Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 7 - Prenje - srednja

Orientacijski klub Komenda, Prenje, Cerklje na Gorenjskem, 4. 10. 2020
Kategorija: Ž21B

NIme / klubČasZaostanekS-4444-7979-5151-6060-4040-7070-4343-4141-3636-4646-F
1Urša Štanfel29:32+00:0001:08 (2)03:47 (2)07:09 (1)10:25 (1)11:59 (1)15:18 (1)17:47 (1)21:42 (1)25:05 (1)26:50 (1)29:32 (1)
OK Azimut01:08 (2)02:39 (2)03:22 (2)03:16 (1)01:34 (2)03:19 (3)02:29 (4)03:55 (7)03:23 (11)01:45 (2)02:42 (3)
2Julija Ferenc32:17+02:4501:06 (1)06:34 (4)13:12 (7)16:32 (5)17:49 (3)20:40 (2)22:52 (2)25:03 (2)26:42 (2)29:23 (2)32:17 (2)
OK Tivoli01:06 (1)05:28 (7)06:38 (9)03:20 (2)01:17 (1)02:51 (1)02:12 (2)02:11 (1)01:39 (3)02:41 (4)02:54 (5)
3Ajda Lampe37:41+08:0902:38 (11)07:25 (6)10:46 (2)16:46 (6)18:24 (4)22:06 (3)24:22 (3)28:01 (3)30:34 (3)34:45 (3)37:41 (3)
Orientacijski klub Komenda02:38 (11)04:47 (5)03:21 (1)06:00 (9)01:38 (3)03:42 (5)02:16 (3)03:39 (5)02:33 (8)04:11 (7)02:56 (6)
4Tina Močnik37:45+08:1301:20 (4)03:37 (1)11:55 (4)15:27 (3)21:42 (7)25:20 (6)27:27 (5)29:58 (4)33:30 (4)35:09 (4)37:45 (4)
Orientacijski klub Komenda01:20 (4)02:17 (1)08:18 (12)03:32 (3)06:15 (13)03:38 (4)02:07 (1)02:31 (2)03:32 (12)01:39 (1)02:36 (1)
5Alenka Vuga Seljak42:46+13:1401:34 (5)08:56 (7)12:37 (5)16:26 (4)18:48 (5)23:25 (4)25:55 (4)35:51 (7)37:28 (6)39:31 (5)42:46 (5)
Orientacijski klub Komenda01:34 (5)07:22 (8)03:41 (4)03:49 (5)02:22 (7)04:37 (7)02:30 (5)09:56 (11)01:37 (1)02:03 (3)03:15 (7)
6Nika Zavašnik45:45+16:1314:07 (14)16:53 (12)20:16 (11)23:53 (9)26:47 (9)30:05 (9)34:12 (9)38:09 (8)40:10 (8)43:04 (6)45:45 (6)
Orientacijski klub Komenda14:07 (14)02:46 (4)03:23 (3)03:37 (4)02:54 (12)03:18 (2)04:07 (12)03:57 (8)02:01 (5)02:54 (5)02:41 (2)
7Marta Malus49:13+19:4101:46 (6)11:49 (10)16:09 (8)21:14 (8)23:27 (8)29:27 (8)32:05 (8)35:15 (6)37:03 (5)45:15 (7)49:13 (7)
Orientacijski klub Komenda01:46 (6)10:03 (12)04:20 (5)05:05 (7)02:13 (6)06:00 (8)02:38 (6)03:10 (4)01:48 (4)08:12 (10)03:58 (11)
8Darja Gorjup Poženel50:00+20:2802:29 (9)07:17 (5)12:50 (6)18:05 (7)20:51 (6)27:18 (7)30:46 (7)35:12 (5)37:39 (7)46:27 (8)50:00 (8)
Orientacijski klub Komenda02:29 (9)04:48 (6)05:33 (6)05:15 (8)02:46 (11)06:27 (9)03:28 (11)04:26 (9)02:27 (7)08:48 (11)03:33 (9)
9Damjana Gantar53:14+23:4201:20 (4)10:16 (8)17:18 (10)26:59 (10)29:28 (10)36:07 (10)39:10 (10)42:04 (10)43:43 (9)50:23 (10)53:14 (9)
OK Azimut01:20 (4)08:56 (11)07:02 (11)09:41 (12)02:29 (9)06:39 (10)03:03 (8)02:54 (3)01:39 (3)06:40 (9)02:51 (4)
10Maja Istenič53:51+24:1902:02 (7)04:47 (3)11:11 (3)15:11 (2)17:18 (2)24:34 (5)27:29 (6)38:24 (9)44:30 (10)48:25 (9)53:51 (10)
OK Azimut02:02 (7)02:45 (3)06:24 (7)04:00 (6)02:07 (5)07:16 (12)02:55 (7)10:55 (12)06:06 (13)03:55 (6)05:26 (13)
11Spela Bogataj58:27+28:5502:05 (8)10:20 (9)16:52 (9)30:21 (12)32:27 (12)36:27 (11)39:33 (11)43:28 (11)45:43 (11)54:40 (11)58:27 (11)
Orientacijski klub Komenda02:05 (8)08:15 (9)06:32 (8)13:29 (13)02:06 (4)04:00 (6)03:06 (9)03:55 (7)02:15 (6)08:57 (12)03:47 (10)
12Katarina Sedej71:17+41:4503:21 (12)12:12 (11)22:19 (12)28:44 (11)31:30 (11)41:50 (12)45:00 (12)52:39 (12)55:39 (12)67:46 (12)71:17 (12)
OK Azimut03:21 (12)08:51 (10)10:07 (13)06:25 (10)02:46 (11)10:20 (13)03:10 (10)07:39 (10)03:00 (10)12:07 (13)03:31 (8)
13Tanja Kmetec79:55+50:2302:30 (10)27:25 (13)34:25 (13)41:18 (13)43:44 (13)50:25 (13)55:27 (13)67:13 (13)70:06 (13)75:32 (13)79:55 (13)
Kamniški orientacijski klub02:30 (10)24:55 (13)07:00 (10)06:53 (11)02:26 (8)06:41 (11)05:02 (13)11:46 (13)02:53 (9)05:26 (8)04:23 (12)
Abigael Vanessa Boncina+-30:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Slovenske Konjice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Elena Gombač Šuc+-30:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maja Obid+-30:2809:38 (13) (N/A)47:25 (14) (N/A) (N/A)61:52 (14) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut09:38 (13)00:00 (N/A)47:25 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)61:52 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lara Zupan+-30:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-30:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)