Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS in OŠ Sveti Tomaž pri Ormožu, Sveti Tomaž pri Ormožu, 6. 10. 2011
Kategorija: OŠ-Ž

NIme / klubČasZaostanekS-3434-3535-4040-4141-4242-4646-5656-5454-5050-5353-4848-100100-F
1Monika Meško17:08+00:0000:46 (1)01:14 (1)03:48 (2)05:08 (2)06:03 (2)08:00 (1)10:25 (1)11:44 (1)12:59 (1)14:46 (1)15:28 (1)16:48 (1)17:08 (1)
OŠ Sv. Tomaž00:46 (1)00:28 (1)02:34 (2)01:20 (33)00:55 (1)01:57 (9)02:25 (2)01:19 (1)01:15 (5)01:47 (3)00:42 (1)01:20 (79)00:20 (8)
2Katja Petek18:19+01:1100:54 (7)01:27 (4)03:45 (1)04:38 (1)05:49 (1)09:49 (3)11:52 (2)13:18 (2)15:10 (2)16:42 (2)17:26 (2)18:00 (2)18:19 (2)
OŠ Sv. Tomaž00:54 (7)00:33 (6)02:18 (1)00:53 (1)01:11 (2)04:00 (41)02:03 (1)01:26 (4)01:52 (28)01:32 (1)00:44 (2)00:34 (37)00:19 (3)
3Katjuša Poljanšek19:48+02:4000:56 (10)01:29 (6)05:13 (9)06:25 (9)08:10 (7)09:51 (4)12:52 (4)14:31 (4)15:51 (3)17:49 (3)18:55 (3)19:29 (3)19:48 (3)
OŠ Cerkno00:56 (10)00:33 (6)03:44 (11)01:12 (15)01:45 (16)01:41 (2)03:01 (4)01:39 (12)01:20 (7)01:58 (10)01:06 (27)00:34 (37)00:19 (3)
4Nuša Ivanuša20:33+03:2500:58 (13)01:41 (12)04:26 (3)05:38 (3)07:36 (3)09:29 (2)12:38 (3)14:23 (3)16:49 (4)18:40 (4)19:39 (4)20:10 (14)20:33 (15)
OŠ Sv. Tomaž00:58 (13)00:43 (32)02:45 (3)01:12 (15)01:58 (32)01:53 (6)03:09 (6)01:45 (14)02:26 (51)01:51 (6)00:59 (13)00:31 (23)00:23 (16)
5Zala Dobnik21:19+04:1101:13 (38)01:51 (25)04:48 (5)06:05 (5)08:04 (6)10:03 (5)13:38 (6)15:35 (5)17:16 (5)19:28 (5)20:25 (15)20:52 (15)21:19 (16)
OŠ Tabor 101:13 (38)00:38 (14)02:57 (4)01:17 (27)01:59 (33)01:59 (12)03:35 (11)01:57 (23)01:41 (19)02:12 (39)00:57 (9)00:27 (3)00:27 (48)
6Črnigoj Nina22:55+05:4701:05 (24)01:42 (15)06:03 (13)07:19 (13)09:12 (12)10:52 (8)14:10 (7)15:37 (6)17:39 (6)20:19 (14)21:53 (16)22:31 (16)22:55 (17)
OŠ Dobravlje01:05 (24)00:37 (12)04:21 (15)01:16 (22)01:53 (27)01:40 (1)03:18 (8)01:27 (5)02:02 (36)02:40 (56)01:34 (61)00:38 (56)00:24 (25)
7Tamara Meško22:59+05:5101:06 (27)01:42 (15)05:01 (7)06:18 (7)08:29 (9)10:46 (7)15:16 (8)17:05 (7)18:51 (7)20:50 (15)22:10 (17)22:39 (17)22:59 (18)
OŠ Sv. Tomaž01:06 (27)00:36 (9)03:19 (6)01:17 (27)02:11 (47)02:17 (18)04:30 (25)01:49 (17)01:46 (26)01:59 (12)01:20 (55)00:29 (14)00:20 (8)
8Klara Poznič23:18+06:1001:49 (62)02:28 (50)06:39 (17)07:59 (17)10:03 (17)12:02 (10)15:36 (9)17:30 (8)19:18 (8)21:24 (16)22:24 (18)22:52 (18)23:18 (19)
OŠ Tabor 101:49 (62)00:39 (16)04:11 (13)01:20 (33)02:04 (38)01:59 (12)03:34 (10)01:54 (20)01:48 (27)02:06 (25)01:00 (15)00:28 (9)00:26 (42)
9Marjeta Lipužič23:50+06:4200:50 (4)01:34 (8)06:09 (15)07:15 (12)09:20 (14)12:07 (12)15:51 (10)17:53 (9)19:47 (9)21:58 (17)22:56 (19)23:30 (19)23:50 (20)
OŠ Komenda-Moste00:50 (4)00:44 (35)04:35 (17)01:06 (6)02:05 (40)02:47 (27)03:44 (16)02:02 (29)01:54 (29)02:11 (34)00:58 (12)00:34 (37)00:20 (8)
10Melanie Ozmec24:31+07:2301:00 (16)01:42 (15)07:42 (20)08:51 (21)11:05 (20)12:56 (14)16:40 (11)18:35 (11)20:20 (16)22:23 (18)23:30 (20)24:06 (20)24:31 (21)
OŠ Sv. Tomaž01:00 (16)00:42 (25)06:00 (23)01:09 (10)02:14 (48)01:51 (4)03:44 (16)01:55 (22)01:45 (23)02:03 (17)01:07 (30)00:36 (42)00:25 (32)
11Monika Ravnikar25:28+08:2000:50 (4)01:20 (2)04:45 (4)05:54 (4)07:47 (4)14:44 (20)18:36 (15)20:02 (19)21:27 (19)23:37 (20)24:40 (22)25:07 (22)25:28 (22)
OŠ Komenda-Moste00:50 (4)00:30 (3)03:25 (8)01:09 (10)01:53 (27)06:57 (71)03:52 (17)01:26 (4)01:25 (9)02:10 (30)01:03 (24)00:27 (3)00:21 (9)
12Sara Kocjančič25:51+08:4301:14 (40)02:10 (41)08:10 (23)09:16 (23)11:16 (22)14:07 (17)17:51 (14)19:53 (14)21:48 (20)23:50 (21)24:52 (23)25:26 (23)25:51 (23)
OŠ in vrtec Škofljica01:14 (40)00:56 (55)06:00 (23)01:06 (6)02:00 (34)02:51 (29)03:44 (16)02:02 (29)01:55 (31)02:02 (16)01:02 (20)00:34 (37)00:25 (32)
13Nika Lavrič26:12+09:0401:05 (24)01:51 (25)08:45 (26)10:02 (25)11:47 (23)13:54 (16)16:57 (12)18:33 (10)20:52 (18)22:58 (19)23:59 (21)24:37 (21)26:12 (24)
OŠ Komenda-Moste01:05 (24)00:46 (39)06:54 (31)01:17 (27)01:45 (16)02:07 (13)03:03 (5)01:36 (10)02:19 (46)02:06 (25)01:01 (18)00:38 (56)01:35 (81)
14Urša Bambič28:03+10:5501:40 (59)02:46 (56)10:09 (35)11:23 (32)13:17 (31)16:06 (23)20:16 (19)21:58 (20)23:55 (21)26:01 (22)27:11 (24)27:40 (24)28:03 (25)
OŠ Kašelj01:40 (59)01:06 (65)07:23 (37)01:14 (20)01:54 (28)02:49 (28)04:10 (22)01:42 (13)01:57 (34)02:06 (25)01:10 (32)00:29 (14)00:23 (16)
15Špela Klep28:19+11:1101:07 (32)01:59 (33)11:46 (44)13:00 (41)15:02 (38)17:01 (29)20:40 (20)22:35 (21)24:17 (22)26:28 (23)27:25 (25)27:53 (25)28:19 (26)
OŠ Jarenina01:07 (32)00:52 (50)09:47 (54)01:14 (20)02:02 (35)01:59 (12)03:39 (12)01:55 (22)01:42 (20)02:11 (34)00:57 (9)00:28 (9)00:26 (42)
16Maruša Železnik29:28+12:2001:04 (21)01:45 (18)10:19 (36)11:30 (34)13:23 (32)16:07 (24)20:49 (21)23:35 (24)25:10 (24)27:09 (24)28:41 (26)29:09 (26)29:28 (27)
OŠ in vrtec Škofljica01:04 (21)00:41 (21)08:34 (49)01:11 (13)01:53 (27)02:44 (26)04:42 (27)02:46 (45)01:35 (15)01:59 (12)01:32 (60)00:28 (9)00:19 (3)
17Brina Foški29:58+12:5000:53 (5)01:28 (5)08:41 (25)10:06 (26)11:51 (24)16:45 (26)21:03 (23)23:15 (22)24:44 (23)28:07 (25)29:02 (27)29:33 (27)29:58 (28)
OŠ V. Vodnika Ljubljana00:53 (5)00:35 (7)07:13 (34)01:25 (39)01:45 (16)04:54 (54)04:18 (23)02:12 (32)01:29 (10)03:23 (72)00:55 (4)00:31 (23)00:25 (32)
18Lucija Bogataj30:32+13:2400:54 (7)01:32 (7)06:48 (18)08:04 (18)09:54 (16)11:44 (9)20:53 (22)23:16 (23)26:00 (25)28:14 (26)29:25 (28)30:05 (28)30:32 (29)
OŠ Poljane00:54 (7)00:38 (14)05:16 (19)01:16 (22)01:50 (22)01:50 (3)09:09 (52)02:23 (37)02:44 (55)02:14 (44)01:11 (34)00:40 (61)00:27 (48)
19Julija Ferenc31:21+14:1300:59 (14)01:36 (10)08:58 (28)10:26 (30)12:13 (25)14:30 (18)23:22 (29)25:43 (28)27:04 (29)29:18 (30)30:25 (31)30:55 (31)31:21 (30)
OŠ Polje00:59 (14)00:37 (12)07:22 (36)01:28 (44)01:47 (18)02:17 (18)08:52 (50)02:21 (36)01:21 (8)02:14 (44)01:07 (30)00:30 (19)00:26 (42)
20Luciana Kramberger31:24+14:1601:32 (55)03:28 (61)11:29 (43)13:34 (45)15:24 (40)19:31 (34)22:50 (27)24:29 (27)27:00 (27)29:14 (29)30:11 (30)30:44 (29)31:24 (32)
OŠ Cerkno01:32 (55)01:56 (75)08:01 (44)02:05 (72)01:50 (22)04:07 (43)03:19 (9)01:39 (12)02:31 (53)02:14 (44)00:57 (9)00:33 (29)00:40 (75)
20Andreja Slejko31:24+14:1601:02 (18)02:10 (41)06:26 (16)07:33 (15)10:14 (18)12:07 (12)17:29 (13)19:30 (12)27:02 (28)29:04 (28)30:11 (30)30:45 (30)31:24 (32)
OŠ Dobravlje01:02 (18)01:08 (66)04:16 (14)01:07 (7)02:41 (63)01:53 (6)05:22 (36)02:01 (25)07:32 (80)02:02 (16)01:07 (30)00:34 (37)00:39 (74)
22Lucija Papac31:48+14:4001:17 (42)02:51 (57)09:48 (30)11:02 (31)14:33 (36)16:55 (27)21:37 (24)24:15 (25)26:24 (26)28:48 (27)30:35 (32)31:13 (32)31:48 (33)
OŠ Brežice01:17 (42)01:34 (72)06:57 (32)01:14 (20)03:31 (72)02:22 (21)04:42 (27)02:38 (42)02:09 (41)02:24 (49)01:47 (74)00:38 (56)00:35 (69)
23Tajda Španring32:13+15:0501:11 (36)01:57 (31)06:00 (12)07:27 (14)09:08 (11)12:52 (13)23:40 (30)25:57 (30)27:41 (30)29:49 (31)30:52 (33)31:35 (33)32:13 (34)
OŠ Poljčane01:11 (36)00:46 (39)04:03 (12)01:27 (43)01:41 (9)03:44 (38)10:48 (57)02:17 (34)01:44 (21)02:08 (29)01:03 (24)00:43 (67)00:38 (73)
24Zala Lampič33:06+15:5800:58 (13)01:37 (11)05:07 (8)06:18 (7)08:01 (5)10:32 (6)13:05 (5)27:13 (31)28:48 (32)30:43 (32)32:06 (34)32:40 (34)33:06 (35)
OŠ Cerkno00:58 (13)00:39 (16)03:30 (9)01:11 (13)01:43 (12)02:31 (23)02:33 (3)14:08 (78)01:35 (15)01:55 (9)01:23 (56)00:34 (37)00:26 (42)
25Laura Maučec33:33+16:2501:31 (54)02:13 (42)13:28 (54)15:05 (54)17:57 (52)20:09 (38)23:51 (31)25:44 (29)28:46 (31)31:07 (33)32:25 (35)33:03 (35)33:33 (36)
OŠ Rodica01:31 (54)00:42 (25)11:15 (58)01:37 (50)02:52 (65)02:12 (14)03:42 (13)01:53 (19)03:02 (58)02:21 (48)01:18 (51)00:38 (56)00:30 (58)
26Eva Fojkar33:53+16:4501:06 (27)01:46 (19)09:15 (29)10:21 (28)12:53 (30)21:33 (45)26:21 (36)28:08 (33)29:54 (36)31:47 (35)32:58 (36)33:28 (36)33:53 (37)
OŠ Poljane01:06 (27)00:40 (18)07:29 (38)01:06 (6)02:32 (58)08:40 (77)04:48 (29)01:47 (16)01:46 (26)01:53 (7)01:11 (34)00:30 (19)00:25 (32)
27Meta Ivanuša34:32+17:2404:18 (74)05:01 (67)11:03 (41)12:28 (40)14:50 (37)17:08 (30)21:59 (26)24:24 (26)29:29 (33)31:41 (34)33:20 (37)33:57 (37)34:32 (38)
OŠ Sv. Tomaž04:18 (74)00:43 (32)06:02 (24)01:25 (39)02:22 (53)02:18 (19)04:51 (30)02:25 (38)05:05 (72)02:12 (39)01:39 (67)00:37 (49)00:35 (69)
28Eva Kop34:40+17:3201:23 (48)02:10 (41)16:08 (62)17:25 (62)19:09 (58)22:05 (50)26:15 (35)27:51 (32)29:54 (36)32:06 (36)33:26 (38)34:08 (38)34:40 (39)
OŠ Kašelj01:23 (48)00:47 (42)13:58 (68)01:17 (27)01:44 (13)02:56 (31)04:10 (22)01:36 (10)02:03 (39)02:12 (39)01:20 (55)00:42 (65)00:32 (62)
29Neža Dvoršak34:45+17:3701:04 (21)02:04 (35)17:12 (65)18:26 (65)20:09 (64)22:28 (52)26:54 (37)29:23 (36)30:59 (38)32:42 (37)33:42 (39)34:18 (39)34:45 (40)
OŠ Tabor 101:04 (21)01:00 (63)15:08 (71)01:14 (20)01:43 (12)02:19 (20)04:26 (24)02:29 (40)01:36 (16)01:43 (2)01:00 (15)00:36 (42)00:27 (48)
30Špela Belec36:52+19:4400:55 (8)01:36 (10)04:59 (6)06:25 (9)08:11 (8)14:56 (21)18:51 (16)30:29 (40)32:32 (40)34:40 (39)35:54 (41)36:26 (40)36:52 (41)
OŠ Poljčane00:55 (8)00:41 (21)03:23 (7)01:26 (41)01:46 (17)06:45 (69)03:55 (18)11:38 (76)02:03 (39)02:08 (29)01:14 (41)00:32 (28)00:26 (42)
31Teja Škvarč36:55+19:4700:58 (13)01:50 (23)09:50 (31)12:14 (39)14:18 (35)21:43 (47)25:53 (34)28:35 (35)30:45 (37)33:54 (38)35:40 (40)36:28 (41)36:55 (42)
OŠ Dobravlje00:58 (13)00:52 (50)08:00 (42)02:24 (77)02:04 (38)07:25 (73)04:10 (22)02:42 (43)02:10 (42)03:09 (68)01:46 (72)00:48 (74)00:27 (48)
32Jedrt Jevševar37:17+20:0901:03 (19)01:59 (33)08:41 (25)10:07 (27)12:43 (27)16:40 (25)27:15 (38)30:16 (39)32:19 (39)34:58 (40)36:10 (43)36:47 (42)37:17 (43)
OŠ Brežice01:03 (19)00:56 (55)06:42 (29)01:26 (41)02:36 (60)03:57 (40)10:35 (54)03:01 (53)02:03 (39)02:39 (55)01:12 (35)00:37 (49)00:30 (58)
33Eva Gregorinčič37:19+20:1101:05 (24)01:54 (27)10:05 (33)11:26 (33)13:30 (33)19:59 (36)25:16 (33)28:09 (34)29:42 (34)35:07 (41)36:08 (42)36:55 (43)37:19 (44)
OŠ Tabor 101:05 (24)00:49 (47)08:11 (47)01:21 (34)02:04 (38)06:29 (66)05:17 (33)02:53 (49)01:33 (12)05:25 (78)01:01 (18)00:47 (73)00:24 (25)
34Sara Nidorfer38:17+21:0905:25 (80)05:55 (71)20:03 (71)21:54 (72)23:33 (72)25:50 (64)29:04 (42)30:37 (41)33:40 (41)36:05 (42)37:08 (44)37:48 (44)38:17 (45)
OŠ Sv. Tomaž05:25 (80)00:30 (3)14:08 (69)01:51 (63)01:39 (8)02:17 (18)03:14 (7)01:33 (7)03:03 (59)02:25 (50)01:03 (24)00:40 (61)00:29 (55)
35Mateja Slapnik-Anžur39:21+22:1301:46 (61)02:29 (51)13:22 (52)15:00 (52)20:01 (63)24:14 (59)29:33 (44)32:23 (42)34:20 (43)37:03 (43)38:20 (45)38:52 (45)39:21 (46)
OŠ Alojzija Šuštarja01:46 (61)00:43 (32)10:53 (57)01:38 (52)05:01 (80)04:13 (45)05:19 (35)02:50 (48)01:57 (34)02:43 (57)01:17 (48)00:32 (28)00:29 (55)
36Nastja Šiler40:03+22:5501:23 (48)02:23 (48)08:07 (21)09:20 (24)11:16 (22)17:46 (32)21:51 (25)33:28 (44)35:34 (45)37:46 (44)39:00 (46)39:38 (46)40:03 (47)
OŠ Tabor 101:23 (48)01:00 (63)05:44 (21)01:13 (16)01:56 (30)06:30 (67)04:05 (19)11:37 (75)02:06 (40)02:12 (39)01:14 (41)00:38 (56)00:25 (32)
37Nika Ravnikar40:39+23:3102:03 (64)02:52 (58)06:07 (14)07:46 (16)09:25 (15)14:37 (19)23:05 (28)29:57 (38)34:12 (42)38:20 (47)39:38 (48)40:16 (48)40:39 (48)
OŠ Komenda-Moste02:03 (64)00:49 (47)03:15 (5)01:39 (54)01:39 (8)05:12 (57)08:28 (48)06:52 (70)04:15 (70)04:08 (76)01:18 (51)00:38 (56)00:23 (16)
38Neža Šantl40:58+23:5001:20 (45)02:19 (46)10:27 (38)12:08 (37)19:54 (60)22:37 (54)31:38 (48)34:24 (46)35:59 (46)38:13 (45)39:45 (49)40:22 (50)40:58 (49)
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici01:20 (45)00:59 (60)08:08 (46)01:41 (57)07:46 (84)02:43 (25)09:01 (51)02:46 (45)01:35 (15)02:14 (44)01:32 (60)00:37 (49)00:36 (71)
39Kim Kremžar Pančur41:10+24:0201:07 (32)01:56 (29)05:35 (10)06:38 (10)09:18 (13)13:41 (15)33:53 (55)36:21 (54)37:21 (50)39:12 (50)40:13 (52)40:50 (53)41:10 (52)
OŠ Komenda-Moste01:07 (32)00:49 (47)03:39 (10)01:03 (3)02:40 (62)04:23 (47)20:12 (77)02:28 (39)01:00 (1)01:51 (6)01:01 (18)00:37 (49)00:20 (8)
39Zala Zavrl41:10+24:0201:12 (37)02:42 (54)16:17 (63)17:54 (63)23:02 (70)27:19 (67)32:28 (49)35:26 (49)37:11 (48)38:59 (49)40:12 (51)40:43 (52)41:10 (52)
OŠ Komenda-Moste01:12 (37)01:30 (70)13:35 (66)01:37 (50)05:08 (81)04:17 (46)05:09 (32)02:58 (52)01:45 (23)01:48 (4)01:13 (37)00:31 (23)00:27 (48)
41Zala Ferenc41:18+24:1002:10 (66)03:49 (63)09:54 (32)12:14 (39)15:32 (42)18:57 (33)24:35 (32)29:37 (37)35:29 (44)38:17 (46)39:53 (50)40:37 (51)41:18 (53)
OŠ Polje02:10 (66)01:39 (74)06:05 (26)02:20 (75)03:18 (69)03:25 (36)05:38 (38)05:02 (63)05:52 (78)02:48 (61)01:36 (65)00:44 (70)00:41 (76)
42Hana Mlinarič42:44+25:3601:07 (32)01:53 (26)12:14 (46)14:47 (49)17:30 (48)23:37 (57)31:18 (47)35:29 (51)37:15 (49)40:12 (51)41:38 (53)42:18 (54)42:44 (54)
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici01:07 (32)00:46 (39)10:21 (55)02:33 (79)02:43 (64)06:07 (65)07:41 (45)04:11 (60)01:46 (26)02:57 (65)01:26 (58)00:40 (61)00:26 (42)
43Nives Otaševič43:15+26:0701:25 (51)02:19 (46)08:46 (27)10:26 (30)12:53 (30)17:00 (28)30:46 (46)35:36 (52)39:07 (52)41:21 (52)42:23 (54)42:51 (56)43:15 (55)
OŠ Brežice01:25 (51)00:54 (52)06:27 (28)01:40 (56)02:27 (57)04:07 (43)13:46 (66)04:50 (62)03:31 (66)02:14 (44)01:02 (20)00:28 (9)00:24 (25)
44Nuša Horvat43:31+26:2301:17 (42)02:08 (37)10:09 (35)11:45 (36)15:22 (39)25:36 (63)32:40 (50)34:15 (45)36:26 (47)38:30 (48)39:27 (47)39:58 (47)43:31 (56)
OŠ Tabor 101:17 (42)00:51 (48)08:01 (44)01:36 (48)03:37 (75)10:14 (83)07:04 (43)01:35 (8)02:11 (43)02:04 (19)00:57 (9)00:31 (23)03:33 (82)
45Deja Praprotnik44:49+27:4100:49 (2)01:21 (3)05:45 (11)07:02 (11)08:51 (10)17:26 (31)35:58 (60)37:56 (57)40:42 (56)42:48 (56)44:01 (56)44:29 (59)44:49 (58)
OŠ Cerkno00:49 (2)00:32 (4)04:24 (16)01:17 (27)01:49 (19)08:35 (76)18:32 (75)01:58 (24)02:46 (56)02:06 (25)01:13 (37)00:28 (9)00:20 (8)
46Tjaša Buh44:52+27:4401:06 (27)01:48 (21)08:09 (22)09:12 (22)12:29 (26)19:35 (35)28:19 (40)35:29 (51)38:35 (51)42:35 (53)43:50 (55)44:24 (57)44:52 (60)
OŠ Poljane01:06 (27)00:42 (25)06:21 (27)01:03 (3)03:17 (68)07:06 (72)08:44 (49)07:10 (72)03:06 (61)04:00 (74)01:15 (43)00:34 (37)00:28 (52)
47Zarja Dremel44:56+27:4805:21 (79)05:57 (72)13:28 (54)14:57 (51)17:17 (45)22:37 (54)35:39 (59)37:11 (56)39:34 (53)42:48 (56)44:04 (57)44:34 (60)44:56 (61)
OŠ Trzin05:21 (79)00:36 (9)07:31 (39)01:29 (45)02:20 (50)05:20 (59)13:02 (61)01:32 (6)02:23 (47)03:14 (70)01:16 (46)00:30 (19)00:22 (11)
48Anja Javornik45:42+28:3404:24 (75)05:41 (70)14:15 (57)16:13 (58)19:50 (59)23:47 (58)29:17 (43)34:28 (47)40:17 (55)42:43 (54)44:40 (58)45:15 (61)45:42 (62)
OŠ Polje04:24 (75)01:17 (67)08:34 (49)01:58 (69)03:37 (75)03:57 (40)05:30 (37)05:11 (65)05:49 (77)02:26 (51)01:57 (76)00:35 (38)00:27 (48)
49Manuela Cizerl46:59+29:5103:27 (73)06:05 (74)13:12 (51)15:05 (54)17:31 (49)20:53 (41)38:35 (64)40:37 (63)42:32 (60)45:03 (61)46:06 (60)46:36 (63)46:59 (64)
OŠ Sv. Tomaž03:27 (73)02:38 (77)07:07 (33)01:53 (65)02:26 (56)03:22 (35)17:42 (73)02:02 (29)01:55 (31)02:31 (53)01:03 (24)00:30 (19)00:23 (16)
50Katarina Škufca47:10+30:0202:33 (67)03:10 (60)10:43 (40)13:34 (45)15:42 (43)20:11 (39)33:28 (52)36:49 (55)42:26 (59)44:26 (58)46:10 (61)46:46 (64)47:10 (65)
OŠ Komenda-Moste02:33 (67)00:37 (12)07:33 (40)02:51 (81)02:08 (43)04:29 (48)13:17 (65)03:21 (58)05:37 (75)02:00 (13)01:44 (70)00:36 (42)00:24 (25)
51Nika Poljanšek47:22+30:1401:39 (58)02:37 (53)10:30 (39)13:01 (42)15:26 (41)21:20 (44)34:31 (57)38:12 (58)42:04 (58)45:01 (60)46:26 (64)46:58 (67)47:22 (66)
OŠ Cerkno01:39 (58)00:58 (58)07:53 (41)02:31 (78)02:25 (54)05:54 (64)13:11 (63)03:41 (59)03:52 (68)02:57 (65)01:25 (57)00:32 (28)00:24 (25)
52Maša Tabor47:29+30:2101:09 (34)02:07 (36)21:13 (72)22:36 (73)28:15 (77)31:31 (75)37:11 (62)39:49 (61)42:01 (57)44:29 (59)46:19 (63)46:56 (65)47:29 (67)
OŠ Brežice01:09 (34)00:58 (58)19:06 (75)01:23 (36)05:39 (83)03:16 (34)05:40 (39)02:38 (42)02:12 (45)02:28 (52)01:50 (75)00:37 (49)00:33 (65)
53Ana Horvat47:32+30:2401:30 (53)02:57 (59)23:25 (76)25:13 (77)26:52 (76)29:44 (73)35:25 (58)38:31 (59)40:01 (54)45:07 (62)46:13 (62)46:58 (67)47:32 (68)
OŠ Zadobrova01:30 (53)01:27 (69)20:28 (77)01:48 (60)01:39 (8)02:52 (30)05:41 (41)03:06 (55)01:30 (11)05:06 (77)01:06 (27)00:45 (72)00:34 (66)
54Katja Pirjevec49:13+32:0501:27 (52)02:15 (43)11:27 (42)13:20 (43)17:22 (47)21:57 (49)42:04 (68)44:17 (69)45:26 (65)47:21 (64)48:18 (66)48:47 (68)49:13 (69)
OŠ Dobravlje01:27 (52)00:48 (43)09:12 (52)01:53 (65)04:02 (78)04:35 (51)20:07 (76)02:13 (33)01:09 (2)01:55 (9)00:57 (9)00:29 (14)00:26 (42)
55Ana Šalamun49:23+32:1501:56 (63)09:47 (77)16:40 (64)18:26 (65)19:56 (61)26:45 (65)33:40 (53)40:12 (62)44:10 (61)46:54 (63)48:12 (65)48:50 (69)49:23 (70)
OŠ Zadobrova01:56 (63)07:51 (80)06:53 (30)01:46 (59)01:30 (3)06:49 (70)06:55 (42)06:32 (68)03:58 (69)02:44 (58)01:18 (51)00:38 (56)00:33 (65)
56Lana Trampuž49:41+32:3301:37 (57)02:34 (52)11:47 (45)13:41 (46)17:42 (51)22:14 (51)42:27 (69)44:37 (70)45:47 (67)47:51 (67)48:49 (67)49:19 (70)49:41 (71)
OŠ in vrtec Škofljica01:37 (57)00:57 (56)09:13 (53)01:54 (66)04:01 (77)04:32 (49)20:13 (78)02:10 (31)01:10 (3)02:04 (19)00:58 (12)00:30 (19)00:22 (11)
57Nika Reher50:01+32:5301:07 (32)01:49 (22)13:38 (55)16:14 (59)18:36 (57)23:19 (56)36:27 (61)39:35 (60)44:43 (64)47:41 (66)48:56 (68)49:37 (71)50:01 (72)
OŠ Tabor 101:07 (32)00:42 (25)11:49 (61)02:36 (80)02:22 (53)04:43 (53)13:08 (62)03:08 (56)05:08 (73)02:58 (67)01:15 (43)00:41 (63)00:24 (25)
58Saša Dolinar51:51+34:4301:20 (45)02:19 (46)10:23 (37)11:41 (35)13:31 (34)23:14 (55)40:33 (66)43:21 (68)45:45 (66)47:56 (68)50:32 (69)51:14 (72)51:51 (73)
OŠ Poljane01:20 (45)00:59 (60)08:04 (45)01:18 (29)01:50 (22)09:43 (82)17:19 (72)02:48 (46)02:24 (50)02:11 (34)02:36 (79)00:42 (65)00:37 (72)
59Neli Hedžet52:03+34:5501:34 (56)02:23 (48)12:54 (48)14:49 (50)16:40 (44)25:11 (61)40:35 (67)42:22 (66)44:34 (62)47:24 (65)50:37 (70)51:31 (73)52:03 (74)
OŠ Tabor 101:34 (56)00:49 (47)10:31 (56)01:55 (68)01:51 (24)08:31 (75)15:24 (68)01:47 (16)02:12 (45)02:50 (62)03:13 (80)00:54 (77)00:32 (62)
60Ana Pia Pogačar52:09+35:0103:13 (71)03:56 (64)15:36 (61)18:32 (66)20:41 (65)25:18 (62)38:33 (63)41:47 (65)47:32 (69)49:49 (69)51:06 (71)51:43 (74)52:09 (75)
OŠ Komenda-Moste03:13 (71)00:43 (32)11:40 (60)02:56 (82)02:09 (44)04:37 (52)13:15 (64)03:14 (57)05:45 (76)02:17 (46)01:17 (48)00:37 (49)00:26 (42)
61Martina Vide52:31+35:2301:25 (51)02:10 (41)07:20 (19)08:38 (20)12:51 (28)21:13 (43)33:03 (51)46:11 (72)48:07 (71)50:14 (70)51:30 (73)52:02 (75)52:31 (77)
OŠ Tabor 101:25 (51)00:45 (36)05:10 (18)01:18 (29)04:13 (79)08:22 (74)11:50 (59)13:08 (77)01:56 (32)02:07 (26)01:16 (46)00:32 (28)00:29 (55)
62Barbara Belec53:00+35:5213:21 (82)14:04 (80)21:18 (73)23:02 (74)25:24 (73)30:37 (74)43:37 (71)45:02 (71)47:34 (70)50:46 (73)52:05 (75)52:34 (77)53:00 (79)
OŠ Poljčane13:21 (82)00:43 (32)07:14 (35)01:44 (58)02:22 (53)05:13 (58)13:00 (60)01:25 (2)02:32 (54)03:12 (69)01:19 (52)00:29 (14)00:26 (42)
63Brina Pirc55:09+38:0101:19 (43)02:00 (34)15:27 (60)16:51 (61)18:33 (56)28:16 (71)42:43 (70)47:33 (73)51:03 (73)53:22 (75)54:20 (76)54:46 (78)55:09 (80)
OŠ V. Vodnika Ljubljana01:19 (43)00:41 (21)13:27 (65)01:24 (37)01:42 (10)09:43 (82)14:27 (67)04:50 (62)03:30 (65)02:19 (47)00:58 (12)00:26 (1)00:23 (16)
64Jerneja Slapnik-Anžur55:58+38:5002:58 (69)05:05 (68)17:51 (68)19:58 (68)22:24 (68)28:06 (69)38:39 (65)49:28 (77)51:05 (74)53:13 (74)54:49 (77)55:33 (79)55:58 (81)
OŠ Alojzija Šuštarja02:58 (69)02:07 (76)12:46 (63)02:07 (73)02:26 (56)05:42 (62)10:33 (53)10:49 (73)01:37 (17)02:08 (29)01:36 (65)00:44 (70)00:25 (32)
65Alja Poldan56:31+39:2302:05 (65)03:39 (62)30:20 (80)31:43 (81)37:19 (84)40:54 (80)46:13 (73)49:03 (76)51:03 (73)53:38 (76)55:14 (78)55:55 (80)56:31 (82)
OŠ Brežice02:05 (65)01:34 (72)26:41 (81)01:23 (36)05:36 (82)03:35 (37)05:19 (35)02:50 (48)02:00 (35)02:35 (54)01:36 (65)00:41 (63)00:36 (71)
66Ivana Bosančič57:18+40:1001:21 (46)05:07 (69)18:59 (69)20:50 (70)23:00 (69)28:09 (70)46:16 (74)48:21 (74)51:40 (75)54:36 (77)56:14 (79)56:50 (81)57:18 (83)
OŠ F. Albrehta Kamnik01:21 (46)03:46 (78)13:52 (67)01:51 (63)02:10 (46)05:09 (56)18:07 (74)02:05 (30)03:19 (64)02:56 (63)01:38 (66)00:36 (42)00:28 (52)
67Ula Urbas1:00:34+43:2601:46 (61)02:46 (56)28:50 (79)30:53 (80)34:18 (80)38:29 (79)43:38 (72)48:46 (75)54:44 (76)57:29 (78)59:05 (80)59:49 (82)1:00:34 (4)
OŠ Kašelj01:46 (61)01:00 (63)26:04 (80)02:03 (71)03:25 (70)04:11 (44)05:09 (32)05:08 (64)05:58 (79)02:45 (59)01:36 (65)00:44 (70)00:45 (77)
68Tjaša Stanononik1:01:52+44:4401:00 (16)01:44 (17)13:06 (50)14:39 (47)18:10 (54)20:06 (37)28:26 (41)52:12 (78)55:27 (77)59:32 (79)1:00:46 (5)1:01:20 (4)1:01:52 (5)
OŠ Poljane01:00 (16)00:44 (35)11:22 (59)01:33 (46)03:31 (72)01:56 (7)08:20 (47)23:46 (81)03:15 (62)04:05 (75)01:14 (41)00:34 (37)00:32 (62)
69Urša Božnar1:02:58+45:5000:56 (10)01:43 (16)22:15 (74)23:23 (75)25:31 (74)35:03 (76)52:11 (77)55:17 (80)57:41 (79)59:46 (80)1:02:04 (7)1:02:32 (5)1:02:58 (6)
OŠ Poljane00:56 (10)00:47 (42)20:32 (78)01:08 (8)02:08 (43)09:32 (79)17:08 (69)03:06 (55)02:24 (50)02:05 (21)02:18 (77)00:28 (9)00:26 (42)
70Sara Čoralič1:04:09+47:0101:11 (36)10:21 (78)25:55 (78)27:58 (79)30:31 (79)36:07 (77)46:46 (75)57:44 (82)59:01 (80)1:01:17 (7)1:03:00 (8)1:03:45 (7)1:04:09 (8)
OŠ Zadobrova01:11 (36)09:10 (81)15:34 (72)02:03 (71)02:33 (59)05:36 (60)10:39 (55)10:58 (74)01:17 (6)02:16 (45)01:43 (69)00:45 (72)00:24 (25)
71Barbara Lešnik1:06:02+48:5401:01 (17)06:21 (75)25:42 (77)27:22 (78)29:37 (78)38:18 (78)55:31 (79)58:26 (83)1:00:57 (10)1:03:09 (8)1:04:55 (9)1:05:27 (8)1:06:02 (9)
OŠ Poljčane01:01 (17)05:20 (79)19:21 (76)01:40 (56)02:15 (49)08:41 (78)17:13 (71)02:55 (50)02:31 (53)02:12 (39)01:46 (72)00:32 (28)00:35 (69)
72Nina Mcquerrie1:08:32+51:2401:24 (49)02:26 (49)31:20 (82)32:58 (82)35:08 (81)41:01 (81)51:41 (76)57:31 (81)1:03:05 (11)1:05:53 (9)1:07:13 (10)1:08:07 (9)1:08:32 (10)
OŠ Komenda-Moste01:24 (49)01:02 (64)28:54 (82)01:38 (52)02:10 (46)05:53 (63)10:40 (56)05:50 (67)05:34 (74)02:48 (61)01:20 (55)00:54 (77)00:25 (32)
73Anja Meško1:08:43+51:3501:07 (32)01:47 (20)19:25 (70)20:36 (69)22:13 (67)24:29 (60)59:54 (80)1:01:56 (16)1:04:44 (13)1:06:45 (10)1:07:50 (11)1:08:19 (10)1:08:43 (11)
OŠ Sv. Tomaž01:07 (32)00:40 (18)17:38 (73)01:11 (13)01:37 (5)02:16 (15)35:25 (79)02:02 (29)02:48 (57)02:01 (14)01:05 (25)00:29 (14)00:24 (25)
74Katarina Novak1:11:09+54:0101:09 (34)01:56 (29)30:51 (81)33:05 (83)36:37 (83)43:17 (82)54:19 (78)1:01:16 (15)1:04:21 (12)1:07:39 (11)1:09:21 (12)1:10:39 (11)1:11:09 (12)
OŠ Dobravlje01:09 (34)00:47 (42)28:55 (83)02:14 (74)03:32 (73)06:40 (68)11:02 (58)06:57 (71)03:05 (60)03:18 (71)01:42 (68)01:18 (78)00:30 (58)
75Mojca Šubic1:14:44+57:3614:13 (83)15:06 (81)33:20 (83)34:39 (84)36:36 (82)46:16 (83)1:03:25 (17)1:06:23 (17)1:08:47 (14)1:10:58 (12)1:13:22 (13)1:14:11 (12)1:14:44 (13)
OŠ Poljane14:13 (83)00:53 (51)18:14 (74)01:19 (30)01:57 (31)09:40 (80)17:09 (70)02:58 (52)02:24 (50)02:11 (34)02:24 (78)00:49 (75)00:33 (65)
76Valentina Škufca1:21:25+64:1703:04 (70)04:00 (65)13:06 (50)14:41 (48)17:39 (50)20:54 (42)1:12:57 (18)1:14:47 (18)1:16:28 (15)1:18:33 (13)1:20:20 (14)1:20:57 (13)1:21:25 (14)
OŠ Komenda-Moste03:04 (70)00:56 (55)09:06 (51)01:35 (47)02:58 (66)03:15 (33)52:03 (80)01:50 (18)01:41 (19)02:05 (21)01:47 (74)00:37 (49)00:28 (52)
Neli Burnik41:10+24:0205:14 (78)05:58 (73)17:50 (67)21:04 (71)23:09 (71)27:44 (68)----- (N/A)35:11 (48)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)40:18 (49)41:10 (52)
OŠ Komenda-Moste05:14 (78)00:44 (35)11:52 (62)03:14 (83)02:05 (40)04:35 (51)00:00 (N/A)35:11 (82)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)40:18 (80)00:52 (78)
Špela Petrovčič1:03:38+46:3002:53 (68)----- (N/A)14:54 (59)16:21 (60)19:59 (62)21:56 (48)30:16 (45)54:01 (79)57:17 (78)1:00:43 (6)1:01:57 (6)1:02:36 (6)1:03:38 (7)
OŠ Poljane02:53 (68)00:00 (N/A)14:54 (70)01:27 (43)03:38 (76)01:57 (9)08:20 (47)23:45 (80)03:16 (63)03:26 (73)01:14 (41)00:39 (58)01:02 (79)
Eva Mlinarič44:10+27:0205:08 (77)06:47 (76)12:52 (47)15:14 (55)18:30 (55)21:37 (46)27:18 (39)32:31 (43)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)42:38 (55)44:10 (57)
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici05:08 (77)01:39 (74)06:05 (26)02:22 (76)03:16 (67)03:07 (32)05:41 (41)05:13 (66)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)42:38 (81)01:32 (80)
Tea Brumen46:45+29:3705:05 (76)----- (N/A)23:03 (75)24:54 (76)26:45 (75)29:08 (72)33:53 (55)36:13 (53)----- (N/A)44:26 (58)45:34 (59)46:13 (62)46:45 (63)
OŠ Sv. Tomaž05:05 (76)00:00 (N/A)23:03 (79)01:51 (63)01:51 (24)02:23 (22)04:45 (28)02:20 (35)00:00 (N/A)44:26 (80)01:08 (31)00:39 (58)00:32 (62)
Glorija Drobec44:50+27:42----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)08:09 (19)10:47 (19)15:43 (22)----- (N/A)19:35 (13)20:48 (17)----- (N/A)----- (N/A)44:26 (58)44:50 (59)
OŠ Sv. Tomaž00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)08:09 (84)02:38 (61)04:56 (55)00:00 (N/A)19:35 (79)01:13 (4)00:00 (N/A)00:00 (N/A)44:26 (82)00:24 (25)
Veronika Bratuša+-18:5203:23 (72)04:45 (66)13:46 (56)15:41 (56)17:18 (46)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
OŠ Sv. Tomaž03:23 (72)01:22 (68)09:01 (50)01:55 (68)01:37 (5)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sanja Žampar52:15+35:0711:29 (81)12:12 (79)17:33 (66)19:12 (67)21:19 (66)26:56 (66)34:27 (56)41:03 (64)44:41 (63)50:16 (71)51:09 (72)----- (N/A)52:15 (76)
OŠ Sv. Tomaž11:29 (81)00:43 (32)05:21 (20)01:39 (54)02:07 (41)05:37 (61)07:31 (44)06:36 (69)03:38 (67)05:35 (79)00:53 (3)00:00 (N/A)52:15 (83)
Aleksandra Koren52:46+35:3801:14 (40)01:57 (31)14:47 (58)16:07 (57)18:03 (53)20:44 (40)----- (N/A)43:02 (67)47:21 (68)50:19 (72)51:35 (74)52:18 (76)52:46 (78)
OŠ Cerkno01:14 (40)00:43 (32)12:50 (64)01:20 (33)01:56 (30)02:41 (24)00:00 (N/A)43:02 (83)04:19 (71)02:58 (67)01:16 (46)00:43 (67)00:28 (52)