Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOM 2019 - ultra dolga

Orientacijski klub Polaris, Duplek v Slovenskih goricah, 16. 11. 2019
Kategorija: SOM srednja

NIme / klubČasZaostanekS-3939-4040-4141-4343-4444-4646-F
1Franc Malus111:09+00:0013:38 (4)21:41 (1)35:58 (1)54:14 (21) (N/A)79:03 (52)111:09 (2)
Orientacijski klub Komenda13:38 (4)08:03 (1)14:17 (6)18:16 (2)00:00 (N/A)79:03 (58)32:06 (3)
1Jernej Zorman111:09+00:0013:38 (4)21:49 (2)36:00 (2)54:15 (22) (N/A)79:06 (53)111:09 (2)
Orientacijski klub Komenda13:38 (4)08:11 (2)14:11 (3)18:15 (1)00:00 (N/A)79:06 (59)32:03 (2)
3Elia Oleotto118:27+07:1813:14 (2)23:46 (4)36:29 (3)61:51 (26)69:14 (37)86:03 (54)118:27 (4)
Team Friuli Venezia Giulia13:14 (2)10:32 (22)12:43 (1)25:22 (12)07:23 (1)16:49 (1)32:24 (5)
3Goran Polojaz118:27+07:1813:13 (1)23:44 (3)36:30 (4)61:49 (25)69:13 (36)86:04 (55)118:27 (4)
Team Friuli Venezia Giulia13:13 (1)10:31 (21)12:46 (2)25:19 (11)07:24 (2)16:51 (2)32:23 (4)
5Nejc Turk134:55+23:4615:30 (18)23:50 (5)38:13 (5)63:25 (27)73:01 (38)95:44 (58)134:55 (6)
Orientacijski klub Komenda15:30 (18)08:20 (3)14:23 (8)25:12 (9)09:36 (3)22:43 (5)39:11 (9)
5Luka Seljak134:55+23:4614:49 (9)23:54 (6)38:14 (6)63:30 (28)73:15 (39)96:07 (59)134:55 (6)
Orientacijski klub Komenda14:49 (9)09:05 (6)14:20 (7)25:16 (10)09:45 (4)22:52 (6)38:48 (8)
7Dušan Smole136:14+25:0515:09 (13)24:10 (8)38:22 (8)61:44 (24)74:00 (41)94:16 (57)136:14 (8)
Orientacijski Klub Polaris15:09 (13)09:01 (5)14:12 (4)23:22 (8)12:16 (18)20:16 (3)41:58 (15)
7Miha Škarabot136:14+25:0515:05 (12)24:05 (7)38:18 (7)61:37 (23)73:53 (40)94:14 (56)136:14 (8)
Orientacijski Klub Polaris15:05 (12)09:00 (4)14:13 (5)23:19 (7)12:16 (18)20:21 (4)42:00 (16)
9Peter Ferluga144:07+32:5816:05 (23)26:35 (19)43:00 (14)65:13 (30)78:51 (42)102:14 (2)144:07 (10)
Team Friuli Venezia Giulia16:05 (23)10:30 (20)16:25 (11)22:13 (5)13:38 (22)23:23 (8)41:53 (14)
9Gregor Pavlic144:07+32:5816:18 (24)26:44 (20)42:52 (13)65:07 (29)78:56 (43)101:53 (1)144:07 (10)
Team Friuli Venezia Giulia16:18 (24)10:26 (18)16:08 (9)22:15 (6)13:49 (24)22:57 (7)42:14 (17)
11Chiara Sepin152:24+41:1517:59 (33)28:15 (24)44:52 (20)72:05 (38)82:44 (48)112:18 (5)152:24 (12)
Team Friuli Venezia Giulia17:59 (33)10:16 (15)16:37 (12)27:13 (18)10:39 (7)29:34 (21)40:06 (12)
11Elena Snidero152:24+41:1517:56 (32)28:09 (23)44:49 (19)72:00 (37)82:47 (49)112:30 (6)152:24 (12)
Team Friuli Venezia Giulia17:56 (32)10:13 (14)16:40 (13)27:11 (17)10:47 (8)29:43 (22)39:54 (10)
13Igor Gavrilov155:47+44:3814:58 (11)25:55 (17)47:48 (26)68:38 (33)91:16 (52)119:37 (11)155:47 (14)
Polzela14:58 (11)10:57 (25)21:53 (35)20:50 (3)22:38 (51)28:21 (11)36:10 (7)
13Sanchez Gaston155:47+44:3814:56 (10)26:00 (18)47:51 (27)68:46 (34)91:20 (53)119:42 (12)155:47 (14)
Polzela14:56 (10)11:04 (26)21:51 (34)20:55 (4)22:34 (50)28:22 (12)36:05 (6)
15Timotej Šuc158:34+47:2514:35 (8)24:32 (12)42:35 (12)68:14 (32)80:08 (45)114:35 (8)158:34 (16)
Orientacijski klub Komenda14:35 (8)09:57 (12)18:03 (19)25:39 (14)11:54 (14)34:27 (32)43:59 (22)
15Tomaž Kremžar158:34+47:2514:32 (7)24:23 (11)42:21 (11)67:59 (31)80:06 (44)114:17 (7)158:34 (16)
Orientacijski klub Komenda14:32 (7)09:51 (10)17:58 (18)25:38 (13)12:07 (16)34:11 (31)44:17 (23)
17Ana Pribaković Borštnik159:50+48:4117:25 (27)28:38 (27)45:34 (22)73:48 (40)90:59 (50)116:44 (9)159:50 (18)
OK Tivoli17:25 (27)11:13 (28)16:56 (14)28:14 (20)17:11 (41)25:45 (9)43:06 (21)
17Janez Šumečki159:50+48:4117:27 (28)28:39 (28)45:37 (23)73:45 (39)91:01 (51)116:48 (10)159:50 (18)
OK Tivoli17:27 (28)11:12 (27)16:58 (15)28:08 (19)17:16 (43)25:47 (10)43:02 (20)
19Pietro Sergas164:54+53:4515:47 (21)25:21 (14)44:44 (16)71:22 (35)82:37 (47)111:16 (3)164:54 (20)
Team Friuli Venezia Giulia15:47 (21)09:34 (7)19:23 (22)26:38 (15)11:15 (12)28:39 (13)53:38 (36)
19Mauro Sergas164:54+53:4515:33 (19)25:17 (13)44:45 (17)71:24 (36)82:33 (46)111:17 (4)164:54 (20)
Team Friuli Venezia Giulia15:33 (19)09:44 (8)19:28 (23)26:39 (16)11:09 (11)28:44 (14)53:37 (35)
21David Lajevec172:14+61:0514:21 (5)24:14 (9)42:19 (10)84:22 (43)94:46 (55)129:27 (14)172:14 (22)
14:21 (5)09:53 (11)18:05 (21)42:03 (47)10:24 (6)34:41 (35)42:47 (18)
21Matevž Kunc172:14+61:0514:25 (6)24:15 (10)42:19 (10)84:24 (44)94:45 (54)129:26 (13)172:14 (22)
OK Tivoli14:25 (6)09:50 (9)18:04 (20)42:05 (48)10:21 (5)34:41 (35)42:48 (19)
23Clizia Zambiasi179:30+68:2117:39 (29)28:54 (30)45:05 (21)88:02 (45)103:44 (7)133:06 (23)179:30 (24)
Team Friuli Venezia Giulia17:39 (29)11:15 (29)16:11 (10)42:57 (49)15:42 (34)29:22 (19)46:24 (24)
23Piero Giudici179:30+68:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)179:30 (24)
Team Friuli Venezia Giulia00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)179:30 (1)
25Martin Ferenc182:40+71:3115:15 (16)28:27 (25)50:51 (30)90:36 (51)102:26 (2)131:15 (17)182:40 (26)
OK Tivoli15:15 (16)13:12 (36)22:24 (38)39:45 (44)11:50 (13)28:49 (15)51:25 (30)
25Ales Ferenc182:40+71:3115:27 (17)29:00 (31)50:56 (31)90:21 (50)102:21 (1)131:17 (18)182:40 (26)
OK Tivoli15:27 (17)13:33 (41)21:56 (36)39:25 (43)12:00 (15)28:56 (16)51:23 (29)
27Tine Novak183:37+72:2818:15 (35)29:44 (32)51:30 (33)89:11 (49)102:44 (5)132:10 (20)183:37 (28)
Planinsko Društvo Ajdovščina18:15 (35)11:29 (30)21:46 (33)37:41 (39)13:33 (21)29:26 (20)51:27 (31)
27Aljaž Kerševan183:37+72:2818:04 (34)29:46 (33)51:09 (32)89:04 (48)102:43 (4)132:05 (19)183:37 (28)
Planinsko Društvo Ajdovščina18:04 (34)11:42 (31)21:23 (28)37:55 (40)13:39 (23)29:22 (19)51:32 (32)
29Massimiliano Furlan185:44+74:3516:38 (25)26:55 (22)44:47 (18)82:26 (42)98:44 (57)131:08 (16)185:44 (30)
Team Friuli Venezia Giulia16:38 (25)10:17 (16)17:52 (16)37:39 (38)16:18 (38)32:24 (27)54:36 (37)
29Ruben Tic185:44+74:3516:45 (26)26:49 (21)44:42 (15)81:59 (41)98:39 (56)131:02 (15)185:44 (30)
Team Friuli Venezia Giulia16:45 (26)10:04 (13)17:53 (17)37:17 (37)16:40 (40)32:23 (26)54:42 (38)
31Silvo Babič188:39+77:3015:42 (20)32:07 (34)53:32 (34)88:27 (46)102:27 (3)132:18 (21)188:39 (32)
Orientacijski klub Komenda15:42 (20)16:25 (53)21:25 (29)34:55 (30)14:00 (26)29:51 (23)56:21 (41)
31Andrej Korelc188:39+77:3015:57 (22)32:11 (35)53:51 (35)89:01 (47)103:06 (6)132:20 (22)188:39 (32)
Orientacijski klub Komenda15:57 (22)16:14 (52)21:40 (32)35:10 (32)14:05 (27)29:14 (17)56:19 (40)
33Iris Pecorari188:44+77:3515:13 (15)25:40 (16)46:23 (25)105:07 (8)116:09 (17)148:38 (31)188:44 (34)
Team Friuli Venezia Giulia15:13 (15)10:27 (19)20:43 (26)58:44 (56)11:02 (10)32:29 (28)40:06 (12)
33Luna Henry188:44+77:3515:11 (14)25:29 (15)46:17 (24)105:04 (7)115:58 (16)148:36 (30)188:44 (34)
Team Friuli Venezia Giulia15:11 (14)10:18 (17)20:48 (27)58:47 (57)10:54 (9)32:38 (29)40:08 (13)
35David Sedej198:37+87:2820:11 (36)35:17 (44)60:20 (43)101:04 (1)114:02 (14)152:09 (34)198:37 (36)
OK Azimut20:11 (36)15:06 (49)25:03 (45)40:44 (45)12:58 (19)38:07 (40)46:28 (26)
35Matej Sedej198:37+87:2820:12 (37)35:16 (43)60:10 (42)101:06 (2)114:11 (15)152:11 (35)198:37 (36)
OK Azimut20:12 (37)15:04 (48)24:54 (44)40:56 (46)13:05 (20)38:00 (39)46:26 (25)
37Darja Čufer201:14+90:0520:27 (41)34:19 (40)64:26 (47)98:45 (59)112:38 (13)145:01 (25)201:14 (38)
Planinsko Društvo Ajdovščina20:27 (41)13:52 (45)30:07 (54)34:19 (24)13:53 (25)32:23 (26)56:13 (39)
37Ivo Kete201:14+90:0520:18 (39)34:02 (36)64:14 (46)97:57 (58)112:27 (12)144:41 (24)201:14 (38)
Planinsko Društvo Ajdovščina20:18 (39)13:44 (42)30:12 (55)33:43 (23)14:30 (29)32:14 (24)56:33 (42)
39Filip Štor205:03+93:5420:19 (40)34:07 (38)64:13 (45)97:02 (56)117:34 (20)151:35 (33)205:03 (40)
Planinsko Društvo Ajdovščina20:19 (40)13:48 (43)30:06 (53)32:49 (21)20:32 (47)34:01 (30)53:28 (33)
39Jakob Novak205:03+93:5420:14 (38)34:05 (37)64:10 (44)97:39 (57)117:04 (19)151:32 (32)205:03 (40)
Planinsko Društvo Ajdovščina20:14 (38)13:51 (44)30:05 (52)33:29 (22)19:25 (44)34:28 (33)53:31 (34)
41Zoltán Miháczi206:22+95:1320:44 (42)34:17 (39)55:48 (36)91:51 (53)112:18 (11)147:04 (26)206:22 (42)
Tipo Orienteering Club20:44 (42)13:33 (41)21:31 (31)36:03 (35)20:27 (46)34:46 (36)59:18 (44)
41Antónia Holper206:22+95:1320:50 (43)34:20 (41)55:50 (37)91:50 (52)112:17 (10)147:07 (27)206:22 (42)
Tipo Orienteering Club20:50 (43)13:30 (39)21:30 (30)36:00 (34)20:27 (46)34:50 (37)59:15 (43)
43Katarina Eva Anderluh207:50+96:4121:24 (45)35:21 (45)57:36 (39)94:20 (55)110:20 (9)147:58 (29)207:50 (44)
Orientacijski Klub Polaris21:24 (45)13:57 (47)22:15 (37)36:44 (36)16:00 (36)37:38 (38)59:52 (45)
43Gregor Anderluh207:50+96:4121:20 (44)34:47 (42)57:32 (38)93:19 (54)109:32 (8)147:40 (28)207:50 (44)
Orientacijski Klub Polaris21:20 (44)13:27 (38)22:45 (39)35:47 (33)16:13 (37)38:08 (41)60:10 (48)
45Sebastian  Romano224:36+113:2730:01 (50)43:27 (48)67:06 (48)101:59 (3)116:18 (18)162:30 (36)224:36 (46)
Orienteering Trieste30:01 (50)13:26 (37)23:39 (43)34:53 (29)14:19 (28)46:12 (48)62:06 (50)
45Sara Gaion224:36+113:2730:06 (51)44:02 (49)67:16 (49)102:25 (4)117:53 (21)162:31 (37)224:36 (46)
Team Friuli Venezia Giulia30:06 (51)13:56 (46)23:14 (40)35:09 (31)15:28 (31)44:38 (45)62:05 (49)
47Maja Horvat237:06+125:5731:42 (52)44:29 (51)70:07 (51)104:29 (5)120:19 (23)165:33 (39)237:06 (48)
XI SNOUB31:42 (52)12:47 (33)25:38 (49)34:22 (25)15:50 (35)45:14 (46)71:33 (57)
47Tomaž Horvat237:06+125:5731:44 (53)44:27 (50)70:04 (50)104:36 (6)120:05 (22)165:25 (38)237:06 (48)
XI SNOUB31:44 (53)12:43 (32)25:37 (48)34:32 (28)15:29 (32)45:20 (47)71:41 (58)
49Stella Cignini240:41+129:3222:31 (46)35:27 (46)58:53 (40)114:28 (14)138:32 (29)190:43 (44)240:41 (50)
Team Friuli Venezia Giulia22:31 (46)12:56 (35)23:26 (41)55:35 (55)24:04 (52)52:11 (54)49:58 (28)
49Nastja Ferluga240:41+129:3222:36 (47)35:28 (47)58:59 (41)114:22 (13)138:27 (28)190:46 (45)240:41 (50)
Team Friuli Venezia Giulia22:36 (47)12:52 (34)23:31 (42)55:23 (54)24:05 (53)52:19 (55)49:55 (27)
51Katerina Sotošek256:37+145:2829:19 (48)53:02 (56)78:39 (52)113:11 (9)138:13 (26)182:20 (40)256:37 (52)
29:19 (48)23:43 (58)25:37 (48)34:32 (28)25:02 (55)44:07 (44)74:17 (60)
51Saša Žižek256:37+145:2829:27 (49)53:34 (57)78:49 (53)113:19 (10)138:17 (27)184:41 (41)256:37 (52)
OK Azimut29:27 (49)24:07 (59)25:15 (46)34:30 (26)24:58 (54)46:24 (49)71:56 (59)
53Gorazd Sotosek256:39+145:3017:55 (31)28:35 (26)48:16 (29)113:28 (12)135:26 (25)190:26 (43)256:39 (54)
17:55 (31)10:40 (23)19:41 (25)65:12 (59)21:58 (49)55:00 (56)66:13 (53)
53Rok Žižek256:39+145:3017:53 (30)28:42 (29)48:13 (28)113:25 (11)135:21 (24)190:24 (42)256:39 (54)
OK Azimut17:53 (30)10:49 (24)19:31 (24)65:12 (59)21:56 (48)55:03 (57)66:15 (54)
55Marta Malus260:13+149:0434:03 (56)52:05 (54)82:47 (56)128:56 (16)146:08 (33)195:10 (46)260:13 (56)
Orientacijski klub Komenda34:03 (56)18:02 (56)30:42 (58)46:09 (51)17:12 (42)49:02 (50)65:03 (52)
55Vita Malus260:13+149:0433:54 (54)52:06 (55)82:27 (55)129:01 (18)144:11 (30)195:13 (47)260:13 (56)
Orientacijski klub Komenda33:54 (54)18:12 (57)30:21 (56)46:34 (53)15:10 (30)51:02 (52)65:00 (51)
57Tinka Ferenc263:01+151:5252:01 (58)68:14 (58)95:17 (58)133:18 (19)160:27 (34)203:06 (51)263:01 (58)
OK Tivoli52:01 (58)16:13 (51)27:03 (51)38:01 (41)27:09 (57)42:39 (43)59:55 (46)
57Zala Ferenc263:01+151:5252:06 (59)68:17 (59)95:20 (59)133:34 (20)160:35 (35)203:03 (50)263:01 (58)
OK Tivoli52:06 (59)16:11 (50)27:03 (51)38:14 (42)27:01 (56)42:28 (42)59:58 (47)
59Romana Zupan263:04+151:5534:04 (57)52:04 (53)82:55 (57)128:59 (17)145:31 (32)195:22 (48)263:04 (60)
Orientacijski klub Komenda34:04 (57)18:00 (55)30:51 (59)46:04 (50)16:32 (39)49:51 (51)67:42 (56)
59Tilen Zupan263:04+151:5534:01 (55)52:00 (52)82:23 (54)128:54 (15)144:34 (31)195:51 (49)263:04 (60)
Orientacijski klub Komenda34:01 (55)17:59 (54)30:23 (57)46:31 (52)15:40 (33)51:17 (53)67:13 (55)
Darja Vodlan+-112:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alenka Škarabot+-112:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)