Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SSOL 2 - sprint

Planinsko društvo Ajdovščina, Vipavski Križ, 26. 1. 2020
Kategorija: Ž35

NIme / klubČasZaostanekS-6565-4444-3838-3737-3636-6060-3939-4040-4343-4444-4545-4646-4848-F
1Ana Pribakovic Borštnik17:57+00:0000:21 (3)01:26 (2)02:45 (1)03:42 (2)04:46 (2)05:23 (2)07:37 (2)08:35 (2)09:49 (2)10:45 (2)13:11 (2)14:04 (2)15:02 (2)17:57 (2)
OK Tivoli00:21 (3)01:05 (2)01:19 (1)00:57 (6)01:04 (1)00:37 (9)02:14 (1)00:58 (3)01:14 (2)00:56 (5)02:26 (15)00:53 (2)00:58 (3)02:55 (5)
2Petja Balažic18:36+00:3900:30 (13)01:39 (5)03:05 (5)03:53 (4)05:12 (3)05:40 (3)09:21 (8)10:37 (8)11:48 (5)12:34 (5)14:08 (4)15:01 (3)16:07 (3)18:36 (3)
OK Slovenj Gradec00:30 (13)01:09 (4)01:26 (4)00:48 (2)01:19 (6)00:28 (1)03:41 (10)01:16 (9)01:11 (1)00:46 (1)01:34 (1)00:53 (2)01:06 (9)02:29 (1)
3Anica Hribar19:17+01:2000:25 (8)01:41 (8)03:23 (8)04:25 (9)05:43 (7)06:27 (8)08:49 (3)10:03 (4)11:30 (4)12:26 (3)14:08 (4)15:45 (4)16:47 (4)19:17 (4)
OK Brežice00:25 (8)01:16 (7)01:42 (10)01:02 (9)01:18 (5)00:44 (16)02:22 (2)01:14 (8)01:27 (7)00:56 (5)01:42 (4)01:37 (13)01:02 (5)02:30 (2)
4Petra Paradiž21:09+03:1200:23 (6)01:40 (7)03:05 (5)04:02 (6)05:17 (4)05:54 (4)09:08 (6)10:19 (6)12:03 (6)13:00 (6)15:13 (6)16:37 (5)17:41 (5)21:09 (5)
Orientacijski klub Komenda00:23 (6)01:17 (9)01:25 (3)00:57 (6)01:15 (4)00:37 (9)03:14 (9)01:11 (7)01:44 (8)00:57 (6)02:13 (13)01:24 (11)01:04 (7)03:28 (10)
5Nastja Raj21:43+03:4600:21 (3)01:36 (4)03:05 (5)04:04 (7)05:19 (5)05:55 (5)09:00 (5)10:09 (5)12:25 (7)13:32 (7)15:41 (7)16:47 (6)18:06 (6)21:43 (6)
OK Slovenj Gradec00:21 (3)01:15 (6)01:29 (5)00:59 (8)01:15 (4)00:36 (6)03:05 (8)01:09 (6)02:16 (12)01:07 (11)02:09 (10)01:06 (5)01:19 (15)03:37 (12)
6Abigael Vanessa Boncina22:17+04:2000:24 (7)01:53 (12)03:23 (8)04:22 (8)05:53 (8)06:25 (7)09:18 (7)10:27 (7)13:13 (8)14:14 (8)16:36 (9)18:12 (8)19:10 (8)22:17 (7)
Orientacijski klub Slovenske Konjice00:24 (7)01:29 (13)01:30 (7)00:59 (8)01:31 (9)00:32 (2)02:53 (6)01:09 (6)02:46 (13)01:01 (7)02:22 (14)01:36 (12)00:58 (3)03:07 (6)
7Ana Plavcak22:29+04:3200:27 (10)01:40 (7)03:10 (6)03:57 (5)06:06 (9)06:49 (9)09:38 (9)11:33 (9)13:37 (9)14:25 (9)16:17 (8)17:22 (7)18:25 (7)22:29 (8)
Škofjeloški orientacijski klub00:27 (10)01:13 (5)01:30 (7)00:47 (1)02:09 (15)00:43 (14)02:49 (5)01:55 (15)02:04 (9)00:48 (2)01:52 (6)01:05 (4)01:03 (6)04:04 (16)
8Irena Hacin Kölner22:43+04:4600:22 (4)01:29 (3)02:54 (2)03:48 (3)05:33 (6)06:13 (6)08:54 (4)09:59 (3)11:25 (3)12:31 (4)14:12 (5)18:20 (9)19:25 (9)22:43 (9)
Orientacijski klub Komenda00:22 (4)01:07 (3)01:25 (3)00:54 (3)01:45 (10)00:40 (11)02:41 (4)01:05 (4)01:26 (6)01:06 (10)01:41 (2)04:08 (16)01:05 (8)03:18 (8)
9Damjana Gantar24:00+06:0300:27 (10)01:49 (10)03:30 (10)04:39 (11)06:08 (10)06:50 (10)10:53 (10)13:24 (10)14:47 (10)15:51 (10)18:01 (10)19:10 (10)20:26 (10)24:00 (10)
OK Azimut00:27 (10)01:22 (10)01:41 (9)01:09 (12)01:29 (8)00:42 (13)04:03 (12)02:31 (16)01:23 (4)01:04 (9)02:10 (11)01:09 (7)01:16 (14)03:34 (11)
10Lorenza Pravato24:49+06:5200:35 (16)01:52 (11)04:31 (11)05:34 (12)08:35 (14)09:12 (14)12:11 (12)13:39 (11)15:52 (11)17:02 (11)19:06 (11)20:14 (11)21:39 (11)24:49 (11)
Planinsko Društvo Ajdovšcina00:35 (16)01:17 (9)02:39 (13)01:03 (11)03:01 (17)00:37 (9)02:59 (7)01:28 (12)02:13 (10)01:10 (13)02:04 (9)01:08 (6)01:25 (16)03:10 (7)
11Marta Malus28:55+10:5800:30 (13)01:55 (13)03:30 (10)04:33 (10)06:31 (11)07:21 (11)11:20 (11)15:50 (14)18:53 (13)19:56 (13)21:38 (13)23:55 (13)25:09 (12)28:55 (12)
Orientacijski klub Komenda00:30 (13)01:25 (12)01:35 (8)01:03 (11)01:58 (14)00:50 (17)03:59 (11)04:30 (17)03:03 (16)01:03 (8)01:42 (4)02:17 (14)01:14 (11)03:46 (13)
12Darja Gorjup Poženel29:07+11:1000:29 (11)02:28 (16)05:05 (13)06:32 (14)08:19 (13)09:00 (13)13:11 (13)15:02 (12)17:17 (12)18:41 (12)21:15 (12)23:50 (12)25:17 (13)29:07 (13)
Orientacijski klub Komenda00:29 (11)01:59 (16)02:37 (12)01:27 (13)01:47 (13)00:41 (12)04:11 (14)01:51 (14)02:15 (11)01:24 (15)02:34 (16)02:35 (15)01:27 (17)03:50 (14)
13Elena Gombac Šuc30:42+12:4500:32 (15)02:22 (15)05:10 (14)07:28 (15)09:14 (15)09:49 (15)16:59 (15)18:19 (15)21:22 (14)22:49 (14)24:52 (14)26:11 (14)27:18 (14)30:42 (14)
Orientacijski klub Komenda00:32 (15)01:50 (15)02:48 (14)02:18 (15)01:46 (12)00:35 (4)07:10 (15)01:20 (10)03:03 (16)01:27 (16)02:03 (8)01:19 (9)01:07 (10)03:24 (9)
14Maja Istenic33:53+15:5600:38 (17)02:21 (14)05:56 (16)07:46 (16)09:32 (16)10:11 (16)14:22 (14)15:50 (14)22:03 (15)25:18 (16)27:14 (16)28:26 (15)29:42 (15)33:53 (15)
OK Azimut00:38 (17)01:43 (14)03:35 (16)01:50 (14)01:46 (12)00:39 (10)04:11 (14)01:28 (12)06:13 (17)03:15 (17)01:56 (7)01:12 (8)01:16 (14)04:11 (17)
15Maja Obid36:30+18:3300:23 (6)01:47 (9)04:40 (12)05:35 (13)07:01 (12)07:37 (12)21:24 (16)22:08 (16)23:32 (16)24:40 (15)26:51 (15)32:41 (16)33:36 (16)36:30 (16)
OK Azimut00:23 (6)01:24 (11)02:53 (15)00:55 (4)01:26 (7)00:36 (6)13:47 (17)00:44 (1)01:24 (5)01:08 (12)02:11 (12)05:50 (17)00:55 (1)02:54 (4)
16Katarina Sedej39:25+21:2800:32 (15)03:08 (17)05:24 (15)08:17 (17)11:13 (17)11:57 (17)23:00 (17)24:47 (17)27:49 (17)29:08 (17)32:57 (17)34:17 (17)35:32 (17)39:25 (17)
OK Azimut00:32 (15)02:36 (17)02:16 (11)02:53 (17)02:56 (16)00:44 (16)11:03 (16)01:47 (13)03:02 (14)01:19 (14)03:49 (17)01:20 (10)01:15 (12)03:53 (15)
Chiara Sepin15:57+-2:0000:18 (1)01:23 (1) (N/A)02:22 (1)03:31 (1)04:04 (1)06:38 (1)07:34 (1)08:53 (1)09:44 (1)11:28 (1)12:25 (1)13:24 (1)15:57 (1)
SSD-AŠZ GAJA00:18 (1)01:05 (2)00:00 (N/A)02:22 (16)01:09 (2)00:33 (3)02:34 (3)00:56 (2)01:19 (3)00:51 (3)01:44 (5)00:57 (3)00:59 (4)02:33 (3)