Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341
Orientacijska zveza Slovenije :: Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja

Nagy & Nagy k.d., Nazarje, 25. 7. 2010
Kategorija: W21A L

NIme / klubČasZaostanekS-7676-3636-6464-5757-3939-9696-4141-4242-4343-4444-4545-4646-4747-4848-4949-7373-6161-100100-F
1Christine Friedrich41:0203:41 (7)07:25 (5)08:26 (3)11:46 (2)13:54 (2)16:00 (2)16:54 (2)18:46 (2)19:46 (2)23:09 (3)25:35 (3)26:55 (3)34:31 (2)35:27 (2)36:26 (2)39:10 (4)39:39 (5)40:47 (6)41:02 (6)
ol norska03:41 (7)03:44 (3)01:01 (8)03:20 (2)02:08 (9)02:06 (9)00:54 (2)01:52 (4)01:00 (4)03:23 (7)02:26 (13)01:20 (4)07:36 (3)00:56 (12)00:59 (11)02:44 (8)00:29 (6)01:08 (1)00:15 (16)
2Barbora Krejcikova42:53+01:5103:09 (2)06:51 (1)08:24 (2)13:12 (5)15:06 (5)16:47 (4)18:17 (5)20:21 (5)21:24 (4)24:42 (5)27:01 (5)28:21 (5)35:53 (4)36:46 (4)37:41 (4)40:49 (6)41:28 (7)42:41 (8)42:53 (7)
Wallachian Independent Team03:09 (2)03:42 (2)01:33 (20)04:48 (11)01:54 (5)01:41 (3)01:30 (13)02:04 (7)01:03 (7)03:18 (3)02:19 (7)01:20 (4)07:32 (2)00:53 (6)00:55 (5)03:08 (16)00:39 (13)01:13 (6)00:12 (3)
3Brit Horst42:55+01:5303:44 (9)07:23 (3)08:32 (5)13:03 (4)15:03 (4)16:48 (5)17:58 (4)19:54 (3)21:20 (3)24:21 (4)26:38 (4)28:06 (4)35:33 (3)36:28 (3)37:29 (3)40:09 (5)41:04 (6)42:40 (7)42:55 (8)
USV TU Dresden03:44 (9)03:39 (1)01:09 (10)04:31 (8)02:00 (7)01:45 (4)01:10 (7)01:56 (5)01:26 (14)03:01 (1)02:17 (5)01:28 (7)07:27 (1)00:55 (9)01:01 (15)02:40 (7)00:55 (19)01:36 (14)00:15 (16)
4Sarka Kasparova43:47+02:4503:44 (9)07:54 (8)08:50 (7)13:27 (8)15:22 (6)17:16 (6)18:18 (6)20:22 (6)21:25 (5)25:04 (6)27:33 (6)28:56 (6)36:54 (5)37:50 (5)38:51 (5)41:41 (7)42:15 (8)43:34 (9)43:47 (9)
Přátelé orientačního běhu Opav03:44 (9)04:10 (7)00:56 (1)04:37 (9)01:55 (6)01:54 (6)01:02 (4)02:04 (7)01:03 (7)03:39 (12)02:29 (15)01:23 (6)07:58 (7)00:56 (12)01:01 (15)02:50 (10)00:34 (9)01:19 (9)00:13 (7)
5Agnes Harreither45:39+04:3703:09 (2)07:33 (6)08:31 (4)12:07 (3)14:13 (3)16:30 (3)17:58 (4)20:14 (4)21:47 (6)25:26 (7)27:52 (7)29:13 (7)37:57 (6)38:55 (6)39:53 (6)43:33 (8)44:17 (9)45:28 (10)45:39 (10)
Kalksburg OL03:09 (2)04:24 (11)00:58 (5)03:36 (3)02:06 (8)02:17 (12)01:28 (12)02:16 (11)01:33 (17)03:39 (12)02:26 (13)01:21 (5)08:44 (13)00:58 (13)00:58 (10)03:40 (17)00:44 (17)01:11 (4)00:11 (2)
6Nina Azebová45:47+04:4503:28 (4)07:16 (2)08:13 (1)11:10 (1)12:56 (1)14:50 (1)15:49 (1)17:40 (1)18:55 (1)22:34 (2)24:38 (2)26:18 (2)39:43 (9)40:35 (8)41:25 (8)43:51 (10)44:20 (10)45:32 (11)45:47 (11)
OK99 Hradec Králové03:28 (4)03:48 (4)00:57 (3)02:57 (1)01:46 (2)01:54 (6)00:59 (3)01:51 (3)01:15 (11)03:39 (12)02:04 (3)01:40 (9)13:25 (20)00:52 (5)00:50 (2)02:26 (2)00:29 (6)01:12 (5)00:15 (16)
7Regula Wagner45:53+04:5105:37 (13)09:33 (11)10:39 (11)14:59 (10)17:37 (10)20:02 (10)21:12 (10)23:39 (9)24:50 (9)28:31 (10)30:48 (10)32:05 (10)39:42 (8)40:38 (9)41:35 (9)43:55 (11)44:30 (11)45:40 (12)45:53 (12)
OLregioolten05:37 (13)03:56 (6)01:06 (9)04:20 (5)02:38 (19)02:25 (15)01:10 (7)02:27 (15)01:11 (10)03:41 (13)02:17 (5)01:17 (2)07:37 (4)00:56 (12)00:57 (7)02:20 (1)00:35 (10)01:10 (3)00:13 (7)
8Lenka Ratkovska46:29+05:2703:36 (5)07:25 (5)08:38 (6)13:35 (9)16:03 (9)18:08 (9)19:24 (9)21:32 (7)22:29 (7)25:48 (8)28:12 (8)30:18 (8)38:43 (7)39:46 (7)40:57 (7)43:49 (9)44:49 (12)46:18 (13)46:29 (13)
OOB Trebic03:36 (5)03:49 (5)01:13 (13)04:57 (14)02:28 (15)02:05 (7)01:16 (9)02:08 (8)00:57 (2)03:19 (5)02:24 (10)02:06 (16)08:25 (11)01:03 (16)01:11 (17)02:52 (11)01:00 (20)01:29 (11)00:11 (2)
9Tereza Tepla48:14+07:1204:56 (12)09:27 (10)10:27 (10)17:10 (12)19:03 (12)20:42 (12)22:29 (12)24:19 (11)25:21 (10)28:56 (11)31:15 (11)32:29 (11)40:25 (11)41:20 (10)42:13 (10)46:22 (14)46:52 (14)48:01 (14)48:14 (14)
Slavia Hradec Kralove04:56 (12)04:31 (12)01:00 (7)06:43 (19)01:53 (3)01:39 (1)01:47 (16)01:50 (2)01:02 (5)03:35 (9)02:19 (7)01:14 (1)07:56 (6)00:55 (9)00:53 (4)04:09 (19)00:30 (7)01:09 (2)00:13 (7)
10Ulrike Winkler48:20+07:1803:38 (6)07:52 (7)09:02 (8)13:25 (7)15:39 (8)18:04 (8)19:17 (7)21:40 (8)22:40 (8)26:28 (9)29:57 (9)31:57 (9)40:21 (10)41:23 (11)42:38 (11)45:26 (12)46:09 (13)48:02 (15)48:20 (15)
TOLF Berlin ev03:38 (6)04:14 (9)01:10 (12)04:23 (6)02:14 (13)02:25 (15)01:13 (8)02:23 (13)01:00 (4)03:48 (14)03:29 (21)02:00 (15)08:24 (10)01:02 (15)01:15 (20)02:48 (9)00:43 (16)01:53 (18)00:18 (21)
11Sabine Poitz48:31+07:2903:12 (3)08:21 (9)09:20 (9)13:14 (6)15:23 (7)17:44 (7)19:23 (8)24:02 (10)26:00 (12)29:19 (12)31:40 (12)33:32 (12)41:42 (12)42:49 (12)43:47 (12)46:20 (13)46:54 (15)48:17 (16)48:31 (16)
USV TU Dresden03:12 (3)05:09 (16)00:59 (6)03:54 (4)02:09 (10)02:21 (13)01:39 (14)04:39 (20)01:58 (20)03:19 (5)02:21 (8)01:52 (14)08:10 (8)01:07 (18)00:58 (10)02:33 (5)00:34 (9)01:23 (10)00:14 (9)
12Katrien Bruyninckx53:58+12:5604:32 (11)09:35 (12)10:56 (12)15:48 (11)18:24 (11)20:30 (11)22:24 (11)24:51 (12)26:00 (12)29:23 (13)31:54 (13)33:39 (13)43:45 (13)44:49 (13)45:49 (13)50:29 (15)52:00 (16)53:42 (17)53:58 (17)
Kempische Oriëntatielopers04:32 (11)05:03 (15)01:21 (16)04:52 (13)02:36 (18)02:06 (9)01:54 (17)02:27 (15)01:09 (9)03:23 (7)02:31 (16)01:45 (11)10:06 (16)01:04 (17)01:00 (13)04:40 (20)01:31 (21)01:42 (16)00:16 (19)
13Alice Dal Bello54:17+13:1505:58 (15)10:47 (14)11:57 (14)18:15 (14)20:29 (14)22:40 (13)24:38 (13)26:52 (13)28:25 (13)31:55 (14)34:17 (14)37:29 (14)47:02 (14)47:51 (14)49:03 (14)52:02 (16)52:30 (17)54:04 (18)54:17 (18)
ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ05:58 (15)04:49 (13)01:10 (12)06:18 (17)02:14 (13)02:11 (11)01:58 (18)02:14 (9)01:33 (17)03:30 (8)02:22 (9)03:12 (19)09:33 (15)00:49 (3)01:12 (18)02:59 (13)00:28 (3)01:34 (13)00:13 (7)
14Monjauze Marion57:52+16:5006:06 (16)11:39 (15)12:53 (15)19:37 (16)22:08 (15)27:01 (17)28:20 (16)30:37 (15)32:06 (15)36:29 (17)39:20 (17)41:29 (17)50:22 (15)51:24 (15)52:22 (15)55:24 (17)56:05 (18)57:37 (19)57:52 (19)
C.S.PERTUIS06:06 (16)05:33 (19)01:14 (14)06:44 (20)02:31 (16)04:53 (21)01:19 (10)02:17 (12)01:29 (15)04:23 (20)02:51 (19)02:09 (18)08:53 (14)01:02 (15)00:58 (10)03:02 (14)00:41 (15)01:32 (12)00:15 (16)
15Anna Strub58:33+17:3117:47 (20)21:58 (20)22:56 (19)28:06 (20)30:00 (19)32:07 (19)33:10 (19)34:55 (18)35:49 (18)39:01 (18)40:57 (18)44:35 (19)52:29 (17)53:16 (16)54:05 (16)56:35 (18)57:00 (19)58:17 (20)58:33 (20)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw17:47 (20)04:11 (8)00:58 (5)05:10 (15)01:54 (5)02:07 (10)01:03 (5)01:45 (1)00:54 (1)03:12 (2)01:56 (1)03:38 (20)07:54 (5)00:47 (1)00:49 (1)02:30 (4)00:25 (2)01:17 (8)00:16 (19)
16Stanislava Smidova59:25+18:2304:12 (10)09:38 (13)11:05 (13)19:30 (15)22:12 (16)25:50 (15)30:51 (18)33:40 (17)35:41 (17)39:35 (19)42:02 (19)43:44 (18)52:14 (16)53:26 (17)54:23 (17)56:50 (19)57:30 (20)59:10 (21)59:25 (21)
OOB Trebic04:12 (10)05:26 (18)01:27 (18)08:25 (21)02:42 (20)03:38 (20)05:01 (21)02:49 (17)02:01 (21)03:54 (15)02:27 (14)01:42 (10)08:30 (12)01:12 (20)00:57 (7)02:27 (3)00:40 (14)01:40 (15)00:15 (16)
17Kamila Kuncířová1:00:26+19:2408:38 (18)13:59 (17)15:26 (17)20:54 (17)23:27 (17)26:06 (16)28:09 (15)30:46 (16)32:20 (16)36:17 (16)38:57 (16)41:06 (16)52:36 (18)53:45 (18)54:50 (18)57:48 (20)58:27 (21)1:00:10 (1)1:00:26 (1)
Jiskra Havlíčkův Brod08:38 (18)05:21 (17)01:27 (18)05:28 (16)02:33 (17)02:39 (17)02:03 (19)02:37 (16)01:34 (18)03:57 (17)02:40 (18)02:09 (18)11:30 (18)01:09 (19)01:05 (16)02:58 (12)00:39 (13)01:43 (17)00:16 (19)
18Michaela Procházková1:02:33+21:3106:59 (17)11:50 (16)13:08 (16)17:48 (13)20:16 (13)22:57 (14)27:26 (14)30:17 (14)31:40 (14)35:58 (15)38:23 (15)40:13 (15)54:22 (19)55:13 (19)56:27 (19)59:35 (21)1:00:11 (1)1:02:16 (2)1:02:33 (2)
OK Lokomotiva Pardubice06:59 (17)04:51 (14)01:18 (15)04:40 (10)02:28 (15)02:41 (18)04:29 (20)02:51 (18)01:23 (13)04:18 (19)02:25 (11)01:50 (13)14:09 (21)00:51 (4)01:14 (19)03:08 (16)00:36 (11)02:05 (20)00:17 (20)
19Jacob Florence1:03:43+22:4105:42 (14)15:24 (18)23:15 (20)28:04 (19)30:14 (20)32:43 (20)34:10 (20)36:25 (19)37:45 (19)41:53 (20)44:32 (20)46:21 (20)56:33 (21)57:27 (21)58:20 (21)1:00:55 (1)1:01:24 (2)1:03:28 (3)1:03:43 (3)
C.S.PERTUIS05:42 (14)09:42 (21)07:51 (21)04:49 (12)02:10 (11)02:29 (16)01:27 (11)02:15 (10)01:20 (12)04:08 (18)02:39 (17)01:49 (12)10:12 (17)00:54 (7)00:53 (4)02:35 (6)00:29 (6)02:04 (19)00:15 (16)
20Daniela Čepová1:03:48+22:4616:04 (19)20:20 (19)21:17 (18)25:44 (18)27:23 (18)29:03 (18)29:57 (17)39:09 (20)40:16 (20)44:12 (21)46:13 (21)47:44 (21)56:03 (20)56:52 (20)57:52 (20)1:01:56 (2)1:02:20 (3)1:03:34 (4)1:03:48 (4)
OK99 Hradec Králové16:04 (19)04:16 (10)00:57 (3)04:27 (7)01:39 (1)01:40 (2)00:54 (2)09:12 (21)01:07 (8)03:56 (16)02:01 (2)01:31 (8)08:19 (9)00:49 (3)01:00 (13)04:04 (18)00:24 (1)01:14 (7)00:14 (9)
21Alicia Perez Alonso1:37:04+56:0220:50 (21)29:23 (21)30:53 (21)37:21 (21)40:39 (21)43:51 (21)45:33 (21)48:54 (21)50:51 (21)1:01:48 (1)1:05:14 (1)1:13:03 (1)1:24:47 (1)1:26:17 (1)1:28:34 (1)1:33:35 (3)1:34:23 (4)1:36:49 (5)1:37:04 (5)
A Roelo- Montaneiros20:50 (21)08:33 (20)01:30 (19)06:28 (18)03:18 (21)03:12 (19)01:42 (15)03:21 (19)01:57 (19)10:57 (21)03:26 (20)07:49 (21)11:44 (19)01:30 (21)02:17 (21)05:01 (21)00:48 (18)02:26 (21)00:15 (16)