Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Šolsko DP - srednja

OŠ Cerkno & OK Azimut, Cerkno, 30. 9. 2010
Kategorija: SŠ-Ž

NIme / klubČasZaostanekS-4242-5353-4646-4444-5555-5454-4343-4848-5050-5252-100100-F
1LARA JERMAN33:18+00:0005:21 (2)08:35 (1)13:07 (1)16:40 (1)17:31 (1)20:06 (1)21:40 (1)24:38 (1)28:41 (2)31:21 (2)32:37 (4)33:18 (5)
SŠ - ŠOLSKI CENTER RUDOLF MAIS05:21 (2)03:14 (1)04:32 (1)03:33 (4)00:51 (1)02:35 (7)01:34 (2)02:58 (5)04:03 (7)02:40 (3)01:16 (6)00:41 (9)
2TAJDA FOŠKI34:41+01:2305:34 (6)09:56 (4)14:52 (4)18:32 (4)19:41 (3)22:12 (2)24:02 (2)27:05 (3)30:16 (3)32:57 (4)34:01 (5)34:41 (6)
SŠ - GIMNAZIJA BEŽIGRAD LJUBLJ05:34 (6)04:22 (4)04:56 (3)03:40 (5)01:09 (5)02:31 (4)01:50 (4)03:03 (7)03:11 (2)02:41 (4)01:04 (4)00:40 (8)
3PETRA KAVCIC34:44+01:2605:29 (4)09:19 (3)14:00 (2)18:20 (3)20:10 (4)22:25 (3)24:37 (3)27:02 (2)30:19 (4)32:50 (3)34:11 (6)34:44 (7)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR05:29 (4)03:50 (2)04:41 (2)04:20 (8)01:50 (8)02:15 (1)02:12 (5)02:25 (1)03:17 (3)02:31 (2)01:21 (9)00:33 (1)
4SARA GREGL35:56+02:3805:38 (7)10:32 (6)17:08 (6)20:17 (6)21:11 (5)23:40 (5)25:26 (5)28:05 (4)31:30 (6)34:23 (5)35:20 (7)35:56 (8)
SŠ - GIMNAZIJA BREŽICE05:38 (7)04:54 (7)06:36 (8)03:09 (1)00:54 (3)02:29 (2)01:46 (3)02:39 (2)03:25 (6)02:53 (6)00:57 (1)00:36 (4)
5MOJCA MLINAR37:53+04:3505:00 (1)09:02 (2)14:23 (3)17:48 (2)19:27 (2)22:45 (4)25:24 (4)28:07 (5)31:26 (5)36:01 (6)37:13 (8)37:53 (9)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR05:00 (1)04:02 (3)05:21 (4)03:25 (3)01:39 (7)03:18 (9)02:39 (8)02:43 (3)03:19 (4)04:35 (7)01:12 (5)00:40 (8)
6TINA MERVIC41:16+07:5805:25 (3)10:00 (5)16:11 (5)20:12 (5)21:19 (6)23:49 (6)26:05 (6)29:12 (6)33:44 (7)39:18 (7)40:38 (9)41:16 (10)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR05:25 (3)04:35 (5)06:11 (6)04:01 (7)01:07 (4)02:30 (3)02:16 (6)03:07 (8)04:32 (8)05:34 (8)01:20 (8)00:38 (5)
7INES BLAŽEVIC48:29+15:1107:06 (9)12:53 (8)19:15 (8)24:22 (8)25:58 (8)31:54 (8)35:14 (8)40:14 (8)43:39 (8)46:31 (8)47:53 (10)48:29 (11)
SŠ - GIMNAZIJA BREŽICE07:06 (9)05:47 (9)06:22 (7)05:07 (10)01:36 (6)05:56 (10)03:20 (10)05:00 (10)03:25 (6)02:52 (5)01:22 (10)00:36 (4)
8ULA DREMEL52:07+18:4905:33 (5)13:52 (10)33:27 (10)37:18 (10)38:12 (10)40:44 (10)42:06 (10)44:57 (10)48:03 (9)50:28 (9)51:32 (11)52:07 (12)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA05:33 (5)08:19 (10)19:35 (10)03:51 (6)00:54 (3)02:32 (5)01:22 (1)02:51 (4)03:06 (1)02:25 (1)01:04 (4)00:35 (2)
9EVA DRMOTA1:00:51+27:3307:26 (10)12:14 (7)18:02 (7)21:13 (7)24:45 (7)27:39 (7)30:31 (7)33:32 (7)49:51 (10)59:10 (10)1:00:12 (1)1:00:51 (1)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR07:26 (10)04:48 (6)05:48 (5)03:11 (2)03:32 (10)02:54 (8)02:52 (9)03:01 (6)16:19 (11)09:19 (11)01:02 (2)00:39 (6)
10ANA PETROVCIC1:02:00+28:4207:58 (11)13:36 (9)29:16 (9)34:11 (9)36:28 (9)39:01 (9)41:28 (9)44:39 (9)53:44 (11)59:51 (11)1:01:09 (2)1:02:00 (2)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA07:58 (11)05:38 (8)15:40 (9)04:55 (9)02:17 (9)02:33 (6)02:27 (7)03:11 (9)09:05 (9)06:07 (9)01:18 (7)00:51 (11)
GABI ŠPANIC1:32:03+58:4505:48 (8)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:32:03 (4)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN05:48 (8)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)92:03 (12)
KLARA KASTELEC1:14:59+41:41----- (N/A)40:37 (11)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)50:16 (11)1:03:20 (1)1:12:01 (1)1:14:10 (3)1:14:59 (3)
SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š00:00 (N/A)40:37 (11)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)50:16 (11)13:04 (10)08:41 (10)02:09 (11)00:49 (10)