Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP solsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, , 23. 9. 2020
Kategorija: Učenci

NIme / klubČasZaostanekS-7474-7878-8686-7575-7979-8787-8181-8383-8585-F
1Luka SELJAK25:10+00:0003:28 (4)07:12 (1)08:51 (1)10:52 (1)15:18 (4)17:22 (6)19:04 (10)21:08 (15)24:04 (15)25:10 (17)
OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM03:28 (4)03:44 (1)01:39 (1)02:01 (1)04:26 (1)02:04 (10)01:42 (2)02:04 (1)02:56 (1)01:06 (7)
2David KRIŽNAR41:23+16:1305:12 (19)09:00 (6)11:11 (2)13:45 (2)28:09 (8)29:41 (8)32:36 (11)35:24 (16)39:49 (16)41:23 (18)
OŠ POLJANE05:12 (19)03:48 (2)02:11 (6)02:34 (4)14:24 (20)01:32 (1)02:55 (9)02:48 (6)04:25 (8)01:34 (32)
3Rok BOGATAJ42:49+17:3904:02 (10)08:23 (3)11:18 (3)18:38 (7)28:29 (9)30:24 (10)33:03 (12)35:28 (17)41:30 (17)42:49 (19)
OŠ CERKNO04:02 (10)04:21 (3)02:55 (13)07:20 (44)09:51 (7)01:55 (6)02:39 (6)02:25 (2)06:02 (35)01:19 (21)
4Valentin KAVČIČ43:33+18:2306:22 (28)11:10 (14)16:08 (11)19:17 (8)26:27 (7)29:51 (9)33:09 (13)36:06 (18)42:11 (18)43:33 (20)
OŠ IDRIJA06:22 (28)04:48 (4)04:58 (24)03:09 (15)07:10 (6)03:24 (28)03:18 (11)02:57 (10)06:05 (36)01:22 (22)
5Jan COKAN43:43+18:3305:16 (21)10:33 (10)15:17 (10)17:23 (4)29:28 (10)31:48 (11)33:24 (14)36:16 (19)42:34 (19)43:43 (21)
OŠ VIŽMARJE - BROD05:16 (21)05:17 (11)04:44 (22)02:06 (2)12:05 (16)02:20 (13)01:36 (1)02:52 (8)06:18 (41)01:09 (13)
6Božo BIZJAK45:15+20:0503:55 (8)10:43 (11)13:17 (7)20:39 (11)30:33 (11)32:36 (12)35:17 (15)37:51 (20)44:08 (20)45:15 (22)
OŠ CERKNO03:55 (8)06:48 (14)02:34 (8)07:22 (45)09:54 (8)02:03 (9)02:41 (7)02:34 (3)06:17 (40)01:07 (9)
7Jaka SELJAK46:20+21:1004:25 (14)09:41 (8)11:29 (4)14:29 (3)30:57 (12)33:40 (14)36:50 (17)40:06 (23)44:44 (21)46:20 (23)
OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM04:25 (14)05:16 (10)01:48 (4)03:00 (9)16:28 (24)02:43 (14)03:10 (10)03:16 (19)04:38 (9)01:36 (34)
8Borut GANTAR47:25+22:1504:32 (16)09:21 (7)14:20 (8)17:25 (5)24:34 (5)34:41 (15)37:14 (18)39:56 (22)46:13 (22)47:25 (24)
OŠ IDRIJA04:32 (16)04:49 (5)04:59 (25)03:05 (13)07:09 (5)10:07 (50)02:33 (5)02:42 (5)06:17 (40)01:12 (15)
9Tadej LIKAR48:55+23:4503:17 (2)08:29 (4)17:49 (12)20:14 (10)31:00 (13)32:47 (13)35:37 (16)40:21 (24)47:48 (23)48:55 (25)
OŠ CERKNO03:17 (2)05:12 (7)09:20 (35)02:25 (3)10:46 (11)01:47 (2)02:50 (8)04:44 (33)07:27 (43)01:07 (9)
11Tine RUPNIK52:32+27:2217:13 (47)24:16 (31)26:53 (25)30:21 (21)36:58 (15)39:52 (16)44:36 (19)47:48 (25)51:31 (24)52:32 (27)
OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE17:13 (47)07:03 (16)02:37 (9)03:28 (21)06:37 (3)02:54 (16)04:44 (16)03:12 (17)03:43 (3)01:01 (2)
12Žiga HRUP54:33+29:2319:05 (49)26:20 (36)28:40 (27)32:18 (23)38:52 (16)41:58 (17)46:48 (20)49:41 (26)53:18 (25)54:33 (28)
OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE19:05 (49)07:15 (18)02:20 (7)03:38 (22)06:34 (2)03:06 (21)04:50 (17)02:53 (9)03:37 (2)01:15 (16)
13Nejc TRUNK58:13+33:0304:28 (15)21:04 (25)25:52 (22)28:29 (18)35:35 (14)45:48 (21)48:14 (22)50:51 (27)57:14 (27)58:13 (29)
OŠ KOMENDA MOSTE04:28 (15)16:36 (33)04:48 (23)02:37 (5)07:06 (4)10:13 (51)02:26 (4)02:37 (4)06:23 (42)00:59 (1)
14Jakob PISK58:24+33:1405:50 (26)15:44 (17)18:57 (13)23:09 (14)41:21 (18)43:21 (18)47:16 (21)51:16 (28)56:16 (26)58:24 (30)
OŠ POLJANE05:50 (26)09:54 (19)03:13 (17)04:12 (26)18:12 (25)02:00 (8)03:55 (12)04:00 (30)05:00 (18)02:08 (41)
15Dominik PISK60:20+35:1007:48 (35)17:50 (19)20:55 (15)25:06 (15)43:23 (19)45:17 (20)49:17 (23)53:17 (29)58:12 (28)60:20 (31)
OŠ POLJANE07:48 (35)10:02 (20)03:05 (16)04:11 (25)18:17 (26)01:54 (5)04:00 (13)04:00 (30)04:55 (14)02:08 (41)
16Aljaž ŠKVARČA62:29+37:1904:15 (11)11:07 (13)19:55 (14)22:41 (13)48:39 (22)51:23 (23)53:41 (25)56:47 (30)61:12 (29)62:29 (32)
OŠ CERKNO04:15 (11)06:52 (15)08:48 (33)02:46 (6)25:58 (36)02:44 (15)02:18 (3)03:06 (13)04:25 (8)01:17 (18)
17Grega JORDAN71:56+46:4606:35 (30)23:04 (28)24:52 (20)29:26 (19)41:14 (17)44:15 (19)53:29 (24)59:53 (31)70:50 (30)71:56 (33)
OŠ ŠKOFLJICA06:35 (30)16:29 (32)01:48 (4)04:34 (31)11:48 (15)03:01 (18)09:14 (37)06:24 (39)10:57 (46)01:06 (7)
18Matija KAVČIČ76:11+51:0103:33 (7)16:06 (18)22:02 (17)36:14 (29)47:37 (21)52:47 (24)59:00 (26)69:01 (33)73:48 (31)76:11 (34)
OŠ VODICE03:33 (7)12:33 (26)05:56 (28)14:12 (52)11:23 (14)05:10 (43)06:13 (23)10:01 (45)04:47 (10)02:23 (47)
19Dan KAVČIČ78:13+53:0305:40 (24)18:22 (21)24:27 (19)38:18 (30)49:41 (25)54:57 (27)60:48 (27)70:54 (35)75:53 (32)78:13 (35)
OŠ VODICE05:40 (24)12:42 (28)06:05 (30)13:51 (50)11:23 (14)05:16 (45)05:51 (19)10:06 (47)04:59 (15)02:20 (46)
20Vid FAGANEL79:05+53:5505:15 (20)10:31 (9)13:11 (6)18:33 (6)49:07 (23)53:39 (26)60:51 (28)71:34 (36)77:47 (33)79:05 (36)
OŠ DOBRAVLJE05:15 (20)05:16 (10)02:40 (10)05:22 (38)30:34 (45)04:32 (40)07:12 (31)10:43 (48)06:13 (38)01:18 (20)
21Matic MLAKAR80:12+55:0207:33 (34)20:10 (22)26:21 (23)40:17 (31)51:37 (26)56:57 (29)63:01 (29)73:03 (39)77:52 (34)80:12 (37)
OŠ VODICE07:33 (34)12:37 (27)06:11 (31)13:56 (51)11:20 (12)05:20 (46)06:04 (20)10:02 (46)04:49 (12)02:20 (46)
22Lev ŽIŽEK82:21+57:1108:38 (37)14:53 (16)24:05 (18)28:03 (17)58:11 (29)60:23 (30)68:21 (32)72:34 (37)81:04 (36)82:21 (38)
OŠ N.H. MAKSA PEČARJA08:38 (37)06:15 (13)09:12 (34)03:58 (23)30:08 (44)02:12 (11)07:58 (32)04:13 (32)08:30 (45)01:17 (18)
23Svit KODER83:05+57:5503:33 (7)23:41 (29)26:22 (24)31:37 (22)47:34 (20)51:04 (22)65:22 (30)68:44 (32)80:58 (35)83:05 (39)
OŠ KAŠELJ03:33 (7)20:08 (39)02:41 (11)05:15 (37)15:57 (22)03:30 (30)14:18 (48)03:22 (21)12:14 (49)02:07 (38)
24Aljaž KERŠEVAN84:42+59:3203:07 (1)08:06 (2)21:47 (16)26:05 (16)66:39 (35)68:30 (35)74:55 (36)78:03 (40)83:40 (39)84:42 (40)
OŠ DOBRAVLJE03:07 (1)04:59 (6)13:41 (44)04:18 (27)40:34 (47)01:51 (4)06:25 (24)03:08 (14)05:37 (32)01:02 (3)
25Nejc  DOBRAVEC85:06+59:5604:44 (18)24:46 (33)28:25 (26)33:39 (25)49:29 (24)52:59 (25)67:27 (31)70:47 (34)82:52 (37)85:06 (41)
OŠ KAŠELJ04:44 (18)20:02 (38)03:39 (18)05:14 (35)15:50 (21)03:30 (30)14:28 (50)03:20 (20)12:05 (48)02:14 (43)
26Nejc ŠTRUKELJ86:31+61:2115:10 (45)26:00 (35)37:20 (34)40:41 (32)60:39 (31)65:03 (33)73:17 (35)78:08 (41)83:17 (38)86:31 (42)
OŠ ŠKOFLJICA15:10 (45)10:50 (23)11:20 (40)03:21 (18)19:58 (27)04:24 (36)08:14 (34)04:51 (34)05:09 (24)03:14 (50)
27Rok  ILOVAR87:05+61:5512:31 (41)22:49 (27)29:41 (28)35:42 (28)51:40 (27)55:01 (28)69:26 (33)72:50 (38)84:55 (40)87:05 (43)
OŠ KAŠELJ12:31 (41)10:18 (22)06:52 (32)06:01 (40)15:58 (23)03:21 (27)14:25 (49)03:24 (22)12:05 (48)02:10 (42)
28Rok GREGORIČ87:35+62:2516:46 (46)27:37 (39)39:08 (35)42:31 (33)62:32 (32)66:52 (34)75:07 (37)79:59 (42)85:05 (41)87:35 (44)
OŠ ŠKOFLJICA16:46 (46)10:51 (24)11:31 (41)03:23 (19)20:01 (28)04:20 (33)08:15 (36)04:52 (35)05:06 (21)02:30 (48)
29Tine NOVAK88:46+63:3605:29 (22)20:16 (23)25:52 (22)29:56 (20)70:42 (36)72:31 (38)78:59 (39)82:08 (43)87:43 (43)88:46 (45)
OŠ DOBRAVLJE05:29 (22)14:47 (31)05:36 (27)04:04 (24)40:46 (49)01:49 (3)06:28 (25)03:09 (15)05:35 (31)01:03 (4)
30Luka MORE89:58+64:4819:06 (50)30:01 (41)41:19 (36)44:36 (35)64:38 (33)69:06 (36)77:21 (38)82:15 (44)87:26 (42)89:58 (46)
OŠ ŠKOFLJICA19:06 (50)10:55 (25)11:18 (39)03:17 (17)20:02 (29)04:28 (37)08:15 (36)04:54 (36)05:11 (28)02:32 (49)
31Žan ŠTRUKELJ90:54+65:4404:43 (17)24:35 (32)30:34 (31)44:23 (34)72:48 (38)75:02 (39)81:09 (41)84:38 (46)89:46 (45)90:54 (47)
OŠ DOBRAVLJE04:43 (17)19:52 (37)05:59 (29)13:49 (49)28:25 (41)02:14 (12)06:07 (21)03:29 (24)05:08 (23)01:08 (10)
32Martin ŠUBELJ91:20+66:1014:41 (44)41:09 (44)42:55 (37)46:21 (36)56:20 (28)60:43 (31)71:41 (34)84:11 (45)89:00 (44)91:20 (48)
OŠ SOSTRO14:41 (44)26:28 (47)01:46 (2)03:26 (20)09:59 (9)04:23 (35)10:58 (45)12:30 (49)04:49 (12)02:20 (46)
33Arti BRUČI92:39+67:2907:13 (33)44:27 (46)47:17 (39)50:19 (38)73:34 (39)76:54 (42)81:33 (42)85:22 (47)91:14 (46)92:39 (49)
OŠ TABOR07:13 (33)37:14 (49)02:50 (12)03:02 (10)23:15 (35)03:20 (26)04:39 (15)03:49 (27)05:52 (34)01:25 (23)
34Jakob PEČENKO92:49+67:3906:52 (31)14:05 (15)29:47 (29)34:08 (26)74:53 (40)76:53 (41)83:03 (43)86:31 (49)91:45 (47)92:49 (50)
OŠ DOBRAVLJE06:52 (31)07:13 (17)15:42 (46)04:21 (28)40:45 (48)02:00 (8)06:10 (22)03:28 (23)05:14 (29)01:04 (5)
35Patrik BELTRAM94:59+69:4908:02 (36)18:14 (20)35:25 (33)53:28 (40)65:57 (34)70:39 (37)80:40 (40)85:56 (48)93:50 (48)94:59 (51)
OŠ DOBRAVLJE08:02 (36)10:12 (21)17:11 (47)18:03 (53)12:29 (17)04:42 (41)10:01 (41)05:16 (37)07:54 (44)01:09 (13)
36Enej ČESNIK96:10+71:0004:18 (12)27:35 (38)32:03 (32)35:06 (27)72:25 (37)76:46 (40)86:21 (45)89:53 (51)95:00 (49)96:10 (52)
OŠ IDRIJA04:18 (12)23:17 (42)04:28 (21)03:03 (11)37:19 (46)04:21 (34)09:35 (38)03:32 (25)05:07 (22)01:10 (14)
37Jure BOŽIČ101:22+76:1205:43 (25)46:17 (47)49:13 (40)52:28 (39)75:40 (41)78:48 (43)83:26 (44)87:17 (50)99:51 (50)101:22 (1)
OŠ TABOR05:43 (25)40:34 (51)02:56 (14)03:15 (16)23:12 (34)03:08 (22)04:38 (14)03:51 (28)12:34 (50)01:31 (31)
38Miloš RADAKOVIČ101:54+76:4403:58 (9)28:57 (40)43:36 (38)49:06 (37)59:08 (30)63:25 (32)90:49 (46)95:01 (52)100:45 (1)101:54 (2)
OŠ TABOR03:58 (9)24:59 (43)14:39 (45)05:30 (39)10:02 (10)04:17 (32)27:24 (51)04:12 (31)05:44 (33)01:09 (13)
39Blaž ŠUBIC109:11+84:0104:23 (13)24:56 (34)52:13 (42)60:48 (43)82:30 (44)86:47 (45)96:46 (48)102:53 (2)107:53 (2)109:11 (4)
OŠ POLJANE04:23 (13)20:33 (40)27:17 (48)08:35 (46)21:42 (33)04:17 (32)09:59 (40)06:07 (38)05:00 (18)01:18 (20)
40Timotej KOS111:17+86:0706:25 (29)27:01 (37)54:23 (43)63:25 (44)84:23 (46)88:55 (46)98:59 (50)105:34 (4)109:51 (4)111:17 (5)
OŠ POLJANE06:25 (29)20:36 (41)27:22 (49)09:02 (47)20:58 (31)04:32 (40)10:04 (44)06:35 (40)04:17 (6)01:26 (26)
41Žan GNEZDA111:28+86:1803:19 (3)20:29 (24)29:59 (30)33:08 (24)76:44 (42)91:31 (48)99:31 (51)103:13 (3)109:20 (3)111:28 (6)
OŠ IDRIJA03:19 (3)17:10 (34)09:30 (36)03:09 (15)43:36 (50)14:47 (52)08:00 (33)03:42 (26)06:07 (37)02:08 (41)
42Tadej  KASTELEC114:16+89:0622:49 (51)59:31 (51)61:32 (46)67:58 (46)88:10 (48)93:19 (50)98:25 (49)107:31 (5)112:36 (6)114:16 (7)
OŠ MONTESSORI22:49 (51)36:42 (48)02:01 (5)06:26 (41)20:12 (30)05:09 (42)05:06 (18)09:06 (44)05:05 (20)01:40 (35)
43Lenart  HRASTNIK114:33+89:2334:12 (52)53:47 (49)66:17 (47)71:27 (48)84:15 (45)90:16 (47)100:18 (1)108:22 (6)112:30 (5)114:33 (8)
OŠ MONTESSORI34:12 (52)19:35 (36)12:30 (42)05:10 (34)12:48 (19)06:01 (48)10:02 (43)08:04 (42)04:08 (5)02:03 (36)
44Miha MOZETIČ116:36+91:2636:54 (53)55:40 (50)68:23 (49)73:21 (49)86:05 (47)92:15 (49)102:17 (2)110:32 (7)114:29 (7)116:36 (9)
OŠ MONTESSORI36:54 (53)18:46 (35)12:43 (43)04:58 (33)12:44 (18)06:10 (49)10:02 (43)08:15 (43)03:57 (4)02:07 (38)
45Simon ŠTUHEC117:28+92:1813:50 (42)39:08 (43)67:30 (48)70:19 (47)98:00 (51)101:12 (1)107:49 (4)110:50 (8)116:00 (8)117:28 (10)
OŠ SVETI TOMAŽ13:50 (42)25:18 (44)28:22 (51)02:49 (7)27:41 (40)03:12 (24)06:37 (26)03:01 (12)05:10 (26)01:28 (29)
46Matic MUNDA119:26+94:1603:29 (5)08:42 (5)13:05 (5)19:43 (9)99:51 (52)103:02 (2)109:55 (5)113:07 (9)118:00 (9)119:26 (11)
OŠ SVETI TOMAŽ03:29 (5)05:13 (8)04:23 (20)06:38 (43)80:08 (51)03:11 (23)06:53 (30)03:12 (17)04:53 (13)01:26 (26)
47Janez SIRC121:28+96:1805:31 (23)10:49 (12)15:11 (9)21:44 (12)102:02 (1)105:01 (3)111:51 (7)114:52 (10)119:53 (10)121:28 (12)
OŠ SVETI TOMAŽ05:31 (23)05:18 (12)04:22 (19)06:33 (42)80:18 (52)02:59 (17)06:50 (29)03:01 (12)05:01 (19)01:35 (33)
48Žan PEVEC123:31+98:2108:52 (38)22:28 (26)73:30 (50)76:35 (50)103:57 (2)107:11 (4)113:50 (8)117:05 (11)122:05 (11)123:31 (13)
OŠ SVETI TOMAŽ08:52 (38)13:36 (30)51:02 (52)03:05 (13)27:22 (38)03:14 (25)06:39 (27)03:15 (18)05:00 (18)01:26 (26)
49Nino HEBAR KOSI125:24+100:1410:56 (40)23:50 (30)75:26 (52)78:26 (51)106:03 (3)109:09 (5)115:54 (9)118:46 (12)123:56 (12)125:24 (14)
OŠ SVETI TOMAŽ10:56 (40)12:54 (29)51:36 (53)03:00 (9)27:37 (39)03:06 (21)06:45 (28)02:52 (8)05:10 (26)01:28 (29)
50Marko VAJDIČ152:58+127:4814:32 (43)52:07 (48)55:05 (44)59:27 (41)89:00 (49)94:22 (51)106:32 (3)146:15 (13)151:31 (13)152:58 (15)
OŠ TABOR14:32 (43)37:35 (50)02:58 (15)04:22 (29)29:33 (43)05:22 (47)12:10 (47)39:43 (51)05:16 (30)01:27 (27)
51Luka MATUŠAN157:15+132:0505:58 (27)31:24 (42)59:23 (45)63:47 (45)93:20 (50)98:34 (52)110:42 (6)150:33 (14)155:44 (14)157:15 (16)
OŠ TABOR05:58 (27)25:26 (45)27:59 (50)04:24 (30)29:33 (43)05:14 (44)12:08 (46)39:51 (52)05:11 (28)01:31 (31)
Gal  SMOLE51:31+26:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)26:05 (6)29:08 (7) (N/A)38:50 (21) (N/A)51:31 (26)
OŠ MONTESSORI00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)26:05 (37)03:03 (19)00:00 (N/A)38:50 (50)00:00 (N/A)51:31 (52)
Anej ZAJEC+-26:5009:15 (39)66:04 (53)76:24 (53)81:19 (53) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ TABOR09:15 (39)56:49 (53)10:20 (37)04:55 (32)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Matajž Franci SELAN+-26:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ SOSTRO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Miha DOLENC108:04+82:5418:10 (48)44:11 (45)49:39 (41)59:28 (42)80:35 (43)85:04 (44)94:56 (47)101:35 (1) (N/A)108:04 (3)
OŠ POLJANE18:10 (48)26:01 (46)05:28 (26)09:49 (48)21:07 (32)04:29 (38)09:52 (39)06:39 (41)00:00 (N/A)108:04 (51)
Aljoša FAŠUN+-26:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ SOSTRO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
David FESEL+-26:5007:09 (32)63:58 (52)74:19 (51)79:34 (52) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ TABOR07:09 (32)56:49 (53)10:21 (38)05:15 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jakob ZUPANČIČ+-26:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ KAŠELJ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Simon Erik JEREBIČ+-26:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ KOMENDA MOSTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Domen LEBAN+-26:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OŠ IDRIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)