Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 5. 5. 2019
Kategorija: M 40

NIme / klubČasZaostanekS-5959-3737-3131-3434-3232-3535-5555-4949---------------F
1Dietmar Dörfler129:18+00:0009:01 (4)10:50 (4)13:51 (3)15:27 (3)19:12 (2)26:48 (2)36:43 (1)44:16 (1)52:14 (1)61:10 (1)66:19 (1)75:01 (1)78:12 (2)83:54 (5)89:37 (5)95:06 (4)101:47 (1)105:58 (1)111:52 (1)119:15 (1)124:11 (1)126:29 (1)129:18 (1)
GO Harzberg09:01 (4)01:49 (1)03:01 (3)01:36 (1)03:45 (1)07:36 (1)09:55 (1)07:33 (1)07:58 (1)08:56 (2)05:09 (3)08:42 (1)03:11 (1)05:42 (1)05:43 (4)05:29 (1)06:41 (1)04:11 (1)05:54 (4)07:23 (1)04:56 (1)02:18 (1)02:49 (3)
2Alexandre Falq155:21+26:0308:18 (2)10:17 (2)13:12 (2)15:15 (2)19:53 (3)29:03 (4)43:13 (4)54:51 (3)64:54 (3)76:22 (3)81:18 (3)90:54 (3)94:43 (4)102:18 (1)107:56 (1)115:48 (1)123:48 (2)129:26 (2)134:35 (2)144:07 (2)150:21 (2)152:55 (2)155:21 (2)
Boussole en Forez08:18 (2)01:59 (4)02:55 (1)02:03 (6)04:38 (6)09:10 (6)14:10 (5)11:38 (5)10:03 (4)11:28 (5)04:56 (1)09:36 (4)03:49 (3)07:35 (2)05:38 (2)07:52 (3)08:00 (2)05:38 (3)05:09 (2)09:32 (2)06:14 (4)02:34 (3)02:26 (1)
3Hans Borsitzky158:19+29:0108:33 (3)10:27 (3)13:52 (4)15:44 (4)20:17 (4)29:02 (3)41:58 (3)58:23 (6)68:17 (5)76:25 (4)82:29 (4)92:04 (4)96:01 (5)103:46 (2)109:12 (2)117:27 (2)125:39 (3)131:42 (3)137:25 (3)147:24 (3)153:07 (3)155:33 (3)158:19 (3)
HSV OL Wiener Neustadt08:33 (3)01:54 (2)03:25 (4)01:52 (4)04:33 (5)08:45 (4)12:56 (2)16:25 (7)09:54 (3)08:08 (1)06:04 (6)09:35 (3)03:57 (4)07:45 (4)05:26 (1)08:15 (4)08:12 (3)06:03 (4)05:43 (3)09:59 (3)05:43 (3)02:26 (2)02:46 (2)
4Ágoston Ember176:26+47:0810:36 (5)14:18 (6)18:37 (6)20:23 (6)24:35 (6)33:11 (6)48:45 (6)57:50 (5)69:30 (6)79:44 (6)85:33 (6)97:26 (6)101:38 (1)110:46 (4)119:43 (4)127:35 (3)136:56 (4)142:01 (4)147:07 (4)165:07 (4)170:35 (4)173:22 (4)176:26 (4)
MTBO Hungary10:36 (5)03:42 (6)04:19 (6)01:46 (3)04:12 (3)08:36 (3)15:34 (6)09:05 (4)11:40 (5)10:14 (4)05:49 (5)11:53 (6)04:12 (6)09:08 (6)08:57 (6)07:52 (3)09:21 (4)05:05 (2)05:06 (1)18:00 (4)05:28 (2)02:47 (4)03:04 (4)
Marko Zanoškar+-130:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Slovenj Gradec00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Thorwart+-130:4215:30 (7)19:31 (7)26:29 (7)29:57 (7)37:59 (7)52:03 (7)74:38 (7)89:08 (7) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Preetzer TSV15:30 (7)04:01 (7)06:58 (7)03:28 (7)08:02 (7)14:04 (7)22:35 (7)14:30 (6)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alexandr Toloch+-130:4207:46 (1)09:56 (1)12:52 (1)14:32 (1)18:30 (1)26:22 (1)40:24 (2)48:13 (2)58:05 (2)68:11 (2)73:21 (2)82:06 (2)85:47 (3)93:50 (6)99:31 (6) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Gigant orienteering07:46 (1)02:10 (5)02:56 (2)01:40 (2)03:58 (2)07:52 (2)14:02 (4)07:49 (2)09:52 (2)10:06 (3)05:10 (4)08:45 (2)03:41 (2)08:03 (5)05:41 (3)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Milan Rovenský+-130:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLT Transdanubien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Samo Cokan+-130:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Slovenj Gradec00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Pierre Kaltenbacher51:03+-79:45 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)51:03 (5)
HSV OL Wiener Neustadt00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)51:03 (5)
Julijan Klančnik+-130:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Slovenj Gradec00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gignac Philippe+-130:4211:07 (6)13:06 (5)16:49 (5)18:52 (5)23:24 (5)32:33 (5)45:54 (5)54:58 (4)67:35 (4)79:40 (5)84:48 (5)95:08 (5)99:13 (6)106:55 (3)113:31 (3) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
BOL D'AIR11:07 (6)01:59 (4)03:43 (5)02:03 (6)04:32 (4)09:09 (5)13:21 (3)09:04 (3)12:37 (6)12:05 (6)05:08 (2)10:20 (5)04:05 (5)07:42 (3)06:36 (5)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mikael Nolakers+-130:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Kvarnsvedens GoIF OK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)