Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: M21A S

NIme / klubČasZaostanekS-7676-3333-5151-5050-6565-4040-6767-4444-4747-6464-7777-7575-6969-6262-5353-100100-F
1Ville Sabel38:39+00:0002:43 (6)03:45 (3)06:46 (1)08:39 (1)11:50 (1)15:10 (1)17:37 (1)18:48 (1)22:15 (3)27:21 (12)29:33 (16)31:54 (19)34:24 (19)35:38 (20)37:07 (23)38:02 (23)38:39 (24)
Hiisirasti02:43 (6)01:02 (3)03:01 (1)01:53 (1)03:11 (1)03:20 (2)02:27 (1)01:11 (1)03:27 (2)05:06 (1)02:12 (1)02:21 (1)02:30 (4)01:14 (2)01:29 (29)00:55 (2)00:37 (17)
2Anders Tarandi42:51+04:1202:55 (13)03:56 (6)07:41 (4)09:45 (4)13:32 (3)17:17 (2)20:05 (3)21:22 (3)24:45 (4)30:16 (13)32:59 (17)35:41 (21)38:06 (20)40:26 (22)41:18 (25)42:18 (25)42:51 (26)
IFK Lidingö02:55 (13)01:01 (2)03:45 (5)02:04 (3)03:47 (3)03:45 (3)02:48 (6)01:17 (2)03:23 (1)05:31 (2)02:43 (11)02:42 (4)02:25 (2)02:20 (25)00:52 (12)01:00 (8)00:33 (6)
3Anssi Muikku44:15+05:3602:10 (1)03:44 (2)09:41 (11)11:44 (8)15:40 (6)18:51 (6)21:25 (5)22:58 (6)26:51 (7)32:58 (15)35:35 (19)38:24 (23)40:50 (22)42:00 (23)42:50 (26)43:41 (26)44:15 (27)
Raittius ja Nuorisoseura Käyhk02:10 (1)01:34 (15)05:57 (27)02:03 (2)03:56 (6)03:11 (1)02:34 (2)01:33 (7)03:53 (3)06:07 (3)02:37 (6)02:49 (7)02:26 (3)01:10 (1)00:50 (9)00:51 (1)00:34 (9)
4Thomas Furuheim45:14+06:3502:33 (3)03:50 (4)07:25 (3)09:41 (3)14:01 (4)17:48 (4)20:23 (4)21:53 (5)26:01 (5)32:44 (14)35:39 (20)39:00 (24)41:38 (23)42:56 (25)43:45 (27)44:41 (27)45:14 (28)
IL Tyrving02:33 (3)01:17 (8)03:35 (4)02:16 (5)04:20 (9)03:47 (4)02:35 (4)01:30 (6)04:08 (5)06:43 (7)02:55 (18)03:21 (16)02:38 (10)01:18 (3)00:49 (8)00:56 (3)00:33 (6)
5Martin Kočí46:07+07:2803:05 (14)04:17 (9)07:45 (5)10:23 (5)14:37 (5)18:42 (5)21:31 (6)23:23 (7)28:46 (8)35:04 (17)37:31 (21)39:57 (25)42:34 (24)44:01 (26)44:44 (29)45:41 (29)46:07 (29)
OK99 Hradec Králové03:05 (14)01:12 (5)03:28 (3)02:38 (11)04:14 (8)04:05 (7)02:49 (7)01:52 (15)05:23 (14)06:18 (4)02:27 (3)02:26 (2)02:37 (8)01:27 (10)00:43 (4)00:57 (4)00:26 (2)
6Jakub Háj46:11+07:3202:27 (2)03:36 (1)06:48 (2)09:02 (2)13:32 (3)17:21 (3)19:56 (2)21:38 (4)26:11 (6)33:12 (16)35:26 (18)38:09 (22)40:40 (21)42:03 (24)44:41 (28)45:39 (28)46:11 (30)
OK99 Hradec Králové02:27 (2)01:09 (4)03:12 (2)02:14 (4)04:30 (11)03:49 (5)02:35 (4)01:42 (11)04:33 (6)07:01 (11)02:14 (2)02:43 (5)02:31 (6)01:23 (8)02:38 (36)00:58 (5)00:32 (4)
7Laust Berg47:33+08:5402:52 (9)03:52 (5)08:19 (7)10:40 (7)15:57 (7)20:01 (7)23:44 (7)25:02 (8)29:06 (9)36:05 (18)38:58 (22)41:36 (26)44:07 (25)45:27 (27)46:09 (30)47:08 (30)47:33 (31)
Odense OK02:52 (9)01:00 (1)04:27 (9)02:21 (8)05:17 (15)04:04 (6)03:43 (12)01:18 (3)04:04 (4)06:59 (10)02:53 (14)02:38 (3)02:31 (6)01:20 (5)00:42 (2)00:59 (6)00:25 (1)
8Mikko Sabel50:31+11:5202:53 (10)04:39 (12)09:30 (9)11:47 (9)16:18 (8)20:54 (8)24:00 (8)25:38 (9)30:38 (10)37:22 (19)40:00 (23)43:28 (28)46:14 (26)47:43 (28)48:49 (31)49:59 (31)50:31 (32)
Hiisirasti02:53 (10)01:46 (22)04:51 (16)02:17 (6)04:31 (13)04:36 (12)03:06 (8)01:38 (8)05:00 (10)06:44 (8)02:38 (7)03:28 (17)02:46 (11)01:29 (11)01:06 (26)01:10 (21)00:32 (4)
9Mikko Halonen50:44+12:0502:49 (8)04:10 (8)09:55 (14)12:15 (10)16:45 (10)21:25 (10)24:57 (10)26:19 (11)31:07 (11)38:03 (20)40:34 (24)43:25 (27)46:30 (27)48:00 (29)48:55 (32)50:02 (32)50:44 (33)
Raittius ja Nuorisoseura Käyhk02:49 (8)01:21 (12)05:45 (25)02:20 (7)04:30 (11)04:40 (13)03:32 (10)01:22 (4)04:48 (9)06:56 (9)02:31 (4)02:51 (8)03:05 (20)01:30 (12)00:55 (16)01:07 (15)00:42 (27)
10Jordi Domenech52:53+14:1402:38 (5)04:23 (10)10:24 (19)13:03 (12)16:37 (9)21:20 (9)24:02 (9)25:46 (10)32:12 (12)38:47 (21)41:30 (25)44:37 (29)47:15 (28)50:39 (30)51:16 (33)52:17 (33)52:53 (34)
Club Orientació Mallorca02:38 (5)01:45 (21)06:01 (28)02:39 (12)03:34 (2)04:43 (14)02:42 (5)01:44 (12)06:26 (24)06:35 (6)02:43 (11)03:07 (13)02:38 (10)03:24 (31)00:37 (1)01:01 (9)00:36 (13)
11Petri Vainio54:00+15:2102:36 (4)03:57 (7)07:52 (6)10:26 (6)18:05 (14)22:38 (13)28:31 (14)30:31 (14)35:10 (13)41:36 (22)44:13 (26)47:10 (30)50:04 (29)51:29 (31)52:12 (34)53:15 (34)54:00 (35)
Kalevan Rasti02:36 (4)01:21 (12)03:55 (7)02:34 (10)07:39 (29)04:33 (10)05:53 (24)02:00 (17)04:39 (7)06:26 (5)02:37 (6)02:57 (10)02:54 (14)01:25 (9)00:43 (4)01:03 (13)00:45 (29)
12Luis Benito Zamora57:51+19:1202:46 (7)05:41 (23)10:48 (23)13:22 (14)17:31 (13)22:36 (12)26:24 (11)28:17 (12)36:04 (14)43:23 (23)46:08 (27)49:23 (31)52:27 (30)55:18 (32)56:11 (35)57:14 (35)57:51 (36)
Club de Orientación Valladolid02:46 (7)02:55 (35)05:07 (18)02:34 (10)04:09 (7)05:05 (17)03:48 (13)01:53 (16)07:47 (31)07:19 (15)02:45 (12)03:15 (14)03:04 (19)02:51 (30)00:53 (14)01:03 (13)00:37 (17)
13Reto Wagner58:36+19:5702:55 (13)05:03 (16)09:32 (10)12:32 (11)17:03 (11)22:26 (11)27:58 (12)30:33 (15)36:30 (16)43:59 (24)46:45 (28)50:06 (32)53:15 (31)55:40 (33)56:39 (36)57:59 (36)58:36 (37)
OLregioolten02:55 (13)02:08 (28)04:29 (11)03:00 (14)04:31 (13)05:23 (20)05:32 (23)02:35 (22)05:57 (21)07:29 (16)02:46 (13)03:21 (16)03:09 (21)02:25 (26)00:59 (21)01:20 (28)00:37 (17)
14Cristian Bellotto1:00:09+21:3003:29 (18)05:57 (26)11:59 (26)15:01 (20)19:49 (16)24:53 (15)29:12 (15)31:02 (16)36:27 (15)44:43 (25)47:57 (29)52:04 (33)55:19 (32)57:09 (34)58:07 (37)59:26 (37)1:00:09 (1)
ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ03:29 (18)02:28 (31)06:02 (29)03:02 (15)04:48 (14)05:04 (16)04:19 (16)01:50 (14)05:25 (15)08:16 (20)03:14 (24)04:07 (31)03:15 (24)01:50 (20)00:58 (19)01:19 (27)00:43 (28)
15Klemen Kenda1:02:13+23:3402:55 (13)04:34 (11)09:05 (8)16:04 (23)21:47 (19)27:22 (18)30:59 (17)33:38 (18)39:01 (19)46:51 (26)49:56 (30)53:46 (35)56:49 (34)58:52 (35)1:00:26 (1)1:01:37 (1)1:02:13 (2)
OK Gotska02:55 (13)01:39 (17)04:31 (12)06:59 (33)05:43 (17)05:35 (22)03:37 (11)02:39 (24)05:23 (14)07:50 (18)03:05 (20)03:50 (23)03:03 (18)02:03 (22)01:34 (30)01:11 (22)00:36 (13)
16Tomás Miera Salazar1:02:37+23:5803:49 (25)05:10 (17)10:29 (20)13:10 (13)18:42 (15)23:56 (14)28:26 (13)30:27 (13)37:25 (17)47:35 (28)50:29 (31)53:31 (34)56:23 (33)59:48 (36)1:00:41 (2)1:01:59 (2)1:02:37 (3)
Club de Orientación Valladolid03:49 (25)01:21 (12)05:19 (21)02:41 (13)05:32 (16)05:14 (18)04:30 (17)02:01 (18)06:58 (25)10:10 (29)02:54 (17)03:02 (11)02:52 (13)03:25 (33)00:53 (14)01:18 (25)00:38 (22)
17Daniel Bär1:03:11+24:3203:42 (20)05:12 (19)10:20 (17)13:37 (16)20:34 (17)25:03 (16)30:08 (16)32:36 (17)38:25 (18)47:15 (27)51:50 (32)55:23 (36)58:38 (35)1:00:19 (1)1:01:21 (3)1:02:29 (3)1:03:11 (4)
OLK WIGGERTAL03:42 (20)01:30 (14)05:08 (19)03:17 (18)06:57 (23)04:29 (9)05:05 (20)02:28 (20)05:49 (17)08:50 (24)04:35 (33)03:33 (19)03:15 (24)01:41 (16)01:02 (22)01:08 (17)00:42 (27)
18Ángel Frontela Mucientes1:06:14+27:3503:23 (16)05:03 (16)10:23 (18)14:34 (19)21:41 (18)27:11 (17)32:23 (18)34:12 (19)40:05 (20)48:43 (29)52:24 (33)56:11 (37)1:01:51 (1)1:03:23 (2)1:04:12 (4)1:05:36 (4)1:06:14 (5)
Club de Orientación Valladolid03:23 (16)01:40 (19)05:20 (22)04:11 (27)07:07 (25)05:30 (21)05:12 (22)01:49 (13)05:53 (18)08:38 (22)03:41 (28)03:47 (21)05:40 (35)01:32 (13)00:49 (8)01:24 (29)00:38 (22)
19Roland Vogl1:07:45+29:0603:44 (21)05:01 (14)18:14 (36)23:51 (34)27:47 (27)32:21 (22)38:47 (22)41:41 (23)46:43 (22)54:42 (31)57:36 (35)1:00:24 (2)1:02:56 (2)1:04:58 (4)1:05:49 (5)1:07:08 (5)1:07:45 (6)
SV Mietraching03:44 (21)01:17 (8)13:13 (37)05:37 (30)03:56 (6)04:34 (11)06:26 (26)02:54 (26)05:02 (11)07:59 (19)02:54 (17)02:48 (6)02:32 (7)02:02 (21)00:51 (10)01:19 (27)00:37 (17)
20Raül Porta1:08:34+29:5505:04 (33)06:17 (28)10:45 (22)14:02 (18)26:48 (26)36:45 (31)40:38 (28)42:20 (24)47:01 (24)54:10 (30)57:08 (34)1:00:46 (3)1:03:00 (3)1:04:20 (3)1:06:52 (6)1:08:00 (6)1:08:34 (7)
xinoxano05:04 (33)01:13 (6)04:28 (10)03:17 (18)12:46 (34)09:57 (33)03:53 (14)01:42 (11)04:41 (8)07:09 (12)02:58 (19)03:38 (20)02:14 (1)01:20 (5)02:32 (35)01:08 (17)00:34 (9)
21Thomas Keller1:11:04+32:2503:26 (17)04:47 (13)12:22 (27)17:28 (26)28:33 (29)33:00 (24)38:08 (21)41:07 (22)46:33 (21)55:31 (32)59:09 (36)1:02:16 (4)1:06:38 (4)1:08:26 (5)1:09:20 (7)1:10:30 (7)1:11:04 (8)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw03:26 (17)01:21 (12)07:35 (34)05:06 (28)11:05 (31)04:27 (8)05:08 (21)02:59 (27)05:26 (16)08:58 (25)03:38 (27)03:07 (13)04:22 (33)01:48 (19)00:54 (15)01:10 (21)00:34 (9)
22Marcel Hoebig1:14:51+36:1203:58 (26)05:45 (25)10:40 (21)24:36 (35)30:49 (31)35:37 (28)39:56 (26)44:58 (28)50:55 (27)58:10 (35)1:01:04 (1)1:05:06 (5)1:08:47 (5)1:12:22 (6)1:13:11 (8)1:14:13 (8)1:14:51 (9)
SV Bad Dueben03:58 (26)01:47 (23)04:55 (17)13:56 (36)06:13 (19)04:48 (15)04:19 (16)05:02 (33)05:57 (21)07:15 (14)02:54 (17)04:02 (29)03:41 (27)03:35 (34)00:49 (8)01:02 (11)00:38 (22)
23Mirko Montibeller1:15:54+37:1503:45 (22)05:25 (21)10:12 (16)13:23 (15)17:14 (12)36:01 (29)39:12 (24)43:00 (25)49:14 (26)59:11 (36)1:02:25 (3)1:06:50 (7)1:10:29 (7)1:12:48 (8)1:13:51 (10)1:15:07 (9)1:15:54 (10)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.03:45 (22)01:40 (19)04:47 (15)03:11 (16)03:51 (4)18:47 (35)03:11 (9)03:48 (31)06:14 (22)09:57 (28)03:14 (24)04:25 (33)03:39 (26)02:19 (24)01:03 (24)01:16 (24)00:47 (31)
24Reto Zwahlen1:16:09+37:3003:42 (20)06:00 (27)11:40 (25)15:31 (22)22:37 (20)28:49 (19)36:02 (19)39:24 (20)46:46 (23)57:28 (34)1:01:58 (2)1:05:53 (6)1:10:10 (6)1:12:36 (7)1:13:45 (9)1:15:22 (10)1:16:09 (11)
Zwahlens Seeland03:42 (20)02:18 (30)05:40 (24)03:51 (23)07:06 (24)06:12 (25)07:13 (30)03:22 (29)07:22 (29)10:42 (31)04:30 (32)03:55 (25)04:17 (32)02:26 (27)01:09 (27)01:37 (33)00:47 (31)
25Xavier Arumi Rota1:17:53+39:1403:18 (15)05:15 (20)10:00 (15)15:08 (21)31:23 (33)41:08 (33)45:47 (33)48:21 (34)55:24 (33)1:03:12 (3)1:06:23 (6)1:10:21 (10)1:13:36 (11)1:15:16 (11)1:16:12 (12)1:17:18 (12)1:17:53 (13)
Unió Excursionista Vic03:18 (15)01:57 (25)04:45 (14)05:08 (29)16:15 (35)09:45 (32)04:39 (18)02:34 (21)07:03 (28)07:48 (17)03:11 (22)03:58 (26)03:15 (24)01:40 (15)00:56 (17)01:06 (14)00:35 (10)
25Tomáš Nečas1:17:53+39:1404:36 (28)07:12 (31)11:04 (24)19:46 (29)31:15 (32)36:51 (32)43:32 (30)46:10 (29)52:26 (30)1:01:51 (1)1:05:20 (4)1:09:51 (9)1:12:54 (8)1:14:37 (9)1:15:36 (11)1:17:04 (11)1:17:53 (13)
OK99 Hradec Králové04:36 (28)02:36 (33)03:52 (6)08:42 (34)11:29 (33)05:36 (23)06:41 (27)02:38 (23)06:16 (23)09:25 (26)03:29 (26)04:31 (35)03:03 (18)01:43 (18)00:59 (21)01:28 (32)00:49 (33)
27Carlos Ciria1:18:39+40:0007:21 (38)09:27 (36)14:46 (32)18:19 (28)25:05 (22)31:55 (20)38:52 (23)46:27 (30)52:22 (29)1:03:44 (4)1:06:26 (7)1:10:36 (12)1:13:23 (9)1:14:45 (10)1:17:01 (13)1:18:01 (13)1:18:39 (14)
MUCHACHADA O-TEAM07:21 (38)02:06 (27)05:19 (21)03:33 (20)06:46 (22)06:50 (27)06:57 (28)07:35 (35)05:55 (19)11:22 (34)02:42 (9)04:10 (32)02:47 (12)01:22 (7)02:16 (34)01:00 (8)00:38 (22)
28Alex Wenger1:19:37+40:5806:31 (37)11:20 (37)16:55 (35)20:26 (31)26:20 (23)34:48 (27)41:46 (29)43:28 (27)55:59 (34)1:04:23 (6)1:08:11 (9)1:11:40 (13)1:15:03 (13)1:16:45 (12)1:17:48 (14)1:18:57 (14)1:19:37 (15)
OLK WIGGERTAL06:31 (37)04:49 (37)05:35 (23)03:31 (19)05:54 (18)08:28 (31)06:58 (29)01:42 (11)12:31 (35)08:24 (21)03:48 (29)03:29 (18)03:23 (25)01:42 (17)01:03 (24)01:09 (18)00:40 (23)
29Luigi Lerose1:20:31+41:5204:07 (27)05:45 (25)09:48 (12)22:37 (33)29:08 (30)34:31 (26)45:24 (32)46:48 (31)58:53 (35)1:07:32 (8)1:10:41 (12)1:13:35 (14)1:16:34 (14)1:17:56 (14)1:18:48 (15)1:19:50 (15)1:20:31 (16)
CUS Parma Orienteering04:07 (27)01:38 (16)04:03 (8)12:49 (35)06:31 (21)05:23 (20)10:53 (35)01:24 (5)12:05 (34)08:39 (23)03:09 (21)02:54 (9)02:59 (16)01:22 (7)00:52 (12)01:02 (11)00:41 (24)
30Javier Villares Represa1:21:55+43:1604:55 (31)06:57 (30)13:07 (30)17:00 (25)24:36 (21)32:12 (21)40:01 (27)43:26 (26)51:07 (28)1:02:19 (2)1:06:35 (8)1:10:35 (11)1:14:39 (12)1:17:22 (13)1:19:14 (16)1:21:02 (16)1:21:55 (17)
Club de Orientación Valladolid04:55 (31)02:02 (26)06:10 (30)03:53 (24)07:36 (28)07:36 (29)07:49 (33)03:25 (30)07:41 (30)11:12 (32)04:16 (31)04:00 (28)04:04 (29)02:43 (29)01:52 (33)01:48 (34)00:53 (35)
31Fernando Martínez1:22:09+43:3004:57 (32)06:42 (29)12:35 (29)30:42 (37)38:14 (35)45:32 (34)52:50 (34)55:16 (35)1:00:39 (1)1:07:51 (9)1:10:30 (10)1:14:57 (17)1:17:55 (15)1:19:32 (16)1:20:21 (17)1:21:31 (17)1:22:09 (18)
MUCHACHADA O-TEAM04:57 (32)01:45 (21)05:53 (26)18:07 (37)07:32 (27)07:18 (28)07:18 (31)02:26 (19)05:23 (14)07:12 (13)02:39 (8)04:27 (34)02:58 (15)01:37 (14)00:49 (8)01:10 (21)00:38 (22)
32Emilio De Angelis1:22:36+43:5703:46 (23)05:40 (22)12:34 (28)16:19 (24)26:42 (25)32:51 (23)37:40 (20)40:21 (21)47:20 (25)57:15 (33)1:05:22 (5)1:09:25 (8)1:13:32 (10)1:19:15 (15)1:20:41 (18)1:21:54 (18)1:22:36 (19)
A.S.D. Arco di carta03:46 (23)01:54 (24)06:54 (32)03:45 (21)10:23 (30)06:09 (24)04:49 (19)02:41 (25)06:59 (26)09:55 (27)08:07 (36)04:03 (30)04:07 (31)05:43 (35)01:26 (28)01:13 (23)00:42 (27)
33Urs Müller1:23:51+45:1204:45 (29)08:15 (34)16:14 (34)20:14 (30)26:35 (24)33:20 (25)39:45 (25)47:05 (32)54:05 (31)1:04:16 (5)1:10:45 (13)1:14:36 (15)1:18:27 (16)1:20:32 (17)1:21:38 (19)1:23:03 (19)1:23:51 (20)
OLK WIGGERTAL04:45 (29)03:30 (36)07:59 (35)04:00 (26)06:21 (20)06:45 (26)06:25 (25)07:20 (34)07:00 (27)10:11 (30)06:29 (34)03:51 (24)03:51 (28)02:05 (23)01:06 (26)01:25 (30)00:48 (32)
34Daniel Isla Zorita1:25:59+47:2005:23 (35)07:52 (33)14:58 (33)21:02 (32)28:32 (28)36:09 (30)44:04 (31)47:22 (33)55:11 (32)1:06:26 (7)1:10:38 (11)1:14:37 (16)1:18:43 (17)1:21:25 (18)1:23:13 (20)1:25:04 (20)1:25:59 (21)
Club de Orientación Valladolid05:23 (35)02:29 (32)07:06 (33)06:04 (31)07:30 (26)07:37 (30)07:55 (34)03:18 (28)07:49 (32)11:15 (33)04:12 (30)03:59 (27)04:06 (30)02:42 (28)01:48 (32)01:51 (35)00:55 (36)
35Daniel Rettenmund1:50:17+71:3806:23 (36)09:08 (35)19:03 (37)25:39 (36)36:47 (34)49:31 (35)57:12 (35)1:01:37 (2)1:12:36 (2)1:25:13 (10)1:31:50 (14)1:37:41 (18)1:42:30 (18)1:45:55 (19)1:47:32 (21)1:49:41 (21)1:50:17 (22)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw06:23 (36)02:45 (34)09:55 (36)06:36 (32)11:08 (32)12:44 (34)07:41 (32)04:25 (32)10:59 (33)12:37 (35)06:37 (35)05:51 (36)04:49 (34)03:25 (33)01:37 (31)02:09 (36)00:36 (13)
Ian Farrell+-39:2105:10 (34)07:20 (32)14:12 (31)18:08 (27)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
Manchester and District Orient05:10 (34)02:10 (29)06:52 (31)03:56 (25)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
René Siegrist25:07+-14:2804:47 (30)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)13:40 (1)----- (N/A)----- (N/A)20:30 (22)23:25 (22)25:07 (23)
OLK WIGGERTAL04:47 (30)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)13:40 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)20:30 (37)02:55 (37)01:42 (37)
Johan Karlsson41:11+02:3203:48 (24)05:12 (19)09:49 (13)13:40 (17)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)24:59 (11)28:16 (15)32:05 (20)----- (N/A)37:57 (21)38:54 (24)40:20 (24)41:11 (25)
Nybro OK03:48 (24)01:24 (13)04:37 (13)03:51 (23)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)24:59 (36)03:17 (25)03:49 (22)00:00 (N/A)37:57 (36)00:57 (18)01:26 (31)00:51 (34)