Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: W21A L

NIme / klubČasZaostanekS-7878-3333-5151-6565-7272-4444-4646-4747-7979-7575-5252-5353-100100-F
1Brit Horst46:21+00:0002:11 (1)03:52 (1)08:41 (2)13:11 (1)17:33 (1)21:13 (1)23:29 (2)28:42 (4)32:53 (6)39:56 (10)42:47 (11)44:26 (14)45:36 (15)46:21 (16)
USV TU Dresden02:11 (1)01:41 (1)04:49 (6)04:30 (1)04:22 (1)03:40 (6)02:16 (1)05:13 (6)04:11 (1)07:03 (6)02:51 (4)01:39 (2)01:10 (8)00:45 (14)
2Nina Azebová47:37+01:1602:35 (9)04:19 (3)08:34 (1)14:25 (2)19:44 (2)23:17 (2)25:46 (3)30:30 (5)34:58 (7)40:55 (11)44:13 (12)45:52 (15)47:01 (16)47:37 (17)
OK99 Hradec Králové02:35 (9)01:44 (3)04:15 (1)05:51 (5)05:19 (4)03:33 (5)02:29 (2)04:44 (1)04:28 (4)05:57 (3)03:18 (12)01:39 (2)01:09 (7)00:36 (2)
3Barbora Krejcikova51:12+04:5102:21 (5)04:03 (2)10:20 (11)15:42 (5)20:55 (4)24:01 (4)26:38 (4)31:27 (6)36:29 (8)43:13 (12)46:50 (13)49:27 (16)50:33 (17)51:12 (18)
Wallachian Independent Team02:21 (5)01:42 (2)06:17 (17)05:22 (3)05:13 (3)03:06 (1)02:37 (3)04:49 (2)05:02 (10)06:44 (5)03:37 (17)02:37 (11)01:06 (4)00:39 (7)
4Christine Friedrich51:48+05:2702:20 (4)04:25 (5)09:04 (3)14:52 (3)19:54 (3)23:55 (3)26:44 (5)32:13 (7)37:02 (9)44:54 (13)47:47 (14)49:49 (17)51:05 (18)51:48 (19)
ol norska02:20 (4)02:05 (6)04:39 (5)05:48 (4)05:02 (2)04:01 (8)02:49 (5)05:29 (8)04:49 (7)07:52 (13)02:53 (5)02:02 (6)01:16 (12)00:43 (11)
5Daniela Čepová52:53+06:3202:19 (3)04:35 (6)10:09 (8)15:01 (4)22:21 (5)25:54 (6)28:33 (6)35:23 (8)39:35 (10)45:14 (14)48:30 (15)51:11 (18)52:11 (19)52:53 (20)
OK99 Hradec Králové02:19 (3)02:16 (12)05:34 (13)04:52 (2)07:20 (9)03:33 (5)02:39 (4)06:50 (10)04:12 (2)05:39 (1)03:16 (10)02:41 (12)01:00 (1)00:42 (9)
6Sarka Kasparova58:04+11:4302:19 (3)04:21 (4)09:45 (6)15:49 (6)22:25 (6)25:53 (5)29:47 (7)37:18 (9)42:19 (11)49:26 (15)52:43 (16)56:01 (19)57:15 (20)58:04 (21)
Přátelé orientačního běhu Opav02:19 (3)02:02 (5)05:24 (10)06:04 (6)06:36 (7)03:28 (2)03:54 (14)07:31 (13)05:01 (9)07:07 (8)03:17 (11)03:18 (18)01:14 (10)00:49 (18)
7Anna Strub59:51+13:3002:31 (8)04:55 (11)10:28 (13)18:25 (10)24:38 (8)28:11 (7)35:40 (9)41:37 (11)46:09 (13)51:59 (16)55:11 (17)58:04 (20)59:12 (21)59:51 (22)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw02:31 (8)02:24 (16)05:33 (12)07:57 (10)06:13 (6)03:33 (5)07:29 (19)05:57 (9)04:32 (5)05:50 (2)03:12 (9)02:53 (15)01:08 (6)00:39 (7)
8Regula Wagner1:00:28+14:0702:37 (11)05:11 (15)09:31 (5)17:39 (7)29:45 (14)34:29 (12)37:26 (12)42:38 (13)47:02 (14)54:13 (18)56:50 (19)58:37 (21)59:41 (22)1:00:28 (1)
OLregioolten02:37 (11)02:34 (19)04:20 (2)08:08 (11)12:06 (19)04:44 (10)02:57 (7)05:12 (5)04:24 (3)07:11 (9)02:37 (2)01:47 (3)01:04 (2)00:47 (17)
9Sabine Poitz1:01:06+14:4502:41 (12)04:51 (10)09:56 (7)17:44 (8)27:19 (9)31:00 (9)34:36 (8)39:33 (10)44:51 (12)52:20 (17)55:41 (18)58:56 (22)1:00:15 (1)1:01:06 (2)
USV TU Dresden02:41 (12)02:10 (8)05:05 (7)07:48 (8)09:35 (14)03:41 (7)03:36 (11)04:57 (4)05:18 (14)07:29 (10)03:21 (14)03:15 (17)01:19 (15)00:51 (21)
10Lenka Ratkovska1:02:21+16:0002:47 (14)04:40 (8)09:16 (4)19:12 (11)24:37 (7)30:08 (8)37:01 (10)42:24 (12)47:09 (15)54:58 (19)57:53 (20)1:00:38 (1)1:01:46 (2)1:02:21 (3)
OOB Trebic02:47 (14)01:53 (4)04:36 (3)09:56 (14)05:25 (5)05:31 (12)06:53 (18)05:23 (7)04:45 (6)07:49 (12)02:55 (6)02:45 (13)01:08 (6)00:35 (1)
11Agnes Harreither1:02:30+16:0902:31 (8)04:39 (7)10:27 (12)17:49 (9)27:20 (10)35:08 (13)38:26 (14)43:23 (14)48:27 (16)55:33 (20)58:30 (21)1:00:47 (2)1:01:53 (3)1:02:30 (4)
Kalksburg OL02:31 (8)02:08 (7)05:48 (15)07:22 (7)09:31 (13)07:48 (19)03:18 (10)04:57 (4)05:04 (11)07:06 (7)02:57 (7)02:17 (7)01:06 (4)00:37 (3)
12Jacob Florence1:07:05+20:4402:43 (13)04:57 (12)10:10 (9)20:54 (15)34:22 (17)38:35 (16)41:41 (15)48:33 (17)53:26 (19)59:39 (21)1:02:14 (1)1:05:06 (4)1:06:26 (5)1:07:05 (6)
C.S.PERTUIS02:43 (13)02:14 (10)05:13 (8)10:44 (16)13:28 (21)04:13 (9)03:06 (9)06:52 (11)04:53 (8)06:13 (4)02:35 (1)02:52 (14)01:20 (16)00:39 (7)
13Alice Dal Bello1:08:07+21:4604:41 (21)07:01 (20)12:16 (17)20:06 (12)28:31 (12)34:20 (11)37:19 (11)47:38 (16)52:44 (18)1:00:20 (1)1:03:41 (2)1:06:06 (5)1:07:21 (6)1:08:07 (7)
ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ04:41 (21)02:20 (14)05:15 (9)07:50 (9)08:25 (11)05:49 (15)02:59 (8)10:19 (17)05:06 (12)07:36 (11)03:21 (14)02:25 (8)01:15 (11)00:46 (16)
14Monjauze Marion1:10:04+23:4302:54 (16)05:06 (14)12:18 (18)21:55 (16)29:00 (13)35:20 (14)38:13 (13)45:52 (15)51:34 (17)1:01:02 (2)1:04:29 (3)1:07:52 (6)1:09:18 (7)1:10:04 (8)
C.S.PERTUIS02:54 (16)02:12 (9)07:12 (20)09:37 (13)07:05 (8)06:20 (17)02:53 (6)07:39 (14)05:42 (16)09:28 (18)03:27 (15)03:23 (19)01:26 (18)00:46 (16)
15Katrien Bruyninckx1:11:32+25:1102:36 (10)04:59 (13)11:46 (15)20:33 (13)28:07 (11)33:39 (10)41:45 (16)49:30 (19)55:01 (21)1:02:54 (3)1:06:56 (4)1:09:30 (7)1:10:51 (8)1:11:32 (9)
Kempische Oriëntatielopers02:36 (10)02:23 (15)06:47 (19)08:47 (12)07:34 (10)05:32 (13)08:06 (20)07:45 (15)05:31 (15)07:53 (14)04:02 (20)02:34 (10)01:21 (17)00:41 (8)
16Ulrike Winkler1:20:45+34:2402:28 (6)04:44 (9)10:14 (10)20:43 (14)32:01 (15)37:41 (15)41:49 (17)48:49 (18)54:55 (20)1:12:53 (5)1:16:42 (6)1:18:41 (8)1:20:00 (9)1:20:45 (10)
TOLF Berlin ev02:28 (6)02:16 (12)05:30 (11)10:29 (15)11:18 (18)05:40 (14)04:08 (16)07:00 (12)06:06 (18)17:58 (21)03:49 (18)01:59 (5)01:19 (15)00:45 (14)
17Michaela Procházková1:22:13+35:5202:48 (15)05:15 (16)11:08 (14)23:20 (17)32:49 (16)40:20 (17)44:42 (18)55:09 (20)1:01:21 (1)1:10:04 (4)1:14:00 (5)1:19:48 (9)1:21:21 (10)1:22:13 (11)
OK Lokomotiva Pardubice02:48 (15)02:27 (17)05:53 (16)12:12 (18)09:29 (12)07:31 (18)04:22 (17)10:27 (18)06:12 (19)08:43 (17)03:56 (19)05:48 (20)01:33 (22)00:52 (22)
18Stanislava Smidova1:22:40+36:1903:23 (19)06:07 (19)12:42 (20)28:38 (21)38:41 (20)44:49 (18)48:55 (20)59:57 (21)1:05:54 (2)1:14:10 (6)1:17:12 (7)1:20:19 (10)1:21:49 (11)1:22:40 (12)
OOB Trebic03:23 (19)02:44 (20)06:35 (18)15:56 (21)10:03 (16)06:08 (16)04:06 (15)11:02 (19)05:57 (17)08:16 (16)03:02 (8)03:07 (16)01:30 (21)00:51 (21)
19Kamila Kuncířová1:23:55+37:3402:59 (17)05:17 (17)12:38 (19)25:45 (19)35:45 (18)45:13 (19)48:53 (19)1:00:58 (1)1:07:42 (3)1:15:37 (7)1:19:07 (8)1:21:35 (11)1:23:04 (12)1:23:55 (13)
Jiskra Havlíčkův Brod02:59 (17)02:18 (13)07:21 (21)13:07 (19)10:00 (15)09:28 (20)03:40 (12)12:05 (21)06:44 (20)07:55 (15)03:30 (16)02:28 (9)01:29 (19)00:51 (21)
20Alicia Perez Alonso1:33:26+47:0503:12 (18)05:57 (18)13:38 (22)25:29 (18)38:26 (19)48:01 (20)57:43 (21)1:09:00 (2)1:14:17 (4)1:26:44 (8)1:29:31 (9)1:31:29 (12)1:32:43 (13)1:33:26 (14)
A Roelo- Montaneiros03:12 (18)02:45 (21)07:41 (22)11:51 (17)12:57 (20)09:35 (21)09:42 (21)11:17 (20)05:17 (13)12:27 (20)02:47 (3)01:58 (4)01:14 (10)00:43 (11)
21Urša Tomažin1:45:12+58:5105:10 (22)07:38 (22)13:26 (21)43:10 (22)54:23 (21)59:42 (21)1:03:31 (1)1:12:19 (3)1:19:17 (5)1:29:51 (9)1:34:25 (10)1:42:57 (13)1:44:27 (14)1:45:12 (15)
OK Azimut05:10 (22)02:28 (18)05:48 (15)29:44 (22)11:13 (17)05:19 (11)03:49 (13)08:48 (16)06:58 (21)10:34 (19)04:34 (21)08:32 (21)01:30 (21)00:45 (14)
Tereza Tepla1:05:20+18:5903:53 (20)07:10 (21)11:48 (16)26:17 (20)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:03:23 (3)1:04:42 (4)1:05:20 (5)
Slavia Hradec Kralove03:53 (20)03:17 (22)04:38 (4)14:29 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)63:23 (22)01:19 (15)00:38 (4)