Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: M21A S

NIme / klubČasZaostanekS-7474-7575-7676-3333-5151-5454-3636-3434-3838-7777-7070-6363-5959-4040-3939-100100-F
1Jeppe Borch35:19+00:0001:11 (8)03:53 (3)05:24 (1)07:33 (1)09:16 (1)10:31 (1)11:45 (1)13:28 (1)16:05 (1)17:36 (1)21:06 (1)24:10 (1)27:45 (1)30:39 (1)33:32 (1)34:57 (1)35:19 (1)
Stener OK01:11 (8)02:42 (3)01:31 (1)02:09 (7)01:43 (1)01:15 (6)01:14 (2)01:43 (1)02:37 (4)01:31 (4)03:30 (4)03:04 (3)03:35 (2)02:54 (8)02:53 (4)01:25 (4)00:22 (13)
2Petr Lepšík39:30+04:1100:53 (1)03:25 (2)05:25 (2)08:07 (3)10:54 (4)12:12 (4)13:38 (4)15:39 (3)20:12 (5)21:53 (5)25:18 (4)28:22 (4)31:51 (3)34:45 (2)37:39 (2)39:06 (2)39:30 (2)
NP team00:53 (1)02:32 (2)02:00 (6)02:42 (12)02:47 (6)01:18 (11)01:26 (5)02:01 (4)04:33 (19)01:41 (8)03:25 (3)03:04 (3)03:29 (1)02:54 (8)02:54 (5)01:27 (6)00:24 (18)
3Rune Rystad40:28+05:0901:05 (5)03:25 (2)05:37 (3)08:15 (4)10:07 (2)11:22 (2)12:44 (2)14:37 (2)17:04 (2)18:43 (2)21:58 (2)27:53 (3)33:17 (4)36:01 (4)38:44 (4)40:08 (3)40:28 (3)
Nydalens Skiklub01:05 (5)02:20 (1)02:12 (12)02:38 (11)01:52 (2)01:15 (6)01:22 (4)01:53 (2)02:27 (1)01:39 (6)03:15 (1)05:55 (18)05:24 (8)02:44 (5)02:43 (2)01:24 (1)00:20 (8)
4Tiago Aires40:46+05:2701:11 (8)04:08 (4)05:52 (4)08:00 (2)10:49 (3)12:01 (3)13:37 (3)15:48 (4)18:53 (3)20:22 (3)23:39 (3)27:03 (2)31:23 (2)35:27 (3)38:37 (3)40:16 (4)40:46 (4)
GAFANHORI01:11 (8)02:57 (7)01:44 (3)02:08 (6)02:49 (8)01:12 (3)01:36 (7)02:11 (6)03:05 (10)01:29 (2)03:17 (2)03:24 (6)04:20 (4)04:04 (16)03:10 (7)01:39 (11)00:30 (25)
5Inge Lindseth41:23+06:0401:17 (10)05:52 (11)07:55 (9)09:36 (8)11:34 (5)12:52 (5)15:04 (5)17:06 (5)19:40 (4)21:47 (4)26:09 (5)29:19 (5)33:59 (5)36:36 (5)39:31 (5)40:56 (5)41:23 (5)
Nydalens Skiklub01:17 (10)04:35 (18)02:03 (9)01:41 (1)01:58 (3)01:18 (11)02:12 (17)02:02 (5)02:34 (2)02:07 (15)04:22 (12)03:10 (4)04:40 (5)02:37 (2)02:55 (6)01:25 (4)00:27 (23)
6Juha Suntila44:29+09:1004:31 (22)07:15 (20)10:09 (18)12:14 (15)14:28 (11)15:30 (11)16:48 (9)19:47 (11)22:34 (8)24:26 (7)29:55 (9)33:12 (7)37:06 (7)40:00 (6)42:45 (6)44:10 (6)44:29 (6)
Turun Metsänkävijät04:31 (22)02:44 (4)02:54 (18)02:05 (4)02:14 (4)01:02 (1)01:18 (3)02:59 (14)02:47 (6)01:52 (11)05:29 (15)03:17 (5)03:54 (3)02:54 (8)02:45 (3)01:25 (4)00:19 (5)
7Esben Linde48:24+13:0501:24 (11)04:15 (5)06:35 (7)09:09 (6)12:41 (8)14:05 (8)16:00 (8)18:18 (6)21:11 (6)22:41 (6)27:55 (6)31:33 (6)36:15 (6)42:32 (7)46:19 (7)48:05 (7)48:24 (7)
Stener OK01:24 (11)02:51 (5)02:20 (15)02:34 (10)03:32 (19)01:24 (14)01:55 (12)02:18 (8)02:53 (7)01:30 (3)05:14 (14)03:38 (9)04:42 (6)06:17 (23)03:47 (14)01:46 (13)00:19 (5)
8Erik Elfverson49:19+14:0001:01 (4)06:28 (15)08:41 (13)10:53 (10)14:00 (10)15:26 (10)17:13 (11)19:38 (9)23:25 (11)25:24 (10)31:38 (13)36:34 (13)41:28 (8)44:08 (8)47:24 (8)48:54 (8)49:19 (8)
Almby IK01:01 (4)05:27 (21)02:13 (13)02:12 (8)03:07 (14)01:26 (17)01:47 (10)02:25 (10)03:47 (17)01:59 (14)06:14 (20)04:56 (12)04:54 (7)02:40 (4)03:16 (10)01:30 (8)00:25 (21)
9Kocsik Árpád52:54+17:3502:12 (16)06:23 (14)08:48 (14)10:47 (9)13:45 (9)15:01 (9)16:57 (10)19:34 (8)22:49 (9)24:35 (9)28:47 (8)34:15 (9)43:37 (11)46:44 (10)50:35 (9)52:26 (9)52:54 (10)
Tipo Orienteering Club02:12 (16)04:11 (17)02:25 (16)01:59 (2)02:58 (10)01:16 (7)01:56 (13)02:37 (11)03:15 (12)01:46 (9)04:12 (9)05:28 (16)09:22 (18)03:07 (9)03:51 (15)01:51 (17)00:28 (24)
9Lasse Staffensen52:54+17:3503:09 (20)06:23 (14)08:31 (11)11:18 (13)14:35 (13)16:12 (13)19:35 (14)22:19 (14)25:42 (14)27:35 (14)31:37 (12)35:19 (11)43:19 (10)46:47 (11)50:40 (10)52:30 (10)52:54 (10)
Stener OK03:09 (20)03:14 (10)02:08 (11)02:47 (13)03:17 (16)01:37 (21)03:23 (23)02:44 (12)03:23 (13)01:53 (12)04:02 (6)03:42 (10)08:00 (14)03:28 (11)03:53 (16)01:50 (16)00:24 (18)
11Roland Vogl54:17+18:5802:20 (17)05:30 (9)07:19 (8)11:05 (12)14:30 (12)15:45 (12)17:26 (12)19:47 (11)22:52 (10)24:27 (8)28:32 (7)35:09 (10)46:31 (14)49:00 (13)52:14 (12)53:54 (11)54:17 (11)
SV Mietraching02:20 (17)03:10 (9)01:49 (5)03:46 (17)03:25 (17)01:15 (6)01:41 (8)02:21 (9)03:05 (10)01:35 (5)04:05 (7)06:37 (19)11:22 (19)02:29 (1)03:14 (8)01:40 (12)00:23 (16)
12Mirko Montibeller54:21+19:0201:12 (9)04:17 (6)06:19 (6)08:20 (5)12:25 (7)13:51 (7)15:33 (7)19:28 (7)22:33 (7)27:24 (13)31:19 (11)36:25 (12)45:15 (13)48:48 (12)52:03 (11)53:56 (12)54:21 (12)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.01:12 (9)03:05 (8)02:02 (8)02:01 (3)04:05 (23)01:26 (17)01:42 (9)03:55 (21)03:05 (10)04:51 (25)03:55 (5)05:06 (15)08:50 (17)03:33 (13)03:15 (9)01:53 (18)00:25 (21)
13Bálint Zai56:08+20:4902:45 (19)06:51 (17)08:53 (16)11:00 (11)16:54 (16)18:17 (15)19:44 (16)23:25 (16)27:39 (16)30:06 (17)36:23 (17)39:51 (15)47:06 (16)50:35 (15)54:21 (14)55:48 (13)56:08 (13)
Tabáni Spartacus SKE02:45 (19)04:06 (15)02:02 (8)02:07 (5)05:54 (25)01:23 (13)01:27 (6)03:41 (19)04:14 (18)02:27 (21)06:17 (21)03:28 (7)07:15 (13)03:29 (12)03:46 (13)01:27 (6)00:20 (8)
14Erik Mygind56:35+21:1601:57 (14)05:50 (10)08:07 (10)11:55 (14)14:55 (14)16:30 (14)18:49 (13)23:21 (15)28:08 (17)30:03 (16)34:10 (14)39:45 (14)45:15 (13)49:07 (14)54:20 (13)56:09 (14)56:35 (14)
Stener OK01:57 (14)03:53 (13)02:17 (14)03:48 (18)03:00 (11)01:35 (20)02:19 (18)04:32 (22)04:47 (22)01:55 (13)04:07 (8)05:35 (17)05:30 (9)03:52 (15)05:13 (22)01:49 (15)00:26 (22)
15Andreas Lyngaa56:43+21:2401:00 (3)04:32 (7)06:11 (5)09:36 (8)11:56 (6)13:21 (6)15:30 (6)21:53 (12)24:28 (12)26:19 (11)30:35 (10)34:12 (8)42:47 (9)46:32 (9)54:57 (15)56:27 (15)56:43 (15)
Herning O-Klub01:00 (3)03:32 (11)01:39 (2)03:25 (16)02:20 (5)01:25 (15)02:09 (16)06:23 (25)02:35 (3)01:51 (10)04:16 (10)03:37 (8)08:35 (16)03:45 (14)08:25 (25)01:30 (8)00:16 (1)
16Andreas Studer56:58+21:3900:57 (2)07:05 (18)08:53 (16)14:02 (17)17:08 (17)18:25 (17)19:39 (15)21:56 (13)25:06 (13)26:47 (12)40:04 (18)43:03 (18)50:09 (17)52:48 (17)54:59 (16)56:38 (16)56:58 (16)
OLG Murten00:57 (2)06:08 (23)01:48 (4)05:09 (22)03:06 (13)01:17 (8)01:14 (2)02:17 (7)03:10 (11)01:41 (8)13:17 (25)02:59 (1)07:06 (12)02:39 (3)02:11 (1)01:39 (11)00:20 (8)
17Martin Lžíčař57:57+22:3802:21 (18)05:58 (12)09:11 (17)13:39 (16)16:28 (15)18:22 (16)20:10 (17)23:27 (17)27:08 (15)29:25 (15)36:14 (16)40:43 (17)46:53 (15)51:00 (16)55:15 (17)57:36 (17)57:57 (17)
KOB Dobruška02:21 (18)03:37 (12)03:13 (19)04:28 (20)02:49 (8)01:54 (22)01:48 (11)03:17 (17)03:41 (16)02:17 (18)06:49 (22)04:29 (11)06:10 (10)04:07 (18)04:15 (18)02:21 (25)00:21 (11)
18Molnár Domokos65:48+30:2901:07 (6)05:18 (8)14:33 (19)16:49 (19)20:28 (19)21:46 (19)23:47 (19)25:48 (18)28:30 (18)30:53 (18)35:16 (15)40:21 (16)56:03 (18)60:08 (18)63:51 (18)65:23 (18)65:48 (18)
Tipo Orienteering Club01:07 (6)04:11 (17)09:15 (24)02:16 (9)03:39 (20)01:18 (11)02:01 (14)02:01 (4)02:42 (5)02:23 (20)04:23 (13)05:05 (14)15:42 (22)04:05 (17)03:43 (12)01:32 (9)00:25 (21)
19Aurelien Marguier67:25+32:0604:09 (21)07:06 (19)19:08 (23)22:06 (22)25:03 (22)26:30 (22)29:37 (22)32:25 (21)35:58 (20)38:31 (20)42:48 (19)51:19 (21)57:41 (19)60:51 (19)64:47 (19)67:02 (19)67:25 (19)
OTB04:09 (21)02:57 (7)12:02 (25)02:58 (14)02:57 (9)01:27 (18)03:07 (22)02:48 (13)03:33 (15)02:33 (22)04:17 (11)08:31 (21)06:22 (11)03:10 (10)03:56 (17)02:15 (24)00:23 (16)
20Roland Güdel73:37+38:1804:39 (23)09:48 (21)16:09 (21)19:15 (20)22:43 (20)24:05 (20)26:51 (20)30:07 (20)36:59 (21)39:19 (21)45:07 (21)50:11 (19)62:16 (20)67:35 (20)71:05 (20)73:16 (20)73:37 (20)
OLG Murten04:39 (23)05:09 (20)06:21 (23)03:06 (15)03:28 (18)01:22 (12)02:46 (20)03:16 (16)06:52 (24)02:20 (19)05:48 (16)05:04 (13)12:05 (20)05:19 (22)03:30 (11)02:11 (23)00:21 (11)
21Mogens Finderup87:02+51:4301:44 (12)14:36 (24)18:39 (22)23:04 (23)26:06 (23)29:51 (23)32:40 (23)36:31 (23)41:22 (23)44:46 (23)52:10 (23)60:47 (22)73:47 (21)80:16 (21)84:45 (21)86:41 (21)87:02 (21)
OK PAN Aarhus01:44 (12)12:52 (25)04:03 (21)04:25 (19)03:02 (12)03:45 (25)02:49 (21)03:51 (20)04:51 (23)03:24 (24)07:24 (24)08:37 (22)13:00 (21)06:29 (24)04:29 (21)01:56 (19)00:21 (11)
22Florian Schinnerer89:13+53:5402:12 (16)11:32 (22)15:30 (20)20:19 (21)24:18 (21)26:16 (21)28:38 (21)33:20 (22)37:58 (22)40:12 (22)46:25 (22)60:53 (23)76:36 (23)80:54 (22)86:52 (22)88:56 (22)89:13 (22)
Wiener Gehörlosen Sportclub 1902:12 (16)09:20 (24)03:58 (20)04:49 (21)03:59 (21)01:58 (24)02:22 (19)04:42 (23)04:38 (21)02:14 (16)06:13 (19)14:28 (25)15:43 (23)04:18 (19)05:58 (24)02:04 (20)00:17 (3)
23Frederik Loeckx90:24+55:0501:46 (13)06:31 (16)08:38 (12)14:22 (18)17:37 (18)18:49 (18)23:06 (18)26:19 (19)35:16 (19)36:40 (19)42:50 (20)51:17 (20)76:21 (22)84:02 (23)88:19 (23)90:07 (23)90:24 (23)
Omega01:46 (13)04:45 (19)02:07 (10)05:44 (23)03:15 (15)01:12 (3)04:17 (25)03:13 (15)08:57 (25)01:24 (1)06:10 (17)08:27 (20)25:04 (25)07:41 (25)04:17 (19)01:48 (14)00:17 (3)
24Petr Hankovec94:10+58:5109:20 (24)13:23 (23)19:38 (24)34:21 (25)38:56 (25)40:30 (25)44:08 (25)47:28 (25)51:01 (25)53:50 (25)61:00 (25)74:37 (25)82:48 (24)87:16 (24)91:39 (24)93:47 (24)94:10 (24)
SK Kamenice09:20 (24)04:03 (14)06:15 (22)14:43 (25)04:35 (24)01:34 (19)03:38 (24)03:20 (18)03:33 (15)02:49 (23)07:10 (23)13:37 (24)08:11 (15)04:28 (21)04:23 (20)02:08 (22)00:23 (16)
25Markus Springer97:26+62:0713:27 (25)19:27 (25)22:16 (25)28:15 (24)32:17 (24)34:12 (24)36:21 (24)41:16 (24)45:50 (24)48:07 (24)54:19 (24)66:51 (24)84:41 (25)89:01 (25)94:56 (25)97:04 (25)97:26 (25)
Wiener Gehörlosen Sportclub 1913:27 (25)06:00 (22)02:49 (17)05:59 (24)04:02 (22)01:55 (23)02:09 (16)04:55 (24)04:34 (20)02:17 (18)06:12 (18)12:32 (23)17:50 (24)04:20 (20)05:55 (23)02:08 (22)00:22 (13)