Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS in OŠ Sveti Tomaž pri Ormožu, Sveti Tomaž pri Ormožu, 6. 10. 2011
Kategorija: OŠ-M

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3737-4040-4141-4242-4545-6060-5050-5151-5555-5454-4747-100100-F
1Martin Špendl20:28+00:0001:16 (12)02:58 (5)04:55 (3)05:58 (3)07:02 (2)08:15 (1)10:17 (1)13:24 (1)14:06 (1)16:12 (1)17:31 (1)19:43 (1)20:08 (19)20:28 (20)
OŠ Preserje pri Radomljah01:16 (12)01:42 (4)01:57 (8)01:03 (20)01:04 (5)01:13 (4)02:02 (14)03:07 (7)00:42 (4)02:06 (10)01:19 (10)02:12 (34)00:25 (8)00:20 (11)
2Jan Šalamun22:03+01:3501:08 (5)04:12 (24)06:04 (13)07:00 (12)08:08 (10)11:01 (8)12:42 (4)16:37 (5)17:19 (4)18:39 (3)19:39 (2)21:21 (19)21:44 (20)22:03 (21)
OŠ Zadobrova01:08 (5)03:04 (38)01:52 (5)00:56 (7)01:08 (7)02:53 (34)01:41 (4)03:55 (17)00:42 (4)01:20 (2)01:00 (1)01:42 (6)00:23 (3)00:19 (8)
3Maj Hrovat22:44+02:1600:50 (1)03:14 (9)05:26 (8)06:29 (8)08:06 (8)09:30 (3)11:29 (2)15:25 (2)16:50 (2)18:32 (2)19:57 (3)22:01 (20)22:25 (21)22:44 (22)
OŠ Preserje pri Radomljah00:50 (1)02:24 (20)02:12 (15)01:03 (20)01:37 (35)01:24 (6)01:59 (12)03:56 (18)01:25 (38)01:42 (5)01:25 (14)02:04 (22)00:24 (4)00:19 (8)
4Gašper Petrovič23:54+03:2601:22 (21)03:54 (17)06:34 (17)08:03 (22)09:07 (16)12:03 (12)13:44 (11)17:42 (10)18:24 (7)19:45 (5)20:53 (16)22:59 (21)23:31 (22)23:54 (23)
OŠ Rodica01:22 (21)02:32 (26)02:40 (23)01:29 (64)01:04 (5)02:56 (35)01:41 (4)03:58 (20)00:42 (4)01:21 (3)01:08 (3)02:06 (26)00:32 (41)00:23 (36)
5Luka Štor24:00+03:3201:09 (7)03:05 (6)05:22 (7)06:17 (5)07:20 (3)08:32 (2)12:18 (3)16:33 (4)17:15 (3)20:35 (20)21:37 (18)23:15 (22)23:37 (23)24:00 (24)
OŠ Dobravlje01:09 (7)01:56 (10)02:17 (18)00:55 (6)01:03 (3)01:12 (2)03:46 (50)04:15 (25)00:42 (4)03:20 (40)01:02 (2)01:38 (3)00:22 (1)00:23 (36)
6Sašo Škvarč24:39+04:1101:03 (4)02:56 (4)05:12 (4)06:29 (8)07:54 (6)10:58 (7)13:23 (7)16:48 (6)17:47 (6)19:31 (4)21:31 (17)23:29 (23)24:17 (24)24:39 (25)
OŠ Dobravlje01:03 (4)01:53 (8)02:16 (17)01:17 (50)01:25 (21)03:04 (40)02:25 (25)03:25 (9)00:59 (15)01:44 (6)02:00 (41)01:58 (19)00:48 (81)00:22 (27)
7Žiga Kotnik25:30+05:0201:19 (19)03:30 (13)06:42 (19)07:53 (20)09:27 (20)11:08 (9)13:31 (9)17:45 (11)18:38 (8)20:26 (18)22:28 (20)24:46 (25)25:11 (25)25:30 (26)
OŠ F. Albrehta Kamnik01:19 (19)02:11 (16)03:12 (35)01:11 (38)01:34 (32)01:41 (13)02:23 (24)04:14 (24)00:53 (9)01:48 (8)02:02 (43)02:18 (39)00:25 (8)00:19 (8)
8Anže Gorjan novak25:39+05:1101:45 (34)03:50 (16)06:09 (14)07:19 (15)08:55 (15)12:13 (14)14:20 (14)17:37 (8)18:42 (9)20:28 (19)22:25 (19)24:34 (24)25:13 (26)25:39 (27)
OŠ F. Albrehta Kamnik01:45 (34)02:05 (13)02:19 (19)01:10 (36)01:36 (33)03:18 (43)02:07 (17)03:17 (8)01:05 (25)01:46 (7)01:57 (39)02:09 (32)00:39 (66)00:26 (63)
9Primož Kosi26:37+06:0902:30 (50)05:13 (37)06:58 (22)07:56 (21)09:21 (19)12:13 (14)13:54 (13)17:36 (7)19:52 (11)23:02 (23)24:17 (24)25:47 (27)26:16 (28)26:37 (29)
OŠ Sv. Tomaž02:30 (50)02:43 (30)01:45 (2)00:58 (8)01:25 (21)02:52 (33)01:41 (4)03:42 (14)02:16 (73)03:10 (30)01:15 (6)01:30 (1)00:29 (19)00:21 (20)
10Benjamin Tušar27:22+06:5400:59 (3)02:32 (2)04:33 (1)05:24 (1)06:33 (1)11:57 (11)15:45 (16)18:25 (12)22:25 (21)23:44 (24)24:56 (25)26:41 (29)27:04 (30)27:22 (30)
OŠ Cerkno00:59 (3)01:33 (1)02:01 (10)00:51 (4)01:09 (8)05:24 (61)03:48 (51)02:40 (1)04:00 (84)01:19 (1)01:12 (4)01:45 (9)00:23 (3)00:18 (4)
11Žan Peternelj28:42+08:1401:14 (11)02:54 (3)05:28 (9)06:22 (6)08:32 (11)13:36 (17)16:07 (18)19:07 (14)20:41 (18)22:51 (22)25:40 (26)27:47 (30)28:21 (31)28:42 (32)
OŠ Cerkno01:14 (11)01:40 (2)02:34 (22)00:54 (5)02:10 (72)05:04 (60)02:31 (28)03:00 (4)01:34 (50)02:10 (13)02:49 (67)02:07 (27)00:34 (48)00:21 (20)
12Benjamin Bogša28:49+08:2101:37 (32)04:00 (18)05:44 (12)07:01 (14)08:50 (14)12:50 (15)15:58 (17)19:40 (15)21:56 (20)25:07 (25)26:24 (27)28:02 (31)28:34 (32)28:49 (33)
OŠ Sv. Tomaž01:37 (32)02:23 (19)01:44 (1)01:17 (50)01:49 (49)04:00 (51)03:08 (37)03:42 (14)02:16 (73)03:11 (32)01:17 (9)01:38 (3)00:32 (41)00:15 (1)
13Gaber Kremžar Pančur30:22+09:5401:57 (38)04:50 (33)06:54 (20)08:04 (23)09:59 (24)13:44 (19)16:59 (20)20:39 (20)22:56 (27)26:26 (29)27:50 (29)29:31 (33)30:01 (33)30:22 (34)
OŠ Komenda-Moste01:57 (38)02:53 (34)02:04 (11)01:10 (36)01:55 (57)03:45 (48)03:15 (40)03:40 (12)02:17 (75)03:30 (49)01:24 (12)01:41 (5)00:30 (26)00:21 (20)
14Filip jakob Špendl31:42+11:1402:31 (51)04:13 (25)08:22 (28)09:34 (28)11:17 (29)14:45 (23)17:06 (21)21:50 (24)22:35 (23)25:17 (26)27:22 (28)30:45 (35)31:24 (36)31:42 (37)
OŠ Preserje pri Radomljah02:31 (51)01:42 (4)04:09 (49)01:12 (41)01:43 (44)03:28 (46)02:21 (22)04:44 (33)00:45 (6)02:42 (20)02:05 (44)03:23 (71)00:39 (66)00:18 (4)
15Žan Ravnikar32:37+12:0901:09 (7)03:32 (14)09:10 (37)10:13 (35)12:22 (36)16:25 (34)19:01 (30)24:23 (34)25:15 (33)27:30 (32)29:38 (31)31:54 (40)32:19 (39)32:37 (39)
OŠ Komenda-Moste01:09 (7)02:23 (19)05:38 (62)01:03 (20)02:09 (71)04:03 (52)02:36 (32)05:22 (52)00:52 (7)02:15 (17)02:08 (47)02:16 (37)00:25 (8)00:18 (4)
15Miha Zavec32:37+12:0903:17 (64)05:28 (42)07:35 (25)08:42 (25)10:49 (25)13:38 (18)17:45 (25)21:15 (21)23:25 (29)26:45 (30)29:16 (30)31:42 (37)32:15 (37)32:37 (39)
OŠ Sv. Tomaž03:17 (64)02:11 (16)02:07 (12)01:07 (24)02:07 (70)02:49 (31)04:07 (61)03:30 (11)02:10 (69)03:20 (40)02:31 (61)02:26 (43)00:33 (44)00:22 (27)
17Tomaž Plohl32:49+12:2101:28 (27)03:28 (12)05:18 (6)06:17 (5)08:01 (7)15:29 (26)19:24 (32)22:21 (26)23:16 (28)29:18 (37)----- (N/A)31:54 (40)32:29 (41)32:49 (42)
OŠ Sv. Tomaž01:28 (27)02:00 (12)01:50 (3)00:59 (10)01:44 (45)07:28 (76)03:55 (56)02:57 (2)00:55 (12)06:02 (82)00:00 (N/A)31:54 (95)00:35 (53)00:20 (11)
18Matjaž Zelenjak33:06+12:3801:23 (22)04:10 (23)06:40 (18)07:39 (19)09:17 (18)15:47 (29)17:33 (24)23:29 (28)24:59 (32)28:27 (34)30:27 (33)32:18 (41)32:45 (42)33:06 (43)
OŠ Sv. Tomaž01:23 (22)02:47 (32)02:30 (20)00:59 (10)01:38 (37)06:30 (69)01:46 (5)05:56 (60)01:30 (45)03:28 (43)02:00 (41)01:51 (14)00:27 (14)00:21 (20)
19Timotej Mesarec33:16+12:4803:52 (69)07:59 (62)09:55 (44)11:10 (42)12:51 (39)16:46 (40)19:57 (35)23:41 (30)26:00 (35)29:09 (36)30:24 (32)32:22 (42)32:52 (43)33:16 (44)
OŠ Sv. Tomaž03:52 (69)04:07 (57)01:56 (7)01:15 (43)01:41 (40)03:55 (49)03:11 (38)03:44 (15)02:19 (76)03:09 (28)01:15 (6)01:58 (19)00:30 (26)00:24 (46)
20Tim Soldo33:53+13:2501:17 (15)04:04 (21)06:59 (23)08:11 (24)09:42 (22)15:50 (30)19:36 (34)25:02 (35)26:48 (38)29:02 (35)30:59 (34)32:52 (43)33:27 (44)33:53 (45)
OŠ Tabor 101:17 (15)02:47 (32)02:55 (29)01:12 (41)01:31 (26)06:08 (66)03:46 (50)05:26 (55)01:46 (56)02:14 (16)01:57 (39)01:53 (15)00:35 (53)00:26 (63)
21Anže Čadež34:27+13:5901:38 (33)05:03 (35)08:55 (34)10:03 (32)11:15 (28)16:44 (39)20:38 (39)25:42 (38)27:49 (41)29:58 (40)31:55 (36)33:40 (44)34:05 (45)34:27 (46)
OŠ Poljane01:38 (33)03:25 (49)03:52 (43)01:08 (29)01:12 (11)05:29 (62)03:54 (55)05:04 (44)02:07 (66)02:09 (12)01:57 (39)01:45 (9)00:25 (8)00:22 (27)
22Tomaž Viher35:23+14:5501:17 (15)13:11 (77)15:02 (64)16:20 (64)17:28 (59)20:29 (47)21:57 (43)25:45 (39)27:55 (42)31:02 (43)32:22 (37)34:25 (45)35:00 (46)35:23 (47)
OŠ Sv. Tomaž01:17 (15)11:54 (82)01:51 (4)01:18 (52)01:08 (7)03:01 (37)01:28 (1)03:48 (16)02:10 (69)03:07 (26)01:20 (11)02:03 (21)00:35 (53)00:23 (36)
23Benjamin Cvetko35:26+14:5801:27 (26)04:44 (32)10:36 (47)11:46 (48)13:49 (49)16:33 (36)20:48 (41)24:18 (33)26:25 (37)29:57 (39)32:23 (38)34:34 (46)35:05 (47)35:26 (48)
OŠ Sv. Tomaž01:27 (26)03:17 (43)05:52 (63)01:10 (36)02:03 (65)02:44 (30)04:15 (65)03:30 (11)02:07 (66)03:32 (51)02:26 (56)02:11 (33)00:31 (35)00:21 (20)
24Anže Kristan35:47+15:1900:54 (2)03:20 (11)09:42 (42)11:11 (43)13:08 (42)17:04 (42)19:04 (31)23:52 (32)25:52 (34)30:09 (42)32:34 (39)34:42 (47)35:19 (48)35:47 (49)
OŠ Preserje pri Radomljah00:54 (2)02:26 (22)06:22 (64)01:29 (64)01:57 (60)03:56 (50)02:00 (13)04:48 (37)02:00 (62)04:17 (66)02:25 (55)02:08 (31)00:37 (60)00:28 (71)
25Tadej Drobec35:49+15:2101:25 (23)03:40 (15)09:03 (36)10:11 (34)11:36 (32)14:51 (24)17:29 (23)21:57 (25)22:40 (24)32:03 (47)33:19 (40)34:59 (48)35:25 (49)35:49 (50)
OŠ Sv. Tomaž01:25 (23)02:15 (17)05:23 (61)01:08 (29)01:25 (21)03:15 (42)02:38 (33)04:28 (26)00:43 (5)09:23 (90)01:16 (8)01:40 (4)00:26 (11)00:24 (46)
26Iztok Majcen36:32+16:0402:35 (54)04:29 (28)06:24 (16)07:33 (17)09:37 (21)16:38 (37)20:46 (40)23:50 (31)24:43 (31)30:00 (41)33:23 (41)35:24 (49)36:07 (50)36:32 (51)
OŠ Sv. Tomaž02:35 (54)01:54 (9)01:55 (6)01:09 (32)02:04 (67)07:01 (73)04:08 (62)03:04 (5)00:53 (9)05:17 (78)03:23 (74)02:01 (20)00:43 (74)00:25 (56)
27Brin Smole37:10+16:4202:16 (46)05:59 (48)08:30 (30)09:37 (29)12:09 (34)13:47 (20)20:25 (38)25:10 (36)26:15 (36)29:32 (38)31:45 (35)36:03 (50)36:40 (51)37:10 (52)
OŠ Domžale02:16 (46)03:43 (53)02:31 (21)01:07 (24)02:32 (83)01:38 (12)06:38 (78)04:45 (36)01:05 (25)03:17 (36)02:13 (52)04:18 (83)00:37 (60)00:30 (77)
28Kristjan Priol37:25+16:5701:31 (30)06:50 (57)10:15 (45)11:38 (46)13:16 (43)18:02 (43)22:21 (44)26:18 (40)28:21 (44)31:50 (45)34:19 (43)36:38 (51)37:06 (52)37:25 (53)
OŠ Sv. Tomaž01:31 (30)05:19 (64)03:25 (39)01:23 (57)01:38 (37)04:46 (57)04:19 (67)03:57 (19)02:03 (64)03:29 (48)02:29 (58)02:19 (40)00:28 (15)00:19 (8)
29Urban Velikonja37:44+17:1601:31 (30)08:05 (63)15:06 (65)16:14 (63)17:51 (61)21:11 (48)24:30 (50)29:15 (48)30:36 (50)32:50 (50)34:42 (47)36:50 (53)37:20 (53)37:44 (54)
OŠ Cerkno01:31 (30)06:34 (69)07:01 (68)01:08 (29)01:37 (35)03:20 (45)03:19 (41)04:45 (36)01:21 (34)02:14 (16)01:52 (34)02:08 (31)00:30 (26)00:24 (46)
30Jarc Martin37:48+17:2002:24 (48)06:34 (55)10:40 (48)12:03 (49)13:46 (47)16:19 (33)23:03 (46)28:18 (46)29:37 (47)32:34 (48)34:44 (48)36:50 (53)37:26 (54)37:48 (55)
OŠ Tabor 102:24 (48)04:10 (58)04:06 (47)01:23 (57)01:43 (44)02:33 (27)06:44 (80)05:15 (49)01:19 (32)02:57 (23)02:10 (50)02:06 (26)00:36 (57)00:22 (27)
31Aleš Kamenšek39:15+18:4701:13 (10)04:32 (30)07:15 (24)10:08 (33)11:21 (30)22:00 (51)25:37 (52)29:37 (49)30:35 (49)34:22 (54)36:32 (51)38:19 (55)38:50 (56)39:15 (57)
OŠ Sv. Tomaž01:13 (10)03:19 (44)02:43 (25)02:53 (90)01:13 (12)10:39 (84)03:37 (44)04:00 (21)00:58 (14)03:47 (58)02:10 (50)01:47 (11)00:31 (35)00:25 (56)
32Amadej Slana39:42+19:1401:26 (24)05:23 (41)08:07 (26)09:15 (26)11:06 (27)21:37 (50)25:36 (51)31:00 (51)32:47 (53)34:56 (55)36:57 (52)38:43 (58)39:16 (59)39:42 (60)
OŠ Tabor 101:26 (24)03:57 (55)02:44 (26)01:08 (29)01:51 (51)10:31 (81)03:59 (58)05:24 (53)01:47 (57)02:09 (12)02:01 (42)01:46 (10)00:33 (44)00:26 (63)
33Timotej Prijol40:16+19:4802:16 (46)05:31 (43)08:14 (27)11:09 (41)12:25 (37)22:57 (54)26:39 (55)30:43 (50)31:53 (52)35:26 (57)37:38 (54)39:23 (59)39:53 (60)40:16 (61)
OŠ Sv. Tomaž02:16 (46)03:15 (41)02:43 (25)02:55 (91)01:16 (13)10:32 (82)03:42 (45)04:04 (23)01:10 (28)03:33 (54)02:12 (51)01:45 (9)00:30 (26)00:23 (36)
34Primož Oblak41:32+21:0401:18 (18)03:06 (7)05:18 (6)06:36 (10)08:08 (10)10:50 (5)13:01 (5)23:39 (29)27:17 (40)31:48 (44)34:25 (44)39:25 (60)41:00 (61)41:32 (63)
OŠ Poljane01:18 (18)01:48 (5)02:12 (15)01:18 (52)01:32 (29)02:42 (29)02:11 (19)10:38 (76)03:38 (82)04:31 (70)02:37 (62)05:00 (84)01:35 (87)00:32 (82)
35Patrik Rep42:32+22:0402:12 (43)04:03 (20)06:18 (15)07:32 (16)09:15 (17)11:55 (10)13:52 (12)18:30 (13)22:45 (25)34:57 (56)37:11 (53)40:27 (62)42:07 (63)42:32 (64)
OŠ Sv. Tomaž02:12 (43)01:51 (7)02:15 (16)01:14 (42)01:43 (44)02:40 (28)01:57 (10)04:38 (30)04:15 (85)12:12 (91)02:14 (53)03:16 (70)01:40 (88)00:25 (56)
36Žiga Tavčar42:35+22:0703:50 (68)06:49 (56)10:21 (46)11:41 (47)13:32 (44)15:04 (25)18:31 (27)25:41 (37)26:54 (39)31:57 (46)33:31 (42)41:45 (64)42:12 (64)42:35 (65)
OŠ in vrtec Škofljica03:50 (68)02:59 (37)03:32 (42)01:20 (55)01:51 (51)01:32 (11)03:27 (42)07:10 (64)01:13 (30)05:03 (75)01:34 (19)08:14 (90)00:27 (14)00:23 (36)
37Jure Rijavec43:40+23:1204:30 (74)10:30 (70)13:55 (59)15:38 (60)17:01 (56)18:32 (44)22:45 (45)29:01 (47)31:00 (51)34:17 (53)38:05 (55)41:03 (63)43:18 (65)43:40 (66)
OŠ Dobravlje04:30 (74)06:00 (66)03:25 (39)01:43 (81)01:23 (16)01:31 (9)04:13 (64)06:16 (61)01:59 (61)03:17 (36)03:48 (78)02:58 (60)02:15 (92)00:22 (27)
38Čopi Žiga44:00+23:3202:07 (40)10:11 (68)12:57 (56)14:26 (56)19:55 (66)23:25 (56)27:43 (57)32:23 (54)33:52 (55)37:40 (60)39:10 (57)43:04 (65)43:33 (66)44:00 (67)
OŠ Tabor 102:07 (40)08:04 (74)02:46 (27)01:29 (64)05:29 (94)03:30 (47)04:18 (66)04:40 (32)01:29 (43)03:48 (59)01:30 (15)03:54 (77)00:29 (19)00:27 (70)
39Klemen Zabukovec44:30+24:0204:58 (75)07:46 (61)11:16 (50)12:49 (52)14:31 (51)16:02 (31)19:35 (33)26:48 (41)27:57 (43)32:48 (49)34:27 (45)43:16 (66)44:04 (67)44:30 (68)
OŠ Dobravlje04:58 (75)02:48 (33)03:30 (40)01:33 (72)01:42 (41)01:31 (9)03:33 (43)07:13 (65)01:09 (27)04:51 (73)01:39 (26)08:49 (91)00:48 (81)00:26 (63)
40Matjaž Kavčič45:16+24:4801:27 (26)04:02 (19)13:57 (60)15:24 (59)17:04 (57)22:52 (53)28:01 (58)33:11 (56)34:16 (56)37:45 (61)40:41 (58)44:09 (67)44:52 (69)45:16 (69)
OŠ Komenda-Moste01:27 (26)02:35 (27)09:55 (78)01:27 (59)01:40 (38)05:48 (64)05:09 (70)05:10 (48)01:05 (25)03:29 (48)02:56 (69)03:28 (72)00:43 (74)00:24 (46)
41Andrej Ipavec45:20+24:5203:05 (62)15:19 (81)19:18 (75)20:35 (73)22:04 (72)26:10 (62)28:04 (60)33:04 (55)35:18 (58)39:36 (63)41:59 (59)44:15 (68)44:42 (68)45:20 (70)
OŠ Cerkno03:05 (62)12:14 (83)03:59 (44)01:17 (50)01:29 (23)04:06 (53)01:54 (8)05:00 (42)02:14 (70)04:18 (67)02:23 (54)02:16 (37)00:27 (14)00:38 (89)
42Jernej Debevc46:25+25:5701:30 (28)04:57 (34)09:00 (35)10:43 (38)12:55 (41)16:03 (32)21:54 (42)27:19 (43)34:22 (57)38:21 (62)42:34 (61)45:25 (69)46:01 (70)46:25 (71)
OŠ Tabor 101:30 (28)03:27 (51)04:03 (45)01:43 (81)02:12 (73)03:08 (41)05:51 (73)05:25 (54)07:03 (89)03:59 (61)04:13 (81)02:51 (55)00:36 (57)00:24 (46)
43Rok Skerbiš47:51+27:2301:10 (8)04:35 (31)21:05 (80)21:52 (76)23:23 (76)29:16 (73)33:00 (73)37:50 (62)40:07 (66)42:45 (69)44:32 (65)47:03 (71)47:29 (72)47:51 (73)
OŠ Poljčane01:10 (8)03:25 (49)16:30 (88)00:47 (2)01:31 (26)05:53 (65)03:44 (47)04:50 (39)02:17 (75)02:38 (19)01:47 (31)02:31 (46)00:26 (11)00:22 (27)
44Žiga Šauperl48:33+28:0502:02 (39)05:23 (41)08:31 (31)09:50 (31)11:22 (31)26:20 (63)29:04 (62)36:50 (59)38:13 (60)42:18 (68)44:58 (66)47:35 (73)48:09 (74)48:33 (75)
OŠ Jarenina02:02 (39)03:21 (46)03:08 (32)01:19 (54)01:32 (29)14:58 (88)02:44 (35)07:46 (66)01:23 (36)04:05 (64)02:40 (64)02:37 (49)00:34 (48)00:24 (46)
45Grega Gluk48:53+28:2502:12 (43)17:34 (84)21:39 (82)22:55 (82)24:50 (82)27:17 (67)34:00 (78)39:08 (69)40:09 (68)43:40 (71)45:49 (67)47:54 (74)48:28 (75)48:53 (76)
OŠ Tabor 102:12 (43)15:22 (84)04:05 (46)01:16 (44)01:55 (57)02:27 (23)06:43 (79)05:08 (47)01:01 (18)03:31 (50)02:09 (48)02:05 (23)00:34 (48)00:25 (56)
46Kristjan Lavrač49:48+29:2002:54 (58)06:15 (50)17:08 (69)18:46 (67)20:49 (68)25:20 (59)32:21 (69)37:21 (61)38:25 (62)41:35 (64)43:43 (63)48:52 (75)49:23 (76)49:48 (77)
OŠ Rodica02:54 (58)03:21 (46)10:53 (79)01:38 (74)02:03 (65)04:31 (56)07:01 (83)05:00 (42)01:04 (21)03:10 (30)02:08 (47)05:09 (86)00:31 (35)00:25 (56)
47Nejc Habulin51:22+30:5402:20 (47)05:15 (39)08:47 (33)10:19 (37)12:55 (41)14:43 (22)20:10 (37)27:19 (43)29:01 (45)35:51 (58)42:21 (60)50:31 (79)50:57 (78)51:22 (80)
OŠ Tabor 102:20 (47)02:55 (35)03:32 (42)01:32 (70)02:36 (88)01:48 (16)05:27 (71)07:09 (63)01:42 (53)06:50 (84)06:30 (86)08:10 (89)00:26 (11)00:25 (56)
48Gašper Grobelnik51:31+31:0302:15 (44)08:17 (64)11:27 (51)12:44 (51)14:16 (50)29:20 (75)31:55 (68)39:45 (72)41:07 (72)45:17 (76)47:57 (72)50:33 (80)51:04 (79)51:31 (81)
OŠ Jarenina02:15 (44)06:02 (68)03:10 (33)01:17 (50)01:32 (29)15:04 (90)02:35 (31)07:50 (67)01:22 (35)04:10 (65)02:40 (64)02:36 (48)00:31 (35)00:27 (70)
49Aljaž Miklašič51:48+31:2001:18 (18)04:32 (30)09:42 (42)11:12 (44)13:36 (45)15:46 (28)27:35 (56)32:08 (53)38:23 (61)43:34 (70)48:13 (73)50:37 (81)51:19 (80)51:48 (82)
OŠ Sv. Tomaž01:18 (18)03:14 (39)05:10 (60)01:30 (67)02:24 (79)02:10 (19)11:49 (88)04:33 (28)06:15 (87)05:11 (76)04:39 (84)02:24 (42)00:42 (71)00:29 (75)
50Žan Remškar51:54+31:2601:49 (35)04:16 (26)22:13 (83)23:14 (83)25:07 (83)26:30 (64)29:18 (63)37:15 (60)39:23 (64)46:13 (80)47:52 (71)51:01 (82)51:30 (81)51:54 (83)
OŠ Dobravlje01:49 (35)02:27 (23)17:57 (91)01:01 (15)01:53 (53)01:23 (5)02:48 (36)07:57 (68)02:08 (67)06:50 (84)01:39 (26)03:09 (65)00:29 (19)00:24 (46)
51Klemen Kos52:26+31:5801:36 (31)06:21 (52)14:20 (63)16:07 (62)18:10 (63)22:25 (52)26:38 (54)40:35 (74)41:59 (75)45:34 (79)48:37 (74)51:22 (83)51:52 (82)52:26 (84)
OŠ F. Albrehta Kamnik01:36 (31)04:45 (61)07:59 (70)01:47 (83)02:03 (65)04:15 (54)04:13 (64)13:57 (82)01:24 (37)03:35 (55)03:03 (71)02:45 (52)00:30 (26)00:34 (86)
52Anže Šircelj53:16+32:4802:46 (55)05:14 (38)23:10 (85)24:42 (84)26:13 (84)27:45 (69)30:14 (64)38:54 (67)40:24 (69)45:26 (77)48:54 (75)52:09 (84)52:49 (83)53:16 (85)
OŠ Rodica02:46 (55)02:28 (24)17:56 (89)01:32 (70)01:31 (26)01:32 (11)02:29 (27)08:40 (72)01:30 (45)05:02 (74)03:28 (75)03:15 (68)00:40 (70)00:27 (70)
53Maj peter Pahor53:51+33:2302:12 (43)05:47 (46)10:48 (49)14:18 (54)16:42 (54)23:17 (55)30:36 (65)36:18 (58)38:09 (59)41:42 (65)46:10 (68)50:17 (77)52:54 (84)53:51 (86)
OŠ Dobravlje02:12 (43)03:35 (52)05:01 (57)03:30 (92)02:24 (79)06:35 (70)07:19 (84)05:42 (57)01:51 (58)03:33 (54)04:28 (82)04:07 (82)02:37 (94)00:57 (94)
54Mihael Verček54:00+33:3203:44 (67)06:16 (51)24:13 (87)25:21 (86)27:06 (87)28:35 (70)31:14 (66)39:17 (70)41:19 (73)48:18 (81)50:03 (77)52:55 (85)53:35 (85)54:00 (87)
OŠ in vrtec Škofljica03:44 (67)02:32 (26)17:57 (91)01:08 (29)01:45 (46)01:29 (7)02:39 (34)08:03 (69)02:02 (63)06:59 (86)01:45 (30)02:52 (56)00:40 (70)00:25 (56)
55Niko Zamuda54:35+34:0702:35 (54)07:25 (59)11:55 (54)14:25 (55)16:58 (55)19:14 (45)28:04 (60)38:01 (64)40:42 (70)45:15 (75)48:56 (76)52:57 (86)53:51 (86)54:35 (88)
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici02:35 (54)04:50 (62)04:30 (55)02:30 (89)02:33 (85)02:16 (20)08:50 (86)09:57 (74)02:41 (77)04:33 (71)03:41 (76)04:01 (80)00:54 (84)00:44 (92)
56Žan Mavrič56:32+36:0403:05 (62)10:20 (69)12:20 (55)19:13 (69)20:24 (67)21:37 (50)23:32 (49)43:31 (79)46:33 (80)49:36 (82)51:21 (78)55:25 (87)55:56 (87)56:32 (89)
OŠ Cerkno03:05 (62)07:15 (73)02:00 (9)06:53 (94)01:11 (10)01:13 (4)01:55 (9)19:59 (93)03:02 (81)03:03 (25)01:45 (30)04:04 (81)00:31 (35)00:36 (87)
57Žan Bauman56:43+36:1506:26 (81)25:26 (86)29:37 (92)30:46 (92)32:41 (92)35:06 (83)41:51 (89)46:59 (82)47:57 (82)51:10 (85)53:40 (80)55:46 (88)56:22 (88)56:43 (90)
OŠ Jarenina06:26 (81)19:00 (85)04:11 (52)01:09 (32)01:55 (57)02:25 (21)06:45 (82)05:08 (47)00:58 (14)03:13 (34)02:30 (60)02:06 (26)00:36 (57)00:21 (20)
58David Žlindra57:50+37:2205:17 (78)08:32 (65)15:21 (66)16:40 (65)18:43 (65)27:13 (66)32:46 (72)44:28 (80)46:09 (78)53:10 (88)54:45 (82)56:53 (90)57:24 (90)57:50 (92)
OŠ Komenda-Moste05:17 (78)03:15 (41)06:49 (66)01:19 (54)02:03 (65)08:30 (79)05:33 (72)11:42 (80)01:41 (52)07:01 (87)01:35 (20)02:08 (31)00:31 (35)00:26 (63)
58Žan Flis57:50+37:2207:29 (83)26:36 (87)30:47 (93)31:58 (93)33:51 (94)36:22 (87)43:07 (91)48:12 (83)49:13 (83)52:24 (87)54:51 (83)56:48 (89)57:17 (89)57:50 (92)
OŠ Tabor 107:29 (83)19:07 (86)04:11 (52)01:11 (38)01:53 (53)02:31 (26)06:45 (82)05:05 (45)01:01 (18)03:11 (32)02:27 (57)01:57 (17)00:29 (19)00:33 (85)
60Matej Pintarič58:23+37:5501:52 (36)05:47 (46)17:59 (71)20:00 (71)22:35 (74)30:30 (79)35:05 (80)41:01 (75)42:03 (76)44:53 (73)54:12 (81)57:03 (91)57:54 (92)58:23 (93)
OŠ Sv. Tomaž01:52 (36)03:55 (54)12:12 (81)02:01 (85)02:35 (87)07:55 (78)04:35 (69)05:56 (60)01:02 (20)02:50 (21)09:19 (87)02:51 (55)00:51 (83)00:29 (75)
61Rok Primožič59:44+39:1601:18 (18)04:17 (27)19:51 (76)21:20 (75)22:31 (73)29:28 (76)33:35 (76)49:19 (84)50:38 (85)54:07 (89)55:39 (84)58:51 (94)59:24 (93)59:44 (95)
OŠ Poljane01:18 (18)02:59 (37)15:34 (87)01:29 (64)01:11 (10)06:57 (71)04:07 (61)15:44 (84)01:19 (32)03:29 (48)01:32 (17)03:12 (66)00:33 (44)00:20 (11)
62Teo Voršič59:51+39:2303:15 (63)12:31 (76)17:40 (70)19:10 (68)21:39 (71)23:38 (57)35:38 (82)40:11 (73)46:28 (79)51:44 (86)55:56 (85)58:41 (93)59:28 (94)59:51 (96)
OŠ Sv. Tomaž03:15 (63)09:16 (79)05:09 (59)01:30 (67)02:29 (80)01:59 (18)12:00 (89)04:33 (28)06:17 (88)05:16 (77)04:12 (80)02:45 (52)00:47 (79)00:23 (36)
63Blaž Gradišnik1:00:10+39:4211:38 (85)15:03 (79)23:53 (86)25:23 (87)26:47 (86)29:17 (74)31:21 (67)42:04 (76)45:43 (77)50:13 (84)52:57 (79)57:59 (92)59:43 (95)1:00:10 (1)
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici11:38 (85)03:25 (49)08:50 (73)01:30 (67)01:24 (17)02:30 (25)02:04 (15)10:43 (78)03:39 (83)04:30 (69)02:44 (65)05:02 (85)01:44 (89)00:27 (70)
64Nejc Karlo1:01:59+41:3104:16 (71)06:13 (49)21:26 (81)22:29 (81)24:24 (78)31:41 (81)35:38 (82)51:17 (88)52:38 (89)56:19 (94)57:59 (87)1:00:56 (2)1:01:35 (1)1:01:59 (2)
OŠ in vrtec Škofljica04:16 (71)01:57 (11)15:13 (86)01:03 (20)01:55 (57)07:17 (75)03:57 (57)15:39 (83)01:21 (34)03:41 (57)01:40 (27)02:57 (59)00:39 (66)00:24 (46)
65Aljaž Žiberna1:02:26+41:5802:30 (50)11:36 (72)15:47 (67)17:55 (66)20:53 (69)25:49 (60)34:10 (79)39:31 (71)41:06 (71)45:34 (79)58:14 (88)1:01:21 (3)1:01:56 (2)1:02:26 (3)
OŠ Domžale02:30 (50)09:06 (76)04:11 (52)02:08 (87)02:58 (90)04:56 (58)08:21 (85)05:21 (51)01:35 (51)04:28 (68)12:40 (90)03:07 (64)00:35 (53)00:30 (77)
66Nejc Belec1:02:27+41:5903:01 (60)09:55 (67)18:53 (72)19:43 (70)21:39 (71)42:24 (93)44:47 (94)49:50 (86)51:22 (87)54:44 (91)57:50 (86)59:38 (95)1:02:03 (3)1:02:27 (4)
OŠ Poljčane03:01 (60)06:54 (70)08:58 (75)00:50 (3)01:56 (58)20:45 (93)02:23 (24)05:03 (43)01:32 (48)03:22 (42)03:06 (72)01:48 (12)02:25 (93)00:24 (46)
67Mihael Plohl1:02:52+42:2406:14 (80)15:24 (82)20:31 (78)22:08 (78)24:38 (81)26:31 (65)38:39 (86)43:17 (77)49:16 (84)54:43 (90)59:17 (90)1:01:47 (5)1:02:26 (4)1:02:52 (5)
OŠ Sv. Tomaž06:14 (80)09:10 (78)05:07 (58)01:37 (73)02:30 (81)01:53 (17)12:08 (90)04:38 (30)05:59 (86)05:27 (79)04:34 (83)02:30 (45)00:39 (66)00:26 (63)
68Abdurrahman Mešinović1:03:40+43:1204:17 (72)15:17 (80)37:03 (94)38:03 (94)39:23 (95)42:21 (92)44:12 (92)51:01 (87)53:17 (90)54:52 (93)59:47 (91)1:02:40 (6)1:03:11 (5)1:03:40 (6)
OŠ Kašelj04:17 (72)11:00 (81)21:46 (93)01:00 (13)01:20 (15)02:58 (36)01:51 (6)06:49 (62)02:16 (73)01:35 (4)04:55 (85)02:53 (57)00:31 (35)00:29 (75)
69Nejc Pahor1:04:17+43:4902:52 (56)08:54 (66)11:53 (53)13:46 (53)17:30 (60)29:57 (77)33:47 (77)49:34 (85)51:19 (86)54:52 (93)58:37 (89)1:01:40 (4)1:03:46 (6)1:04:17 (7)
OŠ Dobravlje02:52 (56)06:02 (68)02:59 (30)01:53 (84)03:44 (92)12:27 (85)03:50 (52)15:47 (86)01:45 (55)03:33 (54)03:45 (77)03:03 (62)02:06 (91)00:31 (81)
70Janez Justin1:08:50+48:2203:41 (65)06:23 (53)09:25 (39)11:07 (39)12:40 (38)27:42 (68)38:08 (84)56:21 (91)57:23 (92)1:01:24 (8)1:04:23 (6)1:07:28 (9)1:08:25 (9)1:08:50 (10)
OŠ Poljane03:41 (65)02:42 (28)03:02 (31)01:42 (78)01:33 (30)15:02 (89)10:26 (87)18:13 (89)01:02 (20)04:01 (63)02:59 (70)03:05 (63)00:57 (86)00:25 (56)
71Jure Zavratnik1:11:01+50:3302:58 (59)07:37 (60)14:14 (62)16:01 (61)18:16 (64)36:03 (85)38:35 (85)58:04 (94)1:00:55 (12)1:04:50 (10)1:06:28 (8)1:09:28 (10)1:10:23 (10)1:11:01 (11)
OŠ Tabor 102:58 (59)04:39 (60)06:37 (65)01:47 (83)02:15 (76)17:47 (92)02:32 (29)19:29 (92)02:51 (79)03:55 (60)01:38 (24)03:00 (61)00:55 (85)00:38 (89)
72Domen Vidic1:11:42+51:1402:53 (57)11:56 (75)19:16 (73)20:28 (72)26:30 (85)36:14 (86)39:58 (87)55:51 (90)57:44 (93)1:00:46 (7)1:04:40 (7)1:10:45 (11)1:11:15 (11)1:11:42 (12)
OŠ Zadobrova02:53 (57)09:03 (75)07:20 (69)01:12 (41)06:02 (95)09:44 (80)03:44 (47)15:53 (87)01:53 (59)03:02 (24)03:54 (79)06:05 (87)00:30 (26)00:27 (70)
73Simon Bogša1:16:30+56:0204:28 (73)13:35 (78)16:57 (68)22:23 (80)24:36 (80)38:10 (90)44:46 (93)1:03:34 (16)1:04:29 (13)1:08:30 (11)1:11:43 (9)1:14:56 (12)1:15:42 (12)1:16:30 (13)
OŠ Sv. Tomaž04:28 (73)09:07 (77)03:22 (37)05:26 (93)02:13 (74)13:34 (87)06:36 (77)18:48 (90)00:55 (12)04:01 (63)03:13 (73)03:13 (67)00:46 (77)00:48 (93)
74Maks Vojvoda1:24:34+64:0603:54 (70)10:57 (71)22:47 (84)24:55 (85)29:59 (90)40:38 (91)58:31 (96)1:10:33 (17)1:12:05 (15)1:19:18 (12)1:21:00 (10)1:23:23 (13)1:24:03 (13)1:24:34 (14)
OŠ Komenda-Moste03:54 (70)07:03 (71)11:50 (80)02:08 (87)05:04 (93)10:39 (84)17:53 (96)12:02 (81)01:32 (48)07:13 (88)01:42 (28)02:23 (41)00:40 (70)00:31 (81)
75Mihael Mikolič Sobotič1:30:18+69:5001:56 (37)11:44 (74)25:11 (89)26:50 (89)29:21 (89)35:35 (84)48:29 (95)58:00 (93)1:14:09 (16)1:22:25 (13)1:25:11 (11)1:28:49 (14)1:29:36 (14)1:30:18 (15)
OŠ Poljčane01:56 (37)09:48 (80)13:27 (84)01:39 (75)02:31 (82)06:14 (67)12:54 (91)09:31 (73)16:09 (93)08:16 (89)02:46 (66)03:38 (73)00:47 (79)00:42 (90)
76Darko Vojinović1:41:48+81:2005:08 (76)27:49 (88)50:48 (95)52:05 (95)54:25 (96)1:00:08 (46)1:16:37 (36)1:28:16 (18)1:29:59 (17)1:36:56 (14)1:38:32 (12)1:40:48 (15)1:41:19 (15)1:41:48 (16)
OŠ Kašelj05:08 (76)22:41 (87)22:59 (94)01:17 (50)02:20 (77)05:43 (63)16:29 (94)11:39 (79)01:43 (54)06:57 (85)01:36 (22)02:16 (37)00:31 (35)00:29 (75)
77Gregor Kunc1:54:29+94:0108:20 (84)11:37 (73)20:25 (77)22:07 (77)23:32 (77)25:59 (61)28:11 (61)38:41 (65)51:53 (88)1:48:31 (16)1:50:02 (14)1:52:56 (17)1:53:45 (17)1:54:29 (18)
OŠ Kašelj08:20 (84)03:17 (43)08:48 (72)01:42 (78)01:25 (21)02:27 (23)02:12 (20)10:30 (75)13:12 (92)56:38 (93)01:31 (16)02:54 (58)00:49 (82)00:44 (92)
78Kevin Ahmetović1:58:27+97:5912:54 (86)16:20 (83)25:11 (89)26:44 (88)28:04 (88)30:32 (80)32:39 (71)43:20 (78)56:22 (91)1:53:19 (17)1:54:35 (15)1:57:24 (18)1:57:56 (18)1:58:27 (19)
OŠ Kašelj12:54 (86)03:26 (50)08:51 (74)01:33 (72)01:20 (15)02:28 (24)02:07 (17)10:41 (77)13:02 (91)56:57 (94)01:16 (8)02:49 (53)00:32 (41)00:31 (81)
Adi Čauševič+-21:3206:46 (82)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
OŠ Kašelj06:46 (82)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anže Hadalin30:38+10:1001:20 (20)03:09 (8)----- (N/A)06:56 (11)08:45 (12)----- (N/A)13:25 (8)21:41 (22)----- (N/A)----- (N/A)22:40 (21)29:30 (32)30:14 (34)30:38 (35)
OŠ Cerkno01:20 (20)01:49 (6)00:00 (N/A)06:56 (95)01:49 (49)00:00 (N/A)13:25 (92)08:16 (70)00:00 (N/A)00:00 (N/A)22:40 (91)06:50 (88)00:44 (75)00:24 (46)
Adam Brumen27:26+06:58----- (N/A)02:25 (1)05:44 (12)07:01 (14)08:50 (14)----- (N/A)13:36 (10)17:40 (9)18:49 (10)22:28 (21)23:53 (23)26:22 (28)26:59 (29)27:26 (31)
OŠ Sv. Tomaž00:00 (N/A)02:25 (21)03:19 (36)01:17 (50)01:49 (49)00:00 (N/A)13:36 (93)04:04 (23)01:09 (27)03:39 (56)01:25 (14)02:29 (44)00:37 (60)00:27 (70)
Žan Razpet25:42+05:14----- (N/A)----- (N/A)04:42 (2)05:42 (2)07:47 (5)10:38 (4)13:06 (6)16:12 (3)17:41 (5)19:46 (6)22:42 (22)24:50 (26)25:21 (27)25:42 (28)
OŠ Cerkno00:00 (N/A)00:00 (N/A)04:42 (56)01:00 (13)02:05 (68)02:51 (32)02:28 (26)03:06 (6)01:29 (43)02:05 (9)02:56 (69)02:08 (31)00:31 (35)00:21 (20)
Matic Blaž50:36+30:0801:17 (15)05:56 (47)19:17 (74)21:00 (74)22:41 (75)30:19 (78)33:32 (75)39:04 (68)40:09 (68)44:58 (74)46:52 (70)49:25 (76)----- (N/A)50:36 (78)
OŠ Komenda-Moste01:17 (15)04:39 (60)13:21 (83)01:43 (81)01:41 (40)07:38 (77)03:13 (39)05:32 (56)01:05 (25)04:49 (72)01:54 (36)02:33 (47)00:00 (N/A)50:36 (96)
Žiga Lavrič1:48:36+88:08----- (N/A)24:02 (85)28:11 (91)30:20 (91)33:02 (93)38:01 (89)42:01 (90)59:44 (95)1:07:45 (14)1:41:10 (15)1:43:40 (13)1:47:24 (16)1:48:03 (16)1:48:36 (17)
OŠ Komenda-Moste00:00 (N/A)24:02 (88)04:09 (49)02:09 (88)02:42 (89)04:59 (59)04:00 (59)17:43 (88)08:01 (90)33:25 (92)02:30 (60)03:44 (74)00:39 (66)00:33 (85)
Domen Hribernik39:39+19:11----- (N/A)----- (N/A)09:49 (43)11:15 (45)13:49 (49)16:51 (41)23:24 (48)28:04 (45)29:38 (48)33:07 (52)34:45 (49)38:36 (57)39:14 (58)39:39 (59)
OŠ Poljčane00:00 (N/A)00:00 (N/A)09:49 (77)01:26 (58)02:34 (86)03:02 (39)06:33 (76)04:40 (32)01:34 (50)03:29 (48)01:38 (24)03:51 (76)00:38 (61)00:25 (56)
Luka Planinc39:36+19:08----- (N/A)----- (N/A)09:41 (40)11:09 (41)13:42 (46)16:44 (39)23:10 (47)28:00 (44)29:29 (46)32:58 (51)34:31 (46)38:27 (56)39:03 (57)39:36 (58)
OŠ Poljčane00:00 (N/A)00:00 (N/A)09:41 (76)01:28 (60)02:33 (85)03:02 (39)06:26 (74)04:50 (39)01:29 (43)03:29 (48)01:33 (18)03:56 (78)00:36 (57)00:33 (85)
Maj Gibiča59:02+38:3405:36 (79)----- (N/A)20:36 (79)22:17 (79)24:31 (79)28:56 (72)33:27 (74)52:53 (89)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)57:25 (91)59:02 (94)
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici05:36 (79)00:00 (N/A)20:36 (92)01:41 (76)02:14 (75)04:25 (55)04:31 (68)19:26 (91)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)57:25 (95)01:37 (95)
Jože Kurent48:21+27:53----- (N/A)04:07 (22)08:37 (32)09:46 (30)11:43 (33)13:25 (16)15:43 (15)35:43 (57)38:41 (63)41:50 (66)43:38 (62)47:24 (72)47:54 (73)48:21 (74)
OŠ Zadobrova00:00 (N/A)04:07 (57)04:30 (55)01:09 (32)01:57 (60)01:42 (14)02:18 (21)20:00 (94)02:58 (80)03:09 (28)01:48 (32)03:46 (75)00:30 (26)00:27 (70)
Jernej Zajec51:21+30:53----- (N/A)07:09 (58)11:36 (52)12:43 (50)14:42 (52)16:28 (35)18:39 (29)38:46 (66)41:32 (74)44:44 (72)46:20 (69)50:18 (78)50:50 (77)51:21 (79)
OŠ Zadobrova00:00 (N/A)07:09 (72)04:27 (53)01:07 (24)01:59 (61)01:46 (15)02:11 (19)20:07 (95)02:46 (78)03:12 (33)01:36 (22)03:58 (79)00:32 (41)00:31 (81)
Jože Krajnc32:42+12:1401:13 (10)03:19 (10)05:29 (10)06:36 (10)07:39 (4)14:40 (21)18:34 (28)----- (N/A)22:26 (22)28:15 (33)----- (N/A)31:32 (36)32:17 (38)32:42 (40)
OŠ Sv. Tomaž01:13 (10)02:06 (14)02:10 (13)01:07 (24)01:03 (3)07:01 (73)03:54 (55)00:00 (N/A)22:26 (94)05:49 (80)00:00 (N/A)31:32 (93)00:45 (76)00:25 (56)
Izak Cankar1:07:40+47:1205:09 (77)----- (N/A)28:03 (90)29:04 (90)30:31 (91)37:44 (88)41:29 (88)57:14 (92)58:43 (94)1:02:01 (9)1:03:55 (5)1:06:40 (8)1:07:14 (8)1:07:40 (9)
OŠ Poljane05:09 (77)00:00 (N/A)28:03 (95)01:01 (15)01:27 (22)07:13 (74)03:45 (48)15:45 (85)01:29 (43)03:18 (37)01:54 (36)02:45 (52)00:34 (48)00:26 (63)
Iztok Črnjavič38:40+18:12----- (N/A)05:13 (37)08:24 (29)09:24 (27)10:58 (26)----- (N/A)16:48 (19)21:43 (23)22:54 (26)25:49 (27)35:17 (50)37:35 (54)38:18 (55)38:40 (56)
OŠ Sv. Tomaž00:00 (N/A)05:13 (63)03:11 (34)01:00 (13)01:34 (32)00:00 (N/A)16:48 (95)04:55 (40)01:11 (29)02:55 (22)09:28 (88)02:18 (39)00:43 (74)00:22 (27)
Pluško Evgen1:05:35+45:07----- (N/A)----- (N/A)13:14 (57)14:45 (57)18:02 (62)34:48 (82)36:46 (83)45:22 (81)46:48 (81)50:10 (83)1:00:10 (4)1:03:26 (7)1:05:12 (7)1:05:35 (8)
OŠ Sv. Tomaž00:00 (N/A)00:00 (N/A)13:14 (82)01:31 (68)03:17 (91)16:46 (91)01:58 (11)08:36 (71)01:26 (39)03:22 (42)10:00 (89)03:16 (70)01:46 (90)00:23 (36)
Niko Voršič32:44+12:1603:42 (66)06:25 (54)09:13 (38)10:15 (36)12:19 (35)15:39 (27)18:12 (26)22:57 (27)23:51 (30)26:23 (28)----- (N/A)31:46 (38)32:21 (40)32:44 (41)
OŠ Sv. Tomaž03:42 (66)02:43 (30)02:48 (28)01:02 (16)02:04 (67)03:20 (45)02:33 (30)04:45 (36)00:54 (10)02:32 (18)00:00 (N/A)31:46 (94)00:35 (53)00:23 (36)
Niko Kokelj46:39+26:1102:32 (52)----- (N/A)13:45 (58)14:55 (58)15:50 (53)28:48 (71)32:39 (71)37:55 (63)39:52 (65)42:04 (67)43:54 (64)45:44 (70)46:16 (71)46:39 (72)
OŠ Tabor 102:32 (52)00:00 (N/A)13:45 (85)01:10 (36)00:55 (1)12:58 (86)03:51 (53)05:16 (50)01:57 (60)02:12 (14)01:50 (33)01:50 (13)00:32 (41)00:23 (36)
Matej Korez41:24+20:56----- (N/A)05:42 (44)14:03 (61)----- (N/A)17:16 (58)23:45 (58)25:38 (53)31:31 (52)33:02 (54)36:21 (59)38:28 (56)40:23 (61)41:03 (62)41:24 (62)
OŠ Sv. Tomaž00:00 (N/A)05:42 (65)08:21 (71)00:00 (N/A)17:16 (96)06:29 (68)01:53 (7)05:53 (58)01:31 (46)03:19 (38)02:07 (45)01:55 (16)00:40 (70)00:21 (20)
Tobias Ciglarič30:51+10:23----- (N/A)----- (N/A)06:55 (21)07:37 (18)09:43 (23)10:55 (6)17:23 (22)20:22 (19)21:23 (19)27:18 (31)----- (N/A)29:58 (34)30:30 (35)30:51 (36)
OŠ Sv. Tomaž00:00 (N/A)00:00 (N/A)06:55 (67)00:42 (1)02:06 (69)01:12 (2)06:28 (75)02:59 (3)01:01 (18)05:55 (81)00:00 (N/A)29:58 (92)00:32 (41)00:21 (20)