Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 11. 10. 2020
Kategorija: M 45

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-5151-5757-4949-4646-4242-5656-4343-5050-3939-4848-F
1Boris Bauman47:33+00:0002:35 (1)04:55 (1)08:42 (1)12:26 (1)16:10 (1)22:51 (1)26:52 (1)28:28 (1)32:29 (1)35:51 (1)38:29 (1)40:49 (1)43:25 (1)45:07 (1)47:33 (1)
Mariborski OK02:35 (1)02:20 (1)03:47 (2)03:44 (2)03:44 (1)06:41 (1)04:01 (3)01:36 (1)04:01 (1)03:22 (1)02:38 (1)02:20 (1)02:36 (2)01:42 (1)02:26 (1)
2Miro Šalamun52:46+05:1303:26 (6)05:47 (4)09:19 (2)12:44 (2)16:35 (2)24:46 (2)29:05 (2)31:06 (3)35:39 (3)39:13 (3)42:42 (3)45:19 (3)48:21 (3)50:10 (3)52:46 (3)
Orientacijski Klub Polaris03:26 (6)02:21 (2)03:32 (1)03:25 (1)03:51 (2)08:11 (4)04:19 (6)02:01 (3)04:33 (3)03:34 (2)03:29 (7)02:37 (3)03:02 (8)01:49 (2)02:36 (2)
3Klaus Kramer57:26+09:5303:08 (3)05:41 (3)10:00 (4)14:27 (4)19:25 (4)27:20 (5)31:08 (3)33:09 (4)38:37 (4)42:51 (4)46:16 (4)49:10 (4)52:04 (4)54:09 (4)57:26 (4)
Gruppe Orientierungs-Sport Harzberg / Bad Vöslau / Lower Austria03:08 (3)02:33 (4)04:19 (6)04:27 (5)04:58 (10)07:55 (3)03:48 (1)02:01 (3)05:28 (5)04:14 (7)03:25 (4)02:54 (4)02:54 (6)02:05 (4)03:17 (10)
4Walter Dravetz58:19+10:4603:10 (5)06:40 (8)10:51 (6)15:50 (6)20:22 (6)28:41 (6)32:31 (5)34:43 (6)40:22 (6)44:18 (6)47:28 (5)50:43 (5)53:23 (5)55:29 (5)58:19 (5)
OLC Graz03:10 (5)03:30 (13)04:11 (4)04:59 (8)04:32 (5)08:19 (6)03:50 (2)02:12 (6)05:39 (6)03:56 (4)03:10 (2)03:15 (8)02:40 (3)02:06 (6)02:50 (4)
5Igor Gavrilov58:47+11:1403:09 (4)05:41 (3)10:04 (5)14:40 (5)19:33 (5)27:15 (4)31:26 (4)33:31 (5)39:12 (5)43:21 (5)47:46 (6)50:57 (6)53:44 (6)55:50 (6)58:47 (6)
Orientacijski klub Komenda03:09 (4)02:32 (3)04:23 (7)04:36 (6)04:53 (9)07:42 (2)04:11 (4)02:05 (4)05:41 (7)04:09 (6)04:25 (11)03:11 (7)02:47 (5)02:06 (6)02:57 (5)
6Miha Škarabot64:51+17:1804:02 (10)07:09 (11)12:20 (12)17:28 (10)22:14 (9)32:06 (10)36:41 (9)39:27 (11)45:55 (10)50:17 (9)53:45 (8)56:50 (8)59:46 (7)62:02 (7)64:51 (7)
Orientacijski Klub Polaris04:02 (10)03:07 (11)05:11 (10)05:08 (9)04:46 (8)09:52 (11)04:35 (8)02:46 (11)06:28 (8)04:22 (9)03:28 (6)03:05 (5)02:56 (7)02:16 (10)02:49 (3)
7Tomaž Pust66:22+18:4903:41 (8)06:26 (7)11:02 (7)16:46 (8)21:48 (8)31:09 (8)35:54 (7)38:07 (8)45:36 (9)49:52 (8)53:54 (9)57:31 (9)61:07 (9)63:19 (9)66:22 (8)
Orientacijski klub Komenda03:41 (8)02:45 (6)04:36 (8)05:44 (11)05:02 (11)09:21 (10)04:45 (10)02:13 (7)07:29 (12)04:16 (8)04:02 (9)03:37 (12)03:36 (10)02:12 (8)03:03 (8)
8Julijan Klančnik66:40+19:0703:27 (7)06:17 (6)11:37 (9)17:56 (11)23:02 (11)31:57 (9)36:13 (8)38:19 (9)43:04 (7)48:23 (7)52:35 (7)56:05 (7)59:52 (8)62:57 (8)66:40 (9)
03:27 (7)02:50 (7)05:20 (12)06:19 (12)05:06 (12)08:55 (8)04:16 (5)02:06 (5)04:45 (4)05:19 (11)04:12 (10)03:30 (10)03:47 (11)03:05 (13)03:43 (12)
9Dušan Petrovič67:25+19:5204:07 (11)07:10 (12)11:27 (8)16:07 (7)20:33 (7)29:18 (7)33:58 (6)36:18 (7)44:39 (8)51:59 (11)55:27 (11)58:43 (11)61:30 (10)64:24 (10)67:25 (10)
Orientacijski Klub Polaris04:07 (11)03:03 (9)04:17 (5)04:40 (7)04:26 (4)08:45 (7)04:40 (9)02:20 (10)08:21 (13)07:20 (13)03:28 (6)03:16 (9)02:47 (5)02:54 (12)03:01 (7)
10Gregor Zupan68:34+21:0104:19 (13)07:29 (13)12:12 (10)18:50 (12)23:26 (12)32:30 (11)36:54 (10)39:14 (10)46:35 (11)50:42 (10)54:40 (10)58:17 (10)63:26 (11)65:36 (11)68:34 (11)
Orientacijski klub Komenda04:19 (13)03:10 (12)04:43 (9)06:38 (13)04:36 (6)09:04 (9)04:24 (7)02:20 (10)07:21 (11)04:07 (5)03:58 (8)03:37 (12)05:09 (13)02:10 (7)02:58 (6)
11Valter Foški74:24+26:5104:18 (12)07:00 (10)12:20 (12)16:47 (9)22:34 (10)33:32 (12)39:41 (11)41:56 (12)49:10 (12)53:46 (12)59:25 (12)62:36 (12)66:34 (12)68:56 (12)74:24 (12)
Orientacijski Klub Polaris04:18 (12)02:42 (5)05:20 (12)04:27 (5)05:47 (13)10:58 (13)06:09 (11)02:15 (8)07:14 (10)04:36 (10)05:39 (12)03:11 (7)03:58 (12)02:22 (11)05:28 (13)
12Igor Pečovnik80:44+33:1103:48 (9)06:53 (9)14:43 (13)20:16 (13)25:00 (13)35:39 (13)43:53 (12)48:22 (13)55:04 (13)61:46 (13)68:06 (13)72:11 (13)75:15 (13)77:30 (13)80:44 (13)
OK Slovenj Gradec03:48 (9)03:05 (10)07:50 (13)05:33 (10)04:44 (7)10:39 (12)08:14 (12)04:29 (12)06:42 (9)06:42 (12)06:20 (13)04:05 (13)03:04 (9)02:15 (9)03:14 (9)
Dietmar Doerfler+-48:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Gruppe Orientierungs-Sport Harzberg / Bad Vöslau / Lower Austria00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Igor Bončina+-48:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Slovenske Konjice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michael Melcher+-48:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
MTBO-Junior-Team-Austria00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Blaž Miheljak52:38+05:0502:51 (2)05:54 (5)09:45 (3)13:37 (3)17:35 (3)25:47 (3) (N/A)30:50 (2)35:06 (2)38:47 (2)42:11 (2)44:46 (2)47:18 (2)49:18 (2)52:38 (2)
OK Slovenj Gradec02:51 (2)03:03 (9)03:51 (3)03:52 (3)03:58 (3)08:12 (5)00:00 (N/A)30:50 (13)04:16 (2)03:41 (3)03:24 (3)02:35 (2)02:32 (1)02:00 (3)03:20 (11)