Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 4. 5. 2019
Kategorija: M 60

NIme / klubČasZaostanekS-5050-4747-3232-5454-6262-3434-6767-6363-3636-5959-3939-6060-4545-4242-6161-F
1Peter Müller58:45+00:0001:50 (1)05:46 (1)08:28 (1)11:36 (1)16:53 (1)24:04 (1)30:34 (1)34:32 (1)36:39 (1)44:36 (3)47:50 (3)49:14 (4)51:30 (5)53:33 (7)56:48 (12)58:45 (13)
Bike-O NWS01:50 (1)03:56 (1)02:42 (3)03:08 (4)05:17 (2)07:11 (4)06:30 (1)03:58 (1)02:07 (1)07:57 (1)03:14 (1)01:24 (1)02:16 (1)02:03 (4)03:15 (1)01:57 (2)
2Walter Dravetz67:10+08:2502:14 (3)06:36 (3)10:00 (4)13:16 (4)19:40 (5)26:47 (4)34:07 (4)39:13 (4)41:27 (3)51:09 (5)54:55 (4)56:51 (5)59:28 (6)61:30 (8)65:10 (13)67:10 (15)
OLC Graz02:14 (3)04:22 (5)03:24 (9)03:16 (5)06:24 (8)07:07 (3)07:20 (6)05:06 (5)02:14 (2)09:42 (3)03:46 (6)01:56 (7)02:37 (9)02:02 (2)03:40 (3)02:00 (3)
3Johann Luttenberger70:10+11:2502:25 (8)07:36 (7)10:40 (6)13:59 (6)19:18 (3)25:15 (3)33:15 (3)38:01 (2)40:43 (2)50:33 (4)55:37 (5)57:32 (6)60:01 (7)64:01 (9)67:47 (14)70:10 (16)
HSV Feldbach02:25 (8)05:11 (9)03:04 (5)03:19 (7)05:19 (3)05:57 (1)08:00 (11)04:46 (4)02:42 (10)09:50 (5)05:04 (20)01:55 (6)02:29 (5)04:00 (17)03:46 (4)02:23 (9)
4Esbjörn Andrén71:32+12:4702:55 (11)07:11 (6)11:12 (10)14:18 (7)19:30 (4)29:11 (5)35:48 (5)41:14 (5)43:44 (5)54:38 (8)57:59 (8)59:34 (7)62:16 (8)65:52 (11)69:20 (15)71:32 (17)
Kvarnsvedens GoIF OK02:55 (11)04:16 (3)04:01 (13)03:06 (3)05:12 (1)09:41 (12)06:37 (2)05:26 (8)02:30 (6)10:54 (9)03:21 (2)01:35 (3)02:42 (10)03:36 (15)03:28 (2)02:12 (6)
5Rudolf Schwarz71:57+13:1202:18 (5)06:53 (4)09:49 (2)13:13 (3)20:35 (7)30:45 (6)37:37 (6)41:39 (6)43:59 (6)53:47 (7)57:45 (7)61:03 (9)63:46 (10)65:49 (10)69:49 (16)71:57 (18)
HSV Feldbach02:18 (5)04:35 (6)02:56 (4)03:24 (9)07:22 (12)10:10 (13)06:52 (3)04:02 (2)02:20 (5)09:48 (4)03:58 (9)03:18 (21)02:43 (12)02:03 (4)04:00 (6)02:08 (4)
6Tamas Janko75:26+16:4102:24 (7)07:55 (9)10:26 (5)13:31 (5)19:45 (6)34:06 (10)41:57 (10)47:07 (9)49:56 (9)58:54 (9)62:25 (9)64:04 (10)66:27 (11)68:22 (12)73:06 (17)75:26 (19)
HSV Pinkafeld02:24 (7)05:31 (12)02:31 (1)03:05 (2)06:14 (7)14:21 (16)07:51 (10)05:10 (6)02:49 (11)08:58 (2)03:31 (4)01:39 (4)02:23 (2)01:55 (1)04:44 (9)02:20 (8)
7Keith Dawson78:38+19:5302:15 (4)08:14 (10)10:56 (7)14:20 (8)24:49 (12)33:07 (9)40:09 (9)44:52 (8)47:08 (8)59:53 (11)65:09 (11)66:50 (12)69:22 (13)72:53 (14)76:43 (18)78:38 (20)
OLT Transdanubien02:15 (4)05:59 (15)02:42 (3)03:24 (9)10:29 (18)08:18 (9)07:02 (5)04:43 (3)02:16 (3)12:45 (15)05:16 (22)01:41 (5)02:32 (6)03:31 (12)03:50 (5)01:55 (1)
8Paul Grün80:11+21:2602:40 (10)07:50 (8)11:12 (10)14:38 (9)22:32 (9)30:56 (7)38:28 (7)44:09 (7)47:02 (7)59:39 (10)63:45 (10)66:12 (11)69:17 (12)72:53 (14)77:34 (19)80:11 (21)
OLZentrum Union Waldviertel02:40 (10)05:10 (8)03:22 (8)03:26 (10)07:54 (15)08:24 (10)07:32 (8)05:41 (9)02:53 (12)12:37 (14)04:06 (11)02:27 (12)03:05 (16)03:36 (15)04:41 (8)02:37 (14)
9Bruno Legrand80:51+22:0602:22 (6)07:05 (5)11:07 (8)14:58 (10)21:39 (8)37:56 (11)44:51 (11)50:13 (11)52:31 (11)63:05 (12)66:30 (12)68:00 (13)71:03 (14)73:54 (15)78:25 (20)80:51 (22)
ECHO73 CHAMBERY02:22 (6)04:43 (7)04:02 (15)03:51 (11)06:41 (9)16:17 (18)06:55 (4)05:22 (7)02:18 (4)10:34 (8)03:25 (3)01:30 (2)03:03 (14)02:51 (6)04:31 (7)02:26 (10)
10Valentin Pindner88:58+30:1303:07 (13)08:25 (11)12:02 (11)15:56 (11)22:59 (11)31:13 (8)39:20 (8)47:16 (10)50:25 (10)65:13 (13)70:10 (13)72:31 (14)75:14 (15)78:48 (16)86:19 (21)88:58 (23)
HSV OL Wiener Neustadt03:07 (13)05:18 (10)03:37 (10)03:54 (12)07:03 (10)08:14 (8)08:07 (12)07:56 (16)03:09 (16)14:48 (18)04:57 (18)02:21 (10)02:43 (12)03:34 (13)07:31 (16)02:39 (16)
11Günther Dobnik101:21+42:3604:07 (20)10:23 (15)16:23 (16)20:58 (16)31:51 (18)41:15 (12)51:46 (13)59:25 (13)62:37 (13)74:58 (15)79:38 (15)82:28 (17)85:39 (18)88:58 (17)98:08 (22)101:21 (1)
OLCU Viktring04:07 (20)06:16 (16)06:00 (20)04:35 (17)10:53 (19)09:24 (11)10:31 (21)07:39 (14)03:12 (17)12:21 (13)04:40 (16)02:50 (17)03:11 (17)03:19 (11)09:10 (17)03:13 (19)
12Christian Wendler105:01+46:1604:00 (19)11:08 (16)21:36 (20)26:32 (21)34:11 (19)41:36 (13)52:14 (14)65:36 (17)68:44 (17)81:38 (18)85:49 (18)88:44 (19)94:10 (20)97:23 (20)102:29 (1)105:01 (2)
SV Wissenschaft Quedlinburg04:00 (19)07:08 (19)10:28 (22)04:56 (20)07:39 (14)07:25 (6)10:38 (22)13:22 (22)03:08 (15)12:54 (16)04:11 (12)02:55 (19)05:26 (23)03:13 (9)05:06 (13)02:32 (13)
13Karl Thier106:49+48:0403:15 (15)09:05 (13)12:22 (12)17:20 (12)22:54 (10)41:54 (14)50:44 (12)56:32 (12)59:37 (12)71:22 (14)75:34 (14)78:33 (15)81:07 (16)89:09 (18)104:39 (3)106:49 (3)
HSV Feldbach03:15 (15)05:50 (13)03:17 (6)04:58 (21)05:34 (4)19:00 (21)08:50 (13)05:48 (10)03:05 (13)11:45 (11)04:12 (13)02:59 (20)02:34 (7)08:02 (21)15:30 (20)02:10 (5)
14Zoltán Kiss106:55+48:1005:31 (21)12:02 (17)16:55 (17)22:41 (17)37:07 (21)44:32 (15)54:01 (16)62:40 (16)67:02 (16)82:21 (19)87:24 (19)90:18 (20)94:49 (21)98:05 (21)103:38 (2)106:55 (4)
MTBO Hungary05:31 (21)06:31 (17)04:53 (18)05:46 (23)14:26 (22)07:25 (6)09:29 (16)08:39 (18)04:22 (21)15:19 (19)05:03 (19)02:54 (18)04:31 (22)03:16 (10)05:33 (14)03:17 (21)
15Stuart Norman108:49+50:0403:29 (17)09:27 (14)13:38 (13)17:40 (13)30:29 (16)44:34 (16)54:12 (17)60:49 (14)66:58 (15)86:10 (20)90:37 (20)94:04 (21)98:30 (22)101:39 (1)106:31 (4)108:49 (5)
BAOC03:29 (17)05:58 (14)04:11 (16)04:02 (14)12:49 (21)14:05 (15)09:38 (17)06:37 (12)06:09 (23)19:12 (21)04:27 (15)03:27 (22)04:26 (21)03:09 (7)04:52 (10)02:18 (7)
16Peter Fandl109:51+51:0605:51 (22)12:29 (18)15:50 (15)20:18 (15)26:02 (13)44:49 (17)53:51 (15)62:04 (15)65:10 (14)75:38 (16)80:00 (16)82:10 (16)84:46 (17)90:59 (19)107:11 (5)109:51 (6)
LZ OMAHA05:51 (22)06:38 (18)03:21 (7)04:28 (16)05:44 (5)18:47 (20)09:02 (14)08:13 (17)03:06 (14)10:28 (6)04:22 (14)02:10 (9)02:36 (8)06:13 (19)16:12 (22)02:40 (17)
17Wolfgang Gartlgruber115:58+57:1303:03 (12)14:38 (21)18:39 (19)22:48 (19)29:59 (15)49:41 (20)58:55 (20)67:36 (19)70:09 (18)80:43 (17)84:39 (17)87:26 (18)89:52 (19)98:14 (22)113:28 (6)115:58 (7)
HSV Pinkafeld03:03 (12)11:35 (22)04:01 (13)04:09 (15)07:11 (11)19:42 (22)09:14 (15)08:41 (19)02:33 (7)10:34 (8)03:56 (8)02:47 (16)02:26 (4)08:22 (22)15:14 (19)02:30 (12)
18Mirko Vodovnik116:57+58:1203:11 (14)08:33 (12)14:00 (14)18:51 (14)26:24 (14)46:35 (18)58:53 (19)68:45 (20)71:58 (19)93:01 (23)97:45 (23)100:07 (1)103:49 (2)109:26 (4)114:28 (7)116:57 (8)
OK Slovenj Gradec03:11 (14)05:22 (11)05:27 (19)04:51 (19)07:33 (13)20:11 (23)12:18 (23)09:52 (21)03:13 (18)21:03 (22)04:44 (17)02:22 (11)03:42 (18)05:37 (18)05:02 (12)02:29 (11)
19Hartwig Rogl123:08+64:2303:32 (18)13:25 (20)17:27 (18)22:45 (18)31:30 (17)47:39 (19)57:48 (18)67:29 (18)72:24 (20)88:06 (21)93:32 (21)99:50 (23)103:44 (1)107:44 (3)119:53 (8)123:08 (9)
Naturfreunde Seekirchen03:32 (18)09:53 (21)04:02 (15)05:18 (22)08:45 (16)16:09 (17)10:09 (19)09:41 (20)04:55 (22)15:42 (20)05:26 (23)06:18 (23)03:54 (20)04:00 (17)12:09 (18)03:15 (20)
20Andreas Hochreiter125:10+66:2502:34 (9)17:20 (22)22:11 (21)26:13 (20)36:14 (20)52:44 (21)63:09 (21)71:01 (21)74:24 (21)88:43 (22)93:54 (22)96:24 (22)99:29 (23)106:51 (2)122:32 (9)125:10 (10)
HSV OL Wiener Neustadt02:34 (9)14:46 (23)04:51 (17)04:02 (14)10:01 (17)16:30 (19)10:25 (20)07:52 (15)03:23 (19)14:19 (17)05:11 (21)02:30 (13)03:05 (16)07:22 (20)15:41 (21)02:38 (15)
21Silvano Tonolo130:44+71:5931:47 (23)36:07 (23)45:13 (23)48:31 (23)61:01 (23)71:17 (23)78:50 (23)96:41 (23)99:15 (23)110:29 (2)114:33 (2)117:10 (3)120:10 (4)122:33 (6)127:33 (11)130:44 (11)
ASD Erebus Orientamento Vicenza31:47 (23)04:20 (4)09:06 (21)03:18 (6)12:30 (20)10:16 (14)07:33 (9)17:51 (23)02:34 (8)11:14 (10)04:04 (10)02:37 (14)03:00 (13)02:23 (5)05:00 (11)03:11 (18)
22Steffen Breitwieser131:40+72:5503:27 (16)12:49 (19)32:43 (22)37:32 (22)52:52 (22)60:42 (22)70:33 (22)77:55 (22)81:23 (22)104:04 (1)107:43 (1)109:51 (2)113:44 (3)116:54 (5)123:35 (10)131:40 (12)
SV Wissenschaft Quedlinburg03:27 (16)09:22 (20)19:54 (23)04:49 (18)15:20 (23)07:50 (7)09:51 (18)07:22 (13)03:28 (20)22:41 (23)03:39 (5)02:08 (8)03:53 (19)03:10 (8)06:41 (15)08:05 (22)
Siegfried Seiner+-59:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orienteering Klosterneuburg00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Walter Rahm65:36+06:5102:13 (2)06:13 (2)09:52 (3)12:52 (2)18:37 (2)25:07 (2)32:39 (2)38:46 (3)41:28 (4)53:37 (6)57:33 (6)60:16 (8)62:40 (9) (N/A) (N/A)65:36 (14)
OLG Pfäffikon02:13 (2)04:00 (2)03:39 (11)03:00 (1)05:45 (6)06:30 (2)07:32 (8)06:07 (11)02:42 (10)12:09 (12)03:56 (8)02:43 (15)02:24 (3)00:00 (N/A)00:00 (N/A)65:36 (23)