Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / SKI SOL 2022

SKI SOL 2022

M14

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
20252065
2Jošt Soklič
OK Polaris
252550
3Val Jarc
OK Komenda
15151242
4Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
2020
5Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
-1515
6Gal Nemeček
PD Ajdovščina
1212
7Enej Šuc
OK Komenda
1010
8Matej Bratož
PD Ajdovščina
1010
9Anže Obid
OK Azimut
0
10Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
11Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
12Rok Bogataj
OK Azimut
0


M17

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
252550


M21E

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Blaž Petrovič
OK Polaris
20
0:34:42 (2)
252525252075
2Sergey Churkin
OK Komenda
25
0:34:02 (1)
82012202565
3Franci Soklič
OK Polaris
12152047
4Dušan Petrovič
OK Polaris
15
0:37:54 (3)
1515151545
5Iztok Rojc
OK Polaris
20828
6Blaž Kölner
OK Komenda
771024
7Igor Gavrilov
OK Komenda
101222
8David Čufer
PD Ajdovščina
10818
9Aleš Poljanšek
OK Azimut
6*713
10David Andrejc
OK Slovenj Gradec
6612
11Boris Eržen
ŠOK
55
12Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
55
13Andrej Jarc
OK Komenda
235
14Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
44
15Jan Šalamun
OK Polaris
44
16Sandi Kmetič
OK Polaris
33
17Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
-0
18Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
19Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
20Hinko Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
21Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
22Rajko Kračun
Kamniški OK
0
23Uroš Cankar
ŠOK
0
24Gašper Petrovič
OK Polaris
0


M40

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25202570
2Miro Šalamun
OK Polaris
20252065
3Tomaž Pust
OK Komenda
12122549
4Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
15151545
5Miha Škarabot
OK Polaris
101222
6Klemen Kenda
OK Azimut
0
7Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
0
8Jožko Jazbar
OK Azimut
0
9Marko Obid
OK Azimut
0
10Valentin Eržen
OK Azimut
0


MB

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Timotej Šuc
OK Komenda
252550
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
252045


Ž14

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25251565
2Sara Kerševan
PD Ajdovščina
12202557
3Ajda Jarc
OK Komenda
15151242
4Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
202040
5Ajda Jeraj
OK Komenda
0
6Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
7Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
0
8Žana Rojc
OK Polaris
0
9Urša Rojc
OK Polaris
0


Ž21E

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:35:40 (1)
25252575
2Zala Serženta Seljak
OK Azimut
20151550
3Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
252045
4Lana Mohorič
OK Azimut
2520-45
5Tina Močnik
OK Komenda
15121239
6Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
1271029
7Nika Poljanšek
OK Azimut
10717
8Mojca Foški
OK Polaris
6612
9Ana Šalamun
OK Polaris
1010
10Brina Foški
OK Polaris
88
11Polona Jezeršek
OK Komenda
88
12Ana Pia Pogačar
OK Komenda
55
13Nika Ravnikar
OK Komenda
44
14Eneja Osterman
OK Polaris
0
15Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
0
16Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
0
17Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
18Ana Čufer
PD Ajdovščina
0
19Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0


ŽB

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Petra Stojan
OK Komenda
25252575
2Irena Hacin Kölner
OK Komenda
20202060
3Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
2525
4Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
1515
5Alenka Škarabot
OK Polaris
1515
6Elena Gombač Šuc
OK Komenda
*1212
7Maja Obid
OK Azimut
0
8Damjana Jerše
OK Polaris
-0
9Ana Plavčak
ŠOK
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda1933.8194.7%35.736.7%22.1%642
2OK Polaris1821.3477.8%27.422%20.9%384
3PD Ajdovščina933.6188.9%37.817.3%10.5%302
4OK Slovenj Gradec216.51338.1%17.17.8%24.4%137
5OK Azimut1111.4736.4%31.37.2%12.8%125
6OK Tivoli3260100%264.5%3.5%78
7Kamniški OK237.5150%754.3%2.3%75
8ŠOK31.7233.3%50.3%3.5%5

Udeležba po tekmah

SSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5
34403864
Skupaj tekmovalcev: 86, neaktivnih: 29, vseh startov: 122

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.