Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: W21A S

NIme / klubČasZaostanekS-7070-8181-5151-5050-8484-7979-3737-7777-7575-8383-7373-100100-F
1Heidi Stokseth31:16+00:0002:20 (1)05:14 (1)08:28 (1)10:46 (1)12:09 (1)14:43 (1)18:12 (1)21:31 (4)24:24 (4)26:42 (4)29:28 (7)30:39 (10)31:16 (10)
Halden SK02:20 (1)02:54 (1)03:14 (1)02:18 (1)01:23 (1)02:34 (1)03:29 (1)03:19 (2)02:53 (1)02:18 (1)02:46 (3)01:11 (5)00:37 (2)
2Jenni Järvinen37:22+06:0602:49 (3)06:46 (2)10:52 (2)14:04 (2)15:51 (2)18:51 (2)22:41 (4)26:15 (5)29:35 (5)33:10 (6)35:35 (9)36:42 (11)37:22 (11)
Hiisirasti02:49 (3)03:57 (2)04:06 (6)03:12 (2)01:47 (6)03:00 (3)03:50 (2)03:34 (4)03:20 (3)03:35 (7)02:25 (1)01:07 (1)00:40 (7)
3Ksenia Chernykh38:51+07:3503:07 (6)08:20 (9)11:48 (4)16:05 (5)17:41 (4)20:39 (5)25:05 (5)28:20 (6)31:53 (6)34:31 (7)37:01 (10)38:10 (12)38:51 (12)
Orienta-OPAL03:07 (6)05:13 (14)03:28 (2)04:17 (10)01:36 (2)02:58 (2)04:26 (6)03:15 (1)03:33 (4)02:38 (2)02:30 (2)01:09 (2)00:41 (8)
4Anna Tarandi41:06+09:5003:11 (8)08:11 (8)12:28 (7)15:43 (4)17:21 (3)20:50 (6)25:12 (6)28:44 (7)32:48 (7)36:08 (8)39:08 (11)40:26 (13)41:06 (13)
IL Tyrving03:11 (8)05:00 (12)04:17 (9)03:15 (3)01:38 (4)03:29 (8)04:22 (5)03:32 (3)04:04 (7)03:20 (4)03:00 (8)01:18 (7)00:40 (7)
5Flurina Donatsch46:30+15:1403:33 (9)07:46 (5)11:58 (6)16:11 (6)17:50 (5)21:35 (7)26:46 (7)32:33 (9)36:44 (8)40:46 (9)43:56 (12)45:42 (14)46:30 (14)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw03:33 (9)04:13 (4)04:12 (7)04:13 (9)01:39 (5)03:45 (11)05:11 (10)05:47 (12)04:11 (11)04:02 (11)03:10 (10)01:46 (20)00:48 (15)
6Betlem Polo48:51+17:3502:24 (2)07:18 (3)11:55 (5)15:19 (3)19:51 (7)24:41 (10)31:15 (11)35:23 (12)39:40 (11)43:19 (10)46:39 (13)48:12 (15)48:51 (15)
xinoxano02:24 (2)04:54 (11)04:37 (11)03:24 (5)04:32 (18)04:50 (19)06:34 (19)04:08 (5)04:17 (13)03:39 (8)03:20 (13)01:33 (16)00:39 (5)
7Karin Vogl49:18+18:0203:53 (15)08:10 (7)13:18 (10)17:50 (8)21:01 (10)25:09 (11)30:33 (10)34:53 (11)38:51 (10)43:33 (12)46:57 (14)48:35 (16)49:18 (16)
SV Mietraching03:53 (15)04:17 (5)05:08 (16)04:32 (14)03:11 (16)04:08 (13)05:24 (12)04:20 (9)03:58 (6)04:42 (16)03:24 (14)01:38 (17)00:43 (11)
8Dana Suhotska49:26+18:1003:35 (11)07:59 (6)11:42 (3)20:02 (15)22:20 (13)26:33 (14)32:27 (15)36:42 (15)40:49 (15)44:11 (14)47:11 (16)48:44 (18)49:26 (17)
Fancy03:35 (11)04:24 (6)03:43 (4)08:20 (19)02:18 (11)04:13 (18)05:54 (17)04:15 (7)04:07 (8)03:22 (5)03:00 (8)01:33 (16)00:42 (9)
9Elisabeth Olsberg49:31+18:1503:35 (11)09:11 (15)12:54 (9)18:39 (10)20:42 (9)23:54 (9)28:24 (9)36:15 (14)40:06 (13)43:56 (13)47:10 (15)48:38 (17)49:31 (18)
Lessebo OK03:35 (11)05:36 (16)03:43 (4)05:45 (17)02:03 (8)03:12 (4)04:30 (7)07:51 (16)03:51 (5)03:50 (10)03:14 (11)01:28 (10)00:53 (19)
10Agnes Vilanova49:44+18:2804:29 (20)08:54 (13)13:19 (11)16:54 (7)18:55 (6)22:24 (8)27:52 (8)34:37 (10)40:45 (14)44:55 (16)47:55 (17)49:06 (19)49:44 (19)
Unió Excursionista Vic04:29 (20)04:25 (7)04:25 (10)03:35 (7)02:01 (7)03:29 (8)05:28 (14)06:45 (14)06:08 (19)04:10 (12)03:00 (8)01:11 (5)00:38 (4)
11Gudrun Pregartner50:06+18:5003:59 (17)09:04 (14)14:23 (15)18:53 (11)22:06 (11)26:15 (12)31:35 (13)35:49 (13)40:06 (13)44:17 (15)47:58 (18)49:30 (20)50:06 (20)
OLC Rudersdorf03:59 (17)05:05 (13)05:19 (19)04:30 (13)03:13 (17)04:09 (15)05:20 (11)04:14 (6)04:17 (13)04:11 (13)03:41 (17)01:32 (12)00:36 (1)
12Grillon Celine54:05+22:4904:17 (19)13:22 (19)18:30 (19)21:59 (17)24:46 (17)28:26 (17)33:59 (18)41:23 (17)45:32 (17)48:51 (17)51:49 (20)53:19 (22)54:05 (22)
CLUB SPORTIF EMHM04:17 (19)09:05 (22)05:08 (16)03:29 (6)02:47 (14)03:40 (9)05:33 (15)07:24 (15)04:09 (9)03:19 (3)02:58 (4)01:30 (11)00:46 (14)
13Mirja Jenzer54:39+23:2302:50 (4)09:13 (16)13:57 (13)21:23 (16)23:34 (14)27:03 (15)31:20 (12)41:54 (18)46:05 (18)49:35 (18)52:44 (21)53:55 (23)54:39 (23)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw02:50 (4)06:23 (20)04:44 (12)07:26 (18)02:11 (10)03:29 (8)04:17 (4)10:34 (21)04:11 (11)03:30 (6)03:09 (9)01:11 (5)00:44 (13)
14Suzana Drevenšek56:18+25:0203:11 (8)07:24 (4)15:28 (17)19:51 (13)22:17 (12)26:29 (13)32:18 (14)37:38 (16)44:44 (16)50:30 (19)53:58 (22)55:22 (24)56:18 (24)
Orientacijski klub Komenda03:11 (8)04:13 (4)08:04 (23)04:23 (11)02:26 (12)04:12 (17)05:49 (16)05:20 (11)07:06 (23)05:46 (20)03:28 (15)01:24 (8)00:56 (20)
15Sabrina Zaugg58:35+27:1903:03 (5)08:36 (11)12:52 (8)25:36 (19)28:07 (18)31:33 (19)35:47 (19)46:06 (20)49:25 (19)53:42 (20)56:41 (23)57:57 (25)58:35 (25)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw03:03 (5)05:33 (15)04:16 (8)12:44 (20)02:31 (13)03:26 (5)04:14 (3)10:19 (20)03:19 (2)04:17 (14)02:59 (5)01:16 (6)00:38 (4)
16Anne Klein1:01:08+29:5203:42 (13)08:22 (10)13:26 (12)19:01 (12)23:57 (15)27:51 (16)33:53 (17)47:02 (21)51:25 (22)55:14 (22)58:52 (24)1:00:25 (1)1:01:08 (1)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw03:42 (13)04:40 (10)05:04 (14)05:35 (15)04:56 (19)03:54 (12)06:02 (18)13:09 (22)04:23 (15)03:49 (9)03:38 (16)01:33 (16)00:43 (11)
17Margarita Ferres1:01:18+30:0212:40 (25)17:18 (22)22:21 (21)26:27 (20)29:24 (19)34:48 (20)39:50 (20)44:54 (19)49:34 (20)54:31 (21)59:01 (25)1:00:34 (2)1:01:18 (2)
Unió Excursionista Vic12:40 (25)04:38 (9)05:03 (13)04:06 (8)02:57 (15)05:24 (20)05:02 (9)05:04 (10)04:40 (17)04:57 (17)04:30 (21)01:33 (16)00:44 (13)
18María José Velasco1:04:15+32:5904:14 (18)08:47 (12)14:05 (14)18:33 (9)33:01 (21)37:10 (22)44:42 (22)49:02 (23)53:22 (24)58:40 (25)1:01:57 (1)1:03:24 (3)1:04:15 (3)
MUCHACHADA O-TEAM04:14 (18)04:33 (8)05:18 (17)04:28 (12)14:28 (23)04:09 (15)07:32 (21)04:20 (9)04:20 (14)05:18 (18)03:17 (12)01:27 (9)00:51 (17)
19Ingrid Padros1:04:46+33:3009:57 (23)15:48 (21)19:40 (20)23:02 (18)24:40 (16)28:50 (18)33:45 (16)49:24 (24)53:54 (25)58:26 (24)1:02:09 (2)1:03:53 (4)1:04:46 (4)
Unió Excursionista Vic09:57 (23)05:51 (19)03:52 (5)03:22 (4)01:38 (4)04:10 (16)04:55 (8)15:39 (23)04:30 (16)04:32 (15)03:43 (18)01:44 (19)00:53 (19)
20Ester De Paz1:11:30+40:1403:59 (17)09:43 (18)15:02 (16)29:43 (21)31:49 (20)35:33 (21)41:01 (21)47:24 (22)52:30 (23)1:04:46 (1)1:08:52 (4)1:10:32 (5)1:11:30 (5)
Unió Excursionista Vic03:59 (17)05:44 (18)05:19 (19)14:41 (21)02:06 (9)03:44 (10)05:28 (14)06:23 (13)05:06 (18)12:16 (23)04:06 (19)01:40 (18)00:58 (22)
21Helen Anthony1:24:08+52:5203:52 (14)23:54 (24)29:54 (23)35:30 (22)41:25 (22)46:56 (23)54:22 (23)1:02:25 (1)1:08:36 (1)1:15:15 (2)1:20:54 (5)1:23:10 (7)1:24:08 (7)
Airienteers03:52 (14)20:02 (25)06:00 (20)05:36 (16)05:55 (20)05:31 (21)07:26 (20)08:03 (18)06:11 (20)06:39 (21)05:39 (24)02:16 (22)00:58 (22)
22Teresa Alonso1:48:54+77:3803:42 (13)09:20 (17)15:34 (18)44:14 (23)54:26 (23)1:00:30 (3)1:08:13 (2)1:18:00 (2)1:26:06 (2)1:41:47 (3)1:46:07 (6)1:48:05 (8)1:48:54 (8)
www.viatorplusultra.com03:42 (13)05:38 (17)06:14 (21)28:40 (22)10:12 (22)06:04 (22)07:43 (22)09:47 (19)08:06 (24)15:41 (24)04:20 (20)01:58 (21)00:49 (16)
23Sonia Marzo2:18:17+107:0104:59 (21)23:11 (23)30:38 (24)1:06:46 (14)1:16:03 (8)1:22:13 (4)1:38:29 (3)1:46:23 (3)1:52:53 (3)2:09:34 (5)2:14:37 (8)2:17:13 (9)2:18:17 (9)
CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN04:59 (21)18:12 (23)07:27 (22)36:08 (23)09:17 (21)06:10 (23)16:16 (23)07:54 (17)06:30 (21)16:41 (25)05:03 (22)02:36 (23)01:04 (23)
Emma Tarandi53:36+22:2006:45 (22)13:42 (20)23:14 (22)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)30:54 (8)37:43 (9)43:23 (11)48:33 (19)51:43 (21)53:36 (21)
IFK Lidingö06:45 (22)06:57 (21)09:32 (24)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)30:54 (24)06:49 (22)05:40 (19)05:10 (23)03:10 (24)01:53 (25)
Jackie Mccavana1:18:09+46:5310:54 (24)30:05 (25)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)49:44 (21)58:13 (23)1:05:23 (3)1:16:23 (6)1:18:09 (6)
GEN10:54 (24)19:11 (24)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)49:44 (25)08:29 (22)07:10 (25)11:00 (25)01:46 (24)