Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 5. 5. 2019
Kategorija: M 60

NIme / klubČasZaostanekS-5757-3434-3232-3535-3737-6767-3838-4343-4444-4848-5252-5050-6262-6363-F
1Peter Müller80:11+00:0003:49 (4)09:40 (1)14:27 (1)24:30 (3)34:49 (3)42:23 (2)49:04 (2)53:16 (2)61:17 (2)64:42 (3)67:35 (5)71:56 (6)75:10 (8)77:46 (10)80:11 (10)
Bike-O NWS03:49 (4)05:51 (3)04:47 (4)10:03 (4)10:19 (3)07:34 (2)06:41 (2)04:12 (2)08:01 (4)03:25 (3)02:53 (1)04:21 (2)03:14 (1)02:36 (3)02:25 (1)
2Tamas Janko83:48+03:3704:07 (7)10:16 (5)14:43 (3)23:49 (2)34:41 (2)42:29 (3)50:31 (3)55:46 (3)62:55 (3)66:21 (4)69:42 (6)74:08 (7)78:08 (9)80:59 (11)83:48 (11)
HSV Pinkafeld04:07 (7)06:09 (5)04:27 (2)09:06 (2)10:52 (4)07:48 (3)08:02 (7)05:15 (10)07:09 (1)03:26 (4)03:21 (5)04:26 (4)04:00 (3)02:51 (7)02:49 (4)
3Bruno Legrand84:12+04:0104:10 (8)09:42 (2)14:29 (2)23:23 (1)33:11 (1)40:40 (1)47:20 (1)52:21 (1)59:58 (1)63:14 (2)66:10 (4)75:04 (8)78:49 (10)81:15 (12)84:12 (12)
ECHO73 CHAMBERY04:10 (8)05:32 (1)04:47 (4)08:54 (1)09:48 (2)07:29 (1)06:40 (1)05:01 (7)07:37 (2)03:16 (1)02:56 (2)08:54 (18)03:45 (2)02:26 (1)02:57 (6)
4Johann Luttenberger88:36+08:2503:53 (5)11:17 (9)15:42 (8)25:18 (4)36:54 (4)44:58 (4)52:23 (4)57:28 (4)65:18 (4)69:20 (5)73:15 (7)77:52 (9)82:02 (11)85:32 (13)88:36 (13)
HSV Feldbach03:53 (5)07:24 (10)04:25 (1)09:36 (3)11:36 (9)08:04 (5)07:25 (3)05:05 (9)07:50 (3)04:02 (9)03:55 (9)04:37 (6)04:10 (4)03:30 (12)03:04 (8)
5Walter Dravetz88:55+08:4403:46 (1)10:07 (4)15:37 (7)26:06 (5)37:08 (5)45:42 (5)53:20 (5)58:02 (5)66:05 (5)69:48 (6)73:30 (8)78:04 (10)83:08 (12)85:51 (14)88:55 (14)
OLC Graz03:46 (1)06:21 (7)05:30 (11)10:29 (5)11:02 (5)08:34 (6)07:38 (4)04:42 (5)08:03 (5)03:43 (6)03:42 (8)04:34 (5)05:04 (9)02:43 (5)03:04 (8)
6Rudolf Schwarz89:44+09:3304:19 (9)10:18 (6)15:27 (5)26:22 (6)38:02 (7)45:53 (6)53:41 (6)58:11 (6)67:27 (6)71:11 (7)74:53 (9)79:38 (11)83:55 (13)86:49 (15)89:44 (15)
HSV Feldbach04:19 (9)05:59 (4)05:09 (8)10:55 (7)11:40 (10)07:51 (4)07:48 (5)04:30 (4)09:16 (8)03:44 (7)03:42 (8)04:45 (8)04:17 (5)02:54 (8)02:55 (5)
7Esbjörn Andrén91:55+11:4406:19 (17)12:05 (11)17:35 (12)28:19 (8)37:49 (6)48:11 (8)57:13 (8)61:40 (8)70:30 (8)74:10 (9)77:20 (11)81:44 (13)86:31 (14)89:09 (16)91:55 (16)
Kvarnsvedens GoIF OK06:19 (17)05:46 (2)05:30 (11)10:44 (6)09:30 (1)10:22 (12)09:02 (9)04:27 (3)08:50 (6)03:40 (5)03:10 (3)04:24 (3)04:47 (7)02:38 (4)02:46 (3)
8Walter Rahm92:09+11:5803:48 (3)10:06 (3)15:21 (4)28:02 (7)39:14 (8)47:59 (7)56:09 (7)60:21 (7)69:34 (7)73:29 (8)76:55 (10)81:36 (12)86:44 (15)89:29 (17)92:09 (17)
OLG Pfäffikon03:48 (3)06:18 (6)05:15 (9)12:41 (14)11:12 (7)08:45 (7)08:10 (8)04:12 (2)09:13 (7)03:55 (8)03:26 (6)04:41 (7)05:08 (11)02:45 (6)02:40 (2)
9Keith Dawson95:38+15:2703:47 (2)10:34 (7)15:37 (7)29:11 (11)40:34 (10)50:26 (10)58:16 (9)63:18 (9)72:39 (9)76:01 (10)80:29 (12)84:49 (14)89:38 (16)92:14 (18)95:38 (18)
OLT Transdanubien03:47 (2)06:47 (9)05:03 (6)13:34 (17)11:23 (8)09:52 (11)07:50 (6)05:02 (8)09:21 (9)03:22 (2)04:28 (13)04:20 (1)04:49 (8)02:36 (3)03:24 (10)
10Valentin Pindner103:28+23:1704:25 (11)12:07 (13)17:05 (10)29:15 (12)44:46 (12)54:15 (12)63:21 (12)68:40 (11)78:43 (12)82:56 (13)87:00 (13)91:56 (15)96:20 (17)100:03 (1)103:28 (1)
HSV OL Wiener Neustadt04:25 (11)07:42 (14)04:58 (5)12:10 (12)15:31 (14)09:29 (8)09:06 (10)05:19 (11)10:03 (12)04:13 (11)04:04 (10)04:56 (9)04:24 (6)03:43 (13)03:25 (11)
11Karl Thier105:25+25:1404:04 (6)10:48 (8)16:44 (9)28:24 (9)39:33 (9)49:24 (9)58:38 (10)64:50 (10)75:35 (10)80:30 (11)87:09 (14)93:13 (16)98:18 (18)101:48 (2)105:25 (2)
HSV Feldbach04:04 (6)06:44 (8)05:56 (15)11:40 (8)11:09 (6)09:51 (10)09:14 (11)06:12 (16)10:45 (14)04:55 (13)06:39 (18)06:04 (14)05:05 (10)03:30 (12)03:37 (14)
12Steffen Breitwieser107:44+27:3304:23 (10)12:05 (11)17:09 (11)28:53 (10)42:51 (11)52:40 (11)63:08 (11)68:44 (12)78:17 (11)82:47 (12)88:18 (15)93:48 (17)101:05 (1)104:16 (3)107:44 (3)
SV Wissenschaft Quedlinburg04:23 (10)07:42 (14)05:04 (7)11:44 (9)13:58 (11)09:49 (9)10:28 (15)05:36 (13)09:33 (10)04:30 (12)05:31 (15)05:30 (11)07:17 (15)03:11 (9)03:28 (13)
13Paul Grün111:00+30:4904:28 (12)12:06 (12)18:10 (13)30:33 (13)44:54 (13)56:16 (13)65:55 (13)71:21 (13)82:56 (13)88:14 (14)91:28 (16)97:21 (18)103:18 (2)107:32 (4)111:00 (4)
OLZentrum Union Waldviertel04:28 (12)07:38 (12)06:04 (17)12:23 (13)14:21 (12)11:22 (15)09:39 (12)05:26 (12)11:35 (16)05:18 (16)03:14 (4)05:53 (13)05:57 (13)04:14 (17)03:28 (13)
14Andreas Hochreiter114:18+34:0705:00 (15)13:53 (15)19:45 (16)32:27 (16)46:54 (14)59:03 (14)69:06 (14)74:05 (14)85:06 (14)90:36 (15)94:57 (17)101:27 (1)106:36 (3)110:36 (5)114:18 (5)
HSV OL Wiener Neustadt05:00 (15)08:53 (16)05:52 (13)12:42 (15)14:27 (13)12:09 (17)10:03 (14)04:59 (6)11:01 (15)05:30 (17)04:21 (11)06:30 (16)05:09 (12)04:00 (15)03:42 (15)
15Christian Wendler119:07+38:5604:50 (14)13:54 (16)19:40 (15)31:28 (14)49:26 (16)60:37 (16)71:56 (15)77:35 (15)89:36 (16)93:47 (16)98:14 (18)103:34 (2)111:38 (4)115:00 (6)119:07 (6)
SV Wissenschaft Quedlinburg04:50 (14)09:04 (17)05:46 (12)11:48 (10)17:58 (16)11:11 (13)11:19 (17)05:39 (14)12:01 (17)04:11 (10)04:27 (12)05:20 (10)08:04 (17)03:22 (10)04:07 (17)
16Hartwig Rogl122:19+42:0805:12 (16)13:04 (14)19:08 (14)31:58 (15)49:04 (15)60:24 (15)72:20 (16)78:40 (16)89:13 (15)94:13 (17)100:15 (1)106:27 (3)114:06 (5)118:01 (7)122:19 (7)
Naturfreunde Seekirchen05:12 (16)07:52 (15)06:04 (17)12:50 (16)17:06 (15)11:20 (14)11:56 (18)06:20 (17)10:33 (13)05:00 (15)06:02 (17)06:12 (15)07:39 (16)03:55 (14)04:18 (18)
17Wolfgang Gartlgruber126:35+46:2407:45 (18)15:20 (18)21:15 (17)33:07 (17)52:06 (17)63:34 (17)73:19 (17)81:02 (17)91:04 (17)96:03 (18)101:43 (2)107:30 (4)119:12 (6)123:21 (8)126:35 (8)
HSV Pinkafeld07:45 (18)07:35 (11)05:55 (14)11:52 (11)18:59 (18)11:28 (16)09:45 (13)07:43 (18)10:02 (11)04:59 (14)05:40 (16)05:47 (12)11:42 (18)04:09 (16)03:14 (9)
18Mirko Vodovnik132:43+52:3204:49 (13)14:41 (17)21:31 (18)37:01 (18)55:42 (18)68:19 (18)79:04 (18)84:49 (18)99:08 (18)105:03 (1)109:56 (3)117:30 (5)124:27 (7)128:54 (9)132:43 (9)
OK Slovenj Gradec04:49 (13)09:52 (18)06:50 (18)15:30 (18)18:41 (17)12:37 (18)10:45 (16)05:45 (15)14:19 (18)05:55 (18)04:53 (14)07:34 (17)06:57 (14)04:27 (18)03:49 (16)
Zoltán Kiss+-81:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
MTBO Hungary00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Stuart Norman+-81:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
BAOC00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Helmut Grassinger+-81:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Silvano Tonolo+-81:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ASD Erebus Orientamento Vicenza00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Peter Fandl+-81:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
LZ OMAHA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Siegfried Seiner+-81:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orienteering Klosterneuburg00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)