (5)10:55 (45)09:08 (32)03:04 (28)01:42 (31)
31Alanya KOSI64:39+37:0903:38 (24)06:47 (28)22:02 (40)29:03 (30)37:29 (31)46:37 (33)51:32 (31)56:06 (32)58:51 (32)62:37 (32)64:39 (38)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR03:38 (24)03:09 (36)15:15 (45)07:01 (15)08:26 (30)09:08 (39)04:55 (25)04:34 (32)02:45 (19)03:46 (36)02:02 (39)
32Ela PIBERL66:12+38:4207:38 (38)20:30 (49)25:24 (42)32:28 (36)36:22 (28)40:10 (28)42:32 (24)45:56 (23)56:57 (28)63:13 (33)66:12 (39)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR07:38 (38)12:52 (50)04:54 (29)07:04 (18)03:54 (8)03:48 (18)02:22 (8)03:24 (21)11:01 (45)06:16 (44)02:59 (43)
33Zarja VERK71:45+44:1511:32 (46)15:01 (45)30:03 (44)36:40 (41)45:11 (35)54:27 (35)59:42 (36)64:07 (35)66:49 (33)70:18 (34)71:45 (40)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR11:32 (46)03:29 (39)15:02 (44)06:37 (12)08:31 (31)09:16 (40)05:15 (31)04:25 (30)02:42 (18)03:29 (35)01:27 (16)
34Sara KOSI72:32+45:0203:48 (26)04:58 (20)09:48 (19)26:36 (28)46:53 (37)60:35 (40)63:33 (39)66:30 (37)68:25 (34)71:07 (35)72:32 (41)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:48 (26)01:10 (6)04:50 (27)16:48 (38)20:17 (41)13:42 (43)02:58 (11)02:57 (16)01:55 (3)02:42 (13)01:25 (12)
35Natalija ZINDOVIĆ75:13+47:4305:18 (32)07:35 (31)10:26 (20)22:07 (23)45:48 (36)49:17 (34)54:57 (34)60:11 (33)70:47 (35)73:33 (36)75:13 (43)
OŠ NOVE JARŠE05:18 (32)02:17 (30)02:51 (10)11:41 (30)23:41 (47)03:29 (14)05:40 (35)05:14 (33)10:36 (43)02:46 (16)01:40 (30)
36Metka ŠMID JOSKA75:45+48:1505:08 (30)17:03 (47)22:46 (41)30:52 (34)54:07 (42)58:32 (38)63:48 (40)68:08 (38)70:50 (36)74:09 (37)75:45 (44)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR05:08 (30)11:55 (49)05:43 (30)08:06 (22)23:15 (46)04:25 (28)05:16 (32)04:20 (29)02:42 (18)03:19 (32)01:36 (28)
37Klara HEBAR76:28+48:5807:45 (39)08:55 (35)13:46 (30)30:40 (31)50:51 (39)64:32 (43)67:38 (43)70:36 (41)72:20 (38)75:04 (38)76:28 (45)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ07:45 (39)01:10 (6)04:51 (28)16:54 (39)20:11 (40)13:41 (42)03:06 (13)02:58 (17)01:44 (1)02:44 (15)01:24 (9)
38Sanela ŠERUGA78:08+50:3825:37 (48)29:13 (51)33:05 (45)41:15 (44)51:16 (40)54:39 (36)60:53 (37)64:22 (36)73:39 (39)76:41 (39)78:08 (46)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ25:37 (48)03:36 (41)03:52 (19)08:10 (24)10:01 (34)03:23 (10)06:14 (40)03:29 (23)09:17 (35)03:02 (25)01:27 (16)
39Zarja LEHNER79:38+52:0809:05 (42)20:57 (50)26:47 (43)34:57 (39)58:04 (44)62:18 (41)67:36 (42)72:07 (42)74:44 (40)78:11 (41)79:38 (47)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR09:05 (42)11:52 (48)05:50 (31)08:10 (24)23:07 (45)04:14 (27)05:18 (33)04:31 (31)02:37 (15)03:27 (34)01:27 (16)
40Mojca HABIČ80:16+52:4611:06 (45)13:27 (44)20:39 (38)31:48 (35)40:06 (34)45:59 (32)52:34 (33)61:17 (34)71:48 (37)77:15 (40)80:16 (48)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO11:06 (45)02:21 (31)07:12 (36)11:09 (29)08:18 (29)05:53 (35)06:35 (41)08:43 (42)10:31 (42)05:27 (40)03:01 (44)
41Ela ŽAGAR82:33+55:0306:37 (35)09:52 (39)17:13 (35)33:09 (38)53:55 (41)57:52 (37)63:07 (38)68:30 (39)77:45 (41)80:39 (42)82:33 (49)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA06:37 (35)03:15 (38)07:21 (40)15:56 (35)20:46 (43)03:57 (21)05:15 (31)05:23 (34)09:15 (34)02:54 (21)01:54 (36)
42Pina AUDIČ KOVAČIČ84:30+57:0008:36 (41)11:50 (41)19:08 (37)35:14 (40)55:57 (43)59:53 (39)65:02 (41)70:30 (40)79:55 (42)82:42 (43)84:30 (50)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR08:36 (41)03:14 (37)07:18 (39)16:06 (36)20:43 (42)03:56 (20)05:09 (28)05:28 (36)09:25 (37)02:47 (18)01:48 (33)
43Lejla LEMEŠ88:28+60:5804:14 (29)06:30 (26)12:56 (28)39:10 (42)59:58 (46)63:57 (42)69:05 (44)74:32 (43)83:55 (43)86:57 (44)88:28 (51)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR04:14 (29)02:16 (29)06:26 (33)26:14 (43)20:48 (44)03:59 (23)05:08 (27)05:27 (35)09:23 (36)03:02 (25)01:31 (24)
Tonja Čibej90:48+63:1802:53 (20)04:04 (14)07:21 (10)39:35 (43)50:11 (38)68:30 (44)73:45 (46)83:25 (45) (N/A) (N/A)90:48 (52)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE02:53 (20)01:11 (10)03:17 (14)32:14 (44)10:36 (39)18:19 (44)05:15 (31)09:40 (44)00:00 (N/A)00:00 (N/A)90:48 (53)
Tinkara KREK+-28:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Katja ŠAJHER KOVAČIČ39:10+11:40 (N/A)11:26 (40) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)39:10 (10)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)11:26 (47)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)39:10 (48)
Maruša PEŠUT99:16+71:4604:14 (29)05:34 (23) (N/A)51:16 (46)59:12 (45) (N/A)71:33 (45)80:17 (44)90:27 (44)96:23 (45)99:16 (53)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR04:14 (29)01:20 (14)00:00 (N/A)51:16 (46)07:56 (27)00:00 (N/A)71:33 (47)08:44 (43)10:10 (38)05:56 (43)02:53 (40)
Anastasja VITORMIR34:09+06:39 (N/A)06:34 (27) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)34:09 (8)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)06:34 (46)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)34:09 (47)
Zara GLAVNIK74:31+47:0107:38 (38)08:49 (34) (N/A) (N/A)38:42 (33) (N/A)56:44 (35) (N/A) (N/A) (N/A)74:31 (42)
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR07:38 (38)01:11 (10)00:00 (N/A)00:00 (N/A)38:42 (48)00:00 (N/A)56:44 (46)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)74:31 (52)
Tia BERTALANIČ+-28:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nina PEKOVIĆ+-28:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lara BERIŠA ZOREC43:09+15:39 (N/A)15:47 (46) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)43:09 (17)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)15:47 (51)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)43:09 (50)
Astrid STANEK REHER42:44+15:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)42:44 (16)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)42:44 (49)
Sabina KERANOVIĆ46:36+19:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)46:36 (22)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)46:36 (51)
Katja PESTOTNIK100:49+73:1909:20 (43)12:28 (42)17:17 (36)49:46 (45)60:09 (47)78:33 (45)83:41 (48) (N/A) (N/A) (N/A)100:49 (1)
OŠ NOVE JARŠE09:20 (43)03:08 (34)04:49 (25)32:29 (45)10:23 (38)18:24 (45)05:08 (27)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)100:49 (46)
Taja MERKUŠ103:13+75:4308:15 (40)09:32 (37) (N/A)55:03 (47)63:10 (48) (N/A)75:32 (47)84:14 (46)94:25 (45)100:10 (1)103:13 (2)
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR08:15 (40)01:17 (13)00:00 (N/A)55:03 (47)08:07 (28)00:00 (N/A)75:32 (48)08:42 (41)10:11 (39)05:45 (42)03:03 (45)