Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 3. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 26. 7. 2010
Kategorija: W21A L

NIme / klubČasZaostanekS-7878-115115-116116-7474-105105-8686-8989-106106-8585-8484-7676-9191-9292-111111-F
1Brit Horst57:24+00:0004:18 (8)10:06 (6)11:49 (3)19:47 (2)23:36 (4)25:48 (4)27:26 (4)28:57 (5)31:25 (6)32:30 (6)41:10 (11)49:37 (17)53:33 (20)55:31 (20)57:24 (20)
USV TU Dresden04:18 (8)05:48 (4)01:43 (1)07:58 (3)03:49 (2)02:12 (5)01:38 (2)01:31 (6)02:28 (3)01:05 (3)08:40 (1)08:27 (4)03:56 (8)01:58 (3)01:53 (6)
2Regula Wagner59:38+02:1404:09 (7)09:14 (2)11:51 (4)19:47 (2)24:25 (5)26:40 (6)28:32 (5)30:04 (6)32:32 (7)33:46 (7)45:39 (12)52:37 (18)55:55 (21)57:50 (21)59:38 (21)
OLregioolten04:09 (7)05:05 (3)02:37 (13)07:56 (2)04:38 (6)02:15 (7)01:52 (5)01:32 (7)02:28 (3)01:14 (5)11:53 (4)06:58 (1)03:18 (2)01:55 (2)01:48 (2)
3Barbora Krejcikova1:05:06+07:4203:56 (6)10:57 (8)12:48 (6)21:24 (6)25:42 (8)28:02 (8)30:20 (8)31:48 (9)34:18 (10)35:50 (9)48:55 (13)56:21 (19)1:00:18 (1)1:02:34 (1)1:05:06 (1)
Wallachian Independent Team03:56 (6)07:01 (9)01:51 (2)08:36 (5)04:18 (4)02:20 (10)02:18 (9)01:28 (4)02:30 (4)01:32 (8)13:05 (6)07:26 (3)03:57 (9)02:16 (7)02:32 (18)
4Nina Azebová1:06:03+08:3903:27 (2)09:34 (4)13:40 (7)25:52 (13)30:53 (13)33:12 (12)36:11 (13)37:34 (11)40:01 (12)41:06 (12)49:52 (14)58:40 (20)1:02:03 (2)1:04:07 (2)1:06:03 (2)
OK99 Hradec Králové03:27 (2)06:07 (6)04:06 (21)12:12 (14)05:01 (7)02:19 (9)02:59 (12)01:23 (2)02:27 (1)01:05 (3)08:46 (2)08:48 (5)03:23 (3)02:04 (4)01:56 (7)
5Christine Friedrich1:07:58+10:3404:19 (9)09:22 (3)11:20 (2)19:57 (3)25:08 (7)27:07 (7)28:48 (6)30:24 (7)33:10 (8)34:19 (8)52:44 (15)59:53 (21)1:03:33 (3)1:05:51 (3)1:07:58 (3)
ol norska04:19 (9)05:03 (2)01:58 (5)08:37 (6)05:11 (9)01:59 (3)01:41 (4)01:36 (8)02:46 (9)01:09 (4)18:25 (17)07:09 (2)03:40 (5)02:18 (8)02:07 (10)
6Tereza Tepla1:12:47+15:2303:48 (5)09:46 (5)12:37 (5)21:05 (5)24:30 (6)26:16 (5)29:57 (7)31:24 (8)34:15 (9)38:48 (10)53:21 (16)1:03:40 (2)1:08:05 (4)1:11:04 (5)1:12:47 (4)
Slavia Hradec Kralove03:48 (5)05:58 (5)02:51 (14)08:28 (4)03:25 (1)01:46 (1)03:41 (18)01:27 (3)02:51 (12)04:33 (16)14:33 (11)10:19 (12)04:25 (15)02:59 (19)01:43 (1)
7Agnes Harreither1:12:53+15:2904:47 (13)14:53 (14)16:47 (14)24:36 (7)29:57 (9)32:06 (9)34:12 (9)35:42 (10)39:10 (11)40:38 (11)53:59 (17)1:03:38 (1)1:08:20 (5)1:11:02 (4)1:12:53 (5)
Kalksburg OL04:47 (13)10:06 (18)01:54 (3)07:49 (1)05:21 (10)02:09 (4)02:06 (6)01:30 (5)03:28 (16)01:28 (6)13:21 (7)09:39 (10)04:42 (18)02:42 (17)01:51 (4)
8Sarka Kasparova1:14:48+17:2403:14 (1)12:16 (11)14:48 (11)24:41 (8)30:04 (10)32:18 (10)35:30 (10)37:43 (12)40:30 (13)42:11 (13)55:58 (18)1:05:14 (3)1:09:55 (6)1:12:32 (6)1:14:48 (6)
Přátelé orientačního běhu Opav03:14 (1)09:02 (15)02:32 (12)09:53 (8)05:23 (11)02:14 (6)03:12 (13)02:13 (12)02:47 (10)01:41 (9)13:47 (9)09:16 (7)04:41 (17)02:37 (16)02:16 (11)
9Ulrike Winkler1:15:29+18:0504:54 (15)14:03 (13)16:02 (13)24:53 (9)30:46 (12)33:30 (13)35:38 (11)38:23 (13)41:14 (15)42:43 (14)56:38 (19)1:05:57 (4)1:10:11 (7)1:12:39 (7)1:15:29 (7)
TOLF Berlin ev04:54 (15)09:09 (16)01:59 (7)08:51 (7)05:53 (13)02:44 (13)02:08 (7)02:45 (16)02:51 (12)01:29 (7)13:55 (10)09:19 (8)04:14 (13)02:28 (14)02:50 (19)
10Daniela Čepová1:16:58+19:3403:39 (4)08:18 (1)10:17 (1)29:56 (14)37:14 (17)39:04 (17)40:38 (17)41:53 (16)47:21 (18)48:21 (17)59:30 (21)1:09:07 (5)1:12:46 (8)1:14:32 (8)1:16:58 (8)
OK99 Hradec Králové03:39 (4)04:39 (1)01:59 (7)19:39 (19)07:18 (15)01:50 (2)01:34 (1)01:15 (1)05:28 (19)01:00 (1)11:09 (3)09:37 (9)03:39 (4)01:46 (1)02:26 (15)
11Anna Strub1:17:08+19:4404:33 (12)11:46 (10)14:17 (9)25:49 (12)31:20 (14)34:10 (14)36:23 (14)38:32 (15)41:15 (16)45:14 (15)1:00:54 (1)1:10:04 (6)1:13:12 (9)1:15:17 (9)1:17:08 (9)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw04:33 (12)07:13 (10)02:31 (11)11:32 (12)05:31 (12)02:50 (17)02:13 (8)02:09 (11)02:43 (7)03:59 (14)15:40 (13)09:10 (6)03:08 (1)02:05 (5)01:51 (4)
12Monjauze Marion1:20:04+22:4005:06 (17)11:45 (9)15:23 (12)25:49 (12)30:14 (11)32:37 (11)36:11 (13)38:27 (14)41:07 (14)45:45 (16)57:51 (20)1:10:41 (7)1:15:15 (10)1:17:37 (10)1:20:04 (10)
C.S.PERTUIS05:06 (17)06:39 (8)03:38 (20)10:26 (9)04:25 (5)02:23 (11)03:34 (17)02:16 (14)02:40 (5)04:38 (17)12:06 (5)12:50 (19)04:34 (16)02:22 (12)02:27 (17)
13Jacob Florence1:27:33+30:0904:30 (11)10:45 (7)14:03 (8)25:46 (10)35:49 (16)38:34 (16)40:14 (16)42:21 (17)45:13 (17)53:48 (20)1:08:55 (2)1:19:18 (8)1:23:10 (11)1:25:29 (11)1:27:33 (11)
C.S.PERTUIS04:30 (11)06:15 (7)03:18 (18)11:43 (13)10:03 (17)02:45 (14)01:40 (3)02:07 (10)02:52 (13)08:35 (20)15:07 (12)10:23 (13)03:52 (7)02:19 (10)02:04 (8)
14Alice Dal Bello1:30:14+32:5003:37 (3)17:10 (17)19:16 (16)32:38 (17)37:44 (18)40:02 (18)44:07 (18)48:09 (19)50:51 (20)53:27 (19)1:09:36 (3)1:20:30 (9)1:24:52 (12)1:27:13 (12)1:30:14 (12)
ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ03:37 (3)13:33 (20)02:06 (9)13:22 (15)05:06 (8)02:18 (8)04:05 (19)04:02 (17)02:42 (6)02:36 (11)16:09 (14)10:54 (14)04:22 (14)02:21 (11)03:01 (20)
15Lenka Ratkovska1:36:08+38:4409:40 (18)18:24 (18)20:22 (18)30:54 (16)34:59 (15)37:43 (15)40:14 (16)46:32 (18)49:58 (19)51:45 (18)1:14:58 (4)1:25:00 (10)1:29:08 (13)1:34:15 (13)1:36:08 (13)
OOB Trebic09:40 (18)08:44 (14)01:58 (5)10:32 (10)04:05 (3)02:44 (13)02:31 (11)06:18 (21)03:26 (15)01:47 (10)23:13 (19)10:02 (11)04:08 (11)05:07 (21)01:53 (6)
16Kamila Kuncířová1:37:10+39:4604:54 (15)16:36 (16)19:47 (17)30:33 (15)38:12 (19)41:02 (19)44:29 (19)49:11 (20)51:57 (21)57:55 (21)1:16:27 (5)1:28:26 (11)1:32:30 (14)1:34:49 (14)1:37:10 (14)
Jiskra Havlíčkův Brod04:54 (15)11:42 (19)03:11 (17)10:46 (11)07:39 (16)02:50 (17)03:27 (16)04:42 (19)02:46 (9)05:58 (19)18:32 (18)11:59 (17)04:04 (10)02:19 (10)02:21 (12)
17Stanislava Smidova1:48:01+50:3705:02 (16)15:06 (15)18:36 (15)34:09 (18)52:28 (21)55:42 (21)59:02 (21)1:03:46 (1)1:08:15 (2)1:11:36 (2)1:28:47 (6)1:39:58 (12)1:43:42 (15)1:45:56 (15)1:48:01 (15)
OOB Trebic05:02 (16)10:04 (17)03:30 (19)15:33 (17)18:19 (21)03:14 (19)03:20 (14)04:44 (20)04:29 (17)03:21 (12)17:11 (16)11:11 (15)03:44 (6)02:14 (6)02:05 (9)
18Edit Kovács2:01:02+63:3815:49 (20)23:25 (19)25:41 (19)41:27 (19)48:08 (20)51:06 (20)53:28 (20)55:35 (21)1:01:51 (1)1:05:33 (1)1:38:25 (7)1:50:45 (13)1:55:59 (16)1:58:35 (16)2:01:02 (16)
MEAFC15:49 (20)07:36 (11)02:16 (10)15:46 (18)06:41 (14)02:58 (18)02:22 (10)02:07 (10)06:16 (20)03:42 (13)32:52 (21)12:20 (18)05:14 (21)02:36 (15)02:27 (17)
19Katrien Bruyninckx2:05:59+68:3519:21 (21)27:08 (20)30:19 (20)51:14 (21)1:06:16 (2)1:09:05 (2)1:12:27 (1)1:17:07 (3)1:20:02 (3)1:25:45 (4)1:39:28 (8)1:56:37 (14)2:00:50 (17)2:03:35 (17)2:05:59 (17)
Kempische Oriëntatielopers19:21 (21)07:47 (12)03:11 (17)20:55 (20)15:02 (19)02:49 (15)03:22 (15)04:40 (18)02:55 (14)05:43 (18)13:43 (8)17:09 (21)04:13 (12)02:45 (18)02:24 (14)
20Sabine Poitz2:13:17+75:5304:25 (10)12:23 (12)14:26 (10)44:18 (20)1:00:59 (1)1:04:18 (1)1:14:04 (2)1:16:35 (2)1:21:15 (4)1:25:28 (3)1:50:08 (9)2:01:38 (15)2:06:48 (18)2:09:49 (18)2:13:17 (18)
USV TU Dresden04:25 (10)07:58 (13)02:03 (8)29:52 (21)16:41 (20)03:19 (21)09:46 (21)02:31 (15)04:40 (18)04:13 (15)24:40 (20)11:30 (16)05:10 (20)03:01 (20)03:28 (21)
21Alicia Perez Alonso2:35:15+97:5114:56 (19)48:53 (21)51:50 (21)1:06:12 (4)1:17:14 (3)1:20:31 (3)1:26:24 (3)1:28:38 (4)1:37:43 (5)1:51:57 (5)2:08:31 (10)2:25:19 (16)2:30:27 (19)2:32:51 (19)2:35:15 (19)
A Roelo- Montaneiros14:56 (19)33:57 (21)02:57 (15)14:22 (16)11:02 (18)03:17 (20)05:53 (20)02:14 (13)09:05 (21)14:14 (21)16:34 (15)16:48 (20)05:08 (19)02:24 (13)02:24 (14)