Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 7 - Prenje - srednja

Orientacijski klub Komenda, Prenje, Cerklje na Gorenjskem, 4. 10. 2020
Kategorija: Ž10

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-3535-3636-3737-F
1Mija Jeraj10:46+00:0000:59 (1)01:41 (1)03:46 (1)04:30 (1)05:30 (1)06:09 (1)07:40 (1)10:46 (1)
Orientacijski klub Komenda00:59 (1)00:42 (1)02:05 (1)00:44 (1)01:00 (1)00:39 (1)01:31 (1)03:06 (6)
2Brina Gantar12:17+01:3101:15 (4)02:05 (3)04:27 (3)05:16 (2)06:28 (2)07:11 (2)08:57 (2)12:17 (2)
OK Azimut01:15 (4)00:50 (5)02:22 (2)00:49 (3)01:12 (2)00:43 (3)01:46 (3)03:20 (8)
3Jerca Kurinčič12:24+01:3801:17 (5)02:08 (5)04:35 (4)05:29 (3)07:05 (3)07:49 (3)09:39 (3)12:24 (3)
Orientacijski klub Komenda01:17 (5)00:51 (7)02:27 (4)00:54 (4)01:36 (8)00:44 (4)01:50 (5)02:45 (3)
4Klara Kremžar13:18+02:3201:28 (7)02:16 (7)05:38 (6)06:54 (5)08:14 (5)08:59 (5)10:48 (5)13:18 (4)
Orientacijski klub Komenda01:28 (7)00:48 (4)03:22 (6)01:16 (6)01:20 (5)00:45 (5)01:49 (4)02:30 (2)
5Lili Ivana Raj13:42+02:5601:07 (2)01:52 (2)04:18 (2)05:41 (4)07:15 (4)07:58 (4)09:53 (4)13:42 (5)
OK Slovenj Gradec01:07 (2)00:45 (3)02:26 (3)01:23 (7)01:34 (7)00:43 (3)01:55 (7)03:49 (9)
6Nika Eržen14:20+03:3401:12 (3)02:12 (6)06:29 (7)07:18 (6)08:31 (6)09:19 (6)11:31 (6)14:20 (6)
OK Azimut01:12 (3)01:00 (8)04:17 (9)00:49 (3)01:13 (3)00:48 (7)02:12 (8)02:49 (4)
7Manca Pahor16:13+05:2704:08 (9)04:59 (9)08:42 (9)09:53 (9)11:13 (8)12:00 (8)13:51 (8)16:13 (7)
Orientacijski klub Komenda04:08 (9)00:51 (7)03:43 (7)01:11 (5)01:20 (5)00:47 (6)01:51 (6)02:22 (1)
8Leila Ema Poženel16:41+05:5501:21 (6)02:06 (4)05:16 (5)09:31 (8)10:52 (7)11:57 (7)13:42 (7)16:41 (8)
Orientacijski klub Komenda01:21 (6)00:45 (3)03:10 (5)04:15 (9)01:21 (6)01:05 (8)01:45 (2)02:59 (5)
9Katarina Kremžar19:18+08:3201:37 (8)02:46 (8)06:50 (8)08:41 (7)11:29 (9)13:19 (9)16:03 (9)19:18 (9)
Orientacijski klub Komenda01:37 (8)01:09 (9)04:04 (8)01:51 (8)02:48 (9)01:50 (9)02:44 (9)03:15 (7)
Vacant +-11:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Teja Šuc+-11:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-11:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)