Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Šolsko DP - srednja

OŠ Cerkno & OK Azimut, Cerkno, 30. 9. 2010
Kategorija: SŠ-M

NIme / klubČasZaostanekS-4242-4747-5656-4646-4444-4545-5757-5858-5555-5454-4848-4949-5252-100100-F
1VID BOGOVIC34:18+00:0004:40 (5)08:07 (5)11:10 (3)13:49 (2)17:07 (5)18:45 (3)20:58 (8)21:46 (8)24:48 (10)26:47 (12)29:16 (12)31:09 (14)33:02 (17)33:47 (17)34:18 (19)
SŠ - GIMNAZIJA BREŽICE04:40 (5)03:27 (5)03:03 (1)02:39 (5)03:18 (27)01:38 (2)02:13 (2)00:48 (2)03:02 (11)01:59 (13)02:29 (2)01:53 (2)01:53 (1)00:45 (6)00:31 (17)
2NEJC SMOLEJ37:31+03:1304:03 (1)07:26 (2)10:59 (2)13:53 (3)16:24 (3)19:45 (4)22:09 (9)23:14 (10)26:02 (12)27:56 (14)31:26 (14)33:48 (15)36:21 (18)37:03 (18)37:31 (20)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA04:03 (1)03:23 (3)03:33 (4)02:54 (8)02:31 (6)03:21 (25)02:24 (8)01:05 (12)02:48 (5)01:54 (11)03:30 (8)02:22 (15)02:33 (12)00:42 (4)00:28 (10)
3MATIJA CELIK37:50+03:3204:18 (3)07:48 (4)11:36 (4)15:33 (7)18:50 (8)20:38 (6)22:58 (10)23:52 (11)26:50 (13)28:50 (16)31:56 (15)34:06 (16)36:35 (19)37:23 (19)37:50 (21)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR04:18 (3)03:30 (6)03:48 (10)03:57 (20)03:17 (26)01:48 (4)02:20 (5)00:54 (4)02:58 (10)02:00 (15)03:06 (4)02:10 (7)02:29 (8)00:48 (10)00:27 (6)
4MARKO OREŠNIK38:04+03:4604:15 (2)07:12 (1)10:16 (1)12:25 (1)15:09 (2)16:53 (1)23:21 (11)24:10 (12)26:56 (14)28:42 (15)30:52 (13)34:43 (17)37:01 (20)37:43 (20)38:04 (22)
SŠ - GIMNAZIJA BEŽIGRAD LJUBLJ04:15 (2)02:57 (2)03:04 (2)02:09 (1)02:44 (8)01:44 (3)06:28 (29)00:49 (3)02:46 (2)01:46 (3)02:10 (1)03:51 (29)02:18 (2)00:42 (4)00:21 (1)
5JERNEJ PODOBNIK41:45+07:2704:47 (10)08:27 (8)12:06 (7)15:55 (8)19:12 (10)21:01 (8)23:51 (13)24:55 (13)28:34 (15)30:47 (17)34:53 (16)37:20 (18)40:22 (21)41:12 (21)41:45 (23)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR04:47 (10)03:40 (9)03:39 (7)03:49 (18)03:17 (26)01:49 (6)02:50 (14)01:04 (10)03:39 (22)02:13 (27)04:06 (12)02:27 (19)03:02 (17)00:50 (14)00:33 (20)
6JAN DOVC42:20+08:0204:43 (9)08:09 (6)12:10 (8)14:47 (4)16:52 (4)18:27 (2)20:45 (7)23:01 (9)25:59 (11)27:39 (13)35:43 (17)37:34 (19)40:54 (22)41:52 (22)42:20 (24)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA04:43 (9)03:26 (4)04:01 (11)02:37 (4)02:05 (1)01:35 (1)02:18 (4)02:16 (33)02:58 (10)01:40 (2)08:04 (32)01:51 (1)03:20 (22)00:58 (23)00:28 (10)
7MATJAŽ PAHOR44:01+09:4304:42 (8)11:49 (19)17:59 (21)20:36 (16)24:14 (18)26:23 (17)28:48 (19)29:47 (20)32:41 (20)34:36 (21)38:01 (19)40:11 (21)42:40 (24)43:32 (24)44:01 (25)
SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š04:42 (8)07:07 (23)06:10 (24)02:37 (4)03:38 (30)02:09 (11)02:25 (9)00:59 (6)02:54 (6)01:55 (12)03:25 (7)02:10 (7)02:29 (8)00:52 (16)00:29 (13)
8MIHA NOSAN44:38+10:2004:50 (13)08:36 (10)12:23 (9)15:13 (5)18:25 (7)21:37 (10)24:29 (14)25:46 (15)29:20 (17)31:42 (19)36:35 (18)39:10 (20)42:23 (23)43:11 (23)44:38 (26)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN04:50 (13)03:46 (12)03:47 (9)02:50 (7)03:12 (22)03:12 (23)02:52 (16)01:17 (18)03:34 (17)02:22 (31)04:53 (25)02:35 (22)03:13 (20)00:48 (10)01:27 (35)
9NEJC KODRIC45:08+10:5004:40 (5)08:18 (7)11:56 (5)15:31 (6)18:25 (7)21:01 (8)27:29 (16)28:37 (16)31:52 (18)33:56 (20)38:41 (20)41:12 (22)43:50 (25)44:45 (25)45:08 (27)
SŠ - TŠC Nova Gorica04:40 (5)03:38 (8)03:38 (6)03:35 (16)02:54 (13)02:36 (16)06:28 (29)01:08 (15)03:15 (12)02:04 (18)04:45 (23)02:31 (21)02:38 (15)00:55 (18)00:23 (2)
10PRIMOŽ MEKUC49:57+15:3904:58 (20)17:31 (29)24:03 (28)26:39 (25)29:36 (25)32:13 (21)34:52 (23)35:48 (24)38:45 (26)40:38 (28)43:59 (24)46:10 (27)48:38 (27)49:28 (27)49:57 (29)
SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š04:58 (20)12:33 (30)06:32 (26)02:36 (2)02:57 (15)02:37 (17)02:39 (11)00:56 (5)02:57 (7)01:53 (9)03:21 (6)02:11 (9)02:28 (4)00:50 (14)00:29 (13)
11JOŠT LAPAJNE51:02+16:4404:42 (8)07:38 (3)11:58 (6)16:42 (10)19:08 (9)22:12 (11)30:27 (21)32:12 (22)34:56 (24)36:31 (25)44:42 (25)46:51 (28)49:34 (28)50:22 (28)51:02 (30)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR04:42 (8)02:56 (1)04:20 (16)04:44 (24)02:26 (4)03:04 (21)08:15 (30)01:45 (26)02:44 (1)01:35 (1)08:11 (33)02:09 (5)02:43 (16)00:48 (10)00:40 (29)
12KLEMEN MLINAR51:27+17:0904:52 (16)09:12 (14)13:22 (12)16:34 (9)19:20 (11)21:34 (9)23:38 (12)24:58 (14)29:19 (16)31:11 (18)39:08 (21)41:24 (23)49:56 (29)50:56 (29)51:27 (31)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR04:52 (16)04:20 (15)04:10 (12)03:12 (11)02:46 (9)02:14 (14)02:04 (1)01:20 (19)04:21 (30)01:52 (6)07:57 (31)02:16 (11)08:32 (34)01:00 (26)00:31 (17)
13URBAN RUPNIK51:29+17:1104:56 (18)14:46 (27)19:14 (22)25:31 (23)28:21 (24)30:59 (20)33:58 (22)34:58 (23)38:16 (25)40:26 (27)44:59 (26)47:01 (29)50:19 (30)51:04 (30)51:29 (32)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR04:56 (18)09:50 (29)04:28 (20)06:17 (29)02:50 (11)02:38 (18)02:59 (17)01:00 (8)03:18 (13)02:10 (24)04:33 (21)02:02 (3)03:18 (21)00:45 (6)00:25 (4)
14TILEN MAJNIK54:00+19:4205:10 (24)12:42 (22)16:54 (18)20:10 (15)23:52 (16)26:06 (16)30:03 (20)31:25 (21)34:44 (23)37:00 (26)40:57 (22)43:34 (25)52:44 (31)53:34 (31)54:00 (33)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR05:10 (24)07:32 (25)04:12 (14)03:16 (12)03:42 (31)02:14 (14)03:57 (19)01:22 (20)03:19 (14)02:16 (29)03:57 (11)02:37 (23)09:10 (36)00:50 (14)00:26 (5)
15IZIDOR FLAJŠMAN54:47+20:2904:52 (16)10:17 (16)14:45 (14)21:36 (19)24:43 (20)35:38 (26)39:47 (29)40:47 (29)44:10 (30)46:03 (32)48:48 (28)50:51 (30)53:17 (32)54:19 (32)54:47 (34)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN04:52 (16)05:25 (18)04:28 (20)06:51 (32)03:07 (18)10:55 (32)04:09 (20)01:00 (8)03:23 (15)01:53 (9)02:45 (3)02:03 (4)02:26 (3)01:02 (28)00:28 (10)
16NICOLAS VANEK56:27+22:0904:54 (17)11:36 (18)22:47 (25)25:37 (24)30:28 (27)33:44 (23)36:32 (25)37:43 (26)41:27 (27)43:49 (29)48:33 (27)51:17 (31)54:27 (34)55:14 (33)56:27 (36)
SGTŠ RADOVLJICA04:54 (17)06:42 (20)11:11 (31)02:50 (7)04:51 (34)03:16 (24)02:48 (12)01:11 (16)03:44 (26)02:22 (31)04:44 (22)02:44 (24)03:10 (19)00:47 (7)01:13 (33)
17TADEJ GLAVAN1:00:17+25:5904:52 (16)12:19 (21)16:46 (17)23:39 (22)26:50 (22)37:28 (27)41:56 (30)43:37 (31)47:20 (33)49:32 (34)53:39 (33)56:09 (34)58:38 (35)59:37 (34)1:00:17 (1)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN04:52 (16)07:27 (24)04:27 (17)06:53 (33)03:11 (20)10:38 (28)04:28 (23)01:41 (25)03:43 (25)02:12 (26)04:07 (14)02:30 (20)02:29 (8)00:59 (25)00:40 (29)
18Aljaž Borštnik1:01:12+26:5404:50 (13)08:36 (10)13:34 (13)17:09 (11)20:23 (13)22:14 (12)26:54 (15)29:04 (19)32:50 (21)34:50 (23)49:29 (29)56:25 (35)58:54 (36)59:51 (35)1:01:12 (2)
Gimnazija Vič04:50 (13)03:46 (12)04:58 (22)03:35 (16)03:14 (23)01:51 (8)04:40 (26)02:10 (31)03:46 (27)02:00 (15)14:39 (35)06:56 (33)02:29 (8)00:57 (21)01:21 (34)
19DOMEN SELJAK1:02:01+27:4305:43 (30)21:07 (33)24:48 (30)27:59 (28)31:48 (30)34:16 (24)38:26 (26)39:53 (27)43:32 (29)45:40 (30)51:03 (31)54:37 (32)1:00:40 (1)1:01:36 (1)1:02:01 (3)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR05:43 (30)15:24 (32)03:41 (8)03:11 (9)03:49 (32)02:28 (15)04:10 (21)01:27 (23)03:39 (22)02:08 (22)05:23 (28)03:34 (27)06:03 (31)00:56 (20)00:25 (4)
20TILEN RUPNIK1:03:12+28:5414:37 (38)19:09 (30)23:23 (27)26:47 (26)31:26 (29)34:19 (25)39:35 (28)41:35 (30)45:15 (32)48:56 (33)53:25 (32)57:31 (36)1:01:20 (2)1:02:35 (2)1:03:12 (4)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR14:37 (38)04:32 (16)04:14 (15)03:24 (14)04:39 (33)02:53 (19)05:16 (27)02:00 (30)03:40 (23)03:41 (34)04:29 (19)04:06 (30)03:49 (26)01:15 (34)00:37 (24)
21CRT MRZLIKAR1:05:17+30:5906:59 (35)14:35 (26)21:41 (24)28:00 (29)31:23 (28)33:14 (22)36:04 (24)37:11 (25)42:56 (28)45:50 (31)50:52 (30)55:02 (33)1:03:12 (3)1:04:21 (3)1:05:17 (5)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN06:59 (35)07:36 (26)07:06 (27)06:19 (30)03:23 (28)01:51 (8)02:50 (14)01:07 (13)05:45 (35)02:54 (33)05:02 (26)04:10 (31)08:10 (33)01:09 (32)00:56 (32)
22MARTIN LIPOVŠEK1:05:41+31:2305:03 (21)08:37 (11)22:50 (26)27:34 (27)30:26 (26)41:16 (30)45:51 (32)47:41 (33)51:18 (35)53:30 (36)58:22 (35)1:00:49 (1)1:04:17 (4)1:05:08 (4)1:05:41 (6)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN05:03 (21)03:34 (7)14:13 (32)04:44 (24)02:52 (12)10:50 (31)04:35 (25)01:50 (28)03:37 (18)02:12 (26)04:52 (24)02:27 (19)03:28 (25)00:51 (15)00:33 (20)
23TOMAŽ BOKAN1:14:03+39:4505:23 (27)15:04 (28)30:49 (33)40:29 (32)43:19 (33)56:26 (34)59:05 (35)59:50 (36)1:02:48 (1)1:04:41 (3)1:08:02 (2)1:10:13 (4)1:12:43 (5)1:13:33 (5)1:14:03 (7)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA05:23 (27)09:41 (28)15:45 (34)09:40 (35)02:50 (11)13:07 (33)02:39 (11)00:45 (1)02:58 (10)01:53 (9)03:21 (6)02:11 (9)02:30 (9)00:50 (14)00:30 (15)
24BOŠTJAN CERIN1:14:36+40:1804:57 (19)22:48 (34)28:07 (31)32:04 (30)35:32 (31)38:41 (28)42:10 (31)44:38 (32)50:42 (34)53:17 (35)57:48 (34)1:06:03 (2)1:13:01 (7)1:13:55 (6)1:14:36 (8)
SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š04:57 (19)17:51 (34)05:19 (23)03:57 (20)03:28 (29)03:09 (22)03:29 (18)02:28 (34)06:04 (36)02:35 (32)04:31 (20)08:15 (34)06:58 (32)00:54 (17)00:41 (31)
25GREGOR KOVAC1:14:49+40:3105:05 (22)12:02 (20)15:36 (15)18:48 (12)27:53 (23)29:55 (19)53:01 (33)54:24 (34)58:05 (36)1:00:11 (1)1:05:33 (1)1:08:33 (3)1:13:01 (7)1:14:11 (7)1:14:49 (9)
SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š05:05 (22)06:57 (21)03:34 (5)03:12 (11)09:05 (36)02:02 (10)23:06 (34)01:23 (21)03:41 (24)02:06 (20)05:22 (27)03:00 (25)04:28 (29)01:10 (33)00:38 (26)
26MATEJ LINDIC1:15:33+41:1505:37 (29)35:22 (36)46:27 (36)52:02 (35)54:26 (36)57:50 (35)1:00:13 (1)1:01:17 (1)1:04:05 (3)1:05:54 (4)1:09:28 (3)1:11:51 (5)1:14:23 (8)1:15:05 (8)1:15:33 (10)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA05:37 (29)29:45 (35)11:05 (30)05:35 (28)02:24 (3)03:24 (27)02:23 (6)01:04 (10)02:48 (5)01:49 (4)03:34 (9)02:23 (17)02:32 (11)00:42 (4)00:28 (10)
27MATEJ KOVAC1:18:14+43:5605:12 (25)20:35 (32)36:45 (34)41:33 (33)44:39 (34)55:25 (33)59:58 (36)1:01:28 (2)1:05:24 (4)1:07:26 (5)1:11:50 (4)1:14:02 (6)1:16:36 (9)1:17:34 (9)1:18:14 (11)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN05:12 (25)15:23 (31)16:10 (36)04:48 (25)03:06 (17)10:46 (29)04:33 (24)01:30 (24)03:56 (28)02:02 (17)04:24 (18)02:12 (10)02:34 (13)00:58 (23)00:40 (29)
28MITJA LINDIČ1:19:37+45:1909:36 (37)39:24 (37)50:25 (37)55:57 (36)58:25 (37)1:01:47 (5)1:04:11 (3)1:05:16 (3)1:08:03 (5)1:09:53 (6)1:13:30 (6)1:15:49 (7)1:18:25 (10)1:19:07 (10)1:19:37 (12)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA09:36 (37)29:48 (36)11:01 (29)05:32 (27)02:28 (5)03:22 (26)02:24 (8)01:05 (12)02:47 (3)01:50 (5)03:37 (10)02:19 (14)02:36 (14)00:42 (4)00:30 (15)
29NEJC AMBROŽIC1:22:19+48:0109:05 (36)24:37 (35)40:41 (35)45:42 (34)48:45 (35)59:35 (36)1:03:54 (2)1:05:44 (4)1:09:23 (6)1:11:37 (7)1:15:48 (7)1:18:11 (8)1:20:42 (11)1:21:41 (11)1:22:19 (13)
SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN09:05 (36)15:32 (33)16:04 (35)05:01 (26)03:03 (16)10:50 (31)04:19 (22)01:50 (28)03:39 (22)02:14 (28)04:11 (17)02:23 (17)02:31 (10)00:59 (25)00:38 (26)
30MATIC RUPNIK1:30:47+56:2904:41 (6)13:02 (25)29:47 (32)33:24 (31)36:20 (32)54:34 (32)1:08:59 (4)1:10:25 (5)1:14:04 (7)1:16:06 (8)1:21:30 (8)1:24:35 (9)1:29:03 (12)1:30:12 (12)1:30:47 (14)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR04:41 (6)08:21 (27)16:45 (37)03:37 (17)02:56 (14)18:14 (35)14:25 (32)01:26 (22)03:39 (22)02:02 (17)05:24 (29)03:05 (26)04:28 (29)01:09 (32)00:35 (22)
31JAN PODOBNIK1:32:46+58:2806:32 (34)12:57 (24)17:33 (20)21:39 (20)24:50 (21)27:50 (18)38:30 (27)40:28 (28)44:54 (31)1:03:21 (2)1:12:50 (5)1:26:46 (10)1:30:36 (13)1:32:09 (13)1:32:46 (15)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR06:32 (34)06:25 (19)04:36 (21)04:06 (21)03:11 (20)03:00 (20)10:40 (31)01:58 (29)04:26 (31)18:27 (36)09:29 (34)13:56 (35)03:50 (27)01:33 (35)00:37 (24)
32VAN PAVLIC1:34:26+60:0805:09 (23)08:54 (12)16:24 (16)20:37 (17)23:53 (17)26:05 (15)1:13:22 (5)1:16:05 (6)1:20:48 (8)1:22:58 (10)1:27:07 (10)1:29:26 (11)1:32:52 (14)1:33:57 (14)1:34:26 (16)
SŠ - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA05:09 (23)03:45 (10)07:30 (28)04:13 (22)03:16 (24)02:12 (12)47:17 (36)02:43 (36)04:43 (33)02:10 (24)04:09 (16)02:19 (14)03:26 (23)01:05 (29)00:29 (13)
33JURE GABER1:37:39+63:2105:14 (26)09:28 (15)12:35 (10)22:27 (21)24:39 (19)39:03 (29)56:22 (34)58:36 (35)1:02:56 (2)1:21:20 (9)1:25:29 (9)1:31:13 (12)1:36:05 (15)1:37:06 (15)1:37:39 (17)
SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA05:14 (26)04:14 (13)03:07 (3)09:52 (36)02:12 (2)14:24 (34)17:19 (33)02:14 (32)04:20 (29)18:24 (35)04:09 (16)05:44 (32)04:52 (30)01:01 (27)00:33 (20)
BOJAN RENUŠA+-35:4205:44 (31)10:18 (17)24:47 (29)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
SŠ - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA05:44 (31)04:34 (17)14:29 (33)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
JOŠT URŠIC1:52:42+78:2405:30 (28)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)12:53 (1)44:08 (31)1:31:21 (6)1:34:04 (7)1:38:58 (9)1:41:06 (11)1:45:13 (11)1:47:31 (13)1:50:58 (16)1:52:07 (16)1:52:42 (18)
SŠ - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA05:30 (28)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)12:53 (37)31:15 (36)47:13 (35)02:43 (36)04:54 (34)02:08 (22)04:07 (14)02:18 (12)03:27 (24)01:09 (32)00:35 (22)
MATEJ KEBE46:06+11:4804:50 (13)09:06 (13)13:17 (11)20:03 (14)23:15 (14)25:04 (13)27:56 (18)29:04 (19)32:36 (19)34:41 (22)----- (N/A)41:25 (24)44:29 (26)45:25 (26)46:06 (28)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR04:50 (13)04:16 (14)04:11 (13)06:46 (31)03:12 (22)01:49 (6)02:52 (16)01:08 (15)03:32 (16)02:05 (19)00:00 (N/A)41:25 (36)03:04 (18)00:56 (20)00:41 (31)
BLAŽ STAN55:17+20:5905:53 (32)12:57 (24)17:25 (19)20:42 (18)23:23 (15)25:23 (14)27:37 (17)28:53 (17)33:20 (22)35:14 (24)41:19 (23)45:02 (26)54:03 (33)----- (N/A)55:17 (35)
SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š05:53 (32)07:04 (22)04:28 (20)03:17 (13)02:41 (7)02:00 (9)02:14 (3)01:16 (17)04:27 (32)01:54 (11)06:05 (30)03:43 (28)09:01 (35)00:00 (N/A)55:17 (36)
JANEZ MOCNIK+-35:4205:56 (33)1:23:43 (31)1:30:08 (23)1:37:28 (13)1:42:40 (12)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š05:56 (33)77:47 (37)06:25 (25)07:20 (34)05:12 (35)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
DAVOR KACIN+-35:42----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)