Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 3. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 26. 7. 2010
Kategorija: M21A S

NIme / klubČasZaostanekS-104104-9898-109109-114114-115115-8181-8282-105105-8686-117117-8585-9191-9797-100100-F
1Ville Sabel45:40+00:0002:54 (13)09:58 (8)11:23 (3)15:00 (4)19:14 (2)21:07 (5)26:34 (7)27:05 (7)28:26 (8)29:20 (10)30:49 (15)41:44 (28)43:53 (29)45:00 (31)45:40 (33)
Hiisirasti02:54 (13)07:04 (5)01:25 (1)03:37 (11)04:14 (1)01:53 (3)05:27 (2)00:31 (6)01:21 (2)00:54 (2)01:29 (3)10:55 (3)02:09 (1)01:07 (2)00:40 (6)
2Anders Tarandi51:21+05:4105:15 (31)10:25 (9)14:17 (10)17:04 (8)21:55 (8)23:37 (8)29:40 (9)30:10 (9)31:38 (10)33:44 (14)36:14 (19)47:02 (29)49:31 (31)50:46 (32)51:21 (34)
IFK Lidingö05:15 (31)05:10 (1)03:52 (27)02:47 (2)04:51 (2)01:42 (2)06:03 (3)00:30 (3)01:28 (3)02:06 (23)02:30 (24)10:48 (2)02:29 (3)01:15 (4)00:35 (2)
3Edi Ocvirk51:29+05:4901:56 (2)09:10 (3)11:04 (1)14:01 (1)19:07 (1)21:13 (6)30:09 (10)30:41 (10)32:24 (11)33:37 (13)34:54 (17)47:07 (30)49:21 (30)50:52 (33)51:29 (35)
OK Japetic01:56 (2)07:14 (7)01:54 (2)02:57 (5)05:06 (3)02:06 (5)08:56 (11)00:32 (8)01:43 (5)01:13 (5)01:17 (1)12:13 (7)02:14 (2)01:31 (11)00:37 (3)
4Martin Kočí53:10+07:3002:59 (15)09:51 (7)12:12 (5)16:54 (7)23:18 (10)25:13 (11)30:36 (11)31:09 (11)32:28 (12)33:22 (12)34:55 (18)47:47 (31)51:17 (32)52:30 (34)53:10 (36)
OK99 Hradec Králové02:59 (15)06:52 (4)02:21 (10)04:42 (21)06:24 (8)01:55 (4)05:23 (1)00:33 (10)01:19 (1)00:54 (2)01:33 (6)12:52 (8)03:30 (21)01:13 (3)00:40 (6)
5Anssi Muikku53:48+08:0802:09 (4)08:31 (1)11:46 (4)14:43 (3)19:54 (3)21:34 (7)28:43 (8)29:23 (8)31:17 (9)32:33 (11)34:22 (16)49:17 (32)51:48 (33)53:05 (35)53:48 (37)
Raittius ja Nuorisoseura Käyhk02:09 (4)06:22 (2)03:15 (22)02:57 (5)05:11 (4)01:40 (1)07:09 (5)00:40 (17)01:54 (9)01:16 (6)01:49 (13)14:55 (13)02:31 (4)01:17 (5)00:43 (8)
6Jakub Háj54:26+08:4602:09 (4)12:33 (14)14:33 (11)17:37 (10)23:19 (11)25:27 (12)33:28 (14)34:00 (14)35:40 (14)36:53 (15)38:20 (20)50:05 (33)52:37 (34)53:40 (36)54:26 (38)
OK99 Hradec Králové02:09 (4)10:24 (20)02:00 (3)03:04 (6)05:42 (6)02:08 (7)08:01 (8)00:32 (8)01:40 (4)01:13 (5)01:27 (2)11:45 (5)02:32 (5)01:03 (1)00:46 (10)
7Laust Berg58:36+12:5605:00 (27)12:47 (16)15:21 (13)18:05 (11)23:27 (12)25:39 (13)36:01 (16)36:50 (16)38:37 (17)40:24 (19)42:15 (24)53:36 (34)56:21 (36)57:55 (37)58:36 (39)
Odense OK05:00 (27)07:47 (11)02:34 (12)02:44 (1)05:22 (5)02:12 (9)10:22 (18)00:49 (28)01:47 (6)01:47 (17)01:51 (14)11:21 (4)02:45 (9)01:34 (12)00:41 (7)
8Roland Vogl59:01+13:2102:11 (5)09:47 (6)12:44 (7)16:06 (5)22:35 (9)25:12 (10)33:14 (13)33:49 (13)35:49 (15)40:00 (18)41:32 (23)53:43 (35)56:19 (35)58:05 (38)59:01 (40)
SV Mietraching02:11 (5)07:36 (9)02:57 (15)03:22 (8)06:29 (9)02:37 (11)08:02 (9)00:35 (11)02:00 (10)04:11 (34)01:32 (5)12:11 (6)02:36 (6)01:46 (20)00:56 (25)
9Thomas Furuheim59:32+13:5202:23 (6)08:56 (2)11:06 (2)14:30 (2)20:47 (7)23:46 (9)33:02 (12)33:24 (12)35:12 (13)38:14 (17)40:07 (22)54:13 (36)57:13 (37)58:57 (39)59:32 (41)
IL Tyrving02:23 (6)06:33 (3)02:10 (5)03:24 (9)06:17 (7)02:59 (15)09:16 (16)00:22 (1)01:48 (7)03:02 (29)01:53 (16)14:06 (10)03:00 (13)01:44 (18)00:35 (2)
10Mikko Sabel1:01:58+16:1802:25 (7)09:33 (5)14:00 (9)16:51 (6)23:38 (13)25:47 (14)33:44 (15)34:10 (15)36:40 (16)38:12 (16)39:47 (21)54:47 (37)59:38 (38)1:01:03 (1)1:01:58 (1)
Hiisirasti02:25 (7)07:08 (6)04:27 (30)02:51 (3)06:47 (12)02:09 (8)07:57 (6)00:26 (2)02:30 (26)01:32 (11)01:35 (8)15:00 (15)04:51 (33)01:25 (7)00:55 (20)
11Petri Vainio1:04:01+18:2105:47 (34)14:22 (20)16:25 (16)19:56 (14)27:36 (15)31:14 (16)37:23 (17)37:54 (17)39:44 (18)40:51 (20)42:23 (25)57:22 (38)1:00:34 (1)1:02:52 (2)1:04:01 (2)
Kalevan Rasti05:47 (34)08:35 (13)02:03 (4)03:31 (10)07:40 (19)03:38 (22)06:09 (4)00:31 (6)01:50 (8)01:07 (3)01:32 (5)14:59 (14)03:12 (19)02:18 (29)01:09 (33)
12Mirko Montibeller1:12:30+26:5001:39 (1)09:27 (4)12:27 (6)21:13 (17)28:36 (18)33:20 (19)42:23 (20)42:54 (20)45:13 (20)46:32 (21)48:20 (26)1:03:33 (1)1:08:50 (2)1:11:33 (3)1:12:30 (3)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.01:39 (1)07:48 (12)03:00 (16)08:46 (38)07:23 (16)04:44 (28)09:03 (12)00:31 (6)02:19 (19)01:19 (7)01:48 (12)15:13 (17)05:17 (34)02:43 (36)00:57 (27)
13Alex Wenger1:12:59+27:1902:49 (12)15:12 (22)18:15 (22)22:59 (21)31:21 (23)35:53 (25)43:53 (22)44:31 (21)46:40 (21)49:28 (26)51:04 (27)1:07:24 (4)1:10:25 (3)1:12:10 (4)1:12:59 (5)
OLK WIGGERTAL02:49 (12)12:23 (29)03:03 (18)04:44 (23)08:22 (21)04:32 (27)08:00 (7)00:38 (13)02:09 (16)02:48 (26)01:36 (9)16:20 (22)03:01 (14)01:45 (19)00:49 (12)
13Jordi Domenech1:12:59+27:1903:49 (21)14:03 (19)16:24 (15)21:10 (16)28:29 (17)31:52 (18)45:01 (23)45:42 (23)47:44 (24)49:27 (25)51:09 (29)1:06:58 (2)1:10:48 (4)1:12:12 (5)1:12:59 (5)
Club Orientació Mallorca03:49 (21)10:14 (19)02:21 (10)04:46 (25)07:19 (15)03:23 (21)13:09 (26)00:41 (19)02:02 (13)01:43 (15)01:42 (11)15:49 (20)03:50 (24)01:24 (6)00:47 (11)
15Johan Karlsson1:14:10+28:3008:04 (38)15:23 (23)17:44 (21)24:15 (23)31:46 (24)34:48 (21)43:52 (21)44:37 (22)46:46 (22)48:30 (23)51:08 (28)1:07:02 (3)1:11:14 (5)1:13:09 (6)1:14:10 (6)
Nybro OK08:04 (38)07:19 (8)02:21 (10)06:31 (34)07:31 (18)03:02 (16)09:04 (14)00:45 (23)02:09 (16)01:44 (16)02:38 (25)15:54 (21)04:12 (28)01:55 (22)01:01 (30)
16Mikko Halonen1:16:19+30:3913:19 (39)25:13 (34)27:31 (33)31:18 (31)38:35 (31)41:24 (32)49:42 (27)50:24 (27)53:02 (29)54:28 (30)56:09 (32)1:10:36 (5)1:13:21 (6)1:15:23 (7)1:16:19 (7)
Raittius ja Nuorisoseura Käyhk13:19 (39)11:54 (26)02:18 (7)03:47 (13)07:17 (14)02:49 (13)08:18 (10)00:42 (20)02:38 (29)01:26 (9)01:41 (10)14:27 (11)02:45 (9)02:02 (24)00:56 (25)
17Tomás Miera Salazar1:16:29+30:4902:47 (11)13:30 (17)16:39 (18)21:23 (18)28:03 (16)31:26 (17)40:39 (18)41:18 (18)43:23 (19)46:59 (22)53:38 (30)1:11:05 (7)1:13:58 (8)1:15:33 (8)1:16:29 (8)
Club de Orientación Valladolid02:47 (11)10:43 (22)03:09 (20)04:44 (23)06:40 (11)03:23 (21)09:13 (15)00:39 (15)02:05 (14)03:36 (33)06:39 (36)17:27 (27)02:53 (11)01:35 (14)00:56 (25)
18Ángel Frontela Mucientes1:16:43+31:0303:04 (16)12:23 (13)14:56 (12)19:48 (13)27:13 (14)30:19 (15)42:13 (19)42:46 (19)47:01 (23)48:39 (24)53:41 (31)1:10:59 (6)1:13:55 (7)1:15:51 (9)1:16:43 (9)
Club de Orientación Valladolid03:04 (16)09:19 (16)02:33 (11)04:52 (27)07:25 (17)03:06 (17)11:54 (22)00:33 (10)04:15 (37)01:38 (13)05:02 (34)17:18 (26)02:56 (12)01:56 (23)00:52 (15)
19Primož Mikložič1:19:58+34:1804:52 (26)12:38 (15)15:51 (14)19:37 (12)30:08 (21)35:38 (23)49:40 (26)50:21 (26)52:22 (27)53:48 (29)57:58 (36)1:13:21 (8)1:17:37 (10)1:19:13 (10)1:19:58 (10)
OK Polaris04:52 (26)07:46 (10)03:13 (21)03:46 (12)10:31 (33)05:30 (30)14:02 (29)00:41 (19)02:01 (12)01:26 (9)04:10 (32)15:23 (18)04:16 (29)01:36 (15)00:45 (9)
20Raül Porta1:20:16+34:3605:02 (30)16:49 (25)19:41 (23)24:19 (24)33:07 (27)35:51 (24)50:09 (28)50:58 (28)52:59 (28)54:59 (31)57:46 (35)1:14:09 (9)1:17:12 (9)1:19:37 (11)1:20:16 (11)
xinoxano05:02 (30)11:47 (25)02:52 (14)04:38 (19)08:48 (26)02:44 (12)14:18 (30)00:49 (28)02:01 (12)02:00 (20)02:47 (27)16:23 (23)03:03 (16)02:25 (30)00:39 (4)
21Marcel Hoebig1:21:40+36:0004:48 (25)20:10 (29)23:15 (28)28:34 (28)36:59 (30)40:07 (29)53:56 (32)54:41 (32)57:04 (33)58:52 (35)1:01:14 (4)1:16:25 (11)1:19:16 (12)1:20:45 (12)1:21:40 (12)
SV Bad Dueben04:48 (25)15:22 (30)03:05 (19)05:19 (29)08:25 (22)03:08 (18)13:49 (28)00:45 (23)02:23 (23)01:48 (18)02:22 (22)15:11 (16)02:51 (10)01:29 (9)00:55 (20)
22Cristian Bellotto1:22:39+36:5902:46 (10)11:22 (10)19:44 (24)23:48 (22)32:21 (26)35:20 (22)47:05 (24)47:43 (24)50:26 (25)52:03 (27)56:17 (33)1:14:57 (10)1:18:57 (11)1:21:33 (13)1:22:39 (13)
ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ02:46 (10)08:36 (14)08:22 (37)04:04 (14)08:33 (23)02:59 (15)11:45 (21)00:38 (13)02:43 (30)01:37 (12)04:14 (33)18:40 (29)04:00 (25)02:36 (35)01:06 (32)
23Luis Benito Zamora1:23:43+38:0302:35 (8)11:37 (11)13:55 (8)17:07 (9)28:53 (19)36:47 (27)54:37 (34)55:20 (34)57:35 (35)59:02 (36)1:01:07 (3)1:18:00 (13)1:21:10 (13)1:22:47 (14)1:23:43 (14)
Club de Orientación Valladolid02:35 (8)09:02 (15)02:18 (7)03:12 (7)11:46 (34)07:54 (34)17:50 (35)00:43 (21)02:15 (17)01:27 (10)02:05 (17)16:53 (24)03:10 (18)01:37 (16)00:56 (25)
24Daniel Bär1:23:57+38:1705:01 (29)21:16 (30)24:03 (31)28:08 (27)35:52 (29)41:39 (33)53:59 (33)54:55 (33)57:12 (34)59:06 (37)1:00:59 (2)1:17:53 (12)1:21:24 (14)1:22:59 (15)1:23:57 (15)
OLK WIGGERTAL05:01 (29)16:15 (32)02:47 (13)04:05 (16)07:44 (20)05:47 (32)12:20 (25)00:56 (32)02:17 (18)01:54 (19)01:53 (16)16:54 (25)03:31 (22)01:35 (14)00:58 (28)
25Tomáš Nečas1:26:57+41:1702:42 (9)12:06 (12)16:39 (18)21:09 (15)29:51 (20)33:57 (20)47:07 (25)47:55 (25)50:54 (26)53:06 (28)56:26 (34)1:18:51 (14)1:23:23 (15)1:25:52 (16)1:26:57 (16)
OK99 Hradec Králové02:42 (9)09:24 (17)04:33 (33)04:30 (18)08:42 (25)04:06 (24)13:10 (27)00:48 (26)02:59 (32)02:12 (24)03:20 (31)22:25 (34)04:32 (31)02:29 (33)01:05 (31)
26Reto Wagner1:27:07+41:2702:55 (14)23:26 (31)27:01 (32)31:47 (32)41:20 (35)43:37 (34)55:39 (36)56:35 (36)58:55 (37)1:03:58 (2)1:06:12 (6)1:21:41 (16)1:24:22 (16)1:26:16 (17)1:27:07 (17)
OLregioolten02:55 (14)20:31 (34)03:35 (25)04:46 (25)09:33 (28)02:17 (10)12:02 (23)00:56 (32)02:20 (21)05:03 (35)02:14 (19)15:29 (19)02:41 (7)01:54 (21)00:51 (13)
27Raimundo Sánchez García1:28:44+43:0403:21 (18)14:42 (21)17:43 (20)22:32 (20)31:11 (22)39:16 (28)50:12 (29)51:13 (29)53:47 (30)56:19 (32)58:35 (37)1:21:37 (15)1:25:15 (17)1:27:48 (18)1:28:44 (18)
Club de Orientación Valladolid03:21 (18)11:21 (23)03:01 (17)04:49 (26)08:39 (24)08:05 (35)10:56 (20)01:01 (35)02:34 (27)02:32 (25)02:16 (20)23:02 (35)03:38 (23)02:33 (34)00:56 (25)
28Ian Farrell1:33:09+47:2904:05 (22)15:52 (24)20:24 (26)25:26 (25)35:04 (28)40:24 (30)51:17 (31)52:16 (31)55:15 (32)56:55 (34)1:00:07 (1)1:25:12 (17)1:29:55 (18)1:32:08 (19)1:33:09 (19)
Manchester and District Orient04:05 (22)11:47 (25)04:32 (32)05:02 (28)09:38 (29)05:20 (29)10:53 (19)00:59 (34)02:59 (32)01:40 (14)03:12 (30)25:05 (38)04:43 (32)02:13 (28)01:01 (30)
29Reto Zwahlen1:33:36+47:5603:12 (17)13:47 (18)17:07 (19)22:28 (19)32:15 (25)36:00 (26)50:58 (30)51:45 (30)54:46 (31)56:50 (33)1:05:34 (5)1:25:54 (18)1:30:15 (19)1:32:22 (20)1:33:36 (20)
Zwahlens Seeland03:12 (17)10:35 (21)03:20 (23)05:21 (31)09:47 (30)03:45 (23)14:58 (33)00:47 (25)03:01 (33)02:04 (21)08:44 (37)20:20 (31)04:21 (30)02:07 (26)01:14 (35)
30René Siegrist1:36:01+50:2103:33 (20)19:04 (28)23:54 (30)31:05 (30)41:10 (34)45:34 (35)57:41 (37)58:45 (37)1:02:00 (1)1:05:06 (3)1:07:50 (8)1:28:14 (19)1:32:15 (20)1:34:41 (21)1:36:01 (22)
OLK WIGGERTAL03:33 (20)15:31 (31)04:50 (34)07:11 (35)10:05 (32)04:24 (26)12:07 (24)01:04 (36)03:15 (35)03:06 (31)02:44 (26)20:24 (32)04:01 (26)02:26 (32)01:20 (36)
31Fernando Martínez1:36:46+51:0614:47 (40)24:53 (33)28:19 (34)32:39 (33)39:12 (32)41:19 (31)1:03:07 (2)1:04:00 (2)1:06:21 (3)1:08:27 (4)1:10:47 (9)1:30:21 (21)1:33:46 (21)1:35:49 (22)1:36:46 (23)
MUCHACHADA O-TEAM14:47 (40)10:06 (18)03:26 (24)04:20 (17)06:33 (10)02:07 (6)21:48 (37)00:53 (29)02:21 (22)02:06 (23)02:20 (21)19:34 (30)03:25 (20)02:03 (25)00:57 (27)
32Luigi Lerose1:37:33+51:5305:55 (35)17:50 (27)21:46 (27)27:38 (26)44:47 (37)53:02 (38)1:03:03 (1)1:03:43 (1)1:06:03 (2)1:15:08 (6)1:17:20 (11)1:32:06 (23)1:35:08 (22)1:36:38 (23)1:37:33 (24)
CUS Parma Orienteering05:55 (35)11:55 (28)03:56 (28)05:52 (32)17:09 (36)08:15 (36)10:01 (17)00:40 (17)02:20 (21)09:05 (37)02:12 (18)14:46 (12)03:02 (15)01:30 (10)00:55 (20)
33Thomas Keller1:42:18+56:3805:30 (32)17:25 (26)23:16 (29)29:18 (29)39:18 (33)47:58 (37)1:03:55 (3)1:04:41 (3)1:07:10 (4)1:12:51 (5)1:14:26 (10)1:28:17 (20)1:39:39 (23)1:41:23 (24)1:42:18 (25)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw05:30 (32)11:55 (28)05:51 (36)06:02 (33)10:00 (31)08:40 (38)15:57 (34)00:46 (24)02:29 (25)05:41 (36)01:35 (8)13:51 (9)11:22 (38)01:44 (18)00:55 (20)
34Xavier Arumi Rota1:55:30+69:5004:07 (23)42:52 (37)46:41 (38)51:23 (37)1:00:54 (4)1:07:56 (2)1:22:41 (5)1:23:35 (5)1:26:13 (6)1:29:32 (8)1:31:57 (13)1:50:04 (25)1:53:11 (25)1:54:38 (26)1:55:30 (28)
Unió Excursionista Vic04:07 (23)38:45 (38)03:49 (26)04:42 (21)09:31 (27)07:02 (33)14:45 (31)00:54 (30)02:38 (29)03:19 (32)02:25 (23)18:07 (28)03:07 (17)01:27 (8)00:52 (15)
35Urs Müller2:00:51+75:1103:31 (19)29:05 (35)33:21 (36)37:26 (35)58:25 (38)1:02:46 (1)1:17:41 (4)1:18:59 (4)1:22:17 (5)1:25:21 (7)1:28:13 (12)1:51:53 (26)1:57:16 (26)1:59:28 (28)2:00:51 (30)
OLK WIGGERTAL03:31 (19)25:34 (36)04:16 (29)04:05 (16)20:59 (38)04:21 (25)14:55 (32)01:18 (37)03:18 (36)03:04 (30)02:52 (28)23:40 (36)05:23 (35)02:12 (27)01:23 (37)
36Emilio De Angelis2:16:56+91:1607:04 (37)45:46 (38)50:17 (39)57:42 (38)1:12:17 (6)1:17:49 (3)1:36:59 (6)1:37:57 (6)1:41:00 (7)1:43:52 (9)1:46:59 (14)2:08:49 (27)2:12:58 (28)2:15:45 (30)2:16:56 (32)
A.S.D. Arco di carta07:04 (37)38:42 (37)04:31 (31)07:25 (36)14:35 (35)05:32 (31)19:10 (36)00:58 (33)03:03 (34)02:52 (27)03:07 (29)21:50 (33)04:09 (27)02:47 (37)01:11 (34)
Fouillade Laurent1:33:47+48:0705:01 (29)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:33:47 (21)
Azimut Orientation Castres05:01 (29)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)93:47 (41)
Carlos Ciria2:01:32+75:5223:20 (41)----- (N/A)1:26:47 (25)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:49:19 (24)1:58:11 (27)2:00:37 (29)2:01:32 (31)
MUCHACHADA O-TEAM23:20 (41)00:00 (N/A)86:47 (39)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)109:19 (1)08:52 (36)02:26 (32)00:55 (20)
Daniel Rettenmund1:57:58+72:1806:44 (36)29:23 (36)41:47 (37)49:58 (36)1:10:29 (5)1:18:50 (4)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:52:31 (24)1:56:26 (27)1:57:58 (29)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw06:44 (36)22:39 (35)12:24 (38)08:11 (37)20:31 (37)08:21 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)112:31 (37)03:55 (38)01:32 (38)
Daniel Isla Zorita1:49:34+63:5405:46 (33)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:49:34 (27)
Club de Orientación Valladolid05:46 (33)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)109:34 (40)
Javier Villares Represa1:43:56+58:1604:35 (24)24:52 (32)30:06 (35)35:27 (34)42:25 (36)45:40 (36)54:44 (35)55:23 (35)57:52 (36)1:00:51 (1)1:06:44 (7)1:31:00 (22)----- (N/A)1:41:59 (25)1:43:56 (26)
Club de Orientación Valladolid04:35 (24)20:17 (33)05:14 (35)05:21 (31)06:58 (13)03:15 (19)09:04 (14)00:39 (15)02:29 (25)02:59 (28)05:53 (35)24:16 (37)00:00 (N/A)101:59 (39)01:57 (39)