Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 5. 5. 2019
Kategorija: M 50

NIme / klubČasZaostanekS-5959-3131-3434-3232-3535-3636-5555-4949-4040-5656-4242-4343-4444-4848-4545-6666-4747-5050-5252-6262-6363-F
1Manfred Stockmayer112:29+00:0009:43 (2)13:13 (2)14:52 (2)18:55 (2)30:07 (3)39:12 (2)40:12 (1)48:24 (1)54:36 (4)57:55 (6)63:03 (7)67:25 (7)74:37 (8)77:31 (8)84:31 (14)90:27 (16)95:16 (16)102:26 (1)104:33 (1)107:38 (1)110:08 (1)112:29 (1)
HSV OL Wiener Neustadt09:43 (2)03:30 (1)01:39 (1)04:03 (2)11:12 (11)09:05 (1)01:00 (1)08:12 (1)06:12 (1)03:19 (1)05:08 (1)04:22 (1)07:12 (1)02:54 (1)07:00 (1)05:56 (1)04:49 (1)07:10 (1)02:07 (1)03:05 (1)02:30 (1)02:21 (1)
2Christer Morell132:36+20:0711:48 (10)16:56 (11)18:57 (11)24:19 (11)33:54 (10)44:55 (7)46:09 (6)55:10 (4)62:43 (8)66:29 (10)72:52 (10)78:28 (10)86:17 (11)90:01 (11)98:29 (16)105:19 (2)111:29 (2)120:26 (3)123:27 (2)127:00 (2)129:43 (2)132:36 (3)
OK Kare11:48 (10)05:08 (12)02:01 (6)05:22 (10)09:35 (4)11:01 (2)01:14 (3)09:01 (2)07:33 (5)03:46 (3)06:23 (3)05:36 (5)07:49 (2)03:44 (6)08:28 (2)06:50 (3)06:10 (10)08:57 (4)03:01 (3)03:33 (3)02:43 (3)02:53 (5)
3Klaus Kramer137:15+24:4610:04 (4)14:43 (6)16:51 (6)21:42 (6)31:34 (7)44:17 (5)45:52 (5)56:00 (6)64:34 (10)68:22 (11)75:24 (12)80:33 (12)89:36 (12)93:34 (13)102:30 (2)109:20 (4)115:29 (4)124:21 (4)127:19 (3)131:20 (3)134:27 (3)137:15 (4)
GO Harzberg10:04 (4)04:39 (10)02:08 (9)04:51 (8)09:52 (8)12:43 (6)01:35 (6)10:08 (7)08:34 (10)03:48 (4)07:02 (4)05:09 (2)09:03 (7)03:58 (8)08:56 (5)06:50 (3)06:09 (9)08:52 (2)02:58 (2)04:01 (4)03:07 (6)02:48 (2)
4Boris Bauman138:50+26:2108:40 (1)12:29 (1)14:31 (1)18:50 (1)27:00 (1)39:04 (1)40:57 (2)52:30 (3)60:15 (6)64:22 (8)70:10 (8)77:20 (9)85:26 (9)88:52 (9)98:04 (15)104:59 (1)110:13 (1)119:41 (2)129:55 (4)133:16 (4)136:01 (4)138:50 (5)
Mariborski orientacijski klub08:40 (1)03:49 (3)02:02 (7)04:19 (3)08:10 (1)12:04 (4)01:53 (8)11:33 (13)07:45 (7)04:07 (7)05:48 (2)07:10 (14)08:06 (3)03:26 (3)09:12 (6)06:55 (4)05:14 (3)09:28 (6)10:14 (16)03:21 (2)02:45 (4)02:49 (3)
5Magnus Aasa145:00+32:3110:56 (8)14:41 (4)16:27 (3)20:47 (3)29:20 (2)41:44 (3)43:15 (3)52:22 (2)60:15 (6)63:53 (7)71:39 (9)77:02 (8)86:01 (10)89:34 (10)100:32 (1)108:19 (3)114:25 (3)129:59 (5)133:57 (5)138:45 (5)141:56 (5)145:00 (6)
OK Kullingshof10:56 (8)03:45 (2)01:46 (2)04:20 (4)08:33 (2)12:24 (5)01:31 (4)09:07 (3)07:53 (8)03:38 (2)07:46 (7)05:23 (3)08:59 (6)03:33 (4)10:58 (9)07:47 (7)06:06 (7)15:34 (15)03:58 (12)04:48 (10)03:11 (8)03:04 (6)
6Miro Šalamun147:07+34:3811:12 (9)15:05 (7)17:04 (7)21:26 (4)31:12 (5)43:14 (4)45:17 (4)55:11 (5)61:59 (7)66:11 (9)73:50 (11)79:22 (11)89:37 (13)93:19 (12)104:46 (3)112:22 (5)118:55 (5)132:47 (7)136:17 (7)140:26 (6)143:45 (6)147:07 (7)
Orientacijski Klub Polaris11:12 (9)03:53 (4)01:59 (4)04:22 (5)09:46 (6)12:02 (3)02:03 (9)09:54 (4)06:48 (2)04:12 (8)07:39 (6)05:32 (4)10:15 (13)03:42 (5)11:27 (10)07:36 (6)06:33 (12)13:52 (14)03:30 (8)04:09 (5)03:19 (10)03:22 (8)
7Günter Kradischnig148:01+35:3210:14 (6)15:21 (8)17:35 (8)22:25 (8)32:43 (8)45:31 (8)47:09 (8)57:11 (8)66:13 (11)70:37 (13)80:13 (16)86:04 (15)94:15 (14)98:19 (15)107:55 (5)115:23 (6)121:15 (6)132:06 (6)135:22 (6)140:58 (7)144:21 (7)148:01 (8)
OLC Graz10:14 (6)05:07 (11)02:14 (11)04:50 (7)10:18 (9)12:48 (7)01:38 (7)10:02 (6)09:02 (13)04:24 (10)09:36 (11)05:51 (6)08:11 (4)04:04 (10)09:36 (7)07:28 (5)05:52 (5)10:51 (11)03:16 (5)05:36 (14)03:23 (11)03:40 (13)
8Herwig Allwinger148:22+35:5310:14 (6)16:13 (10)18:44 (10)23:25 (9)33:05 (9)48:18 (10)50:28 (10)60:38 (10)67:29 (12)72:21 (15)79:55 (15)86:08 (16)95:32 (16)99:55 (16)109:39 (6)117:30 (7)123:52 (7)133:28 (8)136:51 (8)141:30 (8)145:02 (8)148:22 (9)
Leibnitzer AC -Orienteering10:14 (6)05:59 (15)02:31 (12)04:41 (6)09:40 (5)15:13 (11)02:10 (10)10:10 (8)06:51 (3)04:52 (13)07:34 (5)06:13 (10)09:24 (10)04:23 (11)09:44 (8)07:51 (9)06:22 (11)09:36 (8)03:23 (6)04:39 (7)03:32 (13)03:20 (7)
9Laurenz Forstinger148:40+36:1110:33 (7)14:43 (6)16:33 (4)22:06 (7)30:51 (4)44:22 (6)46:53 (7)56:55 (7)64:31 (9)68:24 (12)79:19 (13)85:22 (13)94:52 (15)98:05 (14)106:35 (4)121:12 (8)126:11 (8)135:08 (9)138:18 (9)143:07 (9)145:49 (9)148:40 (10)
HSV Aigen10:33 (7)04:10 (6)01:50 (3)05:33 (14)08:45 (3)13:31 (8)02:31 (12)10:02 (6)07:36 (6)03:53 (5)10:55 (14)06:03 (9)09:30 (11)03:13 (2)08:30 (3)14:37 (15)04:59 (2)08:57 (4)03:10 (4)04:49 (11)02:42 (2)02:51 (4)
10Dušan Petrovič156:58+44:2911:49 (11)16:13 (10)18:16 (9)23:39 (10)36:28 (12)56:13 (12)58:34 (12)69:22 (12)76:48 (15)81:13 (17)90:41 (18)97:14 (18)105:29 (2)109:29 (2)118:07 (7)126:25 (9)132:13 (9)141:49 (10)145:21 (10)150:07 (10)153:18 (10)156:58 (12)
Orientacijski Klub Polaris11:49 (11)04:24 (8)02:03 (8)05:23 (11)12:49 (16)19:45 (13)02:21 (11)10:48 (12)07:26 (4)04:25 (11)09:28 (10)06:33 (11)08:15 (5)04:00 (9)08:38 (4)08:18 (11)05:48 (4)09:36 (8)03:32 (9)04:46 (9)03:11 (8)03:40 (13)
11Ewald Glatz160:11+47:4214:28 (15)18:39 (14)20:53 (13)24:55 (12)35:47 (11)50:18 (11)53:39 (11)64:13 (11)72:12 (14)77:09 (16)86:57 (17)93:37 (17)103:34 (1)107:23 (1)121:41 (8)129:32 (10)135:39 (10)144:46 (11)148:52 (11)153:29 (11)156:36 (11)160:11 (13)
OLC Graz14:28 (15)04:11 (7)02:14 (11)04:02 (1)10:52 (10)14:31 (9)03:21 (15)10:34 (10)07:59 (9)04:57 (14)09:48 (12)06:40 (13)09:57 (12)03:49 (7)14:18 (14)07:51 (9)06:07 (8)09:07 (5)04:06 (13)04:37 (6)03:07 (6)03:35 (11)
12Danilo Gramaccia179:54+67:2513:06 (13)17:14 (12)19:54 (12)30:59 (16)43:05 (14)68:18 (15)69:29 (14)79:45 (14)89:54 (16)94:10 (18)104:31 (1)113:32 (1)122:56 (3)127:20 (3)140:11 (9)148:29 (11)154:22 (11)164:43 (12)168:16 (12)173:02 (12)176:19 (12)179:54 (14)
ASD Sempierdo orienteering Maniago13:06 (13)04:08 (5)02:40 (15)11:05 (21)12:06 (12)25:13 (17)01:11 (2)10:16 (9)10:09 (14)04:16 (9)10:21 (13)09:01 (16)09:24 (10)04:24 (12)12:51 (12)08:18 (11)05:53 (6)10:21 (9)03:33 (10)04:46 (9)03:17 (9)03:35 (11)
13Miklós Mets191:35+79:0612:15 (12)18:20 (13)21:02 (14)27:30 (13)44:33 (16)68:04 (14)71:45 (15)85:51 (15)97:29 (19)102:39 (1)111:39 (3)118:14 (3)130:03 (5)135:34 (5)147:12 (10)156:20 (12)163:32 (12)174:26 (13)178:05 (13)183:39 (13)187:29 (13)191:35 (15)
ÖTK Wien12:15 (12)06:05 (16)02:42 (16)06:28 (16)17:03 (20)23:31 (16)03:41 (17)14:06 (17)11:38 (16)05:10 (16)09:00 (9)06:35 (12)11:49 (14)05:31 (15)11:38 (11)09:08 (12)07:12 (14)10:54 (12)03:39 (11)05:34 (13)03:50 (14)04:06 (14)
14István Dankó193:40+81:1114:47 (17)23:43 (19)26:15 (19)32:48 (19)45:36 (18)61:45 (13)64:56 (13)78:16 (13)90:00 (17)95:01 (19)110:43 (2)116:46 (2)128:38 (4)133:15 (4)147:26 (11)160:29 (13)167:31 (13)177:53 (14)181:20 (14)186:42 (14)190:10 (14)193:40 (16)
MTBO Hungary14:47 (17)08:56 (21)02:32 (13)06:33 (17)12:48 (15)16:09 (12)03:11 (14)13:20 (16)11:44 (17)05:01 (15)15:42 (16)06:03 (9)11:52 (15)04:37 (13)14:11 (13)13:03 (14)07:02 (13)10:22 (10)03:27 (7)05:22 (12)03:28 (12)03:30 (9)
15Walter Reiner216:43+104:1415:21 (18)21:42 (17)24:16 (17)30:07 (15)44:54 (17)77:10 (17)80:38 (17)93:17 (17)101:57 (1)106:49 (3)122:53 (4)130:48 (4)140:10 (6)145:18 (6)161:29 (12)172:06 (14)179:46 (14)193:28 (15)197:48 (15)204:14 (15)212:03 (15)216:43 (17)
Naturfreunde Villach - Orienteering15:21 (18)06:21 (17)02:34 (14)05:51 (15)14:47 (18)32:16 (19)03:28 (16)12:39 (14)08:40 (11)04:52 (13)16:04 (17)07:55 (15)09:22 (8)05:08 (14)16:11 (15)10:37 (13)07:40 (15)13:42 (13)04:20 (14)06:26 (15)07:49 (16)04:40 (15)
16Helmut Tanner257:43+145:1420:26 (20)26:51 (20)34:17 (21)41:15 (21)56:15 (20)77:27 (18)81:36 (18)96:08 (18)110:17 (2)116:50 (4)134:00 (6)143:19 (6)155:55 (7)162:25 (7)183:13 (13)199:26 (15)209:03 (15)231:32 (16)237:59 (16)245:41 (16)251:33 (16)257:43 (18)
OLCU Viktring20:26 (20)06:25 (18)07:26 (21)06:58 (18)15:00 (19)21:12 (14)04:09 (19)14:32 (18)14:09 (19)06:33 (18)17:10 (18)09:19 (17)12:36 (16)06:30 (16)20:48 (16)16:13 (16)09:37 (16)22:29 (16)06:27 (15)07:42 (16)05:52 (15)06:10 (16)
François Lorang+-113:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
co colmar00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jean-charles Lalevee+-113:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
YCONE SENS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michael Melcher151:04+38:3522:45 (21)29:53 (21)33:02 (20)40:09 (20)57:47 (21)79:44 (19)82:54 (19)99:42 (19)111:55 (3)118:18 (5)132:08 (5)141:50 (5) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)151:04 (11)
Naturfreunde Steiermark22:45 (21)07:08 (20)03:09 (19)07:07 (19)17:38 (21)21:57 (15)03:10 (13)16:48 (19)12:13 (18)06:23 (17)13:50 (15)09:42 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)151:04 (18)
Harald Lipphart-Kirchmeir116:59+04:3017:09 (19)22:48 (18)25:37 (18)31:01 (17)43:09 (15)69:02 (16)72:53 (16)86:00 (16)96:21 (18)104:02 (2) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)116:59 (2)
HSV OL Wiener Neustadt17:09 (19)05:39 (13)02:49 (17)05:24 (13)12:08 (13)25:53 (18)03:51 (18)13:07 (15)10:21 (15)07:41 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)116:59 (17)
Erich Göschl62:03+-51:3413:25 (14)19:23 (15)22:52 (15)28:16 (14)40:29 (13) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)62:03 (19)
OLC Wienerwald13:25 (14)05:58 (14)03:29 (20)05:24 (13)12:13 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)62:03 (19)
Stefan Killberg+-113:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Kvarnsvedens GoIF OK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kálmán Kinde67:29+-45:0014:29 (16)21:00 (16)24:05 (16)32:32 (18)46:07 (19) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)67:29 (20)
MTBO Hungary14:29 (16)06:31 (19)03:05 (18)08:27 (20)13:35 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)67:29 (20)
Per Leidevall+-113:3110:01 (3)14:37 (3)16:38 (5)21:38 (5)31:29 (6)46:31 (9)48:05 (9)58:45 (9)67:30 (13)71:26 (14)79:31 (14)85:33 (14) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Domnarvets GoIF10:01 (3)04:36 (9)02:01 (6)05:00 (9)09:51 (7)15:02 (10)01:34 (5)10:40 (11)08:45 (12)03:56 (6)08:05 (8)06:02 (7)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Slobodan Sokolović+-113:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Bjelovar00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zoran Pešić+-113:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SK DMB00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)