Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Ravne na Koroškem, 10. 10. 2020
Kategorija: M 45

NIme / klubČasZaostanekS-3333-5858-3434-5757-3535-4040-5959-5353-3636-4141-6262-5656-4646-4848-6060-3838-3737-5454-4242-4343-4444-4747-F
1Klaus Kramer31:32+00:0001:01 (2)01:59 (1)02:47 (1)04:30 (1)05:01 (1)07:40 (1)08:03 (1)10:39 (1)12:02 (1)14:25 (1)15:23 (1)15:59 (1)16:50 (1)18:03 (1)19:40 (1)21:48 (1)24:12 (1)26:44 (2)28:31 (2)29:25 (2)29:57 (2)30:40 (1)31:32 (1)
Gruppe Orientierungs-Sport Harzberg / Bad Vöslau / Lower Austria01:01 (2)00:58 (2)00:48 (1)01:43 (8)00:31 (1)02:39 (6)00:23 (4)02:36 (5)01:23 (3)02:23 (3)00:58 (9)00:36 (5)00:51 (1)01:13 (10)01:37 (2)02:08 (5)02:24 (12)02:32 (3)01:47 (7)00:54 (3)00:32 (4)00:43 (8)00:52 (8)
2Dietmar Doerfler31:52+00:2002:12 (13)03:20 (11)04:13 (9)05:25 (5)06:06 (6)08:12 (2)08:34 (2)12:52 (7)14:01 (6)15:57 (3)16:45 (4)17:18 (3)18:32 (5)19:17 (3)21:04 (2)22:57 (2)24:24 (2)26:27 (1)27:50 (1)28:59 (1)29:30 (1)31:03 (2)31:52 (2)
Gruppe Orientierungs-Sport Harzberg / Bad Vöslau / Lower Austria02:12 (13)01:08 (3)00:53 (4)01:12 (1)00:41 (7)02:06 (1)00:22 (3)04:18 (10)01:09 (2)01:56 (1)00:48 (3)00:33 (1)01:14 (9)00:45 (1)01:47 (3)01:53 (2)01:27 (1)02:03 (1)01:23 (2)01:09 (11)00:31 (2)01:33 (15)00:49 (3)
3Miro Šalamun33:07+01:3501:36 (11)02:45 (7)03:37 (4)04:57 (2)05:43 (2)08:18 (3)08:37 (3)11:01 (2)12:38 (2)15:55 (2)16:43 (3)17:21 (4)18:19 (3)19:15 (2)21:33 (5)23:38 (4)25:41 (3)28:36 (3)29:58 (3)30:57 (3)31:34 (3)32:15 (3)33:07 (3)
Orientacijski Klub Polaris01:36 (11)01:09 (4)00:52 (3)01:20 (3)00:46 (11)02:35 (5)00:19 (1)02:24 (2)01:37 (7)03:17 (10)00:48 (3)00:38 (7)00:58 (7)00:56 (3)02:18 (9)02:05 (3)02:03 (3)02:55 (4)01:22 (1)00:59 (6)00:37 (7)00:41 (6)00:52 (8)
4Dušan Petrovič34:34+03:0201:22 (8)02:34 (6)03:41 (5)05:29 (6)06:04 (5)08:31 (6)08:57 (4)11:20 (3)13:11 (3)16:07 (4)16:56 (5)17:32 (5)18:27 (4)19:25 (5)21:27 (4)23:48 (5)26:07 (5)29:19 (5)31:29 (6)32:29 (6)33:03 (5)33:42 (5)34:34 (5)
Orientacijski Klub Polaris01:22 (8)01:12 (5)01:07 (7)01:48 (12)00:35 (2)02:27 (3)00:26 (6)02:23 (1)01:51 (10)02:56 (7)00:49 (4)00:36 (5)00:55 (3)00:58 (4)02:02 (6)02:21 (7)02:19 (8)03:12 (9)02:10 (12)01:00 (8)00:34 (6)00:39 (4)00:52 (8)
5Günter Kradischnig34:42+03:1001:12 (5)02:27 (5)03:31 (3)05:13 (3)05:57 (3)08:27 (5)09:01 (6)12:28 (5)13:55 (5)16:21 (5)17:18 (6)18:01 (6)18:57 (6)19:59 (6)21:49 (6)24:12 (6)26:18 (6)29:23 (6)31:18 (5)32:19 (4)33:05 (6)33:50 (6)34:42 (6)
OLC Graz01:12 (5)01:15 (6)01:04 (6)01:42 (7)00:44 (8)02:30 (4)00:34 (9)03:27 (9)01:27 (4)02:26 (4)00:57 (7)00:43 (9)00:56 (4)01:02 (6)01:50 (5)02:23 (11)02:06 (5)03:05 (5)01:55 (9)01:01 (9)00:46 (13)00:45 (11)00:52 (8)
6Boris Bauman35:39+04:0701:23 (9)03:52 (13)04:53 (11)06:09 (9)06:48 (9)09:43 (9)10:05 (7)14:55 (10)16:01 (9)20:32 (9)21:28 (10)22:03 (10)23:01 (10)23:55 (10)25:24 (9)27:16 (9)28:58 (9)31:24 (8)32:54 (8)33:41 (8)34:12 (8)34:51 (8)35:39 (8)
Mariborski OK01:23 (9)02:29 (14)01:01 (5)01:16 (2)00:39 (4)02:55 (8)00:22 (3)04:50 (12)01:06 (1)04:31 (13)00:56 (6)00:35 (2)00:58 (7)00:54 (2)01:29 (1)01:52 (1)01:42 (2)02:26 (2)01:30 (4)00:47 (1)00:31 (2)00:39 (4)00:48 (1)
7Valter Foški39:32+08:0001:15 (6)02:58 (8)05:10 (12)06:56 (12)07:37 (12)10:48 (10)11:17 (9)14:33 (9)16:10 (10)18:37 (8)20:02 (9)20:43 (9)22:18 (9)23:29 (9)25:42 (10)28:08 (10)30:38 (10)34:29 (9)36:14 (9)37:10 (9)37:54 (9)38:32 (9)39:32 (9)
Orientacijski Klub Polaris01:15 (6)01:43 (10)02:12 (13)01:46 (10)00:41 (7)03:11 (9)00:29 (7)03:16 (8)01:37 (7)02:27 (5)01:25 (13)00:41 (8)01:35 (15)01:11 (9)02:13 (7)02:26 (13)02:30 (13)03:51 (12)01:45 (6)00:56 (4)00:44 (11)00:38 (1)01:00 (11)
8Tomaž Pust41:04+09:3201:08 (4)02:24 (3)03:42 (6)05:43 (8)06:29 (7)09:41 (8)10:15 (8)12:50 (6)14:41 (7)17:37 (7)18:36 (8)19:34 (8)20:32 (8)21:31 (8)24:04 (8)26:23 (8)28:47 (8)35:24 (10)37:44 (10)38:43 (10)39:26 (10)40:09 (10)41:04 (10)
Orientacijski klub Komenda01:08 (4)01:16 (7)01:18 (10)02:01 (14)00:46 (11)03:12 (10)00:34 (9)02:35 (4)01:51 (10)02:56 (7)00:59 (10)00:58 (14)00:58 (7)00:59 (5)02:33 (10)02:19 (6)02:24 (12)06:37 (15)02:20 (13)00:59 (6)00:43 (10)00:43 (8)00:55 (9)
9Gregor Zupan47:37+16:0501:44 (12)03:32 (12)06:01 (14)07:31 (13)08:10 (13)11:29 (13)16:05 (12)19:11 (14)21:29 (13)25:23 (11)26:21 (12)27:14 (12)28:37 (12)29:45 (12)32:35 (12)34:57 (11)37:21 (11)41:15 (11)44:04 (12)45:13 (11)45:54 (11)46:39 (11)47:37 (11)
Orientacijski klub Komenda01:44 (12)01:48 (11)02:29 (14)01:30 (4)00:39 (4)03:19 (11)04:36 (14)03:06 (7)02:18 (13)03:54 (11)00:58 (9)00:53 (13)01:23 (11)01:08 (8)02:50 (12)02:22 (9)02:24 (12)03:54 (13)02:49 (15)01:09 (11)00:41 (9)00:45 (11)00:58 (10)
10Igor Bončina48:07+16:3501:24 (10)03:20 (11)04:34 (10)06:32 (10)07:34 (11)11:25 (12)12:00 (10)17:36 (11)19:35 (11)23:47 (10)24:51 (11)25:42 (11)27:06 (11)28:34 (11)31:48 (11)35:32 (12)38:29 (12)42:11 (13)44:40 (13)45:40 (12)46:19 (12)47:04 (12)48:07 (12)
Orientacijski klub Slovenske Konjice01:24 (10)01:56 (12)01:14 (9)01:58 (13)01:02 (15)03:51 (12)00:35 (11)05:36 (13)01:59 (12)04:12 (12)01:04 (12)00:51 (11)01:24 (12)01:28 (13)03:14 (14)03:44 (14)02:57 (14)03:42 (11)02:29 (14)01:00 (8)00:39 (8)00:45 (11)01:03 (12)
11Julijan Klančnik50:06+18:3402:33 (14)04:11 (14)05:56 (13)07:44 (14)08:40 (14)12:36 (14)16:09 (13)19:04 (13)24:07 (15)27:05 (13)28:00 (14)28:44 (14)30:09 (13)31:15 (13)34:06 (13)36:30 (13)38:36 (13)41:45 (12)43:15 (11)46:10 (13)47:00 (13)47:47 (13)50:06 (13)
02:33 (14)01:38 (9)01:45 (12)01:48 (12)00:56 (13)03:56 (14)03:33 (13)02:55 (6)05:03 (15)02:58 (8)00:55 (5)00:44 (10)01:25 (13)01:06 (7)02:51 (13)02:24 (12)02:06 (5)03:09 (7)01:30 (4)02:55 (15)00:50 (14)00:47 (12)02:19 (15)
12Igor Pečovnik50:27+18:5502:58 (15)05:40 (15)09:43 (15)11:22 (15)12:24 (15)16:51 (15)17:16 (14)21:52 (15)23:47 (14)26:49 (12)27:51 (13)28:43 (13)30:13 (14)31:34 (14)35:26 (14)37:49 (14)40:12 (14)43:18 (14)45:07 (14)46:46 (14)47:31 (14)48:43 (14)50:27 (14)
OK Slovenj Gradec02:58 (15)02:42 (15)04:03 (15)01:39 (6)01:02 (15)04:27 (15)00:25 (5)04:36 (11)01:55 (11)03:02 (9)01:02 (11)00:52 (12)01:30 (14)01:21 (11)03:52 (15)02:23 (11)02:23 (9)03:06 (6)01:49 (8)01:39 (14)00:45 (12)01:12 (14)01:44 (14)
13Michael Melcher64:28+32:5601:21 (7)02:15 (2)03:23 (2)06:41 (11)07:21 (10)11:16 (11)12:41 (11)18:55 (12)21:21 (12)29:16 (14)37:07 (15)38:07 (15)39:24 (15)41:32 (15)43:50 (15)48:31 (15)53:13 (15)58:12 (15)60:15 (15)61:26 (15)62:21 (15)63:17 (15)64:28 (15)
MTBO-Junior-Team-Austria01:21 (7)00:54 (1)01:08 (8)03:18 (15)00:40 (5)03:55 (13)01:25 (12)06:14 (14)02:26 (14)07:55 (14)07:51 (14)01:00 (15)01:17 (10)02:08 (15)02:18 (9)04:41 (15)04:42 (15)04:59 (14)02:03 (11)01:11 (12)00:55 (15)00:56 (13)01:11 (13)
Igor Gavrilov35:29+03:5701:06 (3)03:05 (9)03:57 (8)05:42 (7)06:32 (8)09:20 (7) (N/A)13:19 (8)14:56 (8)17:14 (6)17:57 (7)18:33 (7)19:28 (7)20:56 (7)23:33 (7)25:40 (7)27:47 (7)30:57 (7)32:31 (7)33:24 (7)33:58 (7)34:37 (7)35:29 (7)
Orientacijski klub Komenda01:06 (3)01:59 (13)00:52 (3)01:45 (9)00:50 (12)02:48 (7)00:00 (N/A)13:19 (15)01:37 (7)02:18 (2)00:43 (1)00:36 (5)00:55 (3)01:28 (13)02:37 (11)02:07 (4)02:07 (6)03:10 (8)01:34 (5)00:53 (2)00:34 (6)00:39 (4)00:52 (8)
Walter Dravetz34:31+02:5901:01 (2)02:26 (4)03:46 (7)05:18 (4)06:03 (4)08:26 (4)09:01 (6)11:35 (4)13:13 (4) (N/A)16:11 (2)16:48 (2)17:49 (2)19:22 (4)21:10 (3)23:32 (3)25:42 (4)29:16 (4)31:12 (4)32:29 (6)33:01 (4)33:42 (5)34:31 (4)
OLC Graz01:01 (2)01:25 (8)01:20 (11)01:32 (5)00:45 (9)02:23 (2)00:35 (11)02:34 (3)01:38 (8)00:00 (N/A)16:11 (15)00:37 (6)01:01 (8)01:33 (14)01:48 (4)02:22 (9)02:10 (7)03:34 (10)01:56 (10)01:17 (13)00:32 (4)00:41 (6)00:49 (3)