Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W21A S

NIme / klubČasZaostanekS-7878-3232-5050-3333-3434-6464-7272-3838-7979-8181-4141-3939-100100-F
1Lux Andrea47:32+00:0002:01 (3)04:26 (2)08:11 (2)10:07 (2)12:30 (1)15:39 (1)18:00 (1)21:33 (1)23:13 (1)34:48 (1)38:16 (1)44:47 (1)47:03 (1)47:32 (1)
Tipo Orienteering Club02:01 (3)02:25 (1)03:45 (6)01:56 (25)02:23 (2)03:09 (5)02:21 (7)03:33 (6)01:40 (7)11:35 (8)03:28 (14)06:31 (12)02:16 (13)00:29 (20)
2Ingrid Vehlmann48:06+00:3403:21 (11)05:58 (9)09:31 (3)10:41 (3)16:03 (8)18:45 (6)20:50 (3)24:03 (2)25:41 (2)36:28 (2)40:12 (2)45:41 (2)47:42 (2)48:06 (2)
SK Mercury03:21 (11)02:37 (4)03:33 (4)01:10 (9)05:22 (23)02:42 (1)02:05 (3)03:13 (4)01:38 (6)10:47 (3)03:44 (17)05:29 (4)02:01 (7)00:24 (8)
3Farkas Fruzsina50:13+02:4103:16 (10)07:16 (10)10:23 (6)11:23 (5)15:44 (7)20:44 (7)22:47 (6)25:39 (5)27:51 (5)40:34 (6)42:39 (4)47:38 (3)49:46 (3)50:13 (3)
Tipo Orienteering Club03:16 (10)04:00 (20)03:07 (1)01:00 (5)04:21 (16)05:00 (19)02:03 (2)02:52 (1)02:12 (15)12:43 (13)02:05 (1)04:59 (2)02:08 (11)00:27 (15)
4Kati Tschischkale51:24+03:5202:15 (7)05:09 (5)10:28 (7)11:27 (6)19:11 (14)21:57 (8)23:53 (7)27:24 (7)28:49 (7)39:44 (5)42:58 (5)49:04 (5)50:58 (4)51:24 (4)
OLV Potsdam02:15 (7)02:54 (7)05:19 (15)00:59 (3)07:44 (27)02:46 (2)01:56 (1)03:31 (5)01:25 (2)10:55 (5)03:14 (10)06:06 (9)01:54 (3)00:26 (12)
5An Frederickx51:49+04:1702:34 (8)05:50 (8)10:36 (8)11:54 (8)15:23 (5)18:37 (5)21:11 (4)25:06 (3)26:49 (3)38:45 (3)42:34 (3)49:04 (5)51:21 (5)51:49 (5)
SLOK02:34 (8)03:16 (11)04:46 (10)01:18 (13)03:29 (10)03:14 (7)02:34 (10)03:55 (11)01:43 (9)11:56 (9)03:49 (18)06:30 (11)02:17 (14)00:28 (18)
6Rácz Mónika52:02+04:3002:04 (5)04:58 (4)10:06 (5)11:29 (7)14:21 (3)18:04 (4)21:43 (5)25:32 (4)27:14 (4)39:32 (4)43:38 (6)49:29 (6)51:35 (6)52:02 (6)
Tipo Orienteering Club02:04 (5)02:54 (7)05:08 (13)01:23 (15)02:52 (5)03:43 (8)03:39 (21)03:49 (7)01:42 (8)12:18 (11)04:06 (20)05:51 (6)02:06 (8)00:27 (15)
7Pavla Bhutakiani Smutná52:35+05:0301:36 (1)04:02 (1)07:35 (1)09:10 (1)13:38 (2)16:50 (2)27:58 (16)31:10 (13)32:40 (10)42:17 (9)45:24 (9)50:13 (7)52:08 (7)52:35 (7)
Czech national team Z01:36 (1)02:26 (2)03:33 (4)01:35 (21)04:28 (18)03:12 (6)11:08 (28)03:12 (3)01:30 (3)09:37 (2)03:07 (6)04:49 (1)01:55 (5)00:27 (15)
8Kamila Knoblochová53:12+05:4002:08 (6)05:24 (7)09:58 (4)11:16 (4)14:44 (4)17:51 (3)20:44 (2)26:22 (6)28:22 (6)40:36 (7)43:43 (7)50:36 (8)52:46 (8)53:12 (8)
NP team02:08 (6)03:16 (11)04:34 (9)01:18 (13)03:28 (9)03:07 (4)02:53 (13)05:38 (21)02:00 (12)12:14 (10)03:07 (6)06:53 (16)02:10 (12)00:26 (12)
9Sonja Venhauer53:46+06:1405:36 (21)08:26 (16)13:41 (16)15:05 (14)18:23 (10)22:29 (10)24:49 (9)29:03 (8)30:28 (8)41:18 (8)44:10 (8)50:52 (9)53:18 (9)53:46 (9)
Wiener Gehörlosen Sportclub 1905:36 (21)02:50 (5)05:15 (14)01:24 (17)03:18 (8)04:06 (10)02:20 (6)04:14 (14)01:25 (2)10:50 (4)02:52 (2)06:42 (14)02:26 (19)00:28 (18)
10Marie Žabková55:49+08:1706:38 (24)11:44 (23)15:38 (20)16:38 (19)18:58 (13)22:02 (9)24:17 (8)29:50 (11)31:23 (9)42:57 (10)46:30 (10)53:02 (10)55:28 (10)55:49 (10)
SKOB Beta Třinec06:38 (24)05:06 (23)03:54 (8)01:00 (5)02:20 (1)03:04 (3)02:15 (5)05:33 (19)01:33 (5)11:34 (7)03:33 (16)06:32 (13)02:26 (19)00:21 (3)
11Heidi Prits60:29+12:5702:03 (4)05:13 (6)12:10 (12)13:05 (10)15:34 (6)22:48 (11)25:14 (10)29:07 (9)33:47 (12)48:39 (11)52:00 (11)57:50 (11)59:58 (11)60:29 (11)
SK Mercury02:03 (4)03:10 (9)06:57 (22)00:55 (2)02:29 (3)07:14 (25)02:26 (8)03:53 (10)04:40 (27)14:52 (18)03:21 (12)05:50 (5)02:08 (11)00:31 (24)
12Lengyel Andrea63:57+16:2504:40 (18)08:12 (15)12:03 (11)15:32 (15)19:12 (15)23:39 (16)27:12 (14)33:49 (16)36:19 (15)48:56 (12)53:17 (12)61:03 (12)63:25 (12)63:57 (12)
Tipo Orienteering Club04:40 (18)03:32 (13)03:51 (7)03:29 (27)03:40 (12)04:27 (14)03:33 (19)06:37 (26)02:30 (17)12:37 (12)04:21 (22)07:46 (19)02:22 (17)00:32 (25)
13Dovile Kutkaite65:35+18:0306:19 (23)11:07 (20)21:00 (24)22:09 (23)25:11 (22)29:43 (21)33:36 (22)37:37 (20)40:21 (18)51:26 (15)54:57 (14)62:36 (13)65:09 (13)65:35 (13)
OK Medeina06:19 (23)04:48 (22)09:53 (27)01:09 (7)03:02 (7)04:32 (15)03:53 (24)04:01 (12)02:44 (21)11:05 (6)03:31 (15)07:39 (18)02:33 (21)00:26 (12)
14Anneli Pello67:26+19:5412:42 (27)15:18 (27)26:03 (27)27:13 (27)30:11 (26)38:44 (27)42:07 (27)45:19 (27)46:50 (25)56:14 (18)59:21 (18)65:17 (16)67:06 (14)67:26 (14)
SK Mercury12:42 (27)02:36 (3)10:45 (28)01:10 (9)02:58 (6)08:33 (28)03:23 (17)03:12 (3)01:31 (4)09:24 (1)03:07 (6)05:56 (7)01:49 (1)00:20 (2)
15Alexandra Studer68:08+20:3603:49 (14)07:17 (11)10:44 (9)12:06 (9)19:25 (16)23:32 (14)28:27 (17)34:34 (17)38:36 (16)51:55 (16)56:30 (16)65:03 (15)67:44 (16)68:08 (15)
OLG Murten03:49 (14)03:28 (12)03:27 (2)01:22 (14)07:19 (26)04:07 (11)04:55 (25)06:07 (22)04:02 (24)13:19 (14)04:35 (27)08:33 (21)02:41 (23)00:24 (8)
16Tóth Eszter68:17+20:4505:10 (19)08:56 (17)13:48 (17)15:00 (13)18:40 (12)23:21 (13)26:19 (12)30:47 (12)33:53 (13)49:33 (13)53:56 (13)64:14 (14)67:39 (15)68:17 (16)
Tipo Orienteering Club05:10 (19)03:46 (17)04:52 (11)01:12 (10)03:40 (12)04:41 (17)02:58 (14)04:28 (15)03:06 (23)15:40 (21)04:23 (23)10:18 (27)03:25 (27)00:38 (27)
17Hedi Berger69:18+21:4603:37 (13)07:33 (12)13:25 (15)14:49 (12)18:34 (11)23:38 (15)26:58 (13)32:12 (15)34:35 (14)51:19 (14)56:23 (15)65:34 (17)68:29 (17)69:18 (17)
OLC Berger Ladies03:37 (13)03:56 (19)05:52 (18)01:24 (17)03:45 (13)05:04 (21)03:20 (16)05:14 (18)02:23 (16)16:44 (23)05:04 (28)09:11 (23)02:55 (25)00:49 (28)
18Michaela Špicarová70:04+22:3201:52 (2)04:52 (3)12:12 (13)13:42 (11)17:41 (9)23:17 (12)25:56 (11)29:46 (10)41:23 (20)57:30 (19)61:36 (19)67:43 (18)69:39 (18)70:04 (18)
NP team01:52 (2)03:00 (8)07:20 (24)01:30 (19)03:59 (14)05:36 (23)02:39 (11)03:50 (8)11:37 (28)16:07 (22)04:06 (20)06:07 (10)01:56 (6)00:25 (9)
19Fiona O'brien71:00+23:2805:16 (20)09:06 (18)15:11 (18)16:28 (18)20:47 (18)25:50 (18)29:42 (18)36:15 (18)40:29 (19)54:52 (17)58:04 (17)68:09 (19)70:29 (19)71:00 (19)
Kerry Orienteers05:16 (20)03:50 (18)06:05 (19)01:17 (11)04:19 (15)05:03 (20)03:52 (23)06:33 (25)04:14 (26)14:23 (16)03:12 (9)10:05 (25)02:20 (16)00:31 (24)
20Séverine Longeres72:35+25:0305:41 (22)11:26 (22)18:00 (22)19:37 (22)25:05 (21)29:56 (22)33:30 (21)41:14 (22)43:52 (23)57:31 (20)61:50 (20)70:00 (20)72:07 (20)72:35 (20)
CO Amberieu05:41 (22)05:45 (25)06:34 (21)01:37 (22)05:28 (24)04:51 (18)03:34 (20)07:44 (27)02:38 (20)13:39 (15)04:19 (21)08:10 (20)02:07 (9)00:28 (18)
21Gudrun Pregartner72:42+25:1004:08 (15)07:52 (14)11:34 (10)15:38 (17)21:19 (19)25:40 (17)27:48 (15)31:40 (14)33:36 (11)61:04 (24)64:22 (23)70:27 (21)72:22 (21)72:42 (21)
OLC Rudersdorf04:08 (15)03:44 (15)03:42 (5)04:04 (28)05:41 (25)04:21 (13)02:08 (4)03:52 (9)01:56 (11)27:28 (28)03:18 (11)06:05 (8)01:55 (5)00:20 (2)
22Tiphaine Lazard74:27+26:5507:44 (25)11:17 (21)16:12 (21)17:21 (21)31:43 (27)35:55 (26)38:35 (26)45:02 (26)48:02 (26)63:40 (27)67:04 (26)72:14 (23)74:05 (22)74:27 (22)
OTB07:44 (25)03:33 (14)04:55 (12)01:09 (7)14:22 (28)04:12 (12)02:40 (12)06:27 (24)03:00 (22)15:38 (20)03:24 (13)05:10 (3)01:51 (2)00:22 (4)
23Jennifer Boeykens74:48+27:1609:42 (26)13:28 (25)21:02 (25)22:36 (25)27:07 (25)31:48 (23)35:13 (23)40:25 (21)43:02 (21)57:53 (21)62:19 (21)71:12 (22)74:17 (23)74:48 (23)
Omega09:42 (26)03:46 (17)07:34 (25)01:34 (20)04:31 (19)04:41 (17)03:25 (18)05:12 (17)02:37 (19)14:51 (17)04:26 (25)08:53 (22)03:05 (26)00:31 (24)
24Karin Vogl75:53+28:2104:11 (16)09:24 (19)15:32 (19)17:12 (20)21:35 (20)29:33 (20)33:22 (20)43:05 (24)45:07 (24)62:06 (25)65:18 (25)72:40 (24)75:20 (24)75:53 (24)
SV Mietraching04:11 (16)05:13 (24)06:08 (20)01:40 (23)04:23 (17)07:58 (26)03:49 (22)09:43 (28)02:02 (13)16:59 (24)03:12 (9)07:22 (17)02:40 (22)00:33 (26)
25Pelhős Lívia76:04+28:3203:03 (9)14:06 (26)22:39 (26)23:31 (26)26:19 (23)34:42 (25)37:43 (24)41:57 (23)43:46 (22)61:04 (24)64:08 (22)73:22 (25)75:41 (25)76:04 (25)
Tipo Orienteering Club03:03 (9)11:03 (27)08:33 (26)00:52 (1)02:48 (4)08:23 (27)03:01 (15)04:14 (14)01:49 (10)17:18 (25)03:04 (3)09:14 (24)02:19 (15)00:23 (5)
26Lenka Hankovcova77:44+30:1203:37 (13)07:41 (13)13:23 (14)15:33 (16)20:43 (17)26:45 (19)32:07 (19)36:52 (19)39:25 (17)60:06 (22)64:30 (24)74:47 (26)77:14 (26)77:44 (26)
SK Kamenice03:37 (13)04:04 (21)05:42 (17)02:10 (26)05:10 (22)06:02 (24)05:22 (26)04:45 (16)02:33 (18)20:41 (27)04:24 (24)10:17 (26)02:27 (20)00:30 (21)
27Ângela Pedro82:43+35:1104:15 (17)13:24 (24)20:38 (23)22:29 (24)27:07 (25)32:38 (24)38:06 (25)44:20 (25)48:24 (27)63:22 (26)67:56 (27)78:41 (27)82:14 (27)82:43 (27)
Clube de Aventura e Orientaçao04:15 (17)09:09 (26)07:14 (23)01:51 (24)04:38 (20)05:31 (22)05:28 (27)06:14 (23)04:04 (25)14:58 (19)04:34 (26)10:45 (28)03:33 (28)00:29 (20)
28Priou Claire92:04+44:3219:37 (28)32:37 (28)38:01 (28)39:29 (28)44:22 (28)48:14 (28)50:45 (28)56:21 (28)58:33 (28)78:58 (28)82:10 (28)88:56 (28)91:40 (28)92:04 (28)
AS QUETIGNY19:37 (28)13:00 (28)05:24 (16)01:28 (18)04:53 (21)03:52 (9)02:31 (9)05:36 (20)02:12 (15)20:25 (26)03:12 (9)06:46 (15)02:44 (24)00:24 (8)