Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: M21A L

NIme / klubČasZaostanekS-8484-8585-3232-5050-3333-5151-5454-7171-9494-3838-9292-8181-4141-6161-5656-4646-4747-100100-F
1Andreas Johansson40:28+00:0001:34 (1)02:34 (2)04:57 (1)06:46 (1)07:29 (1)09:31 (1)10:28 (1)12:32 (1)15:17 (1)17:45 (1)22:52 (1)26:29 (3)27:53 (3)29:09 (3)33:44 (3)35:14 (3)37:34 (3)40:11 (3)40:28 (3)
IFK Göteborg01:34 (1)01:00 (3)02:23 (1)01:49 (1)00:43 (13)02:02 (4)00:57 (2)02:04 (21)02:45 (4)02:28 (1)05:07 (9)03:37 (5)01:24 (1)01:16 (7)04:35 (1)01:30 (1)02:20 (5)02:37 (36)00:17 (11)
2David Chatelon44:10+03:4202:01 (10)03:06 (5)06:19 (13)09:00 (7)09:41 (6)11:40 (4)12:51 (3)14:35 (3)18:08 (6)21:03 (4)25:49 (3)28:53 (4)31:17 (5)32:39 (5)38:02 (5)39:36 (4)42:07 (5)43:53 (5)44:10 (5)
Orient' Express 4202:01 (10)01:05 (8)03:13 (21)02:41 (17)00:41 (9)01:59 (3)01:11 (11)01:44 (5)03:33 (28)02:55 (7)04:46 (4)03:04 (1)02:24 (23)01:22 (11)05:23 (9)01:34 (2)02:31 (14)01:46 (4)00:17 (11)
3Thomas Antoine45:56+05:2802:19 (19)03:23 (11)05:48 (5)10:16 (14)10:58 (14)13:04 (11)14:01 (10)15:15 (6)18:05 (5)20:52 (3)25:19 (2)29:10 (5)31:39 (6)32:51 (6)39:04 (6)41:07 (5)43:55 (6)45:38 (6)45:56 (6)
VO1202:19 (19)01:04 (7)02:25 (5)04:28 (30)00:42 (10)02:06 (5)00:57 (2)01:14 (1)02:50 (7)02:47 (2)04:27 (2)03:51 (7)02:29 (25)01:12 (4)06:13 (15)02:03 (11)02:48 (23)01:43 (2)00:18 (16)
4Radim Hošek46:32+06:0402:04 (11)03:37 (17)06:19 (13)09:04 (9)10:00 (9)12:15 (8)13:27 (8)14:45 (4)17:56 (4)21:38 (5)26:42 (7)30:52 (8)32:42 (7)33:57 (7)39:19 (7)41:39 (6)44:22 (7)46:14 (7)46:32 (7)
KOB Dobruška02:04 (11)01:33 (32)02:42 (9)02:45 (19)00:56 (31)02:15 (10)01:12 (16)01:18 (2)03:11 (17)03:42 (25)05:04 (7)04:10 (13)01:50 (5)01:15 (6)05:22 (8)02:20 (25)02:43 (21)01:52 (7)00:18 (16)
5Martin Janda47:12+06:4402:11 (14)03:35 (16)05:59 (6)08:03 (3)08:56 (2)11:05 (2)12:21 (2)14:13 (2)17:43 (3)20:52 (3)25:50 (4)30:14 (7)33:49 (8)35:38 (8)40:40 (8)42:25 (7)44:53 (8)46:54 (8)47:12 (8)
KOB Dobruška02:11 (14)01:24 (29)02:24 (2)02:04 (2)00:53 (25)02:09 (6)01:16 (20)01:52 (13)03:30 (26)03:09 (10)04:58 (6)04:24 (17)03:35 (38)01:49 (30)05:02 (6)01:45 (5)02:28 (12)02:01 (12)00:18 (16)
6Petr Hanč48:06+07:3802:01 (10)03:13 (7)06:02 (7)10:42 (19)11:22 (18)13:48 (17)14:51 (16)16:39 (13)19:19 (10)22:13 (8)27:58 (8)31:53 (9)34:04 (9)36:15 (10)41:15 (9)43:29 (8)45:40 (9)47:49 (9)48:06 (9)
STS Chvojkovice Brod02:01 (10)01:12 (13)02:49 (13)04:40 (32)00:40 (6)02:26 (16)01:03 (5)01:48 (9)02:40 (2)02:54 (5)05:45 (17)03:55 (8)02:11 (13)02:11 (36)05:00 (4)02:14 (20)02:11 (1)02:09 (17)00:17 (11)
7Tomáš Leštínský48:34+08:0601:41 (3)02:56 (3)08:13 (24)11:03 (21)11:44 (20)14:03 (19)15:15 (19)17:14 (17)19:59 (13)23:11 (9)28:33 (9)32:42 (10)34:46 (10)36:07 (9)41:43 (10)43:52 (9)46:05 (10)48:10 (10)48:34 (10)
KOB Dobruška01:41 (3)01:15 (19)05:17 (37)02:50 (22)00:41 (9)02:19 (12)01:12 (16)01:59 (18)02:45 (4)03:12 (11)05:22 (11)04:09 (12)02:04 (7)01:21 (10)05:36 (11)02:09 (17)02:13 (2)02:05 (15)00:24 (38)
8Tomas Kamaryt50:42+10:1402:35 (22)03:45 (19)06:33 (14)09:10 (11)09:59 (8)12:28 (9)13:40 (9)15:29 (8)20:11 (17)23:34 (13)29:09 (11)33:35 (11)36:41 (12)38:10 (11)43:29 (11)45:40 (10)48:00 (11)50:23 (11)50:42 (11)
MLOK Marianske Lazne02:35 (22)01:10 (11)02:48 (12)02:37 (14)00:49 (18)02:29 (20)01:12 (16)01:49 (10)04:42 (34)03:23 (17)05:35 (14)04:26 (18)03:06 (36)01:29 (17)05:19 (7)02:11 (18)02:20 (5)02:23 (30)00:19 (18)
9James Lyne53:22+12:5401:57 (5)03:10 (6)06:11 (9)08:37 (6)09:20 (4)12:00 (7)13:15 (7)14:51 (5)17:38 (2)23:46 (14)31:38 (19)35:19 (14)37:33 (15)39:00 (14)45:13 (12)47:21 (11)50:39 (12)53:05 (12)53:22 (12)
Edinburgh University Orienteer01:57 (5)01:13 (17)03:01 (19)02:26 (8)00:43 (13)02:40 (27)01:15 (17)01:36 (3)02:47 (6)06:08 (37)07:52 (31)03:41 (6)02:14 (15)01:27 (16)06:13 (15)02:08 (16)03:18 (31)02:26 (32)00:17 (11)
10Jan Potstejnsky53:41+13:1301:59 (8)03:43 (18)09:37 (32)11:58 (27)12:41 (28)15:05 (23)16:17 (22)18:04 (22)20:51 (19)24:00 (17)30:42 (15)38:47 (21)40:35 (21)41:46 (20)46:43 (16)48:36 (13)51:12 (13)53:15 (13)53:41 (13)
Spolek podorlických běžců01:59 (8)01:44 (37)05:54 (39)02:21 (6)00:43 (13)02:24 (15)01:12 (16)01:47 (8)02:47 (6)03:09 (10)06:42 (25)08:05 (32)01:48 (3)01:11 (3)04:57 (3)01:53 (8)02:36 (17)02:03 (14)00:26 (40)
11Vítězslav Khýn53:50+13:2202:14 (17)03:32 (15)08:38 (26)11:18 (24)12:22 (25)15:12 (24)16:18 (23)18:04 (22)21:08 (20)24:35 (19)32:48 (22)36:20 (16)38:34 (18)40:06 (17)46:57 (17)48:48 (14)51:30 (15)53:29 (14)53:50 (14)
KOB Dobruška02:14 (17)01:18 (23)05:06 (34)02:40 (16)01:04 (33)02:50 (29)01:06 (7)01:46 (7)03:04 (15)03:27 (20)08:13 (33)03:32 (2)02:14 (15)01:32 (19)06:51 (23)01:51 (7)02:42 (20)01:59 (10)00:21 (27)
12Tomáš Nipakitani Petras54:00+13:3202:13 (16)03:26 (12)06:41 (16)09:08 (10)09:58 (7)13:05 (12)14:22 (13)16:36 (12)20:30 (18)23:49 (15)32:29 (21)36:25 (17)38:34 (18)39:54 (16)46:30 (15)48:53 (15)51:20 (14)53:40 (15)54:00 (15)
Czech national team Z02:13 (16)01:13 (17)03:15 (22)02:27 (9)00:50 (21)03:07 (35)01:17 (22)02:14 (26)03:54 (30)03:19 (14)08:40 (35)03:56 (9)02:09 (12)01:20 (9)06:36 (21)02:23 (26)02:27 (11)02:20 (25)00:20 (22)
13Diego Bau55:01+14:3303:01 (29)04:08 (26)08:06 (23)10:16 (14)11:06 (15)13:24 (14)14:50 (15)16:40 (14)20:01 (14)23:34 (13)28:40 (10)38:08 (20)40:28 (20)41:37 (19)47:56 (20)49:40 (16)52:54 (20)54:41 (17)55:01 (17)
ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ03:01 (29)01:07 (10)03:58 (27)02:10 (3)00:50 (21)02:18 (11)01:26 (30)01:50 (11)03:21 (21)03:33 (23)05:06 (8)09:28 (35)02:20 (22)01:09 (2)06:19 (18)01:44 (4)03:14 (29)01:47 (5)00:20 (22)
14Karsten Lehman55:08+14:4006:34 (38)07:50 (37)10:15 (34)16:12 (36)16:46 (37)19:38 (36)20:45 (35)22:37 (34)25:30 (33)28:23 (30)33:12 (24)36:46 (19)39:50 (19)41:57 (21)47:35 (18)49:49 (17)52:33 (19)54:46 (18)55:08 (18)
OLV Potsdam06:34 (38)01:16 (20)02:25 (5)05:57 (36)00:34 (2)02:52 (31)01:07 (9)01:52 (13)02:53 (10)02:53 (4)04:49 (5)03:34 (4)03:04 (35)02:07 (35)05:38 (12)02:14 (20)02:44 (22)02:13 (20)00:22 (32)
15Kristaps Tamuzs55:15+14:4701:59 (8)03:27 (13)08:43 (28)11:22 (26)12:13 (24)14:42 (22)15:54 (21)17:53 (20)21:10 (21)24:48 (20)30:22 (14)34:29 (12)36:34 (11)38:21 (12)45:30 (13)47:57 (12)52:21 (16)54:54 (19)55:15 (19)
OK Mona-Auseklis01:59 (8)01:28 (31)05:16 (36)02:39 (15)00:51 (23)02:29 (20)01:12 (16)01:59 (18)03:17 (19)03:38 (24)05:34 (13)04:07 (11)02:05 (9)01:47 (28)07:09 (25)02:27 (28)04:24 (36)02:33 (35)00:21 (27)
16Vítězslav Zajíc55:34+15:0602:08 (12)03:28 (14)06:18 (11)09:01 (8)10:27 (11)12:56 (10)14:14 (12)16:29 (11)19:48 (11)23:21 (10)31:12 (17)36:27 (18)38:32 (16)40:16 (18)47:52 (19)49:51 (18)52:28 (17)55:18 (20)55:34 (20)
KOB Tretra Praha02:08 (12)01:20 (26)02:50 (14)02:43 (18)01:26 (38)02:29 (20)01:18 (23)02:15 (27)03:19 (20)03:33 (23)07:51 (30)05:15 (20)02:05 (9)01:44 (26)07:36 (28)01:59 (10)02:37 (19)02:50 (38)00:16 (2)
17Lukas Kriz56:31+16:0302:42 (23)03:55 (22)06:42 (17)10:02 (12)10:53 (12)13:26 (15)14:42 (14)16:43 (15)20:05 (15)23:53 (16)33:08 (23)40:08 (27)42:24 (27)43:57 (24)49:22 (22)51:39 (20)54:10 (21)56:11 (21)56:31 (21)
OOB Trebic02:42 (23)01:13 (17)02:47 (11)03:20 (25)00:51 (23)02:33 (24)01:16 (20)02:01 (19)03:22 (24)03:48 (28)09:15 (37)07:00 (28)02:16 (20)01:33 (21)05:25 (10)02:17 (23)02:31 (14)02:01 (12)00:20 (22)
18Andreas Bjärkmar57:24+16:5602:48 (25)04:08 (26)06:41 (16)10:27 (16)11:21 (17)13:51 (18)15:36 (20)17:34 (19)21:50 (22)24:58 (21)30:53 (16)35:00 (13)37:15 (13)38:42 (13)45:37 (14)52:05 (21)54:29 (22)57:02 (22)57:24 (22)
Linköpings Orienteringsklubb02:48 (25)01:20 (26)02:33 (8)03:46 (28)00:54 (27)02:30 (21)01:45 (35)01:58 (16)04:16 (31)03:08 (8)05:55 (18)04:07 (11)02:15 (19)01:27 (16)06:55 (24)06:28 (39)02:24 (7)02:33 (35)00:22 (32)
19Petr Skyva57:56+17:2802:52 (27)04:15 (27)07:42 (21)10:30 (18)11:24 (19)13:39 (16)14:58 (17)17:17 (18)20:11 (17)23:25 (11)30:15 (13)39:52 (25)42:07 (25)43:25 (23)50:16 (23)52:57 (22)55:30 (23)57:32 (23)57:56 (23)
SKI-OB Šternberk02:52 (27)01:23 (28)03:27 (24)02:48 (20)00:54 (27)02:15 (10)01:19 (25)02:19 (30)02:54 (11)03:14 (12)06:50 (26)09:37 (36)02:15 (19)01:18 (8)06:51 (23)02:41 (31)02:33 (15)02:02 (13)00:24 (38)
20Ferenc Mihályi58:47+18:1901:58 (6)02:59 (4)05:28 (3)10:28 (17)11:13 (16)14:04 (20)15:11 (18)16:53 (16)19:51 (12)24:01 (18)29:10 (12)41:16 (30)43:36 (30)44:49 (27)51:07 (25)53:52 (25)56:18 (25)58:28 (24)58:47 (24)
Sirályok SC01:58 (6)01:01 (4)02:29 (6)05:00 (34)00:45 (15)02:51 (30)01:07 (9)01:42 (4)02:58 (13)04:10 (30)05:09 (10)12:06 (39)02:20 (22)01:13 (5)06:18 (17)02:45 (34)02:26 (9)02:10 (18)00:19 (18)
21Guillaume Manissolle59:05+18:3702:18 (18)03:56 (23)06:59 (18)10:50 (20)11:48 (21)15:26 (25)17:12 (27)19:34 (27)23:04 (28)27:28 (27)34:27 (29)38:54 (22)41:26 (23)43:01 (22)50:19 (24)53:03 (23)56:19 (26)58:43 (25)59:05 (25)
Nature Orientation Saint Etien02:18 (18)01:38 (35)03:03 (20)03:51 (29)00:58 (32)03:38 (36)01:46 (36)02:22 (31)03:30 (26)04:24 (32)06:59 (28)04:27 (19)02:32 (26)01:35 (22)07:18 (27)02:44 (33)03:16 (30)02:24 (31)00:22 (32)
22Michal Hodek60:51+20:2304:35 (33)05:53 (32)08:40 (27)11:10 (22)11:55 (22)14:35 (21)16:54 (26)19:08 (25)22:41 (26)26:47 (25)33:39 (26)39:33 (23)42:06 (24)44:19 (25)52:52 (28)55:00 (26)58:13 (27)60:34 (26)60:51 (26)
KOB Tretra Praha04:35 (33)01:18 (23)02:47 (11)02:30 (11)00:45 (15)02:40 (27)02:19 (38)02:14 (26)03:33 (28)04:06 (29)06:52 (27)05:54 (23)02:33 (29)02:13 (38)08:33 (32)02:08 (16)03:13 (28)02:21 (26)00:17 (11)
23Isak Jakobson61:16+20:4801:35 (2)02:32 (1)05:02 (2)07:19 (2)10:05 (10)11:59 (6)13:04 (5)15:38 (9)18:13 (7)28:31 (31)37:12 (32)42:44 (34)45:33 (35)47:00 (33)52:01 (26)53:41 (24)56:04 (24)60:56 (27)61:16 (27)
Tibro orienteringsklubb01:35 (2)00:57 (1)02:30 (7)02:17 (4)02:46 (40)01:54 (1)01:05 (6)02:34 (34)02:35 (1)10:18 (40)08:41 (36)05:32 (21)02:49 (33)01:27 (16)05:01 (5)01:40 (3)02:23 (6)04:52 (41)00:20 (22)
24Tomas Chrast61:43+21:1502:30 (21)03:51 (21)07:54 (22)12:37 (30)13:33 (31)16:11 (29)17:41 (29)19:57 (28)23:40 (30)28:10 (28)33:37 (25)41:00 (29)43:34 (29)45:14 (30)53:09 (29)55:43 (27)58:48 (28)61:21 (28)61:43 (28)
SK Studenec02:30 (21)01:21 (27)04:03 (28)04:43 (33)00:56 (31)02:38 (25)01:30 (33)02:16 (29)03:43 (29)04:30 (33)05:27 (12)07:23 (29)02:34 (30)01:40 (25)07:55 (29)02:34 (30)03:05 (25)02:33 (35)00:22 (32)
25Francis Gaine61:52+21:2405:54 (37)07:07 (35)11:31 (37)17:36 (38)18:13 (38)20:44 (37)22:01 (36)23:46 (35)26:57 (35)30:44 (36)37:21 (33)41:41 (31)43:50 (31)45:14 (30)54:27 (30)56:24 (29)59:48 (29)61:37 (29)61:52 (29)
OTB05:54 (37)01:13 (17)04:24 (31)06:05 (37)00:37 (4)02:31 (22)01:17 (22)01:45 (6)03:11 (17)03:47 (27)06:37 (23)04:20 (15)02:09 (12)01:24 (12)09:13 (35)01:57 (9)03:24 (33)01:49 (6)00:15 (1)
26Primož Mikložič62:38+22:1003:41 (31)04:56 (29)11:50 (38)14:24 (34)15:14 (35)17:57 (35)19:18 (34)21:46 (32)26:05 (34)29:38 (33)35:19 (30)39:38 (24)42:18 (26)44:31 (26)54:29 (31)56:36 (30)59:55 (30)62:17 (30)62:38 (30)
OK Polaris03:41 (31)01:15 (19)06:54 (40)02:34 (13)00:50 (21)02:43 (28)01:21 (29)02:28 (32)04:19 (32)03:33 (23)05:41 (16)04:19 (14)02:40 (32)02:13 (38)09:58 (38)02:07 (13)03:19 (32)02:22 (28)00:21 (27)
27Dupuy Francis63:15+22:4703:31 (30)04:59 (30)09:20 (31)12:20 (28)13:09 (29)15:42 (27)16:45 (24)18:43 (23)23:22 (29)28:15 (29)33:53 (28)41:51 (32)44:24 (32)45:57 (31)52:32 (27)56:04 (28)60:46 (32)62:54 (31)63:15 (31)
balise orientation albigeoise03:31 (30)01:28 (31)04:21 (30)03:00 (24)00:49 (18)02:33 (24)01:03 (5)01:58 (16)04:39 (33)04:53 (34)05:38 (15)07:58 (31)02:33 (29)01:33 (21)06:35 (20)03:32 (35)04:42 (37)02:08 (16)00:21 (27)
28Mats Carlberg63:23+22:5502:45 (24)03:48 (20)07:36 (20)12:56 (32)13:28 (30)15:57 (28)17:18 (28)19:34 (27)22:36 (25)25:57 (23)32:17 (20)40:01 (26)46:15 (36)48:33 (36)54:48 (32)57:31 (31)60:08 (31)62:59 (32)63:23 (32)
KFUM Örebro Orientering02:45 (24)01:03 (6)03:48 (26)05:20 (35)00:32 (1)02:29 (20)01:21 (29)02:16 (29)03:02 (14)03:21 (15)06:20 (21)07:44 (30)06:14 (40)02:18 (39)06:15 (16)02:43 (32)02:37 (19)02:51 (39)00:24 (38)
29Vincent Chomette63:36+23:0802:49 (26)04:25 (28)08:32 (25)11:21 (25)12:27 (26)15:28 (26)16:47 (25)19:01 (24)22:23 (24)29:51 (34)36:15 (31)42:21 (33)44:36 (33)46:01 (32)54:53 (33)58:56 (33)61:22 (34)63:19 (33)63:36 (33)
Nature Orientation Saint Etien02:49 (26)01:36 (34)04:07 (29)02:49 (21)01:06 (34)03:01 (33)01:19 (25)02:14 (26)03:22 (24)07:28 (38)06:24 (22)06:06 (24)02:15 (19)01:25 (13)08:52 (34)04:03 (37)02:26 (9)01:57 (9)00:17 (11)
30Jiří Vincikaitia Andrš64:03+23:3502:12 (15)03:19 (9)06:14 (10)08:34 (5)09:15 (3)11:27 (3)12:56 (4)19:58 (29)22:51 (27)26:14 (24)37:31 (34)43:06 (35)45:21 (34)47:10 (34)56:40 (35)58:59 (34)61:17 (33)63:39 (34)64:03 (34)
Czech national team Z02:12 (15)01:07 (10)02:55 (17)02:20 (5)00:41 (9)02:12 (8)01:29 (31)07:02 (37)02:53 (10)03:23 (17)11:17 (38)05:35 (22)02:15 (19)01:49 (30)09:30 (36)02:19 (24)02:18 (3)02:22 (28)00:24 (38)
31Tomáš Mbuthaki Veverka65:09+24:4101:56 (4)03:14 (8)06:06 (8)08:34 (5)09:26 (5)11:50 (5)13:11 (6)15:21 (7)18:33 (8)21:58 (7)26:42 (7)43:55 (36)46:23 (37)47:55 (35)55:11 (34)57:44 (32)62:29 (36)64:47 (36)65:09 (35)
Czech national team Z01:56 (4)01:18 (23)02:52 (15)02:28 (10)00:52 (24)02:24 (15)01:21 (29)02:10 (22)03:12 (18)03:25 (18)04:44 (3)17:13 (40)02:28 (24)01:32 (19)07:16 (26)02:33 (29)04:45 (38)02:18 (22)00:22 (32)
32Zoltán Gyalog65:13+24:4502:58 (28)07:42 (36)10:40 (35)14:02 (33)14:40 (34)16:39 (30)17:55 (30)22:08 (33)25:03 (32)30:08 (35)37:55 (35)47:10 (37)49:00 (38)50:50 (37)56:52 (36)59:09 (35)62:04 (35)64:45 (35)65:13 (36)
Tabáni Spartacus SKE02:58 (28)04:44 (39)02:58 (18)03:22 (26)00:38 (5)01:59 (3)01:16 (20)04:13 (35)02:55 (12)05:05 (35)07:47 (29)09:15 (34)01:50 (5)01:50 (32)06:02 (13)02:17 (23)02:55 (24)02:41 (37)00:28 (41)
33Steven Clelland69:08+28:4004:49 (34)06:09 (34)09:44 (33)12:41 (31)13:37 (32)16:41 (31)25:41 (38)27:52 (36)32:43 (37)36:27 (37)42:24 (36)48:43 (38)50:50 (39)52:48 (38)61:17 (37)63:25 (36)66:34 (37)68:50 (37)69:08 (37)
Clydeside Orienteers04:49 (34)01:20 (26)03:35 (25)02:57 (23)00:56 (31)03:04 (34)09:00 (39)02:11 (23)04:51 (36)03:44 (26)05:57 (19)06:19 (25)02:07 (10)01:58 (33)08:29 (31)02:08 (16)03:09 (26)02:16 (21)00:18 (16)
34Petr Kolek72:27+31:5904:55 (35)05:53 (32)08:47 (29)11:18 (24)12:29 (27)17:12 (32)18:32 (31)20:34 (30)23:56 (31)27:12 (26)33:52 (27)40:28 (28)43:21 (28)44:58 (28)65:36 (39)67:40 (38)70:07 (38)72:04 (38)72:27 (38)
KOB Dobruška04:55 (35)00:58 (2)02:54 (16)02:31 (12)01:11 (35)04:43 (40)01:20 (26)02:02 (20)03:22 (24)03:16 (13)06:40 (24)06:36 (26)02:53 (34)01:37 (24)20:38 (40)02:04 (12)02:27 (11)01:57 (9)00:23 (34)
35Théo Chabal74:05+33:3702:25 (20)04:00 (24)08:56 (30)12:25 (29)13:41 (33)17:38 (33)19:08 (33)21:39 (31)29:38 (36)37:32 (39)45:46 (38)52:24 (39)55:01 (40)56:37 (39)64:43 (38)67:07 (37)71:25 (39)73:48 (39)74:05 (39)
U.S. St-Egreve02:25 (20)01:35 (33)04:56 (32)03:29 (27)01:16 (37)03:57 (37)01:30 (33)02:31 (33)07:59 (39)07:54 (39)08:14 (34)06:38 (27)02:37 (31)01:36 (23)08:06 (30)02:24 (27)04:18 (34)02:23 (30)00:17 (11)
36Delage Fabien75:19+34:5104:19 (32)06:04 (33)11:07 (36)17:24 (37)18:37 (39)21:37 (38)23:16 (37)28:36 (37)33:25 (38)36:52 (38)44:48 (37)55:16 (40)57:49 (41)59:36 (40)66:11 (40)68:27 (39)72:50 (40)75:02 (40)75:19 (40)
COTS04:19 (32)01:45 (38)05:03 (33)06:17 (38)01:13 (36)03:00 (32)01:39 (34)05:20 (36)04:49 (35)03:27 (20)07:56 (32)10:28 (37)02:33 (29)01:47 (28)06:35 (20)02:16 (21)04:23 (35)02:12 (19)00:17 (11)
37Gheorghe Cionoiu135:44+95:1604:56 (36)10:20 (39)15:28 (40)24:20 (39)26:22 (40)31:05 (39)55:10 (40)68:57 (39)75:08 (40)80:39 (41)94:44 (40)103:30 (2)108:30 (2)112:56 (2)122:42 (2)126:27 (2)131:19 (1)135:18 (1)135:44 (1)
TV Coburg-Neuses04:56 (36)05:24 (40)05:08 (35)08:52 (39)02:02 (39)04:43 (40)24:05 (40)13:47 (38)06:11 (38)05:31 (36)14:05 (39)08:46 (33)05:00 (39)04:26 (40)09:46 (37)03:45 (36)04:52 (39)03:59 (40)00:26 (40)
38Jernej Zorman136:29+96:0118:24 (40)20:04 (40)25:55 (41)35:46 (40)36:42 (41)41:11 (40)42:59 (39)65:06 (38)70:42 (39)75:00 (40)89:31 (39)100:22 (1)103:39 (1)105:29 (1)119:00 (1)124:56 (1)133:48 (2)136:08 (2)136:29 (2)
Orientacijski klub Komenda18:24 (40)01:40 (36)05:51 (38)09:51 (40)00:56 (31)04:29 (38)01:48 (37)22:07 (39)05:36 (37)04:18 (31)14:31 (40)10:51 (38)03:17 (37)01:50 (32)13:31 (39)05:56 (38)08:52 (40)02:20 (25)00:21 (27)
Andy Jacoud54:20+13:5207:45 (39)08:48 (38)12:09 (39)14:34 (35)15:20 (36)17:42 (34)18:52 (32)----- (N/A)22:07 (23)25:02 (22)31:14 (18)35:36 (15)37:27 (14)39:31 (15)48:08 (21)49:57 (19)52:32 (18)54:03 (16)54:20 (16)
Nature Orientation Saint Etien07:45 (39)01:03 (6)03:21 (23)02:25 (7)00:46 (16)02:22 (13)01:10 (10)00:00 (N/A)22:07 (40)02:55 (7)06:12 (20)04:22 (16)01:51 (6)02:04 (34)08:37 (33)01:49 (6)02:35 (16)01:31 (1)00:17 (11)
Jakub Makovský43:42+03:1402:11 (14)03:23 (11)05:48 (5)10:23 (15)10:58 (14)13:08 (13)14:07 (11)16:00 (10)18:53 (9)21:41 (6)25:58 (5)29:31 (6)31:17 (5)32:21 (4)37:09 (4)----- (N/A)41:39 (4)43:24 (4)43:42 (4)
KOB Tretra Praha02:11 (14)01:12 (13)02:25 (5)04:35 (31)00:35 (3)02:10 (7)00:59 (3)01:53 (14)02:53 (10)02:48 (3)04:17 (1)03:33 (3)01:46 (2)01:04 (1)04:48 (2)00:00 (N/A)41:39 (41)01:45 (3)00:18 (16)
Evaldas Jadenkus81:22+40:54----- (N/A)----- (N/A)07:32 (19)----- (N/A)12:12 (23)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)29:12 (32)----- (N/A)----- (N/A)40:55 (22)----- (N/A)----- (N/A)75:30 (40)78:40 (41)80:59 (41)81:22 (41)
OK Fortuna00:00 (N/A)00:00 (N/A)07:32 (41)00:00 (N/A)12:12 (41)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)29:12 (41)00:00 (N/A)00:00 (N/A)40:55 (41)00:00 (N/A)00:00 (N/A)75:30 (40)03:10 (27)02:19 (23)00:23 (34)