Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Komenški boršt, SOL 2, DP (elita) ultra - dolga

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 3. 4. 2011
Kategorija: MŽ10

NIme / klubČasZaostanekS-8181-3939-3535-3333-3232-7777-F
1Luka Anderluh15:35+00:0001:46 (1)03:31 (1)05:25 (1)09:42 (1)11:31 (1)13:42 (1)15:35 (1)
Orientacijski Klub Polaris01:46 (1)01:45 (1)01:54 (1)04:17 (3)01:49 (3)02:11 (2)01:53 (4)
2Katarina Anderluh19:49+04:1402:37 (2)04:57 (2)07:25 (2)12:10 (2)14:18 (2)17:29 (2)19:49 (2)
Orientacijski Klub Polaris02:37 (2)02:20 (3)02:28 (2)04:45 (5)02:08 (5)03:11 (7)02:20 (7)
3Matic Žagar24:08+08:3306:24 (8)09:25 (8)12:15 (6)16:37 (3)18:55 (3)22:11 (3)24:08 (3)
Orientacijski klub Komenda06:24 (8)03:01 (10)02:50 (5)04:22 (4)02:18 (8)03:16 (8)01:57 (5)
4Nina McQuarrie27:20+11:4506:57 (10)09:21 (7)12:25 (7)20:20 (5)22:33 (5)25:44 (4)27:20 (4)
Orientacijski klub Komenda06:57 (10)02:24 (4)03:04 (7)07:55 (8)02:13 (7)03:11 (7)01:36 (1)
5Matjaž Kavèiè31:01+15:2615:48 (11)18:18 (11)21:11 (11)24:24 (6)26:27 (6)29:19 (7)31:01 (5)
Orientacijski klub Komenda15:48 (11)02:30 (6)02:53 (6)03:13 (1)02:03 (4)02:52 (5)01:42 (3)
6Mateja Slapnik Anžur31:37+16:0203:44 (5)06:13 (4)08:56 (3)25:16 (7)26:39 (7)28:46 (6)31:37 (6)
Orientacijski klub Komenda03:44 (5)02:29 (5)02:43 (4)16:20 (10)01:23 (2)02:07 (1)02:51 (8)
7Gaber Kremžar Panèur33:12+17:3717:00 (12)19:46 (12)22:22 (12)26:21 (9)28:40 (8)31:04 (8)33:12 (7)
Orientacijski klub Komenda17:00 (12)02:46 (8)02:36 (3)03:59 (2)02:19 (9)02:24 (3)02:08 (6)
8Anja Škarabot34:06+18:3105:40 (6)08:13 (6)11:34 (5)18:49 (4)21:40 (4)27:27 (5)34:06 (8)
Orientacijski Klub Polaris05:40 (6)02:33 (7)03:21 (8)07:15 (6)02:51 (10)05:47 (11)06:39 (12)
9Oliver Orešnik41:09+25:3405:55 (7)11:43 (9)16:57 (9)27:16 (10)31:43 (9)37:11 (9)41:09 (9)
OK Trzin05:55 (7)05:48 (12)05:14 (9)10:19 (9)04:27 (11)05:28 (9)03:58 (9)
10Svit Pestotnik Stres43:24+27:4903:06 (3)04:58 (3)10:40 (4)34:41 (11)35:46 (11)38:32 (10)43:24 (10)
03:06 (3)01:52 (2)05:42 (10)24:01 (11)01:05 (1)02:46 (4)04:52 (11)
11Družina Orešnik45:03+29:2806:52 (9)12:13 (10)18:35 (10)26:21 (9)32:38 (10)40:13 (11)45:03 (11)
OK Tivoli06:52 (9)05:21 (11)06:22 (11)07:46 (7)06:17 (12)07:35 (12)04:50 (10)
12Dora Pestotnik Stres51:57+36:2203:43 (4)06:33 (5)13:46 (8)42:25 (12)44:34 (12)50:16 (12)51:57 (12)
03:43 (4)02:50 (9)07:13 (12)28:39 (12)02:09 (6)05:42 (10)01:41 (2)
Matic Bohinc+-16:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jedert Jevševar+-16:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Brežice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)